Football.biz
F 26/10/19 Zvezda Sint Petersbu 0-0 Veles
F 26/10/19 Zenit-2 St.Petersbur 0-0 Torpedo Vladimir
F 26/10/19 Trondheims Orn (w) 0-0 LSK Kvinner (w)
F 22/11 Valerenga (w) 4-0 Avaldsnes (w)1
F 21/11 LSK Kvinner (w) 2-1 Sandviken (w)
F 11/11 Stabaek (w)1 1-2 Valerenga (w)1
F 11/11 Sandviken (w)1 2-1 Roa (w)
F 10/11 LSK Kvinner (w)3 1-0 Rosenborg BK (w)
F 10/11 Avaldsnes (w)2 1-0 Arna Bjornar (w)
F 07/10 LSK Kvinner (w) 1-1 Lyn (w)2
F 07/10 Arna Bjornar (w) 2-0 KIL/Hemne (w)
F 07/10 Amazon Grimstad (w) 0-5 Avaldsnes (w)
F 07/10 Floya (w)1 1-2 Stabaek (w)3
F 07/10 Klepp (w) 1-1 Valerenga (w)
F 07/10 Roa (w) 4-0 Fart (w)1
F 07/10 Rosenborg BK (w) 1-0 Kolbotn (w)
F 06/10 Alpha Hill 2-1 Amal Atbara1
F 06/10 Honefoss (w)1 0-5 Sandviken (w)
F 30/09 Grei (w) 1-2 KIL/Hemne (w)2
F 30/09 Ovrevoll Hosle(W) 2-3 Amazon Grimstad (w)1
F 30/09 Aasane (w) 1-2 Honefoss (w)1
F 30/09 Floya (w)1 3-1 Medkila (w)11
F 21/08/19 Trondheims Orn (w)11 4-2 Sandviken (w)1
F 21/08/19 Valerenga (w) 3-0 Avaldsnes (w)
F 21/08/19 Kolbotn (w)1 1-3 LSK Kvinner (w)
F 21/08/19 Roa (w)2 0-1 Arna Bjornar (w)
F 07/08/19 Fortuna Alesund (w)1 1-3 Valerenga (w)1
F 01/08/19 Sandviken (w) 9-0 Grei (w)
F 01/08/19 Avaldsnes (w) 2-1 Klepp (w)
F 01/08/19 Kazanka Moscow3 0-0 Olimp Khimki2
F 01/08/19 FC Murom2 1-0 FK Kolomna13
F 31/07/19 Medkila (w) 0-3 Roa (w)
F 31/07/19 Arna Bjornar (w) 2-2 Stabaek (w)
F 31/07/19 LSK Kvinner (w) 4-0 Amazon Grimstad (w)1
F 31/07/19 Kolbotn (w) 11-0 Grand Bodo (w)3
F 31/07/19 Trondheims Orn (w) 3-2 Floya (w)
F 18/11/17 Avaldsnes (w)2 1-0 Valerenga (w)
S 30/09/17 Avaldsnes (w) 0-0 Arna Bjornar (w)
S 30/09/17 Valerenga (w) 0-0 LSK Kvinner (w)
F 30/08/17 Stabaek (w) 1-1 LSK Kvinner (w)1
F 30/08/17 Arna Bjornar (w) 5-1 Grand Bodo (w)
F 30/08/17 Trondheims Orn (w) 1-2 Valerenga (w)1
F 21/06/17 LSK Kvinner (w) 2-0 Grei (w)
F 21/06/17 Valerenga (w)2 2-1 Roa (w)1
F 21/06/17 Tromsdalen (w)1 0-4 Trondheims Orn (w)1
F 21/06/17 Sandviken (w) 1-2 Avaldsnes (w)
F 21/06/17 Grand Bodo (w) 2-1 Bossekop (w)
F 21/06/17 Lyn (w) 0-2 Klepp (w)
F 21/06/17 Byasen Toppfotball (1 0-3 Stabaek (w)2
F 20/06/17 Kolbotn (w)1 0-1 Arna Bjornar (w)1
F 01/06/17 Snogg FK (w)1 0-5 Roa (w)1
F 31/05/17 Lier (w) 0-9 Kolbotn (w)1
F 31/05/17 Amazon Grimstad (w)1 0-2 Klepp (w)
F 31/05/17 Grei (w) 2-0 Uraedd FK (w)
F 31/05/17 Kaupanger (w) 0-1 Sandviken (w)1
F 31/05/17 Tromsdalen (w)1 2-0 Medkila (w)1
F 31/05/17 Aasane (w)1 1-8 Avaldsnes (w)1
F 30/05/17 Stabaek (w) 3-0 Fart (w)
F 23/07/16 Deportivo Cuenca - Independiente Jose T
F 23/07/16 Mushuc Runa - CD River Plate
F 23/07/16 Liga Dep. Universita - Delfin SC
