Football.biz
F 07/09/19 TuS Rein 1-1 SV Pachern3
F 30/06 Favoritner AC 0-0 ASK Elektra
F 13/08 Kottingbrunn 0-0 Langenrohr
F 14/08/19 Askoe Oedt 0-0 SV Friedburg Pondorf
F 30/10/20 SC Kundl 0-0 FC Zirl
F 30/10/20 HarreitherWaldhofen 0-0 USV Scheiblingkirche
F 13:30 SV Oberwart 0-0 FC Deutschkreutz
F 04/10/20 Annabichler SV 0-0 SV Ruden
19/09 12:00 Kaisar Kyzylorda -:- FC Shakhtyor Karagan
19/09 10:00 FC Kairat Almaty -:- Kyzylzhar Petropavlo
19/09 08:00 FK Taraz -:- Tobol Kostanai
F 13:00 Leoben 0-0 SV Wildon
F 11:00 SV Gussing 0-0 UFC Markt Allhau
F 10:00 Admira Villach 0-0 SVG Bleiburg
F 08:00 SV Kematen 0-0 SC Kundl
F 11/09 ASV 13 Vienna 0-0 FV Austria XIII
F 11/09 SR Donaufeld Wien 0-0 SV Schwechat
F 11/09 Sportunion Mauer 0-0 SV Donau
F 11/09 UFC Siezenheim 0-0 UFC Altenmarkt
F 29/08 ASKO Kottmannsdorf 0-0 St Michael Bleiburg
F 29/08 ASK Klagenfurt 0-0 ATSV Wolfsberg
F 29/08 Waf Brigittenau 0-0 SV Gerasdorf Stammer
F 29/08 Favoritner AC 0-0 SV Schwechat
F 28/08 SV St Margarethen 0-0 SC Ritzing
F 28/08 Horitschon 0-0 SC Bad Sauerbrunn
F 28/08 FV Austria XIII 0-0 SV Donau
F 28/08 ASV 13 Vienna 0-0 Slovan HAC
F 28/08 Sportunion Mauer 0-0 Stadlau
F 21/08 TUS Heiligenkreuz 0-0 ASK Voitsberg
F 14/08 SV Lochau 0-0 SV Ludesch
F 14/08 Admira Villach 0-0 Feldkirchen
F 14/08 FC Horbranz 0-0 FC Nenzing
F 14/08 Horitschon 0-0 SV Gussing
F 14/08 FC Berg 0-0 TSV Neumarkt
F 11/06 SV Schwechat 0-0 Slovan HAC
F 31/10/20 SV Innsbruck 0-0 FC Volders
F 31/10/20 SV Donau 0-0 SV Schwechat
F 31/10/20 Annabichler SV 0-0 SC St Stefan
F 31/10/20 Leoben 0-0 SC Bruck An Der Mur
F 31/10/20 Admira Dornbirn 0-0 FC Nenzing
F 31/10/20 FC Egg 0-0 Lustenau
F 31/10/20 Post SV Wien 0-0 SV Wienerberger
F 31/10/20 Sportunion Mauer 0-0 Waf Brigittenau
F 31/10/20 Stadlau 0-0 Favoritner AC
F 31/10/20 ATUS Ferach 0-0 SV Dellach Gail
F 31/10/20 USV Draxler Mooskirc 0-0 Grossklein
F 31/10/20 TSV Grafenstein 0-0 SV Ludmannsdorf
F 31/10/20 SC Retz 0-0 Ardagger
F 31/10/20 ATUS Barnbach 0-0 SV Frohnleiten
F 31/10/20 SC Furstenfeld 0-0 TUS Heiligenkreuz
F 19/11/17 Slovan HAC1 4-0 SC Ostbahn XI
F 19/11/17 SR Donaufeld Wien2 0-4 FV Austria XIII2
F 19/11/17 Gersthofer SV3 2-4 SV Wienerberger
F 12:00 Wiener Viktoria1 4-0 Sportunion Mauer2
F 08:00 Favoritner AC12 2-2 Team Wiener Linien2
F 12/11/17 SVG Reichenau 2-1 SV Telfs
F 11/11/17 Wiener Viktoria 4-4 FV Austria XIII
F 11/11/17 Team Wiener Linien1 5-2 Slovan HAC2
F 11/11/17 Post SV Wien14 0-1 ASK Elektra2
F 10/11/17 Salzburger AK 19141 5-3 FC Berg11
F 10/11/17 SC Ostbahn XI1 0-1 SC Mannsworth2
F 04/11/17 Wiener Viktoria2 1-1 SV Wienerberger2
F 03/11/17 SPG Axams Gotzens 0-0 FC Volders
F 01/11/17 Slovan HAC2 1-1 FV Austria XIII4
F 27/10/17 SC Ostbahn XI1 1-2 Post SV Wien1
F 27/10/17 SV Gerasdorf Stammer 2-2 SR Donaufeld Wien3
