Football.biz
F 19/08 Benin U20 (W) 0-0 Niger U20 (W)
F 24/04 Vegalta Sendai (w) 0-0 Urawa Red Diamonds (
F 10/09 Omonia Aradippou3 0-1 Othellos Athienou5
F 10/09 E.N.Paralimniou 0-0 Ermis Aradippou
F 27/08 Spal U191 1-0 Sampdoria Youth2
F 26/08 America de Cali4 0-0 Jaguares de Cordoba1
F 26/08 Independiente Santa 2 1-0 Atletico Bucaramanga2
F 25/08 Deportivo Cali3 2-2 Dep.Independiente Me5
F 25/08 Deportivo Pasto1 3-1 Alianza Petrolera2
F 25/08 Deportes Tolima3 1-0 Aguilas Doradas2
F 23/08 FC Lviv1 1-2 FC Inhulets Petrove
F 19/08 Tartu JK Maag Tammek13 0-4 Paide Linnameeskond 1
F 06/08 Baia Zugdidi 3-0 Gareji Sagarejo
F 06/08 FC Merani Tbilisi3 2-1 Chikhura Sachkhere3
F 06/08 FC Metalurgi Rustavi1 0-0 Merani Martvili12
F 28/07 Atlanta United FC II2 2-1 Tulsa Roughneck1
F 27/07 Las Vegas Lights4 3-1 Orange County Blues 1
F 27/07 Coquimbo Unido2 0-0 Puerto Montt2
F 26/07 12 de Octubre2 1-3 Olimpia Asuncion3
F 03/07 Acacia Ridge2 3-2 Bayside United FC3
F 25/06 Al Zawraa 1-1 Naft Alwasat
F 25/06 Naft Misan 2-4 AI Kahrabaa
F 25/06 Al Qasim Sport Club 2-1 Zakho
F 25/06 Al Diwaniya 0-1 Baghdad
F 25/06 Al-Naft 1-1 AL Minaa
F 03/06 CAYB Club Athletic Y1 0-1 Wydad Casablanca3
F 03/06 Renaissance Sportive3 3-1 MCO Mouloudia Oujda14
F 03/06 RCOZ Oued Zem1 0-2 Raja Casablanca Atlh
F 01/06 MC Saida 4-1 US Remchi
F 01/06 IRB El Kerma3 2-2 JSM Tiaret1
F 01/06 SKAF Khemis Melina 0-2 RC Oued Rhiou
F 01/06 MCB Oued Sly 0-0 ASM Oran2
F 01/06 OM Arzew4 2-4 CRB Ain Ouessara
F 01/06 CRB Temouchent1 1-0 SC Ain Defla2
F 29/05 12 de Octubre 2-2 FC Nacional Asuncion11
F 28/05 Raja de Beni Mellal 1-1 OCK Olympique de Kho
F 28/05 UTS Union Touarga Sp2 3-1 Chabab Ben Guerir3
F 26/05 Sogndal 1-2 Fredrikstad3
F 26/05 Sandnes Ulf2 2-1 Ullensaker/Kisa IL3
F 18:00 Nueva Chicago3 1-2 Estudiantes Rio Cuar2
F 17/05 Alvarado Mar del Pla2 1-1 Club Atletico Tigre14
F 13/05 Vildbjerg SF (w) 1-1 JAI Fodbold (w)
F 13/05 IF Lyseng (w)2 2-0 Romalt Womans1
F 13/05 Varde (w) 5-3 Fortuna Hjorring B (
F 12/05 Slovan Bratislava14 1-1 MSK Zilina13
F 10/05 Saturn Moscow13 2-2 Metallurg Lipetsk5
F 10/05 FC Voluntari 0-0 Chindia Targoviste3
F 10/05 FK Biolog 4-1 FC Tuapse
F 04/05 Al-Arabi Club (KUW)1 1-0 Al-Nasar1
F 04/05 Al Fahaheel SC3 0-0 Al-Salmiyah2
S 28/10/17 Lunds BK 0-0 FC Trollhattan
S 28/10/17 Rynninge IK 0-0 IFK Timra
F 15/10/17 Grebbestads IF 1-0 Skoftebyns IF
F 15/10/17 Vargarda IK 0-1 Vanersborg FK
F 15/10/17 IFK Uddevalla 4-1 Stenungsunds IF
F 15/10/17 Nordvarmland FF 1-2 Karlstad BK
F 15/10/17 FBK Karlstad 2-2 Lidkopings FK
F 15/10/17 FC Trollhattan 2-2 IK Gauthiod
F 15/10/17 Vanersborgs IF2 1-2 Lerums IS1
F 15/10/17 Syrianska IF Kerbura12 0-3 Stromsbergs IF2
F 15/10/17 Gamla Upsala SK1 4-2 BKV Norrtalje3
F 15/10/17 Karlbergs BK 2-2 IFK Lidingo FK
F 15/10/17 Habo FF 2-4 Karlslunds IF HFK
