Football.biz
19/09 12:59 Istanbul Buyuksehir -:- Fenerbahce
19/09 12:59 Hatayspor -:- Kayserispor
19/09 10:00 Galatasaray -:- Alanyaspor
19/09 07:30 Giresunspor -:- Konyaspor
F 11:00 ATSV Stadl Paura 0-0 Vocklamarkt
F 30/08 Landskrona BoIS U21 - Trelleborg U21
F 28/08 MTK Hungaria - Fehervar Videoton
F 22/05 Mathare United - AFC Leopards
F 22/05 Ulinzi Stars Nakuru - Kariobangi Sharks
F 29/03 United Arab Emirates - India
F 27/03 Voin Tate Numa Glenn 0-0 Gloria Buzau
F 13/03 Voin Tate Numa Glenn 0-0 CS Aerostar Bacau
F 06/03 Petrolul Ploiesti 0-0 Voin Tate Numa Glenn
F 21/02 FC Cartagena B 0-0 FC Cartagena
F 21/02 Calahorra B 0-0 Naxara
F 21/02 RCD Carabanchel 0-0 Mostoles
F 21/02 CD El Alamo 0-0 Parla Escuela
F 21/02 CD San Fernando de H 0-0 CD Paracuellos Antam
F 21/02 CF Intercity 0-0 Eldense
F 21/02 Muleno CF 0-0 Mazarron CF
F 21/02 EDMF Churra 0-0 Murcia B
F 21/02 CD Basconia 0-0 Pasaia KE
F 21/02 Real Jaen CF 0-0 CD Torreperogil
F 21/02 CD Tarancon 0-0 CD Guadalajara
F 21/02 Acero 0-0 Recambios Colon CD
F 08/12/20 Al-Budaiya 0-0 East Riffa
F 08/11/20 Etoile Filante Ouaga 0-0 KOZAF
F 07/11/20 Karlsruher SC U17 0-0 Greuther Furth U17
F 31/10/20 ACS Comuna Recea 0-0 FC Timisoara
F 27/10/19 Scolar Resita - FC UT Arad
F 26/10/19 SCM Argesul Pitesti - Gloria Buzau
F 26/10/19 Juventus Bucuresti - Sportul Snagov
F 26/10/19 Voin Tate Numa Glenn - Petrolul Ploiesti
F 19/10/19 Horni Herspice (w) 0-0 Slovacko (w)
F 12/10/19 Dunarea Calarasi 0-0 Rapid Bucuresti
F 12/10/19 Gloria Buzau 0-0 FC Timisoara
F 12/10/19 SCM Argesul Pitesti 0-0 Scolar Resita
F 12/10/19 FC UT Arad 0-0 Concordia Chiajna
F 05/10/19 Rapid Bucuresti - FC UT Arad
F 31/08/19 Stuttgarter Kickers 0-0 Karlsruher SC U17
F 31/08/19 FC UT Arad 0-0 Sportul Snagov
F 31/08/19 Dunarea Calarasi 0-0 Ripensia Timisoara
F 09:00 Unirea Constanta 0-6 CSM Politehnica Iasi
F 09:00 FC Timisoara4 1-2 FK Csikszereda Mierc1
F 09:00 Hermannstadt2 6-0 Dacia Unirea Braila
F 09:00 Astra Giurgiu2 0-2 Unirea Dej2
F 09:00 Concordia Chiajna 1-1 FC Unirea 2004 Slobo4
F 09:00 ASC Corona Brasov1 3-1 Dunarea Calarasi3
F 09:00 Gloria Buzau1 4-1 Metaloglobus5
F 09:00 Petrolul Ploiesti 2-0 Ripensia Timisoara2
F 20/11/17 CS Mioveni1 1-1 AFC Hermannstadt
F 19/11/17 FC Clinceni3 5-2 CS Balotesti1
F 06:00 SCM Argesul Pitesti 2-1 Olimpia Satu Mare
F 05:00 Chindia Targoviste13 2-2 Dunarea Calarasi7
F 04:00 Luceafarul Oradea4 1-1 Stiinta Miroslava13
F 04:00 Metalul Resita3 2-0 ACS Foresta Suceava4
F 04:00 FCM Targu Mures 4-1 Pandurii Targu-Jiu1
F 04:00 Dacia Unirea Braila2 3-4 FC UT Arad4
F 04:00 Ripensia Timisoara1 0-2 FC Timisoara4
F 04:00 Metaloglobus12 0-3 Afumati
F 12/11/17 FC Timisoara3 2-0 Luceafarul Oradea13
F 12/11/17 AFC Hermannstadt2 2-0 FC Clinceni1
F 12/11/17 Dunarea Calarasi1 2-1 SCM Argesul Pitesti2
F 11/11/17 CS Mioveni 2-2 Metalul Resita1
F 11/11/17 CS Balotesti12 2-0 Metaloglobus3
F 11/11/17 Stiinta Miroslava2 0-1 ACS Foresta Suceava3
F 11/11/17 Afumati3 0-0 Chindia Targoviste3
F 11/11/17 Olimpia Satu Mare 3-2 Dacia Unirea Braila
