Football.biz
F 28/10/19 Istanbul Buyuksehir - Trabzonspor
F 19/10/19 Aseev U20 0-0 Goiania (Youth)
F 19/10/19 Vasco da Gama U20 0-0 CR Flamengo (RJ) (Y
F 19/10/19 Vasco (Youth) 0-0 CR Flamengo (RJ) (Y
F 14/09/19 Atletico GO (Youth) 0-0 Vila Nova (Youth)
F 25/10/19 Aparecida EC U2014 2-1 Goias U2015
F 25/10/19 Trindade AC Youth1 0-2 Atletico GO (Youth)1
F 25/10/19 Vila Nova (Youth) 3-0 Anapolina U202
F 25/10/19 AE Olimpio U20 2-3 Goiania (Youth)2
F 24/10/19 Uniao Inhumas U20 9-0 Monte Cristo EC U201
F 22/10/19 Anapolina U203 0-2 Aparecida EC U202
F 22/10/19 Goiania (Youth)1 2-2 Vila Nova (Youth)3
F 22/10/19 Atletico GO (Youth)5 0-0 Aseev U204
F 18/10/19 Vila Nova (Youth) 4-1 Santa Helena U20
F 18/10/19 Rio Verde U202 0-0 Aparecidense U203
F 18/10/19 AE Olimpio U207 2-1 Anapolina U203
F 17/10/19 Monte Cristo EC U201 0-2 Morrinhos U201
F 16/10/19 Abadia U20 3-2 Belavistense U20
F 12/10/19 Anapolina U203 2-2 Trindade AC Youth3
F 12/10/19 Goiania (Youth)1 3-1 Rio Verde U202
F 11/10/19 Atletico GO (Youth)1 5-2 AE Olimpio U20
F 11/10/19 Goias U201 4-1 Aseev U204
F 09/10/19 CR Flamengo (RJ) (Y12 2-1 Vasco da Gama U203
F 14:30 Rio Verde U202 0-3 Anapolina U202
F 14:30 Aparecida EC U201 1-0 Goiania (Youth)1
F 02/10/19 Santa Helena U205 3-2 AE Olimpio U203
F 02/10/19 Monte Cristo EC U202 1-4 Itumbiara U201
F 30/09/19 Goiania (Youth)2 2-2 Trindade AC Youth1
F 26/09/19 Abadia U201 4-0 Atletas de Jesus U201
F 26/09/19 Aparecidense U201 1-1 Aparecida EC U203
F 25/09/19 Uniao Inhumas U202 0-1 Itumbiara U203
F 18/09/19 Canedense U201 1-0 Abadia U2011
F 18/09/19 Monte Cristo EC U201 0-1 Uniao Inhumas U201
F 13/09/19 Goias U202 4-0 AE Olimpio U2013
F 13/09/19 Aparecidense U201 2-0 Trindade AC Youth1
F 12/09/19 Belavistense U203 3-0 Atletas de Jesus U202
F 12/09/19 Abadia U20 5-0 Pires do Rio U202
F 11/09/19 Rio Verde U202 0-0 Atletico GO (Youth)2
F 10/09/19 Vila Nova (Youth)3 1-1 Goias U202
F 10/09/19 Aseev U201 0-0 Anapolina U202
F 10/09/19 Trindade AC Youth12 2-2 Goiania (Youth)13
F 04/09/19 Rio Verde U20 0-1 Goias U201
F 28/08/19 Aparecida EC U202 1-2 Anapolina U203
F 23/08/19 Fluminense RJ (Youth3 1-0 Vasco da Gama U201
F 22/08/19 Gremio Sampaio (Yout3 1-0 CR Flamengo (RJ) (Y8
F 01/08/19 Fluminense RJ (Youth6 2-1 America-RJ U202
F 01/08/19 Volta Redonda U203 2-1 Flamengo RJ U203
F 25/07/19 America SP (Youth)4 1-1 Fluminense RJ (Youth3
F 24/07/19 CR Flamengo (RJ) (Y3 2-0 Volta Redonda U205
F 24/07/19 Sampaio Correa RJ U25 3-0 Olaria RJ U201