Football.biz
F 27/03 UMF Sindri Hofn (w) 0-0 Hamrarnir (w)
F 27/03 Fjardab Hottur Leikn 0-0 Einherji (w)
F 24/03 CD El Nacional 3-0 Chacaritas SC
F 16/03 Prachuap Khiri Khan2 1-0 Muang Thong United1
F 16/03 Chiangrai United4 3-1 Sukhothai1
F 11:00 AS Khroub1 2-1 CA Batna2
F 11:00 CRB Temouchent 0-0 JSM Tiaret
F 11:00 HB Chelghoum Laid 2-2 Hanshely
F 11:00 USM Annaba3 1-0 MC El Eulma2
F 11:00 MC Saida 3-1 SKAF Khemis Melina
F 11:00 IRB El Kerma 2-2 OM Arzew3
F 11:00 MCB Oued Sly4 2-1 RC Oued Rhiou2
F 11:00 US Chaouia14 0-1 DRB Tadjenant3
F 11:00 MSP Batna15 1-0 NRB Teleghma2
F 11:00 SC Ain Defla 1-1 ASM Oran
F 11:00 CRB Ouled Djellal 0-1 MO Constantine
F 09/03 SC Daburiyya Osama3 1-1 Hapoel Bnei Zalfa4
F 26/02 Augnablik (w)1 3-2 Haukar (w)1
F 26/02 IA Akranes (w)2 3-1 Grindavik (w)1
F 13/02 MS Tseirey Taybe3 0-0 Maccabi Bnei Raina1
F 15/09/20 Kyzylzhar Petropavlo2 1-0 FK Taraz6
F 04/09/20 Monte Azul SP1 0-1 Sao Caetano3
F 03/09/20 Al-Rawdhah 4-0 Al-Jndal
F 03/09/20 Afief 3-1 Al-Suqoor(KSA)
F 03/09/20 Hajer 2-1 Al-Washm
F 03/09/20 Al-Akhdoud 0-1 Al Entesar
F 03/09/20 Wajj 1-1 Al-Sadd FC(SA)
F 03/09/20 Al Sahel 2-0 Jubail
F 25/08/20 CE Forca e Luz RN4 3-0 ASSU RN2
F 18/08/20 UMF Vidir15 2-0 KF Fjallabyggdar1
F 18/08/20 IR Reykjavik 0-1 KF Fjardabyggd2
F 21/10/19 Grembach Lodz Beach 2-2 Pavia Beach Women
F 21/10/19 Kobenhavn Beach Socc 8-5 Atletico Licata Beac
F 21/10/19 Rostocker Robben Bea 7-3 New Team BS Brussels
F 24/09/19 Al-Taqdom2 1-1 Al-Nahdha12
F 24/09/19 Al-Baten1 4-1 Al-Nojoom3
F 24/09/19 Al-Shoalah 1-2 AL-Rbeea Jeddah
F 24/09/19 AL-jeel1 1-1 Al-Ameade2
F 24/09/19 Al-Qadasiya3 3-1 Al mojzel1
F 03/09/19 Al-Jabalain2 1-3 Al Khaleej Club2
F 03/09/19 Al Bukayriyah 3-3 Al-Qadasiya3
F 03/09/19 Al mojzel 1-2 Al-Baten2
F 03/09/19 Al-Nojoom 1-3 Al-Shoalah1
F 03/09/19 Al-Thuqbah5 0-0 Najran SC1
F 01/09/19 Real Madrid Castilla 3-1 Marino luanco2
F 01/09/19 Racing de Ferrol4 4-1 Pontevedra3
F 31/08/19 UE Cornella3 1-1 UE Olot6
F 05/08/19 Hasselby SK (w1 1-3 Alvsjo AIK Women12
F 31/07/19 Becamex Binh Duong 0-1 T T Hanoi1
S 08/04 IRB El Kerma U21 0-0 Ain Defla U21
F 19/11/17 Torpedo Armavir 3-1 Anzhi-II2
F 19/11/17 Kuban Krasnodar B 3-0 Druzhba Maykop5
F 18/11/17 Alania Vladikavkaz1 1-1 Chernomorets Novoros2
F 18/11/17 FK Biolog 1-1 Spartak Nalchik1
S 18/11/17 FK Chayka K-SR 0-0 SKA Rostov
S 18/11/17 Legion Dynamo 0-0 FK Angusht Nazran
S 18/11/17 FC Akademia 0-0 Mashuk-KMV
S 18/11/17 Stavropolye-2009 0-0 FK Krasnodar II
S 13/11/17 FK Krasnodar II 0-0 Kuban Krasnodar B
F 12/11/17 Chernomorets Novoros 1-3 FK Afips
F 12/11/17 Spartak Nalchik12 0-0 FK Chayka K-SR1
F 12/11/17 Druzhba Maykop3 1-0 FC Akademia
F 12/11/17 Torpedo moskva1 2-1 Rotor Volgograd B1
F 12/11/17 SKA Rostov1 4-1 Stavropolye-2009
F 12/11/17 FK Angusht Nazran 1-1 FK Biolog
F 12/11/17 Alania Vladikavkaz2 0-1 Legion Dynamo
F 12/11/17 Mashuk-KMV2 0-1 Torpedo Armavir5
