Football.biz
F 04/10 Union Viera 0-0 UD Tamaraceite
F 07/09 FC Pinzgau Saalfelde 4-0 Bischofshofen
F 07/09 Salzburger AK 19141 0-0 SV Austria Salzburg1
F 08/09 Minerva Academy 0-0 Atletico Pulpileno
25/10 09:00 Hapoel Petah Tikva -:- Hapoel Rishon Lezion
25/10 09:00 Ironi Nir Ramat HaSh -:- Kafr Qasim
25/10 09:00 Hapoel Bnei Lod -:- Hapoel Natzrat Illit
25/10 09:00 Hapoel Afula -:- Hapoel Akko
25/10 09:00 Maccabi Ahi Nazareth -:- Hapoel Ramat Gan
25/10 09:00 Hapoel Ashkelon -:- Maccabi Petah Tikva
25/10 09:00 Beitar Tel Aviv Raml -:- Hapoel Bnei Sakhnin
F 19/10 SD Deusto 0-0 SD San Ignacio
F 19/10 Allerheiligen 0-0 ATSV Wolfsberg
F 19/10 Yague CF 0-0 CD Varea
F 19/10 Atletico Saguntino 0-0 Novelda CF
F 19/10 CD Roda 0-0 Vilamarxant CF
F 19/10 JD Somorrostro 0-0 SD Gernika
F 19/10 CD Buzanada 0-0 UD Tamaraceite
F 19/10 CF Reus Deportiu 0-0 Sant Andreu
F 19/10 Olimpico de Totana 0-0 Ciudad de Murcia
F 19/10 Mallorca B 0-0 CE Esporles
F 19/10 CD Guadalajara 0-0 CD Tarancon
F 19/10 Santfeliuenc FC 0-0 Terrassa
F 19/10 CD Pozoblanco 0-0 CD Gerena
F 19/10 Panaderia Pulido 0-0 CD Vera
F 19/10 Ecija Balompie 0-0 Puente Genil
F 19/10 Flat Earth FC 0-0 CD San Fernando de H
F 19/10 AD San Juan 0-0 Fontellas
F 19/10 Suodu Pei 0-0 CD Ariznabarra
F 19/10 Igualada 0-0 CE Manresa
F 19/10 CD Ferriolense 0-0 UD Collerense
F 19/10 CD Manacor 0-0 Constancia
F 19/10 FC Kitzbuhel 0-0 Kufstein
F 19/10 Las Palmas C 0-0 CD Mensajero
F 19/10 CD La Granja 0-0 Numancia B
F 19/10 Atzeneta UE 0-0 UD Paterna
F 19/10 Samanod 0-0 U.M. Escobedo
F 19/10 Salmantino II 0-0 Almazan
F 19/10 CD La Virgen Del Cam 0-0 Zamora CF
F 19/10 Atletico Albericia 0-0 Selaya FC
F 19/10 CD Cortes 0-0 UD Mutilve
F 19/10 Valle de Egues 0-0 CD Beti Onak
F 19/10 SD Beasain 0-0 SD Balmaseda FC
F 19/10 Real Aviles 0-0 CD Praviano
F 19/10 Solares Medio Cudeyo 0-0 CF Vimenor
F 19/10 CD Santa Ursula 0-0 La Quadra
F 19/10 UD Santa Marta 0-0 Atletico Astorga
F 19/10 Pasaia KE 0-0 Santurtzi CD
F 19/10 CD Berceo 0-0 CD Arnedo
F 19/10 Lourdes 0-0 Beti Kozkor KE
F 19/11/17 Salerm Cosmetics 1-0 Lucena CF
F 19/11/17 CD El Palo1 3-0 UD San Pedro1
F 19/11/17 UD Alcudia3 2-0 CD Ferriolense14
F 19/11/17 Union Langreo2 0-1 Condal CF4
F 19/11/17 Orihuela CF 4-1 Villarreal C
F 19/11/17 CF La Nucia4 4-0 CD Roda1
F 19/11/17 UD Alzira1 1-0 Crevillente1
F 19/11/17 SD Laredo2 2-1 Atletico Albericia2
F 19/11/17 Algeciras4 2-0 Guadalcacin CD13
F 19/11/17 Linares 1-1 Huetor Tajar
F 19/11/17 Antequera CF 2-2 Almeria B
F 19/11/17 Zamora CF 1-1 Atletico Astorga
F 19/11/17 CD Cristo Atletico 3-0 Burgos Promesas
F 19/11/17 Arandina 1-2 La Baneza
F 19/11/17 Novelda CF 0-3 Castellon
