Football.biz
F 26/10/19 Terek Grozny 1-0 Arsenal Tula3
06/12 11:59 CSKA Moscow -:- Khimki
06/12 09:30 Dynamo Moscow -:- Arsenal Tula
06/12 07:00 Rostov FK -:- FC Ufa
F 25/10 Phonix Lubeck 0-0 Holstein Kiel II
F 24/10 Rot-Weiss Essen 0-0 Rot-Weiss Oberhausen
F 02/11/19 Zenit St. Petersburg - CSKA Moscow
F 02/11/19 FK Sochi - Spartak Tambov
F 02/11/19 Holbaek - BK Avarta
F 02/11/19 FC Ufa - Lokomotiv Moscow
F 02/11/19 Dynamo Moscow - Terek Grozny
F 27/10/19 FC Krasnodar - Gazovik Orenburg
F 27/10/19 CSKA Moscow - Dynamo Moscow
F 27/10/19 Lokomotiv Moscow - Spartak Moscow
F 27/10/19 Kryliya Sovetov - Zenit St. Petersburg
F 27/10/19 SCR Pena Deportiva - Union Langreo
F 27/10/19 Real Oviedo B - UD Ibiza
F 27/10/19 Baleares - CF Internacional De
F 27/10/19 Athletic Bilbao B 0-0 Real Valladol B
F 26/10/19 Rostov FK 0-0 FK Sochi
F 31/08/19 Mlada Boleslav B 0-0 Slovan Velvary
F 29/11 Spartak Moscow3 2-0 Rotor Volgograd1
F 29/11 CD Lealtad2 0-0 Real Oviedo B2
F 29/11 SD Ejea5 0-0 SD Logrones3
F 29/11 Gimnastic Tarragona5 5-0 LHospitalet13
F 29/11 Ibiza Eivissa4 1-0 Hercules4
F 29/11 CD Covadonga1 2-0 Sporting de Gijon B3
F 29/11 Real Balompedica Lin2 0-0 Las Palmas Atletico15
F 29/11 Granada CF B13 0-0 Real Betis B2
F 29/11 CF Badalona3 0-1 RCD Espanyol B15
F 29/11 UCAM Murcia2 1-0 Lorca Deportiva FC14
F 29/11 UD Levante B4 3-1 Atzeneta UE3
F 29/11 CD Tudelano3 1-3 UD Mutilve2
F 29/11 Coruxo FC5 2-1 CD Guijuelo13
F 29/11 Rubin Kazan8 1-0 CSKA Moscow2
F 29/11 FC Ufa3 4-0 Tambov15
F 29/11 Ural Sverdlovsk Obla3 1-0 FK Sochi15
F 28/11 Terek Grozny2 0-0 Lokomotiv Moscow3
F 28/11 Rostov FK1 4-1 Dynamo Moscow2
F 28/11 Khimki3 1-0 FC Krasnodar3
F 28/11 Arsenal Tula4 0-0 Zenit St. Petersburg1
F 23/11 FC Ufa5 1-2 Khimki3
F 22/11 Algeciras1 2-1 UD Tamaraceite5
F 22/11 SCR Pena Deportiva2 0-0 CF La Nucia3
F 22/11 Real Sociedad B3 0-1 Real Union Irun13
F 22/11 CD Ebro4 2-1 CD Tudelano3
F 22/11 Valencia CF Mestalla2 0-4 Ibiza Eivissa2
F 22/11 UE Llagostera2 2-0 RCD Espanyol B2
F 22/11 Las Palmas Atletico5 2-1 C.D. San Fernando Is2
F 22/11 Celta vigo b3 2-0 Zamora CF3
F 19/11/17 Zenit St. Petersburg1 5-0 FK Ruan Tosno2
F 19/11/17 Rostov FK1 0-0 Amkar Perm3
F 19/11/17 Anzhi Makhachkala 0-1 Lokomotiv Moscow
F 19/11/17 FC Ufa3 2-0 Ural Sverdlovsk Obla1
F 18/11/17 Arsenal Tula2 0-0 Rubin Kazan1
F 18/11/17 FC Krasnodar2 1-4 Spartak Moscow1
F 18/11/17 Dynamo Moscow1 1-1 Terek Grozny1
F 18/11/17 SKA Khabarovsk2 2-4 CSKA Moscow2
F 05/11/17 Rubin Kazan4 0-0 Zenit St. Petersburg2
F 05/11/17 Spartak Moscow1 3-1 FC Ufa2
F 05/11/17 Lokomotiv Moscow1 2-2 CSKA Moscow15
F 05/11/17 Amkar Perm5 1-2 Anzhi Makhachkala14
F 05/11/17 SKA Khabarovsk2 1-2 Arsenal Tula2
F 04/11/17 Terek Grozny3 1-0 Rostov FK2
F 04/11/17 FK Ruan Tosno2 1-3 FC Krasnodar
F 10:30 Ural Sverdlovsk Obla4 2-2 Dynamo Moscow1
F 30/10/17 Terek Grozny2 1-1 Anzhi Makhachkala2
