Football.biz
F 26/10/19 Sabah FK 1-1 Zira FK
F 27/10/19 Real Potosi 0-0 Bolivar
09/08 23:00 Pachuca -:- Atlas
09/08 21:00 Blooming -:- Royal Pari FC
09/08 16:00 Club Guabira -:- Real Potosi
08/08 20:30 Bolivar -:- Always Ready
08/08 18:30 Colo Colo -:- Curico Unido
08/08 18:15 Aurora -:- Atletico Palmaflor V
08/08 16:00 Agropecuario de Carl -:- Temperley
08/08 16:00 Independiente Rivada -:- Defensores de Belgra
08/08 16:00 Real Tomayapo -:- Jorge Wilstermann
07/08 20:30 Nacional Potosi -:- Independiente Petrol
07/08 18:15 San Jose -:- The Strongest
07/08 16:00 Real Santa Cruz -:- Oriente Petrolero
06/08 12:30 JaPS -:- PEPO Lappeenranta
04/08 21:30 The Strongest -:- Real Tomayapo
04/08 19:30 Oriente Petrolero -:- San Jose
04/08 16:00 Always Ready -:- Blooming
03/08 21:30 Independiente Petrol -:- Real Potosi
03/08 19:15 Nacional Potosi -:- Real Santa Cruz
03/08 16:00 Atletico Palmaflor V -:- Bolivar
07:15 FC Bulleen Lions -:- Northcote City
06:30 Kingston City -:- Brunswick City
F 05/04 Grantham Town 0-0 Gainsborough Trinity
F 05/04 Matlock Town 0-0 Buxton FC
F 05/04 Whitby Town 0-0 South Shields
F 05/04 Hyde F.C. 0-0 Stalybridge Celtic
F 05/04 Scarborough 0-0 Morpeth Town
F 05/04 Mickleover Sports 0-0 Basford Utd
F 05/04 Nantwich Town 0-0 Stafford Rangers
F 05/04 Warrington Town AFC 0-0 Witton Albion
F 05/04 Lancaster City 0-0 Bamber Bridge
F 05/04 Ashton United 0-0 FC United of Manches
F 05/04 Radcliffe Borough 0-0 Atherton Collieries
F 17/03 Valls UE - Pobla De Mafumet CF
F 16/12/20 Shukura Kobuleti - FC Gagra
F 16/12/20 Aragvi Dusheti - FC Sioni Bolnisi
F 16/12/20 Merani Martvili - Samgurali Tskh
F 16/12/20 Baia Zugdidi - WIT Georgia Tbilisi
F 12/12/20 Always Ready 0-0 Real Santa Cruz
F 08/12/20 Corinthian Casuals 0-0 Walton Hersham
F 27/11/20 Real Potosi 0-0 Club Guabira
F 27/11/20 Always Ready 0-0 Nacional Potosi
F 07:00 FK Ural Youth - FK Orenburg Youth
F 07:00 Krylya Sovetov Samar - Rubin Kazan (R)
F 07:00 Spartak Moscow Youth - Arsenal Tula Youth
F 07:00 Dinamo Moscow Youth - FC Terek Groznyi You
F 07:00 Zenit St.Petersburg - CSKA Moscow (R)
F 07:00 FK Krasnodar Youth - FK Rostov Youth
F 31/10/19 Al-Sharjah - Ahli Al-Fujirah
F 19/11/17 Blooming3 4-0 Universitario de Suc3
F 19/11/17 San Jose1 2-0 Club Guabira2
F 19/11/17 The Strongest1 5-0 Oriente Petrolero2
F 18/11/17 Nacional Potosi1 2-0 Petrolero de Yacuiba
F 18/11/17 Sport Boys Warnes15 1-3 Bolivar15
F 17/11/17 Jorge Wilstermann2 2-0 Real Potosi4
F 12/11/17 Oriente Petrolero2 1-2 San Jose2
F 12/11/17 Nacional Potosi1 2-0 Jorge Wilstermann2
F 12/11/17 Bolivar4 1-0 Real Potosi4
F 12/11/17 Club Guabira1 0-0 Blooming3
F 11/11/17 Universitario de Suc1 2-0 Sport Boys Warnes3
F 11/11/17 Petrolero de Yacuiba4 0-1 The Strongest3
F 05/11/17 Blooming14 2-2 Oriente Petrolero5
F 05/11/17 Jorge Wilstermann5 2-2 Bolivar4
F 05/11/17 Sport Boys Warnes4 1-1 Club Guabira2
F 05/11/17 Real Potosi2 1-1 Universitario de Suc15
F 04/11/17 The Strongest1 2-1 Nacional Potosi3