F 19/11/17 Velarde 0-1 U.M. Escobedo
F 19/11/17 Gimnastica Torrelave 2-1 SD Textil Escudo16
F 19/11/17 La Roda CF3 0-3 Suokuaili Moss2
F 19/11/17 CD Tedeon 1-2 CD Anguiano
F 19/11/17 Tudelano 0-0 CP Calasancio
F 19/11/17 Naxara 3-1 CD Varea
F 19/11/17 Beti Kozkor KE 1-1 CD River Ega
F 19/11/17 Arroyo Club Polidepo 0-0 EMD Aceuchal
F 19/11/17 Yeclano Deportivo 5-1 CD Bala Azul
F 19/11/17 Atletico Sanluqueno 1-2 Cadiz B
F 19/11/17 UD Somozas 0-1 CF Noia
F 19/11/17 Ribadumia CF 0-3 Bergantinos CF
F 19/11/17 Laracha 0-1 Silva SD
F 19/11/17 CD Barco 2-0 CF Alondras
F 19/11/17 CD Coria1 2-0 Jerez2
F 19/11/17 UD Los Garres 1-0 La Hoya Lorca B
F 19/11/17 Cultural Areas 2-2 Deportivo Ourense
F 19/11/17 CD Boiro 2-1 CD Arenteiro
F 19/11/17 Tuoer De Cilliers 1-0 Numancia B
F 19/11/17 Tomelloso 1-1 CD Marchamalo
F 19/11/17 CP Villarrobledo 6-0 CD Madridejos
F 19/11/17 Almagro CF 1-2 Villarrubia CF
F 19/11/17 Calahorra 6-0 UD Logrones B
F 19/11/17 Cacereno 1-0 CD Diocesano
F 19/11/17 Huercal 2-0 La Union CF
F 19/11/17 EDMF Churra 1-0 CD Cieza
F 19/11/17 UE Petra 1-0 UD Collerense
F 19/11/17 Celtiga 0-3 Arosa SC
F 19/11/17 Almazan3 1-1 CA Bembibre4
F 19/11/17 Quintanar Del Rey1 1-1 Almansa5
F 19/11/17 Mora CF3 2-1 UB Conquense3
F 19/11/17 Atletico Pueblonuevo4 0-1 CP Valdivia3
F 19/11/17 Utebo FC3 1-3 AD Almudevar1
F 19/11/17 Malaga B1 5-1 Martos Club Deportiv3
F 19/11/17 NV Estudiantes de Mu13 0-0 Muleno CF2
F 19/11/17 Mar Menor2 1-1 UCAM Murcia CF B3
F 19/11/17 CA Monzon 1-2 Tamar Ritter
F 19/11/17 Atletico Pulpileno 1-0 Pinatar CF
F 19/11/17 Racing Villalbes 2-0 CD Choco
F 19/11/17 UD Barbadas 1-0 Villalonga FC
F 19/11/17 CD Cebrerena 2-1 Real Burgos
F 19/11/17 Beroil Bupolsa 2-2 Real Avila CF
F 19/11/17 Atletico Ibanes 1-0 Manchego Ciudad
F 19/11/17 AD Sabinanigo 1-2 Teruel
F 19/11/17 SD Borja 1-1 CF Illueca
F 19/11/17 CD Binefar 1-1 CD Valdefierro
F 19/11/17 SD Ejea 1-1 CD Caspe
F 19/11/17 CD La Almunia 1-3 SD Tarazona
F 19/11/17 Alfaro 3-0 CD Berceo
F 19/11/17 Minera 2-0 Murcia B
F 19/11/17 UD Llanera1 3-1 CD Tuilla
F 19/11/17 CD Bunol4 1-1 UD Paterna2
F 19/11/17 Selaya FC 3-1 Club Deportivo Trope
F 19/11/17 CD Praviano 2-1 Club Siero
F 19/11/17 CD Mosconia 1-0 L Entregu CF
F 19/11/17 CD Robres 2-1 Carinena
F 19/11/17 Bell Bridget 0-1 UD Fraga
F 19/11/17 Brea 1-0 Club Deportivo Sarin
F 19/11/17 CD Cayon2 1-0 Barreda Balompie3
F 19/11/17 CD Cantolagua 0-1 AD San Juan
F 19/11/17 Elche CF Ilicitano3 2-0 CD Almazora25
F 19/11/17 Villa Santa Brigida 2-2 Atletico Union Guima
F 19/11/17 CD Vera 0-7 CD Mensajero
F 19/11/17 Tenisca 1-1 UD Las Zocas
F 19/11/17 CD Union Sur Yaiza 1-1 Marino