Football.biz
F 27/10/19 Granada CF B 0-0 UD Marbella
26/09 14:00 Cacereno -:- CD Coria
26/09 14:00 CD Mensajero -:- CD Montijo
26/09 14:00 Antequera CF -:- UD San Fernando
26/09 14:00 Villanovense -:- Cadiz B
26/09 14:00 Las Palmas Atletico -:- Velez CF
26/09 14:00 Panaderia Pulido -:- AD Ceuta
26/09 14:00 CD San Roque de Lepe -:- UD Tamaraceite
26/09 14:00 Merida AD -:- Xerez Deportivo FC
26/09 14:00 Cordoba -:- Don Benito
25/09 12:30 Vis Pesaro -:- Pistoiese
25/09 12:30 Teramo -:- Imolese
25/09 12:30 Modena -:- ACD Virtus Entella
25/09 12:30 Pescara -:- Viterbese
25/09 12:30 Robur Siena S.S.D. -:- A.C. Reggiana 1919
25/09 12:30 Grosseto -:- Gubbio
25/09 12:30 Malmo FF -:- Orebro
25/09 12:30 Pontedera -:- Montevarchi
F 11/09 Frejus St-Raphael 0-0 GRACES
F 11/09 St Pryve St Hilaire 0-0 Guingamp B
F 11/09 Toulon 0-0 Monaco B
F 11/09 Plabennec 0-0 Poissy As
F 11/09 Epinal 0-0 Lens B
F 11/09 Jura Sud Foot 0-0 OLYMPIQUE DE MARSEIL
F 11/09 FC Rouen 0-0 Granville
F 11/09 Saint-Priest 0-0 Louhans-Cuiseaux
F 11/09 Schiltigheim 0-0 St. Maur Lusi
F 11/09 Blois 0-0 Lorient B
F 11/09 Aubagne 0-0 Marignane Gignac
F 11/09 GFA Rumilly Valliere 0-0 Hyeres
F 11/09 Martigues 0-0 Lyon Duchere
F 11/09 Versailles 78 0-0 Voltigeurs Chateaubr
F 11/09 Sainte Genevieve Spo 0-0 Bobigny A.C.
F 11/09 Beauvais 0-0 Metz B
F 11/09 Saint Malo 0-0 Chartres FC
F 11/09 ASM Belfortaine 0-0 Saint Quentin
F 11/09 Vitre 0-0 Vannes
F 16/05 Asker 0-0 Baerum SK
F 16/05 Alta 0-0 Tromsdalen
F 16/05 Floro 0-0 Valerenga B
F 16/05 IF Floya 0-0 Senja
F 16/05 Brattvag 0-0 Hodd
F 16/05 Kvik Halden 0-0 Moss
F 16/05 Kongsvinger 0-0 Eidsvold Turn
F 15/05 Stade Reims II 0-0 Entente Sannois
F 09/05 Leioa 0-0 Haro Deportivo
F 10/04 Stade Reims II 0-0 Ajaccio Gfco
F 07/03 Lyonnais II 0-0 Louhans-Cuiseaux
F 07/03 Aubagne 0-0 Hyeres
F 07/03 Saint-Priest 0-0 Toulon
F 19/11/17 Caudal3 1-1 CD Izarra3
F 19/11/17 Hercules2 1-2 Atletico Saguntino5
F 19/11/17 UCAM Murcia12 0-0 Villanovense4
F 19/11/17 Extremadura3 0-1 Real Murcia3
F 19/11/17 Burgos CF3 1-1 Athletic Bilbao B1
F 19/11/17 UD Logrones12 1-2 Mirandes2
F 19/11/17 Ejido2 2-0 Cordoba B2
F 19/11/17 Real Union Irun3 2-2 Arenas Club de Getxo3
F 19/11/17 Deportivo La Coruna 1 3-0 Atletico de Madrid B3
F 19/11/17 CF Talavera de la Re13 2-0 AD Union Adarve4
F 19/11/17 CD Guijuelo1 3-3 Pontevedra2
F 19/11/17 Badajoz1 0-0 FC Cartagena14
F 19/11/17 Ponferradina3 1-2 Celta vigo b
F 19/11/17 Recreativo Huelva6 1-0 UD Marbella1
F 19/11/17 CD Alcoyano12 0-2 CF Peralada2
F 19/11/17 Real Balompedica Lin2 3-3 Granada CF B14
F 19/11/17 Racing de Ferrol5 0-1 Fuenlabrada3
F 19/11/17 CD Artistico Navalca1 2-1 G. Segoviana17
F 19/11/17 UE Llagostera1 0-0 SCR Pena Deportiva14
