Football.biz
F 26/10/19 MFK Ruzomberok 1-0 Trencin
08/08 12:59 MSK Zilina -:- Sokol Dolna Zdana
07/08 12:59 MFK Ruzomberok -:- Slovan Bratislava
07/08 12:59 Michalovce -:- Trencin
06/08 15:00 Zlate Moravce -:- FK Senica
F 13/03 Gold Coast United - Moreton Bay United
F 30/11/20 Al Rayyan - Al-Ahli Doha
F 01/09/20 Team Wiener Linien 0-0 SV Leobendorf
F 12:59 Michalovce - Zlate Moravce
F 12:59 Sokol Dolna Zdana - MFK Ruzomberok
F 12:59 Dunajska Streda - SKF Sered
F 12:00 Nitra - Spartak Trnava
F 27/10/19 Spartak Trnava - MSK Zilina
F 26/10/19 Zlate Moravce 0-0 Nitra
F 26/10/19 FK Senica 0-0 SKF Sered
F 26/10/19 Sokol Dolna Zdana 0-0 Dunajska Streda
F 26/10/19 Michalovce - Slovan Bratislava
F 01/08 Dunajska Streda1 3-1 Tatran LM
F 01/08 FK Senica2 2-1 Spartak Trnava1
F 01/08 Zlate Moravce4 0-1 MSK Zilina2
F 31/07 Slovan Bratislava3 2-0 Trencin14
F 31/07 Sokol Dolna Zdana3 2-0 Michalovce3
F 30/07 SKF Sered2 2-3 MFK Ruzomberok3
F 25/07 Spartak Trnava1 2-0 Sokol Dolna Zdana2
F 25/07 MSK Zilina2 3-0 SKF Sered2
F 25/07 Michalovce2 4-1 Dunajska Streda1
F 24/07 MFK Ruzomberok1 0-0 FK Senica3
F 24/07 Tatran LM1 1-4 Slovan Bratislava1
F 23/07 Trencin2 4-0 Zlate Moravce2
F 28/05 MSK Zilina1 2-2 Zlate Moravce1
F 25/05 Dukla Banska Bystric 2-2 FK Senica2
F 22/05 Sokol Dolna Zdana1 1-0 MFK Ruzomberok15
F 22/05 Slovan Bratislava1 2-1 Trencin1
F 22/05 MSK Zilina 5-1 Zlate Moravce
F 22/05 Dunajska Streda2 2-0 Spartak Trnava24
F 22/05 Nitra1 0-4 Michalovce2
F 22/05 SKF Sered1 4-1 FK Senica3
F 16/05 Spartak Trnava3 1-1 MSK Zilina4
F 15/05 Trencin1 1-1 Dunajska Streda1
F 15/05 Michalovce1 2-2 SKF Sered1
F 15/05 MFK Ruzomberok2 2-0 Nitra1
F 15/05 FK Senica 0-0 Sokol Dolna Zdana3
F 15/05 Zlate Moravce1 0-4 Slovan Bratislava2
F 09/05 Slovan Bratislava3 1-2 Dunajska Streda3
F 09/05 Nitra2 0-1 SKF Sered3
F 08/05 Zlate Moravce4 0-0 Spartak Trnava1
F 08/05 MSK Zilina2 5-3 Trencin15
F 08/05 MFK Ruzomberok2 1-1 FK Senica3
F 08/05 Sokol Dolna Zdana3 0-0 Michalovce2
F 12:59 Spartak Trnava13 3-0 Slovan Bratislava3
F 19/11/17 Slovan Bratislava2 1-0 Spartak Trnava4
F 18/11/17 MSK Zilina1 0-0 Dunajska Streda3
F 18/11/17 Tatran Presov2 1-1 Zlate Moravce13
S 18/11/17 Michalovce 0-0 Trencin
F 18/11/17 MFK Ruzomberok 3-0 Sport Podbrezova3
F 18/11/17 Nitra1 0-0 FK Senica1
F 05/11/17 Spartak Trnava1 1-1 MFK Ruzomberok2
F 05/11/17 FK Senica2 4-1 MSK Zilina
F 05/11/17 Zlate Moravce 2-2 Nitra3
F 03/11/17 Dunajska Streda2 2-1 Slovan Bratislava1
F 03/11/17 Sport Podbrezova1 1-8 Trencin1
F 03/11/17 Tatran Presov1 1-0 Michalovce3
F 29/10/17 Trencin13 1-2 Spartak Trnava2
F 28/10/17 MFK Ruzomberok1 1-1 Dunajska Streda
F 28/10/17 Michalovce2 2-1 Sport Podbrezova12
F 28/10/17 Slovan Bratislava1 2-2 FK Senica1