F 08:00 Dolgiye Prudy2 4-0 FC Pskov 747
F 07:00 FC Ararat Moscow2 1-0 FC Energomash Belgor13
F 07:00 Zorkyi Krasnogorsk1 5-1 Sokol1
S 07:00 Lokomotiv Moscow B 0-0 Chertanovo Moscow
F 06:00 Spartak Kostroma 0-0 Luki Energiya
F 06:00 Zenit Penza1 2-5 FK Khimik Novomoskov2
F 06:00 Dinamo Briansk4 0-2 Strogino Moscow
F 06:00 Veles2 4-0 FK Kolomna4
F 05:00 FK Ryazan1 3-0 FK Kaluga2
F 05:00 Dinamo St Petersburg4 2-1 FC Murom
S 05:00 Saturn Moscow 0-0 Metallurg Lipetsk
S 10/11/17 Dnepr Smolensk 0-0 Tekstilshchik Ivanov
F 10/11/17 Znamya Truda2 0-6 Torpedo Vladimir1
F 08/11/17 Torpedo Armavir3 3-0 Druzhba Maykop3
F 08/11/17 FK Chayka K-SR1 3-1 FK Angusht Nazran3
F 08/11/17 FK Afips 6-1 Anzhi-II1
F 08/11/17 SKA Rostov3 4-1 Kuban Krasnodar B2
F 08/11/17 Stavropolye-2009 0-3 Spartak Nalchik13
F 08/11/17 FK Biolog6 1-2 Alania Vladikavkaz1
F 08/11/17 Legion Dynamo3 1-1 Chernomorets Novoros1
F 07/11/17 FC Akademia3 1-4 FK Krasnodar II1
F 05/11/17 Metallurg Lipetsk3 0-4 Zorkyi Krasnogorsk1
F 04/11/17 Volga Ulyanovsk 1-0 FK Ural-2
S 04/11/17 Chertanovo Moscow 0-0 Dolgiye Prudy
F 04/11/17 Strogino Moscow 2-2 Torpedo moskva4
F 04/11/17 Syzran 2-0 Zenit-Izhevsk
F 04/11/17 Chernomorets Novoros2 5-0 FK Biolog3
F 04/11/17 Luki Energiya 2-0 Znamya Truda
F 04/11/17 Druzhba Maykop3 0-2 FK Afips2
F 04/11/17 Mashuk-KMV 2-0 Anzhi-II2
F 04/11/17 Tekstilshchik Ivanov2 2-0 Spartak Kostroma1
F 04/11/17 Torpedo Vladimir 1-0 Veles
F 04/11/17 FC Energomash Belgor4 2-1 Saturn Moscow1
F 04/11/17 Alania Vladikavkaz 3-0 Stavropolye-2009
F 04/11/17 Spartak Nalchik2 3-0 FC Akademia1
F 04/11/17 Legion Dynamo 1-0 FK Chayka K-SR
F 04/11/17 FC Pskov 747 3-0 Dinamo St Petersburg1
F 04/11/17 FK Kolomna3 1-3 Lokomotiv Moscow B5
F 04/11/17 Neftekhimik Nizhneka2 2-3 KAMAZ Naberezhnye Ch3
F 04/11/17 Nosta Novotroitsk2 5-0 Krylia Sovetov II1
F 04/11/17 Sokol2 1-0 Dinamo Briansk2
F 04/11/17 FK Khimik Novomoskov3 0-0 FC Ararat Moscow1
F 04/11/17 FK Kaluga1 0-0 Zenit Penza
S 04/11/17 Chelyabinsk 0-0 Dynamo Kirov
F 04/11/17 Rotor Volgograd B 0-1 FK Ryazan
F 04/11/17 FC Murom 0-1 Dnepr Smolensk
F 04/11/17 Anzhi Zelenodolsk Ju13 0-0 FK Orenburg-23
S 04/11/17 FK Angusht Nazran 0-0 Kuban Krasnodar B
F 03/11/17 FC Lada Togliatti12 0-4 Mordovya Saransk
F 03/11/17 SKA Rostov1 1-1 Torpedo Armavir1
F 29/10/17 Torpedo Armavir1 2-0 Spartak Nalchik12
S 28/10/17 FK Afips 0-0 FK Krasnodar II
F 28/10/17 Tekstilshchik Ivanov2 0-0 FC Murom1
S 28/10/17 Syzran 0-0 Anzhi Zelenodolsk Ju
F 28/10/17 FK Ryazan1 0-1 Strogino Moscow2
S 28/10/17 Chernomorets Novoros 0-0 Mashuk-KMV
S 28/10/17 KAMAZ Naberezhnye Ch 0-0 Nosta Novotroitsk
F 28/10/17 Mordovya Saransk3 3-0 Chelyabinsk2
F 28/10/17 Dolgiye Prudy 4-1 FK Kolomna
F 28/10/17 Veles1 2-1 Luki Energiya13
F 28/10/17 FC Ararat Moscow 2-0 Saturn Moscow1
S 28/10/17 Dinamo Briansk 0-0 Metallurg Lipetsk
F 28/10/17 Kuban Krasnodar B1 3-0 Alania Vladikavkaz2