Football.biz
F 29/09/20 Sc Rothis 0-3 Lustenau
09/08 16:15 Stjarnan Gardabaer -:- Breidablik
F 24/07/20 DSG Ferlach 0-0 SV Donau
F 03/08 St. Margarethen 1-3 SC Globasnitz1
F 03/08 Admira Villach1 2-2 SV Lendorf1
F 24/07 UFC Soding3 4-6 Grossklein3
F 20/07 SV Maria Gail2 5-1 DSG Ledenitzen2
F 20/07 St.Michael/Lavanttal1 0-6 ATSV Wolfsberg2
F 20/07 Bad Kleinkirchheim3 2-2 WSG Radenthein2
F 18/07 SV Moosburg2 1-5 SGA Sirnitz
F 17/07 DSG Ferlach3 2-6 ASK Klagenfurt4
F 16/07 SV Ruden2 4-4 ASKO Mittlern1
F 15/07 DSG Sele Zell2 1-3 ATUS Ferach
F 11:59 FC Kitzbuhel(N)3 0-3 SC Schwaz3
F 19/06 Worgl Obi SV13 2-4 SC Schwaz3
F 28/10/20 Sportunion Schonbrun13 1-2 L.A Riverside2
F 28/10/20 Rapid Oberlaa 0-4 Vorwarts Brigittenau
F 28/10/20 FC Polska Wien1 2-1 SV Aspern2
F 27/10/20 Margaretner AC2 1-5 Hellas Kagran
F 27/10/20 Red Star-Penzing3 1-1 SV Schwechat13
F 26/10/20 SC Bregenz4 2-3 FC Lauterach
F 26/10/20 FC Gotzis13 3-5 SV Lochau2
F 21/10/20 Helfort 152 5-1 SV Wienerberger4
F 21/10/20 LAC Inter1 0-1 Nussdorfer AC1
F 13/10/20 SC Ostbahn XI1 2-1 First Wien 18942
F 24/09/20 FC Gotzis2 4-1 PD Koblach13
F 23/09/20 FC Egg1 1-1 SC Austria Lustenau 1
F 22/09/20 SC Fussach2 2-4 FC Lauterach3
F 08/09/20 FC Volders2 1-1 SK St Johann12
F 11/08/20 DSG Ferlach1 2-1 St Margarethen1
F 26/07/20 Launsdorf4 0-0 SAK Klagenfurt2
F 26/07/20 SV Eitweg1 4-2 St. Margarethen4
F 25/07/20 SV Wernberg3 0-2 Atus Velden14
F 24/07/20 Union St.Florian1 0-6 Deutschlandsberger S2
F 24/07/20 ATUS Ferach4 2-2 SV Donau
F 22/10/19 DSV Fortuna 05 4-4 Favoritner AC2
F 15/10/19 USV Gnas 0-5 Usv Mettersdorf
F 01/10/19 UFC Fehring1 2-2 TUS Heiligenkreuz3
F 11/09/19 SV Strasswalchen1 1-4 SV Wals-Grunau1
F 10/09/19 SVH Waldbach 2-3 SC Gleisdorf1
F 03/09/19 SV Ilztal2 2-4 SV Pischelsdorf1
F 27/08/19 ASKO Mittlern2 3-3 SK St.Andra2
F 27/08/19 Grossklein2 2-0 SU Rebenland1
F 27/08/19 SV Strass4 1-3 Deutschlandsberger S
F 27/08/19 SV Eberstein1 1-5 SK Treibach
F 27/08/19 SV Dobl 3-1 Weinland Gamlitz1
F 27/08/19 SV Seekirchen3 0-2 St. Johann12
F 27/08/19 SC Furstenfeld1 1-3 St. Anna am Aigen1
F 27/08/19 SV Kaindorf 10-2 FC Ehrenhausen
F 27/08/19 Admira Villach2 3-2 Feldkirchen3
F 10/10/17 Union Innsbruck2 1-3 SC Kundl1
F 05/09/17 SK Treibach3 3-3 ASKO kottmannsdorf2
F 05/09/17 SK St.Andra 3-3 SAK Klagenfurt2
F 05/09/17 SVG Bleiburg3 2-2 ATSV Wolfsberg2
F 29/08/17 Reutte12 1-3 SC Imst2
F 29/08/17 USV RB Hof2 1-7 SV Wildon1
F 29/08/17 Grossklein2 2-3 SV Lebring
F 29/08/17 SV Burmoos 1-2 USK Anif3
F 29/08/17 SK Seefeld4 1-4 SC Schwaz3
F 22/08/17 SU Straden2 2-4 SV Lebring
F 22/08/17 SVU Halbenrain 0-1 Gleinstatten
F 22/08/17 FC Bad Radkersburg2 1-1 Usv Mettersdorf4
F 22/08/17 St Michael Bl1 2-5 ATSV Wolfsberg1
F 22/08/17 SC Landskron2 3-5 SV Spittal1
S 16/08/17 KAC 1909 0-0 SG Austria Klagenfur
F 25/07/17 SV Sittersdorf5 1-3 SV Gallizien1
F 25/07/17 Gurnitz 0-2 SG Austria Klagenfur
F 25/07/17 SV Arnoldstein 0-3 Villacher SV1
F 25/07/17 SK Maria Saal 1-2 ATUS Ferach
F 13/07/17 USV Plain6 2-5 Salzburger AK 19144
F 07/06/17 FC Schwarzach3 1-1 VfB Hohenems
F 05/06/17 Worgl Obi SV 2-2 FC Kitzbuhel
F 05/06/17 St. Anna am Aigen 1-1 Deutschlandsberger S3
F 24/05/17 Grossklein3 0-4 St. Anna am Aigen1
F 23/05/17 ASK Elektra1 2-1 Wiener Viktoria3
F 17/05/17 St. Johann3 1-4 SV Grodig4
F 17/05/17 SC Bregenz13 0-3 VfB Hohenems3
F 16/05/17 SG Austria Klagenfur1 4-1 SV Lendorf3
F 10/05/17 Waf Brigittenau2 0-2 ASK Elektra2
F 09/05/17 SV Hall3 0-0 FC Kitzbuhel2
F 09/05/17 Simmeringer SC1 1-2 Wiener Viktoria2
F 02/05/17 Grossklein 4-1 Rottenmann2
F 01/05/17 SV Lendorf14 0-2 SG Austria Klagenfur12
F 01/05/17 St. Anna am Aigen 0-0 Lafnitz2
F 01/05/17 Grazer AK1 1-1 Bruck Mur1
F 25/04/17 Red Star-Penzing3 0-2 ASK Elektra1
F 19/04/17 Waf Brigittenau1 3-2 Hellas Kagran
S 18/04/17 Salzburger AK 1914 0-0 St. Johann
F 18/04/17 SGA Sirnitz 1-3 SV Lendorf
F 17/04/17 Worgl Obi SV5 2-0 Kufstein2
F 11/04/17 SC Landskron 1-2 SG Austria Klagenfur2
F 12:00 TUS Bad Gleichenberg 3-0 SC Furstenfeld
S 08/11/16 TUS Bad Gleichenberg 0-0 SC Furstenfeld
F 25/10/16 SC Bad Sauerbrunn2 0-0 SC Ritzing2
F 11/10/16 SC Schwaz2 0-0 Kufstein1
F 20/09/16 Gleinstatten13 1-4 Allerheiligen1
S 19/09/16 Usc Sonnhofen 0-10 SK Furstenfeld
F 19/09/16 Grossklein3 2-1 SV Gralla4
F 06/09/16 ASKO Furnitz 2-3 SC Landskron