Football.biz
F 18/10/19 Lootus Kohtla-Jarve 0-0 JK Trans Narva II
F 13:30 Pohja-Tallinna JK Vo 0-0 Keila JK II
F 16/08/20 Romoli 0-0 FC Eston Villa
F 08/08/20 Jogeva SK Noorus-96 0-0 FC Tallinn
F 19/10/19 Jogeva SK Noorus-96 0-0 FCI Tallinn
F 31/08/19 FC Flora Tallinn U19 0-0 JK Piraaja Tallinn
F 31/08/19 FC Kose 0-0 Raplamaa
F 31/08/19 JK Tammeka Tartu III 0-0 Tallinna FC Ararat
F 31/08/19 Lootus Kohtla-Jarve 0-0 Tartu JK Welco II
F 31/08/19 Ajax Lasnamae 0-0 Tartu FC Santos
F 17/08/19 JK Sillamae Kalev 0-0 Tartu FC Santos
F 08/10/20 Maardu Linnameeskond1 1-2 Ajax Lasnamae1
F 06/10/20 Tallinna FC Transfer1 2-4 JK Jalgpallihaigla12
F 04/10/20 Giana1 1-2 JuventusU234
F 04/10/20 Livorno1 2-2 Lecco3
F 04/10/20 JK Trans Narva II 8-1 Maardu Linnameeskond
F 04/10/20 FCI Tallinn2 4-2 Ajax Lasnamae2
F 04/10/20 FC Kose1 0-6 Joker Raasiku1
F 04/10/20 Berghofen s (W)2 1-0 FC Gutersloh (w)1
F 04/10/20 Koln (w)1 2-1 Saarbrucken (w)1
F 04/10/20 Arminia Bielefeld (w3 0-1 Monchengladbach (w)3
F 04/10/20 Tallinna JK Dunamo1 1-6 FC Hell Hunt1
F 04/10/20 Jogeva SK Noorus-961 0-7 Lootus Kohtla-Jarve
F 03/10/20 Societa Sportiva Mat2 3-1 Feralpisalo2
F 03/10/20 Flora Tallinn III2 1-1 Saue JK Laagri2
F 03/10/20 JK Sillamae Kalev 5-1 Tallinna JK Legion B
F 02/10/20 JK Piraaja Tallinn1 5-1 JK Poseidon3
F 02/10/20 FC Kuressaare II1 12-0 Pohja Sakala
F 01/10/20 Tartu JK Welco II2 1-0 FC Helios Tartu13
F 01/10/20 Lootus Kohtla-Jarve 2 1-2 FCI Tallinn2
F 01/10/20 JK Retro1 2-1 FC Ararat Tallin1
F 27/09/20 Pohja-Tallinna JK Vo 1-1 FC Tallinn
F 27/09/20 JK Tammeka Tartu III5 1-4 JK Sillamae Kalev3
F 27/09/20 Harju JK Laagri1 3-2 Parnu JK Vaprus6
F 27/09/20 FC Helios Tartu4 6-0 Jogeva SK Noorus-9614
F 27/09/20 Tallinna JK Legion I2 7-2 Tallinna FC Pocarr
F 27/09/20 JK Poseidon1 1-5 Flora Tallinn III1
F 27/09/20 Raplamaa2 2-3 JK Piraaja Tallinn2
F 26/09/20 Ajax Lasnamae4 1-1 JK Trans Narva II11
F 13:30 JK Volta II1 3-4 Keila JK II
F 11:59 Joker Raasiku11 5-1 Viimsi MRJK B2
F 11:00 Tallinna JK Legion B3 5-3 Tartu JK Welco II2
F 24/09/20 Maarjam e FC Igiliik3 2-2 FC Arukula
F 23/09/20 Saue JK Laagri 7-0 JK Tulevik Viljandi
F 20/09/20 Tallinna FC Zapoos2 4-1 FC Hell Hunt2
F 20/09/20 FCI Tallinn3 0-1 JK Trans Narva II1
F 20/09/20 FC Kuressaare II4 0-2 Harju JK Laagri
F 20/09/20 JK Tulevik Viljandi 1 0-1 Parnu JK Vaprus1
F 20/09/20 Tallinna JK Dunamo4 2-1 FC Ararat Tallin3
F 19/09/20 Flora Tallinn III1 1-4 Raplamaa4