F 11/11/17 FC UT Arad 1-2 FCM Targu Mures
F 11/11/17 Pandurii Targu-Jiu2 1-1 Ripensia Timisoara2
F 08/11/17 Ripensia Timisoara1 1-1 FC UT Arad2
F 08/11/17 Metalul Resita5 1-0 Stiinta Miroslava2
F 08/11/17 FC Clinceni3 3-1 CS Mioveni3
F 08/11/17 FCM Targu Mures 4-2 Olimpia Satu Mare
F 08/11/17 Luceafarul Oradea5 3-1 Pandurii Targu-Jiu2
F 08/11/17 Metaloglobus12 0-3 AFC Hermannstadt1
F 08/11/17 Chindia Targoviste2 4-1 CS Balotesti2
F 08/11/17 Dacia Unirea Braila 1-1 Dunarea Calarasi
F 08/11/17 ACS Foresta Suceava2 2-2 FC Timisoara4
F 08/11/17 SCM Argesul Pitesti6 2-1 Afumati3
F 05/11/17 AFC Hermannstadt3 0-0 Chindia Targoviste1
F 04/11/17 FC Timisoara2 1-0 Stiinta Miroslava2
F 04/11/17 Dunarea Calarasi 3-0 FCM Targu Mures
F 04/11/17 FC UT Arad2 2-3 Luceafarul Oradea13
F 04/11/17 CS Balotesti14 1-0 SCM Argesul Pitesti4
F 04/11/17 FC Clinceni1 2-1 Metalul Resita12
F 04/11/17 Pandurii Targu-Jiu2 0-1 ACS Foresta Suceava2
F 04/11/17 Olimpia Satu Mare14 1-1 Ripensia Timisoara3
F 04/11/17 CS Mioveni3 0-1 Metaloglobus1
F 04/11/17 Afumati1 2-0 Dacia Unirea Braila2
F 29/10/17 Chindia Targoviste1 3-0 CS Mioveni12
F 28/10/17 SCM Argesul Pitesti13 0-0 AFC Hermannstadt2
F 28/10/17 Ripensia Timisoara14 1-1 Dunarea Calarasi1
F 28/10/17 Dacia Unirea Braila2 2-2 CS Balotesti2
F 28/10/17 Luceafarul Oradea2 2-1 Olimpia Satu Mare1
F 28/10/17 Metalul Resita1 1-0 FC Timisoara2
F 28/10/17 Stiinta Miroslava1 1-1 Pandurii Targu-Jiu2
F 28/10/17 Metaloglobus 0-0 FC Clinceni3
F 28/10/17 FCM Targu Mures 0-1 Afumati
F 28/10/17 ACS Foresta Suceava2 2-3 FC UT Arad3
F 22/10/17 AFC Hermannstadt2 3-2 Dacia Unirea Braila
F 21/10/17 CS Mioveni2 0-0 SCM Argesul Pitesti4
F 21/10/17 Olimpia Satu Mare3 2-0 ACS Foresta Suceava4
F 21/10/17 CS Balotesti 2-6 FCM Targu Mures
F 21/10/17 FC Clinceni2 0-2 Chindia Targoviste1
F 21/10/17 FC UT Arad2 3-0 Stiinta Miroslava2
F 21/10/17 Metaloglobus14 2-1 Metalul Resita14
F 21/10/17 Dunarea Calarasi2 1-0 Luceafarul Oradea1
F 21/10/17 Afumati2 2-0 Ripensia Timisoara12
F 21/10/17 Pandurii Targu-Jiu3 1-1 FC Timisoara1
F 17/10/17 FCM Targu Mures5 2-2 AFC Hermannstadt13
F 15/10/17 FC Timisoara15 2-1 FC UT Arad12
F 14/10/17 Dacia Unirea Braila 2-2 CS Mioveni
F 14/10/17 Chindia Targoviste 3-0 Metaloglobus3
F 14/10/17 ACS Foresta Suceava2 0-2 Dunarea Calarasi2
F 14/10/17 Metalul Resita1 0-0 Pandurii Targu-Jiu3
F 14/10/17 Stiinta Miroslava2 2-1 Olimpia Satu Mare1
F 14/10/17 SCM Argesul Pitesti2 1-1 FC Clinceni4
F 14/10/17 Luceafarul Oradea1 1-2 Afumati
F 14/10/17 Ripensia Timisoara5 1-2 CS Balotesti2
F 09/10/17 CS Mioveni5 2-1 FCM Targu Mures1
F 08/10/17 FC UT Arad3 2-2 Pandurii Targu-Jiu1
F 07/10/17 AFC Hermannstadt2 2-0 Ripensia Timisoara3
F 07/10/17 Metaloglobus2 1-1 SCM Argesul Pitesti1
F 07/10/17 Afumati2 2-2 ACS Foresta Suceava2
F 07/10/17 Dunarea Calarasi1 6-0 Stiinta Miroslava1
F 07/10/17 CS Balotesti2 2-2 Luceafarul Oradea
F 07/10/17 Olimpia Satu Mare 0-2 FC Timisoara3
F 07/10/17 FC Clinceni2 2-1 Dacia Unirea Braila1
F 07/10/17 Chindia Targoviste2 1-0 Metalul Resita1