Football.biz
08/08 18:15 Flamengo -:- Internacional RS
08/08 18:15 Ceara -:- Atletico Clube Goian
08/08 16:00 America MG -:- Fluminense RJ
08/08 16:00 Juventude -:- Atletico Mineiro
08/08 16:00 Santos -:- Corinthians Paulista
05/08 22:00 Barranquilla FC -:- Jaguares de Cordoba
05/08 21:30 ABC RN -:- Flamengo
05/08 19:30 Envigado FC -:- Atletico Bucaramanga
05/08 19:15 Juazeirense -:- Santos
F 02/08 Australia (w)(N)1 0-1 Sweden (w)
F 02/08 USA (w)(N)1 0-1 Canada (w)
F 30/07 Netherland (w)(N)1 2-2 USA (w)2
F 30/07 Sweden (w)1 3-1 Japan (w)1
F 30/07 Great Britain (w)(N)2 2-2 Australia (w)2
F 30/07 Canada (w)(N)2 0-0 Brazil (w)2
F 27/07 Netherland (w) 8-2 China (w)3
F 27/07 Brazil (w)1 1-0 Zambia (w)11
F 27/07 Chile (w) 1-1 Japan (w)2
F 27/07 Canada (w)1 1-1 Great Britain (w)
F 27/07 Krylya Sovetov Samar1 0-2 FK Nizhny Novgorod Y1
F 27/07 Rubin Kazan (R)1 4-0 FK Ural Youth11
F 27/07 New Zealand (w)1 0-2 Sweden (w)
F 27/07 USA (w)2 1-0 Australia (w)1
F 24/07 New Zealand (w) 1-6 USA (w)
F 24/07 FSV Union Furstenwal3 4-2 VfB Auerbach3
F 24/07 VSG Altglienicke3 1-1 FSV Optik Rathenow4
F 24/07 Netherland (w)2 3-3 Brazil (w)1
F 24/07 Japan (w)2 0-1 Great Britain (w)
F 24/07 Sweden (w) 4-2 Australia (w)
F 24/07 China (w)1 4-4 Zambia (w)1
F 24/07 Chile (w)2 1-2 Canada (w)1
F 23/07 Yupanqui2 1-5 CA Lugano1
F 23/07 Central Ballester2 1-1 Juventud Unida1
F 21/07 Australia (w) 2-1 New Zealand (w)2
F 21/07 Zambia (w)1 3-10 Netherland (w)1
F 21/07 Japan (w) 1-2 Canada (w)1
F 21/07 Sweden (w) 3-0 USA (w)
F 21/07 China (w) 0-5 Brazil (w)
F 21/07 Great Britain (w) 2-0 Chile (w)
F 20/06 Primeiro de Agosto1 1-1 CRD Libolo4
S 14/07 Grange Thistle (w) 0-0 Albany Creek (w)
F 19/08/16 Sweden (w)3 1-2 Germany (w)
F 19/08/16 Brazil (w)3 1-2 Canada (w)
F 16/08/16 Canada (w)3 0-2 Germany (w)
F 16/08/16 Brazil (w)3 0-0 Sweden (w)2
F 12/08/16 Brazil (w)3 0-0 Australia (w)3
F 12/08/16 Canada (w)3 1-0 France (w)1
F 12/08/16 China (w)12 0-1 Germany (w)2
F 12/08/16 USA (w)1 1-1 Sweden (w)2
F 09/08/16 Brazil (w)2 0-0 South Africa (w)1
F 09/08/16 China (w)1 0-0 Sweden (w)
F 09/08/16 New Zealand (w)2 0-3 France (w)
F 09/08/16 Colombia (w)2 2-2 USA (w)1
F 09/08/16 Australia (w)1 6-1 Zimbabwe (w)1
F 09/08/16 Germany (w)1 1-2 Canada (w)1
F 06/08/16 Brazil (w) 5-1 Sweden (w)2
F 06/08/16 Colombia (w)1 0-1 New Zealand (w)12
F 06/08/16 South Africa (w)1 0-2 China (w)
F 06/08/16 Germany (w)2 2-2 Australia (w)
F 06/08/16 USA (w)1 1-0 France (w)1