F 19/11/17 CF Rayo Majadahonda2 2-1 Carceda1
F 19/11/17 Mallorca3 2-0 Elche15
F 19/11/17 CD Tudelano2 1-0 Sporting de Gijon B3
F 19/11/17 UE Cornella2 2-1 Real Zaragoza B11
F 19/11/17 Real Valladol B5 1-2 UD San Sebastian Rey2
F 19/11/17 Ontinyent CF4 0-0 Baleares3
F 19/11/17 Ecija Balompie5 1-1 C.D. San Fernando Is3
F 19/11/17 Coruxo FC3 1-0 Rapido de Bouzas2
F 19/11/17 Formentera15 1-1 UE Olot3
F 19/11/17 CD Ebro3 2-2 CF Badalona1
F 19/11/17 UD Melilla2 0-1 Merida AD4
F 19/11/17 Real Betis B14 3-3 Jumilla4
F 19/11/17 Lorca Deportiva FC2 3-2 Las Palmas Atletico5
F 18/11/17 Real Sociedad B13 0-1 SD Gernika23
F 18/11/17 Valencia CF Mestalla 3-0 Lleida3
F 18/11/17 Villarreal B13 0-0 Sabadell2
F 18/11/17 Real Madrid Castilla1 1-1 Toledo2
F 18/11/17 Osasuna B3 1-2 Racing Santander2
F 18/11/17 SD Amorebieta3 2-0 CD Vitoria(SPA)4
F 18/11/17 CD Lealtad1 1-1 Pena Sport4
F 18/11/17 Leioa3 3-1 Barakaldo CF2
F 12/11/17 UCAM Murcia16 0-2 Extremadura
F 12/11/17 G. Segoviana4 2-0 CF Talavera de la Re4
F 12/11/17 Atletico de Madrid B1 2-1 Ponferradina1
F 12/11/17 Rapido de Bouzas4 1-0 CF Rayo Majadahonda
F 12/11/17 SD Gernika4 0-1 UD Logrones4
F 12/11/17 CD Guijuelo4 2-1 Real Valladol B13
F 12/11/17 Sabadell3 0-0 CD Ebro14
F 12/11/17 Racing Santander2 1-0 CD Lealtad1
F 12/11/17 C.D. San Fernando Is1 2-0 Real Balompedica Lin1
F 12/11/17 Pontevedra 1-1 CD Artistico Navalca
F 12/11/17 Merida AD15 2-2 Ejido13
F 12/11/17 Real Union Irun2 1-3 Leioa2
F 12/11/17 Mirandes3 3-2 CD Tudelano13
F 12/11/17 UD Marbella2 3-0 Ecija Balompie2
F 12/11/17 CF Peralada3 1-0 UE Llagostera3
F 12/11/17 CF Badalona 1-0 UE Cornella1
F 12/11/17 CD Izarra2 2-1 Burgos CF3
F 12/11/17 UE Olot15 0-0 Villarreal B3
F 12/11/17 Pena Sport2 2-0 Caudal2
F 12/11/17 Toledo1 2-1 Racing de Ferrol4
F 12/11/17 Baleares2 2-2 Atletico Saguntino3
F 12/11/17 Fuenlabrada1 2-1 UD San Sebastian Rey4
F 12/11/17 Lleida3 0-2 Mallorca4
F 12/11/17 Sporting de Gijon B11 3-1 Osasuna B15
F 12/11/17 Real Zaragoza B2 0-2 CD Alcoyano2
F 12/11/17 AD Union Adarve3 3-0 Deportivo La Coruna 1
F 12/11/17 Celta vigo b1 0-0 Coruxo FC2
F 12/11/17 Villanovense2 1-0 UD Melilla1
F 12/11/17 Jumilla2 1-0 Badajoz3
F 12/11/17 Elche11 0-1 Formentera2
F 12/11/17 SCR Pena Deportiva3 0-1 Ontinyent CF2
F 12/11/17 Cordoba B11 0-1 Recreativo Huelva5
F 11/11/17 FC Cartagena2 2-1 Real Murcia2
F 11/11/17 Valencia CF Mestalla4 1-2 Hercules16
F 11/11/17 Las Palmas Atletico4 0-0 Real Betis B1
F 11/11/17 Athletic Bilbao B5 1-1 SD Amorebieta1
F 11/11/17 Arenas Club de Getxo7 0-0 Real Sociedad B2
F 11/11/17 Carceda4 0-2 Real Madrid Castilla5
F 11/11/17 Granada CF B2 1-1 Lorca Deportiva FC2
F 11/11/17 CD Vitoria(SPA)1 0-0 Barakaldo CF1