Football.biz
26/09 14:30 Maan -:- Al-Jazeera
26/09 14:30 Al Faisaly -:- Al Aqaba SC
22/09 13:30 Marienlyst -:- Middelfart G og
22/09 13:30 VfB Hohenems -:- Sturm Graz
22/09 12:59 Fremad Amager -:- Randers FC
22/09 12:59 Nykobing FC -:- FC Copenhagen
22/09 11:30 FA 2000 -:- Hvidovre IF
22/09 11:30 B 1913 Odense -:- Sonderjyske
22/09 11:30 Kjellerup -:- Midtjylland
22/09 11:30 VSK Arhus -:- Nordsjaelland
22/09 11:30 Aalborg Chang -:- IF Lyseng
22/09 11:30 Vanlose -:- Vejle
14:45 Sutton Common Rovers -:- South Park
F 11/09 Bury Town 0-0 Heybridge Swifts
F 11/09 Aveley 0-0 Hullbridge Sports
F 14/08 Staines Town 0-0 Chertsey Town
F 03/11/20 Mgarr (w) - Swieqi United (w)
F 31/10/20 Harlow Town 0-0 Chalfont St Peter
F 31/10/20 VCD Athletic 0-0 Whitstable Town
F 24/10/20 Staines Town 0-0 Tooting Mitcham Unte
F 24/10/20 Sittingbourne 0-0 Whyteleafe
F 15/09 Grays Athletic 4-0 Romford1
F 14/09 Phoenix Sports3 0-3 Sevenoaks Town
F 14/09 Sudbury 1-3 Dereham3
F 13/09 Hashtag United3 3-0 Maldon Tiptree2
F 10/09 Maldon Tiptree3 2-1 Grays Athletic2
F 10/09 Barking and East Ham 2-1 Tilbury
F 31/08 Tooting Mitcham Unte 1-1 Sutton Common Rovers2
F 31/08 Chichester City2 4-0 Lancing2
F 31/08 Sittingbourne14 3-1 Faversham Town3
F 27/08 Aveley2 4-0 Great Wakering Rover4
F 04/11/20 Sudbury 1-1 Heybridge Swifts1
F 03/11/20 VCD Athletic 1-1 East Grinstead Town2
F 28/10/20 Grays Athletic3 1-0 Great Wakering Rover12
F 27/10/20 Hastings United3 2-1 Whitehawk3
F 27/10/20 Maldon Tiptree5 3-1 Tilbury2
F 27/10/20 Histon 1-2 Romford3
F 27/10/20 Coggeshall Town1 1-0 Aveley1
F 27/10/20 Soham Town Rangers 0-1 Sudbury
F 27/10/20 Basildon United1 3-3 Canvey Island1
F 27/10/20 Phoenix Sports 1-2 East Grinstead Town1
F 27/10/20 Witham Town2 0-1 Heybridge Swifts
F 25/10/20 FC Romania4 2-4 Bracknell Town1
F 14:45 Hastings United12 3-0 Three Bridges23
F 14:45 Chertsey Town1 0-3 Marlow1
F 14:45 Ashford Utd2 2-0 Whyteleafe3
F 19/10/20 Aveley1 0-3 Tilbury2
F 13/10/20 Harlow Town1 0-3 Hanwell Town2
F 10/10/20 Barking and East Ham1 1-2 FC Romania2
F 10/10/20 Fanna BK 0-2 Kvarnsvedens IK
F 15/11/17 Thamesmead Town2 5-2 Phoenix Sports2
F 14/11/17 Faversham Town5 0-3 Hythe Town3
F 14/11/17 Mildenhall Town1 0-1 Waltham Abbey
F 14/11/17 VCD Athletic3 3-1 Ramsgate2
F 14/11/17 Maldon Tiptree 4-1 Brentwood Town2
F 13/11/17 Aveley2 0-1 Barking and East Ham4
F 13/11/17 Carshalton Athletic 2 2-1 Chipstead FC2
F 08/11/17 Romford 1-1 Haringey Borough
F 07/11/17 Herne Bay3 2-3 Thamesmead Town11
F 03/11/17 East Grinstead Town3 0-4 Lewes1
F 30/10/17 Haringey Borough 1-0 Aveley
F 25/10/17 Grays Athletic1 3-3 Haringey Borough2
F 23/10/17 Carshalton Athletic 2 0-3 Greenwich Borough1
F 18/10/17 Grays Athletic1 1-0 Bowers Pitsea2
F 18/10/17 Thamesmead Town 2-1 Herne Bay1
F 16/10/17 Haringey Borough1 2-2 Maldon Tiptree1