F 23/07/16 Sociedad Deportiva A - Faure Za Amarilla
F 23/07/16 Universidad Catolica - Club Sport Emelec
F 23/07/16 Barcelona SC(ECU) - CD El Nacional
F 20/07/16 CD River Plate - Club Sport Emelec
F 17/07/16 Independiente Jose T - Liga Dep. Universita
F 17/07/16 Club Sport Emelec - Mushuc Runa
F 17/07/16 CD River Plate - Sociedad Deportiva A
F 17/07/16 Faure Za Amarilla - Universidad Catolica
F 17/07/16 Delfin SC - Barcelona SC(ECU)
F 17/07/16 CD El Nacional - Deportivo Cuenca
F 13/07/16 Deportivo Cuenca 1-1 Delfin SC
F 13/07/16 Barcelona SC(ECU) 2-0 CD River Plate
F 13/07/16 Sociedad Deportiva A 2-3 Universidad Catolica
F 13/07/16 Liga Dep. Universita 1-0 Club Sport Emelec
F 13/07/16 CD El Nacional - Independiente Jose T
F 13/07/16 Mushuc Runa1 0-2 Faure Za Amarilla
F 10/07/16 Faure Za Amarilla 0-2 Barcelona SC(ECU)
F 10/07/16 Independiente Jose T 2-0 Sociedad Deportiva A
F 09/07/16 Delfin SC 3-1 CD El Nacional
F 09/07/16 Universidad Catolica 1-1 Mushuc Runa
F 08/07/16 Club Sport Emelec 3-0 Deportivo Cuenca
F 08/07/16 CD River Plate1 2-2 Liga Dep. Universita1
F 03/07/16 Barcelona SC(ECU) 6-1 Universidad Catolica
F 03/07/16 Mushuc Runa 1-4 Sociedad Deportiva A
F 03/07/16 Liga Dep. Universita 2-1 Faure Za Amarilla
F 03/07/16 CD El Nacional 3-1 Club Sport Emelec
F 16:00 Independiente Jose T 1-1 Delfin SC1
F 12:00 Deportivo Cuenca2 2-3 CD River Plate1
F 29/06/16 Club Sport Emelec 1-0 Liga Dep. Universita
F 29/06/16 Mushuc Runa 1-3 Independiente Jose T
F 29/06/16 Floya (w)1 0-3 Medkila (w)1
F 29/06/16 Arna Bjornar (w) 0-2 Sandviken (w)
F 29/06/16 Kolbotn (w) 1-1 Klepp (w)1
F 29/06/16 Roa (w) 1-0 Uraedd FK (w)
F 29/06/16 Valerenga (w) 0-2 Trondheims Orn (w)
F 28/06/16 Grand Bodo (w)1 0-3 Stabaek (w)
F 26/06/16 Club Sport Emelec 1-2 Independiente Jose T
F 26/06/16 Faure Za Amarilla 0-0 Deportivo Cuenca1
F 26/06/16 Sociedad Deportiva A 0-1 Barcelona SC(ECU)
F 26/06/16 Mushuc Runa 5-1 Delfin SC1
F 25/06/16 CD River Plate 4-2 CD El Nacional
F 25/06/16 Universidad Catolica 0-0 Liga Dep. Universita
F 22/06/16 Independiente Jose T 2-1 Barcelona SC(ECU)
F 22/06/16 Avaldsnes (w) 6-0 Grei Womens1
F 18/06/16 Delfin SC 2-0 Independiente Jose T
F 25/05/16 Raufoss (w) 0-2 Roa (w)
F 25/05/16 Grei Womens 1-0 Lyn Women
F 25/05/16 Ovrevoll Hosle(W) 0-1 Kolbotn (w)
S 25/05/16 Medkila (w) 0-0 Bossekop Womens
F 25/05/16 Nanset Womens 0-2 Stabaek (w)
F 25/05/16 Uraedd FK (w) 4-2 Amazon Grimstad (w)
F 25/05/16 Molde Womens 4-0 Volda (w)
F 25/05/16 Lyngdal (w) 2-10 Klepp (w)
F 25/05/16 Aasane (w) 0-2 Sandviken (w)
F 25/05/16 Tromso Womens 0-1 Floya (w)