F 06/08/16 Canada (w)3 3-1 Zimbabwe (w)1
F 03/08/16 France (w)1 4-0 Colombia (w)1
F 03/08/16 USA (w) 2-0 New Zealand (w)3
F 03/08/16 Zimbabwe (w)3 1-6 Germany (w)
F 03/08/16 Brazil (w) 3-0 China (w)1
F 03/08/16 Canada (w)12 2-0 Australia (w)
F 03/08/16 Sweden (w) 1-0 South Africa (w)
F 27/07/16 Tianjin QuanJian11 0-1 Shanghai Shenhua4
F 27/07/16 Hebei HX Xingfu2 1-2 Guangzhou Fuli FC1
F 27/07/16 Jiangsu Suning FC1 2-1 Henan Jianye3
F 17/05/16 AEK Athens 2-1 Olympiakos Piraeus
F 27/04/16 Olympiakos Piraeus 3-0 PAOK
F 26/04/16 PAE Atromitos 1-1 AEK Athens
F 11/02/16 PAOK 0-0 Panionios
F 10/02/16 PAE Atromitos 1-0 Panathinaikos
F 10:30 Iraklis 0-1 AEK Athens
F 03/02/16 Asteras Tripolis1 1-1 Olympiakos Piraeus
F 14/01/16 Panathinaikos 0-1 Pas Giannina
F 14/01/16 PAOK 3-0 AEL Kalloni
F 14/01/16 Panionios 1-0 Ergotelis
F 13/01/16 Olympiakos Piraeus 6-0 Chania FC
F 13/01/16 Asteras Tripolis 3-0 AEL Larisa
F 13/01/16 AEK Athens 2-0 Levadiakos
F 13/01/16 Iraklis 1-0 Veria FC
F 12/01/16 PAE Atromitos 2-1 Platanias FC
F 16/09/15 Trikala 0-0 Aharnaikos
F 16/09/15 Kallithea 2-0 Agrotikos Asteras1
F 23/05/15 Olympiacos1 3-1 SKODA Xanthi
F 29/04/15 SKODA Xanthi 0-0 Iraklis1
F 29/04/15 Olympiacos 1-1 Apollon Smirnis
F 05/03/15 SKODA Xanthi 3-0 OFI Crete
F 05/03/15 Apollon Smirnis 3-1 Chania FC1
F 11/02/15 Olympiacos 1-1 AEK Athens
F 29/01/15 Panathinaikos1 0-1 SKODA Xanthi
F 29/01/15 AEK Athens 2-0 Kerkyra
F 28/01/15 Olympiacos 8-0 Tyrnavos 2005
F 28/01/15 Veria FC 1-1 Panionios
F 27/01/15 Asteras Tripolis 0-1 Iraklis
F 27/01/15 Levadiakos1 1-4 Apollon Smirnis1
F 27/01/15 OFI Crete 1-0 Panthrakikos
F 21/01/15 Chania FC 1-2 Pas Giannina
F 14/09/14 Paniliakos Pyrgos 1-1 Panahaiki-2005
F 14/09/14 Trachones 2-3 Chania FC
F 14/09/14 Agrotikos Asteras 1-1 Aiginiakos FC
F 14/09/14 Tyrnavos 2005 2-1 Pierikos1
F 14/09/14 Ethnikos Gazorou 0-0 Anagenisi Karditsa
F 14/09/14 Panegialios FC 1-2 AE Ermionida
F 13/09/14 Apollon Smirnis1 2-1 Kallithea
F 13/09/14 AO Episkopis Rethymn 0-2 Iraklis Psachna
F 13/09/14 Fostiras 1-0 Aharnaikos
F 12/09/14 Olympiakos Volou 0-0 AEL Larisa
F 12/09/14 Fokikos 0-1 AEK Athens
F 12/09/14 Lamia 2-1 Iraklis
F 01/09/14 AEL Larisa 0-1 Olympiakos Volou
F 30/08/14 Iraklis Psachna 1-1 AO Episkopis Rethymn
F 30/08/14 Anagenisi Karditsa 1-1 Ethnikos Gazorou
F 30/08/14 Pierikos 0-1 Tyrnavos 2005
F 30/08/14 AE Ermionida 0-1 Panegialios FC
F 29/08/14 AEK Athens 4-0 Fokikos
F 29/08/14 Kallithea 1-1 Apollon Smirnis
F 29/08/14 Iraklis 1-0 Lamia1