Football.biz
F 27/07/19 ZFK Sloga (w)1 1-1 ZFK Breznica Pljevlj1
30/04 14:00 HIK Hellerup -:- Vanlose
30/04 13:30 Naestved -:- Skovshoved
25/04 08:00 BK Avarta -:- Naestved
24/04 12:00 Spartak Trnava -:- Trencin
24/04 10:30 Zlate Moravce -:- Dunajska Streda
24/04 09:00 Vildbjerg SF (w) -:- Aalborg Freja (w)
24/04 09:00 Fortuna Hjorring B ( -:- Romalt Womans
24/04 08:00 Herlufsholm GF (w) -:- Fredensborg (w)
14:00 Roskilde -:- HIK Hellerup
F 31/10/20 Bronshoj 0-0 Hillerod Fodbold
F 31/10/20 Hlucin 0-0 Slovan Rosice
F 31/10/20 Sokol Hostoun 0-0 SK Rakovnik
F 30/10/20 Lokomotiv Tbilisi - Fc Norchi Dinamoeli
F 30/10/20 Torpedo Kutaisi - Chikhura Sachkhere
F 30/10/20 Dinamo Batumi - FC Telavi
F 30/10/20 Dila Gori - Samtredia
F 30/10/20 FC Saburtalo Tbilisi - Dinamo Tbilisi
F 03/10/20 FC Damso (w) 0-0 Osterbro IF (w)
F 03/10/20 Boldklubben AF 1893 0-0 Sundby BK (w)
F 02/11/19 Dalum - Vegar
F 02/11/19 Naesby - Jammerbugt
F 02/11/19 Brabrand - VSK Arhus
F 02/11/19 Ringkobing - FC Sydvest
F 02/11/19 Thisted FC - Aarhus Fremad
F 02/11/19 AB Copenhagen - Middelfart G og
F 28/10/19 Parana PR - Londrina PR
F 27/10/19 AB Copenhagen - Brabrand
F 26/10/19 FC Sydvest 0-0 Aarhus Fremad
F 26/10/19 Frederiksberg Boldkl - Sundby BK (w)
F 26/10/19 Osterbro IF (w) - Naesby BK (w)
F 26/10/19 Boldklubben AF 1893 - Herlufsholm GF (w)
F 26/10/19 Dalum 0-0 Thisted FC
F 26/10/19 Middelfart G og 0-0 Jammerbugt
F 26/10/19 FC Damso (w) - HB Koge Womans
F 05/10/19 Osterbro IF (w) - FC Damso (w)
F 05/10/19 Frederiksberg Boldkl - Boldklubben AF 1893
F 05/10/19 Herlufsholm GF (w) - Sundby BK (w)
F 14/09/19 Frederiksberg Boldkl - Herlufsholm GF (w)
F 14/09/19 Naesby BK (w) - FC Damso (w)
F 07/09/19 Frederiksberg Boldkl - HB Koge Womans
F 07/09/19 Osterbro IF (w) - Herlufsholm GF (w)
F 07/09/19 FC Damso (w) - Sundby BK (w)
F 21/04 Spartak Moscow Youth1 2-1 CSKA Moscow (R)1
F 18/04 AB Copenhagen2 2-1 Vanlose1
F 18/04 B 73 Slagelse 2-1 Bronshoj12
F 18/04 Naestved3 0-0 FA 20002
F 17/04 Nykobing FC11 2-1 KFUM Roskilde1
F 17/04 Hillerod Fodbold2 1-0 Skovshoved22
F 17/04 AB Tarnby1 1-3 Roskilde1
F 04/11/17 FC Sydvest2 3-1 Aarhus Fremad12
F 04/11/17 AB Copenhagen11 3-3 Skovshoved1
F 04/11/17 BK Frem3 3-3 Bronshoj3
F 04/11/17 HIK Hellerup 0-0 Middelfart G og
F 04/11/17 B93 Copenhagen2 4-1 Hvidovre IF11
F 04/11/17 Greve Fodbold 1-1 BK Avarta2
F 04/11/17 Kjellerup3 2-3 VSK Arhus1
F 04/11/17 Naesby1 1-4 Dalum2
F 04/11/17 Hillerod Fodbold2 2-2 Naestved1
F 04/11/17 Ringkobing 2-0 Odder IGF
F 04/11/17 Jammerbugt1 1-1 IF Lyseng3
F 04/11/17 Kolding FC1 2-0 Marienlyst1
F 28/10/17 IF Lyseng1 1-1 Kjellerup1