F 30/10/17 FC Ufa4 2-1 Rubin Kazan1
F 29/10/17 FC Krasnodar3 4-1 SKA Khabarovsk1
F 29/10/17 Zenit St. Petersburg1 0-3 Lokomotiv Moscow1
F 29/10/17 Dynamo Moscow1 0-1 FK Ruan Tosno5
F 29/10/17 Amkar Perm1 1-1 Ural Sverdlovsk Obla1
F 28/10/17 Rostov FK1 2-2 Spartak Moscow1
F 27/10/17 Arsenal Tula1 1-0 CSKA Moscow13
F 23/10/17 Lokomotiv Moscow1 2-0 FC Krasnodar
F 22/10/17 Anzhi Makhachkala1 3-2 Arsenal Tula2
F 22/10/17 CSKA Moscow6 0-0 Zenit St. Petersburg4
F 22/10/17 Ural Sverdlovsk Obla3 2-0 Terek Grozny3
F 21/10/17 Spartak Moscow 0-0 Amkar Perm2
F 21/10/17 Rubin Kazan 0-0 Dynamo Moscow2
F 21/10/17 FK Ruan Tosno3 1-1 Rostov FK1
F 21/10/17 SKA Khabarovsk2 2-2 FC Ufa3
F 16/10/17 Amkar Perm3 0-0 FK Ruan Tosno4
F 15/10/17 Zenit St. Petersburg1 0-1 Arsenal Tula3
F 15/10/17 Rostov FK2 0-1 Rubin Kazan3
F 15/10/17 FC Ufa2 1-0 Lokomotiv Moscow1
F 14/10/17 FC Krasnodar2 0-1 CSKA Moscow1
F 14/10/17 Ural Sverdlovsk Obla4 2-1 Anzhi Makhachkala3
F 14/10/17 Dynamo Moscow1 2-0 SKA Khabarovsk
F 13/10/17 Terek Grozny2 1-2 Spartak Moscow2
F 01/10/17 Anzhi Makhachkala3 2-2 Zenit St. Petersburg3
F 01/10/17 Lokomotiv Moscow1 3-0 Dynamo Moscow
F 01/10/17 CSKA Moscow 0-0 FC Ufa
F 30/09/17 Spartak Moscow 2-0 Ural Sverdlovsk Obla14
F 30/09/17 Rubin Kazan2 0-1 Amkar Perm3
F 30/09/17 FK Ruan Tosno5 1-0 Terek Grozny13
F 30/09/17 SKA Khabarovsk2 2-1 Rostov FK4
F 29/09/17 Arsenal Tula2 1-0 FC Krasnodar11
F 25/09/17 Terek Grozny3 1-0 Rubin Kazan
F 25/09/17 Amkar Perm1 3-0 SKA Khabarovsk1
F 24/09/17 FC Krasnodar1 0-2 Zenit St. Petersburg1
F 24/09/17 FC Ufa4 1-0 Arsenal Tula1
F 24/09/17 Rostov FK1 0-1 Lokomotiv Moscow2
F 24/09/17 Ural Sverdlovsk Obla2 3-1 FK Ruan Tosno16
F 23/09/17 Spartak Moscow1 2-2 Anzhi Makhachkala1
F 23/09/17 Dynamo Moscow 0-0 CSKA Moscow1
F 18/09/17 Zenit St. Petersburg 3-0 FC Ufa2
F 18/09/17 Lokomotiv Moscow1 0-1 Amkar Perm2
F 17/09/17 Rubin Kazan1 0-1 Ural Sverdlovsk Obla2
F 17/09/17 FK Ruan Tosno1 2-2 Spartak Moscow4
F 17/09/17 SKA Khabarovsk2 2-2 Terek Grozny2
F 16/09/17 Anzhi Makhachkala1 1-5 FC Krasnodar
S 16/09/17 Kolding B Women - Sundby BK (w)
F 16/09/17 CSKA Moscow1 2-0 Rostov FK2
F 15/09/17 Arsenal Tula2 1-0 Dynamo Moscow2
F 11/09/17 Ural Sverdlovsk Obla1 1-1 SKA Khabarovsk3
F 10/09/17 Terek Grozny3 1-1 Lokomotiv Moscow
F 10/09/17 FC Ufa1 0-1 FC Krasnodar1
F 10/09/17 Dynamo Moscow3 0-0 Zenit St. Petersburg1
F 09/09/17 Spartak Moscow4 1-0 Rubin Kazan1
F 09/09/17 Rostov FK 2-2 Arsenal Tula3
F 09/09/17 FK Ruan Tosno1 2-2 Anzhi Makhachkala
F 08/09/17 Amkar Perm15 0-1 CSKA Moscow2
F 27/08/17 FC Krasnodar3 2-0 Dynamo Moscow2
F 27/08/17 Zenit St. Petersburg1 0-0 Rostov FK
F 27/08/17 CSKA Moscow 0-1 Terek Grozny3
F 27/08/17 SKA Khabarovsk5 0-0 Spartak Moscow1
F 26/08/17 Lokomotiv Moscow 2-1 Ural Sverdlovsk Obla
F 26/08/17 Rubin Kazan3 1-0 FK Ruan Tosno2
F 26/08/17 Arsenal Tula2 0-1 Amkar Perm1