F 15/10/17 FC Gute 0-3 Skiljebo SK
F 15/10/17 IFK Aspudden-Tellus2 1-1 Eskilstuna City FK2
F 15/10/17 BK Forward 2-0 Sundbybergs1
F 14/10/17 Gallivare Malmberget 1-3 Hudiksvalls ABK
F 14/10/17 IFK Harnosand1 1-0 Bollnas GIF FF
F 14/10/17 Soderhamns FF 1-4 Moron BK
F 14/10/17 Valbo FF 1-1 Pitea IF
F 14/10/17 Bodens BK 2-3 Taftea IK
F 14/10/17 IFK Timra 6-0 Anundsjo IF
F 14/10/17 Skelleftea FF 2-1 IFK Ostersund
F 14/10/17 Hoganas BK2 0-4 Hittarps IK2
F 14/10/17 Dalstorps IF 1-2 Varbergs GIF FK
F 14/10/17 IFK Hassleholm 2-3 Kvarnby IK
F 14/10/17 IF Sylvia 1-1 Orebro Syrianska IF3
F 14/10/17 Tenhults IF 1-1 Savedalens IF
F 14/10/17 Torslanda IK 0-0 IS Halmia
F 14/10/17 Kumla1 2-2 IK Sleipner
F 14/10/17 Assyriska IF i Norrk 0-2 Huddinge IF
F 14/10/17 Lunds BK3 3-1 IFK Berga3
F 14/10/17 Varmdo IF 0-2 FC Linkoping City
F 14/10/17 Nybro If14 1-0 Asarums IF FK2
F 14/10/17 IFK Malmo FK1 3-0 Rappe GOIF3
F 14/10/17 Lindome GIF 6-2 Ullared2
F 14/10/17 Eskilsminne IF 1-2 Tvaakers IF
F 14/10/17 Varmbols FC 5-6 Boo FK
F 14/10/17 Sodertalje2 0-6 Haninge
F 14/10/17 Vinbergs IF 4-1 Assyriska Turab IK J
F 14/10/17 Osterlen FF 0-2 Hassleholms IF
F 14/10/17 Motala AIF FK 0-2 Rynninge IK
F 14/10/17 Lindsdals IF 0-3 Torns IF
F 14/10/17 Vimmerby IF 1-3 KSF Prespa Birlik
F 08/10/17 IK Sleipner3 2-4 Motala AIF FK2
F 08/10/17 IS Halmia2 0-1 Vinbergs IF
F 07/10/17 Stenungsunds IF 0-0 Grebbestads IF
F 07/10/17 Karlstad BK 0-2 FC Trollhattan
F 07/10/17 Karlslunds IF HFK 16-0 Syrianska IF Kerbura
F 07/10/17 Assyriska Turab IK J 2-1 Lindome GIF
F 07/10/17 IFK Lidingo FK1 1-1 Gamla Upsala SK2
F 07/10/17 FC Linkoping City 4-1 Sodertalje1
F 07/10/17 Skoftebyns IF 5-2 FBK Karlstad
F 07/10/17 Huddinge IF4 3-1 Kumla3
F 07/10/17 Lidkopings FK 3-2 Vanersborgs IF
F 07/10/17 Eskilstuna City FK1 1-6 BK Forward
F 07/10/17 BKV Norrtalje 3-2 Habo FF
F 07/10/17 Lerums IS 0-5 Vargarda IK
F 07/10/17 Anundsjo IF 4-1 Valbo FF
F 07/10/17 IK Gauthiod 1-0 IFK Uddevalla
F 07/10/17 IFK Ostersund3 1-0 IFK Harnosand
F 07/10/17 Vanersborg FK 1-2 Nordvarmland FF1
F 07/10/17 Varbergs GIF FK2 2-2 Hoganas BK4
F 07/10/17 Taftea IK1 4-2 Gallivare Malmberget1
F 07/10/17 Hassleholms IF 2-4 Lindsdals IF
F 07/10/17 Sundbybergs4 3-1 FC Gute1
F 07/10/17 Pitea IF1 6-0 Soderhamns FF
F 07/10/17 Kvarnby IK 1-2 Osterlen FF
F 07/10/17 KSF Prespa Birlik3 2-4 Nybro If
F 07/10/17 Ullared 3-1 Tenhults IF
F 07/10/17 Skiljebo SK1 1-0 Karlbergs BK4
F 07/10/17 IFK Berga2 1-1 IFK Hassleholm2
F 07/10/17 Moron BK 3-1 Bodens BK
F 07/10/17 Orebro Syrianska IF1 1-5 Varmbols FC
F 07/10/17 Boo FK1 1-1 Varmdo IF4
F 07/10/17 Stromsbergs IF1 0-3 IFK Aspudden-Tellus3
F 07/10/17 Torns IF1 2-0 Vimmerby IF2
F 07/10/17 Haninge 0-0 Assyriska IF i Norrk1
F 07/10/17 Rappe GOIF2 2-1 Lunds BK2
F 07/10/17 Rynninge IK 1-0 IF Sylvia