F 28/10/17 Nitra 2-0 Tatran Presov
F 28/10/17 MSK Zilina3 2-0 Zlate Moravce3
F 22/10/17 Tatran Presov1 0-1 MSK Zilina3
F 21/10/17 FK Senica2 0-3 MFK Ruzomberok1
F 21/10/17 Zlate Moravce2 3-2 Slovan Bratislava24
F 21/10/17 Spartak Trnava1 2-0 Sport Podbrezova3
F 21/10/17 Michalovce2 0-0 Nitra1
F 21/10/17 Dunajska Streda 1-2 Trencin4
F 15/10/17 MSK Zilina1 2-0 Nitra3
F 14/10/17 MFK Ruzomberok1 1-1 Zlate Moravce14
F 14/10/17 Trencin 4-1 FK Senica
F 14/10/17 Slovan Bratislava2 3-2 Tatran Presov2
F 14/10/17 Sport Podbrezova 0-2 Dunajska Streda2
F 14/10/17 Michalovce2 0-3 Spartak Trnava2
F 01/10/17 MFK Ruzomberok1 3-1 Tatran Presov3
F 30/09/17 Trencin1 3-0 Zlate Moravce3
F 30/09/17 Slovan Bratislava 1-1 Nitra1
F 30/09/17 Sport Podbrezova1 1-0 FK Senica2
F 30/09/17 MSK Zilina2 2-1 Michalovce2
F 30/09/17 Spartak Trnava5 2-0 Dunajska Streda17
F 24/09/17 MSK Zilina2 3-2 Slovan Bratislava1
F 24/09/17 Tatran Presov2 0-7 Trencin
F 24/09/17 Michalovce4 1-2 Dunajska Streda1
F 23/09/17 FK Senica5 1-3 Spartak Trnava2
F 23/09/17 Zlate Moravce2 1-0 Sport Podbrezova4
F 23/09/17 Nitra2 0-0 MFK Ruzomberok2
F 20/09/17 Dunajska Streda1 1-0 FK Senica2
F 20/09/17 Spartak Trnava1 1-0 Zlate Moravce3
F 20/09/17 Trencin 2-1 Nitra
F 19/09/17 Slovan Bratislava 3-1 Michalovce1
F 19/09/17 Sport Podbrezova3 2-0 Tatran Presov2
F 19/09/17 MFK Ruzomberok2 1-0 MSK Zilina
F 17/09/17 Zlate Moravce2 2-3 Dunajska Streda1
F 16/09/17 MSK Zilina 5-1 Trencin
F 16/09/17 Tatran Presov1 0-2 Spartak Trnava
F 16/09/17 Michalovce1 2-1 FK Senica1
F 16/09/17 Nitra 1-0 Sport Podbrezova
F 16/09/17 Slovan Bratislava 2-1 MFK Ruzomberok
F 09/09/17 Sport Podbrezova2 2-4 MSK Zilina2
F 09/09/17 FK Senica1 0-1 Zlate Moravce3
F 09/09/17 MFK Ruzomberok1 2-1 Michalovce1
F 09/09/17 Dunajska Streda2 0-0 Tatran Presov1
F 09/09/17 Trencin1 2-2 Slovan Bratislava
F 27/08/17 Slovan Bratislava1 4-1 Sport Podbrezova
F 26/08/17 Tatran Presov1 2-2 FK Senica12
F 26/08/17 Nitra2 3-1 Dunajska Streda2
F 26/08/17 Michalovce2 2-0 Zlate Moravce12
F 26/08/17 MFK Ruzomberok 3-3 Trencin
F 25/08/17 MSK Zilina2 3-1 Spartak Trnava3
F 20/08/17 Dunajska Streda2 4-2 MSK Zilina1
F 19/08/17 Trencin3 1-2 Michalovce2
F 19/08/17 FK Senica15 0-1 Nitra13
F 19/08/17 Zlate Moravce2 4-1 Tatran Presov3
F 19/08/17 Spartak Trnava2 1-2 Slovan Bratislava4
F 18/08/17 Sport Podbrezova13 1-3 MFK Ruzomberok4
F 13/08/17 Slovan Bratislava2 1-1 Dunajska Streda4
F 12/08/17 MFK Ruzomberok 0-2 Spartak Trnava
F 12/08/17 Trencin 1-1 Sport Podbrezova3
F 12/08/17 MSK Zilina2 7-1 FK Senica4
F 12/08/17 Michalovce3 0-1 Tatran Presov2
F 11/08/17 Nitra3 1-0 Zlate Moravce14
F 06/08/17 Dunajska Streda2 1-1 MFK Ruzomberok1
F 05/08/17 Sport Podbrezova2 1-0 Michalovce1
F 05/08/17 Zlate Moravce1 2-0 MSK Zilina2