S 27/10/17 Hallwang 0-0 OTSU Hallein
F 26/10/17 Zams 0-4 SC Kundl1
F 26/10/17 ASK St.Valentin1 3-0 WSG Hertha Wels4
S 26/10/17 St Jakob/Rosental 0-0 Feldkirchen
F 26/10/17 ATUS Ferach 1-1 SVG Bleiburg5
F 26/10/17 SV Lendorf5 1-0 VST Volkermarkt12
F 26/10/17 USC Eugendorf1 2-0 Salzburger AK 191411
F 26/10/17 SC Ulrichsberg1 5-0 Ruckersdorf12
F 26/10/17 SC Globasnitz2 0-0 ASK Klagenfurt12
F 26/10/17 SV Penk 0-5 OSK Kotschach Mauthe2
F 26/10/17 ASKO Gmund21 1-2 SV Kraig6
F 26/10/17 SV Vols3 1-2 SV Telfs2
F 25/10/17 FC Wels2 2-1 SV Bad Ischl4
F 25/10/17 Union Edelweiss2 1-1 Union Weisskirchen1
F 25/10/17 KAC 1909 0-3 Annabichler SV1
F 25/10/17 SK Treibach4 0-3 SAK Klagenfurt3
F 22/10/17 Annabichler SV2 4-2 SV Kraig
F 21/10/17 Wiener Viktoria4 2-1 SV Gerasdorf Stammer
F 20/10/17 FC Deutschkreutz1 0-5 SC Pinkafeld
F 20/10/17 SV Burmoos1 4-0 FC Berg2
F 20/10/17 Donau Linz2 2-0 Union Edelweiss1
F 20/10/17 VST Volkermarkt3 1-0 KAC 19093
F 20/10/17 SAK Klagenfurt1 1-0 ATSV Wolfsberg2
F 20/10/17 SPG Axams Gotzens4 1-4 Absam13
S 15/10/17 SVG Reichenau 0-0 SC Kundl
F 13/10/17 Salzburger AK 19143 1-1 OTSU Hallein2
F 13/10/17 SAK Klagenfurt3 3-1 SK Maria Saal3
F 08/10/17 ASKO kottmannsdorf2 0-1 ATUS Ferach16
S 08/10/17 SV Kematen 0-0 SVG Reichenau
F 06/10/17 SK Treibach2 1-0 SK Maria Saal4
F 06/10/17 SAK Klagenfurt13 1-0 St Jakob/Rosental3
F 05/10/17 Zams1 5-0 Mayrhofen4
F 03/10/17 Union Innsbruck13 2-4 SV Kematen13
F 01/10/17 FC Langenegg 4-3 Sc Rothis2
F 01/10/17 SVG Reichenau1 0-0 SV Hall1
F 01/10/17 SR Donaufeld Wien 0-1 Favoritner AC3
F 01/10/17 Gersthofer SV1 1-5 Slovan HAC2
F 29/09/17 SV Gerasdorf Stammer2 3-1 SC Mannsworth13
F 29/09/17 Annabichler SV 0-0 SVG Bleiburg
F 26/09/17 Mayrhofen4 1-5 FC Zirl
S 24/09/17 FC Egg 0-0 RW Rankweil
F 24/09/17 Slovan HAC1 0-2 SR Donaufeld Wien
F 22/09/17 SV Burmoos3 1-0 Salzburger AK 19143
F 22/09/17 SK Treibach1 3-0 ATUS Ferach12
F 22/09/17 SAK Klagenfurt2 0-1 SV Lendorf3
F 17/09/17 Annabichler SV3 2-3 SV Spittal1
F 06/09/17 USC Eugendorf2 3-2 Zell Am See
F 05/09/17 Salzburger AK 19144 1-1 SC Golling13
F 03/09/17 ASKO Gmund 3-1 Feldkirchen2
F 03/09/17 FC Wolfurt2 0-2 Dornbirner SV12
F 03/09/17 SV Wienerberger1 2-0 FV Austria XIII1
F 03/09/17 Gersthofer SV 0-0 SC Ostbahn XI
F 03/09/17 Slovan HAC 4-0 SV Donau
F 03/09/17 SR Donaufeld Wien1 0-0 Post SV Wien1
F 02/09/17 Grazer AK1 1-0 TUS Heiligenkreuz4
F 02/09/17 Wiener Viktoria4 1-1 ASK Elektra2
F 02/09/17 Admira Landhaus1 0-2 Sportunion Mauer
F 02/09/17 Favoritner AC1 4-0 SC Mannsworth2
F 02/09/17 OTSU Hallein2 2-2 FC Berg3
F 01/09/17 SV Austria Salzburg2 2-0 SV Kuchl
F 01/09/17 VST Volkermarkt5 2-1 ASKO kottmannsdorf3
F 28/08/17 ASKO Gmund1 1-0 SV Spittal2
F 27/08/17 Haitzendorf1 0-2 SV Gaflenz1
F 27/08/17 USV Scheiblingkirche 0-4 SV Leobendorf1