F 11/10/17 Grays Athletic3 1-3 Potters Bar Town
S 10/10/17 Chipstead FC 0-0 East Grinstead Town
F 10/10/17 Shoreham1 4-2 Ashford Town3
F 10/10/17 Faversham Town3 0-0 Cray Wanderers1
F 02/10/17 Aveley2 1-3 Waltham Abbey1
F 27/09/17 Grays Athletic3 3-6 Canvey Island2
F 27/09/17 Romford1 1-3 Cheshunt3
F 27/09/17 Lewes1 1-1 Whyteleafe1
F 11/09/17 Basford Utd2 1-1 Chasetown
F 11/09/17 Haringey Borough1 2-0 Romford
F 06/09/17 Westfields 1-0 Soham Town Rangers11
F 06/09/17 Grays Athletic1 2-2 Hertford Town4
F 05/09/17 VCD Athletic3 3-2 Walton Casuals13
F 16/08/17 Romford 1-5 Heybridge Swifts
F 14/08/17 Carshalton Athletic 1 1-1 Hastings United
F 26/04/17 Maldon Tiptree 5-4 Haringey Borough1
F 26/04/17 Thurrock1 1-0 Hornchurch4
F 25/04/17 Greenwich Borough3 3-4 Corinthian Casuals12
F 18/04/17 Bowers Pitsea1 5-2 Great Wakering Rover
F 12/04/17 South Park 1-5 Hastings United
F 03/04/17 South Park1 3-0 Chatham Town11
F 03/03/17 Witham Town2 5-3 Heybridge Swifts4
F 01/03/17 Faversham Town2 2-2 South Park13
F 01/03/17 Cray Wanderers1 3-4 Corinthian Casuals1
F 24/02/17 Thurrock3 3-1 Bowers Pitsea13
F 11/01/17 Romford4 1-1 Thamesmead Town12
F 10/01/17 Hornchurch1 3-2 Bury Town
F 03/01/17 Thurrock2 2-0 Hornchurch2
F 29/11/16 Colchester XI 6-0 Witham Town
F 28/11/16 Haringey Borough13 3-2 Thamesmead Town12
F 23/11/16 Romford4 1-2 Bowers Pitsea2
F 23/11/16 South Park1 2-1 Carshalton Athletic 1
F 16/11/16 Romford 1-0 Waltham Abbey
F 16/11/16 Bury Town1 1-3 Witham Town1
F 11/11/16 Mineros de Zacatecas - Deportivo Tepic
F 11/11/16 CF Atlante - Loros Universidad
F 11/11/16 Correcaminos UAT - CSyD Dorados de Sina
F 11/11/16 Venados FC - Cimarrones de Sonora
F 11/11/16 Murcielagos - Tampico Madero
F 11/11/16 Zacatepec - Alebrijes de Oaxaca
F 11/11/16 Cafetaleros de Tapac - UAEM Potros
F 11/11/16 Celaya FC - FC Juarez
F 11/11/16 Leones Univ Guadalaj - Lobos BUAP
F 09/11/16 Stamford1 2-0 LoughboroughDynamo3
F 04/11/16 Tampico Madero - Leones Univ Guadalaj
F 04/11/16 CSyD Dorados de Sina - Murcielagos
F 04/11/16 Loros Universidad - Zacatepec
F 04/11/16 FC Juarez - Venados FC
F 04/11/16 Alebrijes de Oaxaca - Correcaminos UAT
F 04/11/16 Lobos BUAP - Cafetaleros de Tapac
F 04/11/16 Cimarrones de Sonora - CF Atlante
F 04/11/16 Deportivo Tepic - Celaya FC
F 04/11/16 UAEM Potros - Mineros de Zacatecas
F 31/10/16 Basford Utd1 3-2 Stamford2
F 28/10/16 Mineros de Zacatecas - Lobos BUAP
F 28/10/16 CF Atlante - FC Juarez
F 28/10/16 Correcaminos UAT - Loros Universidad
F 28/10/16 Venados FC - Deportivo Tepic
F 28/10/16 Zacatepec - Cimarrones de Sonora
F 28/10/16 Cafetaleros de Tapac - Tampico Madero
F 28/10/16 Celaya FC - UAEM Potros
F 28/10/16 CSyD Dorados de Sina - Alebrijes de Oaxaca
F 28/10/16 Leones Univ Guadalaj - Murcielagos
F 21/10/16 FC Juarez - Zacatepec