Football.biz
F 26/10/19 Stellenbosch FC3 1-0 Orlando Pirates
F 09:00 Moroka Swallows1 0-0 Royal AM FC1
F 26/10/19 Lamontville Golden A 1-0 Polokwane City FC
F 02/10/19 Highlands Park 0-0 Orlando Pirates
F 02/10/19 Bloemfontein Celtic 0-0 Supersport United
28/09 19:00 San Marcos de Arica -:- Coquimbo Unido
28/09 18:30 Deportes Santa Cruz -:- Union San Felipe
26/09 18:30 Universidad Catolica -:- Deportivo Cuenca
26/09 16:00 Orense SC -:- Macara
26/09 08:30 Hannover 96 -:- SV Sandhausen
26/09 08:30 Dynamo Dresden -:- Werder Bremen
26/09 08:30 Hamburger SV -:- Nurnberg
25/09 15:30 Hansa Rostock -:- Schalke 04
25/09 09:00 Heider SV -:- VFB Lubeck
25/09 08:00 Phonix Lubeck -:- ETSV Weiche Flensbur
24/09 14:30 SV Drochtersen/Assel -:- Altona 93
24/09 12:00 Moroka Swallows -:- Cape Town City
F 17/09 Yupanqui - Deportivo Paraguayo
F 17/09 Liniers - Juventud Unida
F 17/09 CA Lugano - Puerto Nuevo
F 17/09 Argentino de Rosario - Deportivo Muniz
F 17/09 Defensores de Cambac - Sportivo Barracas
F 17/09 Centro Espanol - Central Ballester
F 17/09 Centro Espanol - Liniers
F 17/09 Juventud Unida - Sportivo Barracas
F 17/09 Deportivo Muniz - CA Lugano
F 17/09 Argentino de Rosario - Defensores de Cambac
F 17/09 Deportivo Paraguayo - Puerto Nuevo
F 17/09 Central Ballester - Yupanqui
F 20/08 Mamelodi Sundowns - AmaZulu
F 04/05 SSV Ulm 1846 - FK Pirmasens
F 24/04 Roltek Dob 0-0 Triglav Gorenjska
F 24/04 Krka 0-0 NK Bilje
F 24/04 Radomlje 0-0 NK Rudar Velenje
F 30/08/20 Alianza Lima - Cienciano
F 02/11/19 FC Magna Wiener Neus - ASK Ebreichsdorf
F 02/11/19 SV Leobendorf - Traiskirchen
F 02/11/19 Wiener Viktoria - SV Mattersburg Amate
F 02/11/19 Karabakh Vienna - Ask-bsc Bruck/leitha
F 01/11/19 SC Mannsdorf - Wiener SC
F 01/11/19 Rapid Vienna (Youth) - SV Stripfing Weiden
F 01/11/19 Neusiedl - Trenkwalder Admira (
F 01/11/19 Al-Shabab(KUW) - Al-Nasar
F 27/10/19 Mamelodi Sundowns - Kaizer Chiefs
F 27/10/19 Baroka FC - AmaZulu
F 26/10/19 Highlands Park 0-0 Chippa United
F 26/10/19 Arminia Bielefeld U1 - Koln U19
F 26/10/19 Pitea IF (w) - Kungsbacka DFF (w)
F 03/08/19 Stellenbosch FC - Chippa United
F 12:00 Maritzburg United3 1-0 Marumo Gallants FC1
F 01/11/17 AmaZulu3 1-1 Baroka FC1
F 01/11/17 Cape Town City2 1-0 Free State Stars1
F 01/11/17 Orlando Pirates2 1-3 Mamelodi Sundowns4
F 01/11/17 Bidvest Wits1 0-2 Chippa United2
F 01/11/17 Platinum Stars1 1-0 Ajax Cape Town
F 31/10/17 Polokwane City FC3 0-0 Kaizer Chiefs1
F 31/10/17 Bloemfontein Celtic 1-0 Maritzburg United
F 31/10/17 Supersport United1 3-0 Lamontville Golden A1
F 09:30 Chippa United4 2-1 Cape Town City2
F 09:30 Baroka FC2 0-1 Bidvest Wits2
F 21/10/17 Free State Stars2 1-1 Platinum Stars
F 21/10/17 Ajax Cape Town2 2-1 Bloemfontein Celtic1
F 21/10/17 Mamelodi Sundowns1 1-2 AmaZulu1
F 21/10/17 Lamontville Golden A1 2-2 Polokwane City FC1
F 21/10/17 Kaizer Chiefs3 0-0 Orlando Pirates5
F 18/10/17 Baroka FC1 1-1 Lamontville Golden A
F 18/10/17 Chippa United2 0-0 Maritzburg United2