F 28/10/17 Dalum2 0-2 HIK Hellerup1
F 28/10/17 Naestved2 1-1 AB Copenhagen3
F 28/10/17 Marienlyst1 0-0 Greve Fodbold3
F 28/10/17 Bronshoj5 2-1 Hillerod Fodbold2
F 28/10/17 Middelfart G og2 4-0 Naesby
F 28/10/17 Skovshoved3 0-1 B93 Copenhagen2
F 28/10/17 VSK Arhus1 2-2 Ringkobing1
F 28/10/17 BK Avarta1 1-1 Kolding FC2
F 28/10/17 Hvidovre IF2 5-0 BK Frem3
F 28/10/17 Aarhus Fremad1 0-2 Jammerbugt2
S 28/10/17 Odder IGF 0-0 FC Sydvest
F 22/10/17 Ringkobing2 2-2 Kjellerup1
F 21/10/17 Skovshoved15 2-3 Naestved2
F 21/10/17 Naesby2 2-3 HIK Hellerup3
F 21/10/17 FC Sydvest2 1-1 IF Lyseng15
F 21/10/17 Aarhus Fremad 2-0 VSK Arhus1
F 21/10/17 Kolding FC3 1-2 Dalum2
F 21/10/17 Jammerbugt2 3-2 Odder IGF4
F 21/10/17 Greve Fodbold3 3-0 Middelfart G og3
F 21/10/17 Marienlyst1 3-4 BK Avarta4
F 21/10/17 B93 Copenhagen13 2-5 BK Frem3
F 20/10/17 AB Copenhagen 3-0 Bronshoj2
F 20/10/17 Hvidovre IF3 3-3 Hillerod Fodbold2
F 15/10/17 Naestved4 2-0 B93 Copenhagen12
F 14/10/17 Odder IGF1 1-0 Aarhus Fremad2
F 14/10/17 BK Frem1 5-1 Skovshoved
F 14/10/17 Hillerod Fodbold 2-1 AB Copenhagen1
F 14/10/17 Naesby2 0-0 Kolding FC1
F 14/10/17 Bronshoj3 1-5 Hvidovre IF13
F 14/10/17 Dalum3 1-1 Marienlyst4
F 14/10/17 Middelfart G og2 2-0 BK Avarta7
F 14/10/17 Kjellerup 4-0 FC Sydvest1
F 14/10/17 VSK Arhus3 0-1 Jammerbugt2
F 14/10/17 IF Lyseng14 3-0 Ringkobing2
F 14/10/17 HIK Hellerup2 4-4 Greve Fodbold
F 08/10/17 BK Avarta2 3-0 Naesby3
F 08/10/17 Naestved3 1-0 BK Frem3
F 07/10/17 Kolding FC2 2-1 Middelfart G og1
F 07/10/17 Aarhus Fremad2 5-0 IF Lyseng1
F 07/10/17 Jammerbugt2 3-0 Kjellerup4
F 07/10/17 Skovshoved 3-0 Hillerod Fodbold
F 07/10/17 Odder IGF1 4-2 VSK Arhus2
F 07/10/17 FC Sydvest2 3-1 Ringkobing1
F 07/10/17 Greve Fodbold3 2-2 Dalum4
F 07/10/17 Marienlyst 5-0 HIK Hellerup2
F 07/10/17 B93 Copenhagen13 1-0 Bronshoj2
F 06/10/17 Hvidovre IF2 2-0 AB Copenhagen1
F 01/10/17 Ringkobing1 3-1 Jammerbugt3
F 30/09/17 Hillerod Fodbold1 2-2 BK Frem3
F 30/09/17 Bronshoj2 2-1 Naestved1
F 30/09/17 AB Copenhagen13 1-1 B93 Copenhagen4
F 30/09/17 Naesby1 0-1 Greve Fodbold13
F 30/09/17 Dalum2 1-2 BK Avarta11
F 30/09/17 Middelfart G og3 2-3 Marienlyst3
F 30/09/17 Kjellerup 2-0 Aarhus Fremad1
F 30/09/17 VSK Arhus2 3-4 FC Sydvest3
F 30/09/17 IF Lyseng3 2-3 Odder IGF
F 30/09/17 HIK Hellerup1 4-1 Kolding FC4
F 29/09/17 Hvidovre IF1 3-2 Skovshoved3
F 24/09/17 BK Avarta3 0-2 HIK Hellerup1
F 24/09/17 Naestved13 1-2 Hvidovre IF5
F 09:00 BK Frem2 4-3 AB Copenhagen5
F 09:00 FC Sydvest2 2-1 Jammerbugt
F 09:00 Skovshoved1 3-0 Bronshoj2
F 09:00 B93 Copenhagen3 1-3 Hillerod Fodbold23
F 09:00 Aarhus Fremad3 0-2 Ringkobing
F 08:00 Dalum3 0-2 Middelfart G og2