Football.biz
F 24/08 FC Visoca 0-0 CF Soroca
F 30/10/19 CS Petrocub - Zimbru Chisinau
F 30/10/19 FC Sfintul Gheorghe - FC Milsami
F 30/10/19 Dinamo-Auto - Sheriff Tiraspol
F 14/09 Maiak Chirsova 2-4 FC Cahul-2005
F 14/09 ARF Ocnita 0-4 Drochia
F 14/09 CF Soroca 0-1 Victoria Bardar
F 14/09 CSF Sparta 2-0 Dacia-Buiucani
F 14/09 Saxan Ceadir Lunga 2-2 Sporting Trestieni
F 14/09 Cruse 1-4 FCM Ungheni
F 14/09 FC Olimpia MOL 1-3 FC Singerei
F 14/09 Real Succes 1-8 Olimp Comrat
F 24/08 Vasieni 0-3 CSF Sparta
F 24/08 Kang gaddes 0-6 Olimp Comrat
F 24/08 FC Singerei 3-0 Flacara Falesti
F 24/08 Pepeni 1-6 Victoria Bardar
F 24/08 Cruse 1-0 Iskra Stal Ribnita
F 24/08 Slobozia Mare 2-3 FC Cahul-2005
F 24/08 CF Riscani 0-5 Drochia
F 24/08 Cimislia 0-1 Sporting Trestieni
F 24/08 Saxan Ceadir Lunga 4-2 FC Sucleia
F 24/08 Maiak Chirsova 5-0 Socol Copceac
F 24/08 FC Olimpia MOL 2-1 Glodeni
F 24/08 FC Cricova Spumante 1-2 Dacia-Buiucani
F 24/08 Codru Calarasi II 2-3 FCM Ungheni
F 24/08 ARF Ocnita 4-1 Edinet
F 24/08 FC Ursidos Stauceni 1-3 Real Succes
F 30/05 Sheriff Tiraspol2 0-0 FC Sfintul Gheorghe3
F 04/05 Dinamo-Auto 1-1 FC Sfintul Gheorghe
F 04/05 Sheriff Tiraspol3 3-1 CS Petrocub3
F 20/04 Unirea Floresti 1-1 CS Petrocub
F 20/04 Sheriff Tiraspol 4-1 FC Milsami
F 20/04 FC Sfintul Gheorghe 1-1 Speranta Nisporeni1
F 19/04 Dinamo-Auto 1-1 Codru Lozova
F 28/10/20 Sheriff Tiraspol 2-1 Iskra Stal Ribnita
F 28/10/20 Dinamo-Auto 13-0 Socol Copceac
F 28/10/20 Speranta Nisporeni 1-1 Dacia-Buiucani
F 28/10/20 Sporting Trestieni 0-4 FC Sfintul Gheorghe
F 28/10/20 CS Petrocub 4-1 FCM Ungheni
F 28/10/20 Zimbru Chisinau 0-1 FC Floresti
F 27/10/20 Codru Lozova 1-0 FC Cahul-2005
F 27/10/20 FC Milsami 7-1 Victoria Bardar
F 25/10/20 Osmaniyespor1 1-2 Ispartaspor
F 24/10/20 Payasspor 0-1 Bukaspor
F 21/10/20 Yeni Altindag BS1 0-1 Erokspor1
F 28/08/20 FC Tighina 0-4 Dacia-Buiucani
F 28/08/20 CSF Baliti 0-2 FC Floresti
F 28/08/20 Iskra Stal Ribnita 4-0 FC Sireti
F 28/08/20 Viisoara Miles 0-5 FC Cahul-2005
F 28/08/20 Sporting Trestieni 3-1 FC Sucleia
F 25/10/17 Victoria Bardar 1-1 Sheriff Tiraspol1
F 25/10/17 Spicul Chiscareni 2-4 Dinamo-Auto
F 25/10/17 CS Petrocub 18-0 Socol Copceac2
F 24/10/17 Steaua 572 0-2 Zimbru Chisinau1
F 24/10/17 CF Sparta Selemet2 1-2 Speranta Nisporeni1
F 24/10/17 FC Olimpia Balti11 6-1 FC Singerei
F 24/10/17 FC Sfintul Gheorghe4 0-2 FC Milsami1
F 24/10/17 FC Dacia Chisinau3 6-1 Glodeni4
F 03/10/17 FC ABUS Ungheni 1-4 FC Singerei1
F 25/05/17 Sheriff Tiraspol1 5-0 FC Olimpia Balti4
F 16/05/17 FC Olimpia Balti 0-0 Zimbru Chisinau
F 16/05/17 CS Petrocub13 1-1 Sheriff Tiraspol2
F 27/04/17 FC Dacia Chisinau 0-0 FC Olimpia Balti
F 26/04/17 Dinamo-Auto1 0-4 Zimbru Chisinau3
F 26/04/17 CS Petrocub1 3-0 Saxan Ceadir Lunga2