F 18/10/17 AmaZulu2 2-3 Polokwane City FC3
F 18/10/17 Free State Stars2 2-0 Ajax Cape Town
F 18/10/17 Orlando Pirates 1-1 Platinum Stars
F 17/10/17 Mamelodi Sundowns15 1-2 Kaizer Chiefs3
S 17/10/17 Bidvest Wits 0-0 Supersport United
F 17/10/17 Cape Town City1 0-1 Bloemfontein Celtic1
S 05/10/17 Mamelodi Sundowns 0-0 Maritzburg United
S 05/10/17 Free State Stars 0-0 Supersport United
F 01/10/17 Platinum Stars2 0-1 Mamelodi Sundowns3
F 01/10/17 Bloemfontein Celtic 1-0 Bidvest Wits
F 30/09/17 Polokwane City FC 2-2 Orlando Pirates1
S 30/09/17 Supersport United 0-0 AmaZulu
F 30/09/17 Kaizer Chiefs 1-2 Baroka FC5
F 30/09/17 Ajax Cape Town8 0-2 Cape Town City1
F 30/09/17 Lamontville Golden A 1-1 Chippa United
F 29/09/17 Maritzburg United4 0-1 Free State Stars2
S 28/09/17 Mamelodi Sundowns 0-0 Cape Town City
S 27/09/17 Bloemfontein Celtic 0-0 Supersport United
F 24/09/17 Chippa United3 0-0 Bloemfontein Celtic3
F 23/09/17 Kaizer Chiefs4 0-0 Lamontville Golden A2
F 23/09/17 AmaZulu2 1-1 Platinum Stars
F 23/09/17 Bidvest Wits6 1-0 Orlando Pirates4
F 23/09/17 Baroka FC1 2-2 Ajax Cape Town2
F 14:00 Cape Town City2 1-0 Polokwane City FC2
F 20/09/17 Bloemfontein Celtic1 0-2 Baroka FC1
F 20/09/17 AmaZulu11 3-0 Bidvest Wits2
F 20/09/17 Platinum Stars1 0-1 Lamontville Golden A1
F 20/09/17 Maritzburg United3 0-2 Kaizer Chiefs
F 19/09/17 Polokwane City FC1 2-3 Free State Stars13
F 19/09/17 Supersport United2 1-1 Chippa United
S 19/09/17 Ajax Cape Town - Mamelodi Sundowns
F 19/09/17 Orlando Pirates2 1-0 Cape Town City
S 17/09/17 Carpi U20 - Venezia F.C. Youth
S 17/09/17 Pro Vercelli U20 - Virtus Entella U20
S 17/09/17 Cagliari U20 - Perugia U20
S 17/09/17 Ternana u20 - Crotone U20
F 17/09/17 Lamontville Golden A3 4-1 AmaZulu4
F 16/09/17 Platinum Stars 0-0 Chippa United
F 16/09/17 Kaizer Chiefs3 1-1 Bidvest Wits15
F 16/09/17 Baroka FC1 1-0 Free State Stars1
F 15/09/17 Maritzburg United14 0-0 Orlando Pirates4
F 15/09/17 Ajax Cape Town2 2-0 Polokwane City FC1
F 13/09/17 Bidvest Wits1 1-3 Lamontville Golden A1
F 13/09/17 Cape Town City4 0-2 Kaizer Chiefs3
F 12/09/17 Orlando Pirates1 1-0 Ajax Cape Town1
F 12/09/17 Polokwane City FC3 1-2 Bloemfontein Celtic3
F 12/09/17 Supersport United1 2-0 Platinum Stars2
F 12/09/17 AmaZulu2 1-1 Maritzburg United3
F 12/09/17 Chippa United2 1-3 Baroka FC3
F 11/09/17 Free State Stars2 1-2 Mamelodi Sundowns1
F 09/09/17 Maritzburg United15 0-2 Supersport United2
F 23/08/17 Kaizer Chiefs12 1-2 Supersport United3
F 23/08/17 Lamontville Golden A2 1-1 Bloemfontein Celtic1
F 23/08/17 Cape Town City1 3-1 Platinum Stars2
F 23/08/17 Free State Stars12 2-2 Bidvest Wits
F 23/08/17 Maritzburg United 2-0 Ajax Cape Town1
F 12:30 Chippa United 2-0 AmaZulu2
F 12:30 Baroka FC 1-1 Orlando Pirates
F 12:30 Mamelodi Sundowns2 1-2 Polokwane City FC4
F 20/08/17 Bloemfontein Celtic1 1-1 Kaizer Chiefs
F 20/08/17 Platinum Stars2 0-2 Maritzburg United1
F 19/08/17 Ajax Cape Town2 1-1 Lamontville Golden A
F 19/08/17 Orlando Pirates2 1-0 Chippa United1