Football.biz
F 31/07 FC Gomel Reserves 0-0 Bate Borisov Reserve
F 24/04 FK Gomel Reserves 0-0 Torpedo Zhodino Rese
F 24/04 Shakhter Soligorsk R 0-0 Rukh Brest Reserves
F 24/04 FC Isloch Reserves 0-0 Bate Borisov Reserve
F 21/03 FC Vitebsk Reserves 0-0 Dinamo Minsk Reserve
F 21/11/20 Smolevichi Reserves 0-0 Slavia Mozyr Reserve
F 21/11/20 Bate Borisov Reserve 0-0 Belshina Babruisk Re
F 21/11/20 Torpedo Zhodino Rese 0-0 FC Isloch Reserves
F 21/11/20 Neman Grodno Reserve 0-0 FC Slutsk Reserves
F 21/11/20 FK Gorodeya Reserves 0-0 Dinamo Brest Reserve
F 24/10/20 Energetik-BGU Minsk 0-0 Shakhter Soligorsk R
F 24/10/20 Rukh Brest Reserves 0-0 FC Isloch Reserves
F 23/07/20 FC Vitebsk Reserves 0-0 FC Slutsk Reserves
F 23/07/20 Rukh Brest Reserves 0-0 Slavia Mozyr Reserve
F 31/08/19 FC Minsk Reserves 0-0 Bate Borisov Reserve
F 31/08/19 Energetik-BGU Minsk 0-0 Shakhter Soligorsk R
F 01/08 Dinamo Brest Reserve4 3-2 Neman Grodno Reserve1
F 01/08 FC Vitebsk Reserves4 5-1 Torpedo Zhodino Rese2
F 01/08 FK Gomel Reserves1 1-1 Bate Borisov Reserve2
F 31/07 FC Slutsk Reserves3 1-1 Dinamo Minsk Reserve2
F 30/07 FC Isloch Reserves2 4-5 Shakhter Soligorsk R2
F 30/07 Smorgon 21 0-4 Slavia Mozyr Reserve1
F 29/07 Energetik-BGU Minsk 1 4-1 Rukh Brest Reserves12
F 24/07 Smorgon 22 1-6 FC Isloch Reserves2
F 24/07 Bate Borisov Reserve1 7-4 Dinamo Brest Reserve12
F 23/07 Neman Grodno Reserve2 3-1 FC Slutsk Reserves3
F 23/07 Dinamo Minsk Reserve 3-0 FC Vitebsk Reserves1
F 22/07 Rukh Brest Reserves2 3-2 FC Minsk Reserves1
F 17/07 Slavia Mozyr Reserve4 2-3 FC Isloch Reserves3
F 17/07 FC Vitebsk Reserves15 1-3 Neman Grodno Reserve3
F 16/07 Smorgon 22 1-0 Energetik-BGU Minsk
F 16/07 FC Gomel Reserves2 2-2 Rukh Brest Reserves4
F 15/07 Torpedo Zhodino Rese1 3-0 Dinamo Minsk Reserve2
F 15/07 Dinamo Brest Reserve 3-0 Sputnik 2
F 15/07 FC Slutsk Reserves2 1-3 Bate Borisov Reserve1
F 10/07 FC Vitebsk Reserves3 0-1 Rukh Brest Reserves1
F 03/07 Dinamo Brest Reserve1 0-2 Rukh Brest Reserves
F 03/07 Dinamo Minsk Reserve1 4-0 Slavia Mozyr Reserve4
F 03/07 FC Vitebsk Reserves4 2-2 Bate Borisov Reserve3
F 11:00 Torpedo Zhodino Rese2 2-1 Neman Grodno Reserve4
F 07:00 FC Slutsk Reserves1 4-0 Sputnik 21
F 06:00 Energetik-BGU Minsk 2 3-3 FC Isloch Reserves11
F 01/07 FC Minsk Reserves3 4-0 Smorgon 23
F 26/06 Neman Grodno Reserve2 1-3 Dinamo Minsk Reserve2
F 26/06 Rukh Brest Reserves2 4-1 FC Slutsk Reserves3
F 26/06 Bate Borisov Reserve2 4-2 Torpedo Zhodino Rese2
F 26/06 FC Isloch Reserves3 0-1 FC Minsk Reserves2
F 25/06 Shakhter Soligorsk R1 3-2 Dinamo Brest Reserve2
F 25/06 Slavia Mozyr Reserve4 1-1 Energetik-BGU Minsk 1
F 25/06 Smorgon 23 2-5 FK Gomel Reserves2
F 03/11/17 FC Krumkachi Reserve1 3-2 FK Gomel Reserves1
F 06:00 FC Dnepr Mogilev Res1 0-2 Slavia Mozyr Reserve1
F 27/10/17 FC Isloch Reserves3 0-3 Dinamo Minsk Reserve3
F 27/10/17 Bate Borisov Reserve1 6-0 Naftan Novopolotsk R1
F 19/10/17 FC Krumkachi Reserve13 3-2 FK Gorodeya Reserves11
F 17/10/17 FC Dnepr Mogilev Res 0-0 FC Isloch Reserves
F 15/10/17 FK Gomel Reserves 1-2 FK Gomel Reserves1
S 14/10/17 Slavia Mozyr Reserve 0-0 FC Slutsk Reserves
F 13/10/17 FC Isloch Reserves 1-0 FC Krumkachi Reserve3
F 13/10/17 Bate Borisov Reserve1 6-2 FC Vitebsk Reserves1
F 12/10/17 Neman Grodno Reserve4 1-0 FK Gorodeya Reserves1
F 23/09/17 Neman Grodno Reserve 4-0 Torpedo Zhodino Rese
F 23/09/17 Slavia Mozyr Reserve 5-2 FC Krumkachi Reserve
S 15/09/17 FC Krumkachi Reserve 0-0 Torpedo Zhodino Rese
F 11/08/17 FC Krumkachi Reserve1 0-5 FC Dnepr Mogilev Res
F 29/09/16 Neman Reserve 3-0 Slavia Mozyr Reserve