F 26/04/17 FC Milsami2 0-1 Sheriff Tiraspol12
F 26/10/16 CF Sparta Selemet1 1-4 FC Dacia Chisinau1
F 25/10/16 Speranta Nisporeni1 0-1 Saxan Ceadir Lunga2
F 25/10/16 Gagauziya3 1-8 FC Olimpia Balti
F 25/10/16 FC Milsami1 4-0 FC Academia Chisinau14
F 21/09/16 FC Academia Chisinau1 6-0 Edinet1
F 20/09/16 FC Sfintul Gheorghe2 1-0 FC Olimp Ungheni1
F 20/09/16 Victoria Bardar 0-2 Spicul Chiscareni
F 20/09/16 Iskra Stal Ribnita 0-5 Saxan Ceadir Lunga
F 20/09/16 FC Prut Leova 0-3 CF Sparta Selemet
F 25/05/16 FC Milsami3 0-0 FC Olimpia Balti2
F 10/05/16 Sheriff Tiraspol1 1-1 FC Olimpia Balti1
F 10/05/16 FC Milsami5 0-0 FC Dacia Chisinau14
F 20/04/16 Dinamo-Auto4 0-3 FC Milsami
F 19/04/16 Sheriff Tiraspol2 1-0 FC Academia Chisinau1
F 19/04/16 FC Dacia Chisinau4 1-0 Zimbru Chisinau2
F 19/04/16 FC Olimpia Balti1 5-1 Saxan Ceadir Lunga1
F 28/10/15 Zimbru Chisinau3 3-0 CSCA-Rapid Chisinau 3
F 28/10/15 Dinamo-Auto1 5-1 Codru Lozova
F 28/10/15 Saxan Ceadir Lunga2 0-0 Speranta Nisporeni2
F 28/10/15 FC ABUS Ungheni 0-3 FC Dacia Chisinau
F 27/10/15 Sheriff Tiraspol1 8-1 CF Intersport Aroma2
F 27/10/15 Intersport Sanatauca 1-6 FC Milsami
F 27/10/15 FC Olimpia Balti2 3-0 Gagauziya2
F 27/10/15 Kolos Copceac 2-2 FC Academia Chisinau
F 23/09/15 Politeh Chisinau 0-6 CF Intersport Aroma
F 23/09/15 Speranta Nisporeni 5-0 FC Cahul-2005
F 08:00 FC Sireti 2-3 Gagauziya
F 08:00 FC ABUS Ungheni 0-0 Edinet
F 08:00 CSCA-Rapid Chisinau 4-0 Victoria Bardar1
F 13/09/15 FC Cahul-2005 0-0 FC Prut Leova
F 13/09/15 FC Telenesti 0-0 Codru Lozova
F 13/09/15 Trachia Taraclia 0-0 Gagauziya
F 13/09/15 Politeh Chisinau 0-0 Real Succes
F 13/09/15 FC Sireti 0-0 FC Sfintul Gheorghe
F 13/09/15 Drochia 0-0 Edinet
F 13/09/15 FC Singerei 0-0 Victoria Bardar
F 13/09/15 FC Floresti 0-0 FC Olimp Ungheni
F 13/09/15 Sinteza Causeni 0-0 CF Intersport Aroma
F 13/09/15 Dava Soroca 0-0 Spicul Chiscareni
F 13/09/15 Intersport Sanatauca 0-0 Iskra Stal Ribnita
F 24/05/15 Sheriff Tiraspol 2-2 FC Dacia Chisinau
F 29/04/15 Sheriff Tiraspol11 3-0 FC Milsami13
F 29/04/15 FC Dacia Chisinau2 1-1 FC Tiraspol2
F 23/03/15 Pakistan 0-0 Yemen
F 17/03/15 Brunei Darussalam 0-2 Chinese Taipei
F 17/03/15 Macau of China 1-1 Cambodia
F 17/03/15 Bhutan 2-1 Sri Lanka
F 17/03/15 Nepal 0-0 India
F 17/03/15 Mongolia 0-1 Timor Leste
F 10/09/13 Uzbekistan 1-1 Jordan
F 06/09/13 Jordan 1-1 Uzbekistan
F 28/07/11 Maldives 0-1 Iran
F 28/07/11 Yemen 0-0 Iraq
F 28/07/11 Palestine 2-2 Thailand
F 28/07/11 India 2-2 United Arab Emirates
F 28/07/11 Malaysia1 1-1 Singapore
F 28/07/11 Vietnam 2-1 Qatar
F 28/07/11 Kyrgyzstan 0-3 Uzbekistan
F 28/07/11 Bangladesh 2-0 Lebanon
F 28/07/11 Indonesia 4-3 Turkmenistan1
F 28/07/11 Hong Kong1 0-5 Saudi Arabia
F 28/07/11 Laos 1-6 China
F 28/07/11 Tajikistan 0-4 Syrian
F 28/07/11 Philippines 1-2 Kuwait1