F 04/11/17 San Jose 1-0 Petrolero de Yacuiba3
F 29/10/17 Blooming2 2-0 San Jose5
F 29/10/17 Real Potosi1 2-1 Nacional Potosi2
F 29/10/17 Bolivar4 2-0 Petrolero de Yacuiba1
F 29/10/17 Club Guabira11 0-1 Jorge Wilstermann2
F 29/10/17 Sport Boys Warnes3 1-5 The Strongest3
F 28/10/17 Universitario de Suc6 1-0 Oriente Petrolero2
F 23/10/17 Blooming3 4-2 Nacional Potosi1
F 22/10/17 Sport Boys Warnes11 1-4 Petrolero de Yacuiba12
F 22/10/17 Real Potosi2 1-0 Oriente Petrolero1
F 22/10/17 San Jose 4-0 The Strongest25
F 22/10/17 Jorge Wilstermann3 3-0 Universitario de Suc13
F 21/10/17 Bolivar2 3-0 Club Guabira2
F 19/10/17 The Strongest1 1-0 Blooming2
F 19/10/17 San Jose3 3-1 Jorge Wilstermann4
F 19/10/17 Petrolero de Yacuiba 0-0 Real Potosi2
F 18/10/17 Oriente Petrolero15 5-1 Bolivar15
F 18/10/17 Nacional Potosi1 3-2 Sport Boys Warnes3
F 18/10/17 Club Guabira4 2-1 Universitario de Suc6
F 15/10/17 Sport Boys Warnes6 1-1 Oriente Petrolero2
F 15/10/17 Jorge Wilstermann24 1-2 The Strongest12
F 15/10/17 Real Potosi4 2-0 Club Guabira3
F 15/10/17 Universitario de Suc4 1-2 Bolivar3
F 14/10/17 Blooming3 1-0 Petrolero de Yacuiba3
F 14/10/17 San Jose2 1-0 Nacional Potosi2
F 08/10/17 Real Potosi3 1-1 Petrolero de Yacuiba13
F 28/09/17 Blooming4 1-0 Jorge Wilstermann4
F 28/09/17 Universitario de Suc3 0-0 Petrolero de Yacuiba14
F 28/09/17 Sport Boys Warnes2 1-0 San Jose5
F 27/09/17 Oriente Petrolero17 3-1 Club Guabira6
F 27/09/17 Bolivar 3-1 Nacional Potosi2
F 27/09/17 Real Potosi14 1-2 The Strongest2
F 24/09/17 Jorge Wilstermann2 2-0 Oriente Petrolero12
F 24/09/17 Blooming1 2-0 Sport Boys Warnes2
F 24/09/17 San Jose2 3-0 Real Potosi12
F 24/09/17 The Strongest2 1-2 Bolivar2
F 23/09/17 Nacional Potosi12 2-3 Universitario de Suc16
F 23/09/17 Petrolero de Yacuiba13 4-3 Club Guabira2
F 17/09/17 Oriente Petrolero3 2-2 Petrolero de Yacuiba3
F 17/09/17 Universitario de Suc4 2-0 The Strongest1
F 17/09/17 Bolivar2 2-1 San Jose1
F 17/09/17 Sport Boys Warnes3 1-0 Jorge Wilstermann4
F 16/09/17 Real Potosi3 2-0 Blooming3
F 16/09/17 Club Guabira2 4-0 Nacional Potosi2
F 13/09/17 Blooming4 0-0 The Strongest2
F 13/09/17 Bolivar13 1-1 Oriente Petrolero4
F 13/09/17 Sport Boys Warnes4 3-2 Nacional Potosi3
F 10/09/17 Nacional Potosi1 0-0 Oriente Petrolero2
F 10/09/17 Blooming1 1-2 Bolivar3
F 10/09/17 Jorge Wilstermann2 1-1 Petrolero de Yacuiba3
F 09/09/17 The Strongest1 3-0 Club Guabira4
F 09/09/17 San Jose1 4-3 Universitario de Suc2
F 08/09/17 Sport Boys Warnes3 0-1 Real Potosi16
F 14:00 Universitario de Suc2 1-1 Club Guabira2
F 27/08/17 Jorge Wilstermann2 1-0 San Jose2
F 24/08/17 Oriente Petrolero3 1-1 The Strongest1
F 24/08/17 Bolivar1 2-0 Sport Boys Warnes2
F 24/08/17 Universitario de Suc2 0-2 Blooming7
F 24/08/17 Petrolero de Yacuiba12 0-1 Nacional Potosi6
F 23/08/17 Real Potosi2 2-5 Jorge Wilstermann4
F 23/08/17 Club Guabira1 3-1 San Jose12
F 20/08/17 Blooming1 2-2 Club Guabira5
F 20/08/17 San Jose 1-2 Oriente Petrolero3