Football.biz
18' Atletico de Madrid (w)1 0-0 Barcelona (w)
21/02 10:00 Rosenborg -:- IFK Goteborg
19/02 00:00 Tochigi SC -:- Verspah Oita
18/02 21:30 West Torrens Birkall -:- Croydon Kings
15:30 Humaita AC -:- Nauas
10:30 Real Sociedad (w) -:- Sevilla FC (w)
10:30 Rostov FK -:- Lillestrom
09:00 Shakhter Soligorsk -:- PFC Olexandria
09:00 Gefle IF -:- Akropolis IF
09:00 Esae FC -:- JAC FC
08:45 Ranheim IL -:- Byasen Toppfot
08:30 St Pauli II -:- VfV Borussia 06 Hild
08:00 VfB Stuttgart II -:- FC Augsburg II
08:00 SpVgg Bayreuth -:- FSV Erlangen Bruck
07:00 Mekelakeya -:- Bahir Dar Kenema FC
07:00 Tromsdalen -:- Alta
07:00 Vinder Vatanspor-VRI -:- Viktoria Aschaffenbu
06:30 FC Superfund Paschin -:- Traiskirchen
06:00 TSG Hoffenheim (Yout -:- SV Waldhof Mannheim
06:00 Buriram United -:- Nakhon Ratchasima
05:30 PK-35 Vantaa -:- FC Espoo
05:00 MSK Zilina B -:- Trinec
04:00 KAMAZ Naberezhnye Ch -:- FK Biolog
04:00 SK Nova Dedinka -:- Slovan Vinicne
03:30 Thanh Hoa -:- Hong Linh Ha Tinh
F 22/03/18 VfL Wolfsburg 0-0 Union Berlin
F 18/12/18 Cambuur Reserve 0-0 Almere City Reserves
F 04:00 Botosani 3-1 Zimbru Chisinau2
F 30/01 FK Vozdovac Beograd 0-0 Lech Poznan
F 30/01 Cherno More Varna 0-0 PFC Oleksandria
F 30/01 FK Napredak Krusevac 0-0 Academy Pandev
F 16/02 Vegalta Sendai (w) 1-0 Urawa Red Diamonds (
F 16/02 JEF United Ichihara 7-0 Nagano Parceiro (W)
F 23/06/18 Sparta Praha 2-2 Trencin
F 16/06/18 Spartak Tuimazy2 6-1 Gornyak Uchaly
F 30/01 Ruch Zdzieszowice 1-2 GKS Jastrzebie
F 04:15 Steaua Bucuresti2 3-0 AFC Progresul Sparta
F 10/03/18 Brommapojkarna 0-0 Vaasa VPS
F 16/01/18 SC Mannsdorf 0-0 SV Gerasdorf Stammer
F 19/01 Sancti Spiritus 0-0 Ciego de Avila1
F 19/01 La Habana1 0-0 Isla de la Juventud1
F 08:00 FC Emmen Reserves 0-0 FC Groningen Reserve
F 14/02 Ufa B1 0-0 Volga Ulyanovsk1
F 28/07/18 Silla CF 0-0 UD Levante B
F 30/01 FK Krasnodar II 0-0 Malaga B
F 30/01 NK Maksimir 0-0 NK Opatija
F 29/08/18 Gornik Zabrze U181 3-2 Ruch Chorzow U18
F 06/07/18 Red Star FC 93 0-1 Rodez Aveyron
F 27/08/18 Hapoel Umm Al Fahm 0-0 SC Haifa Robbie Shap
F 04/01/18 Tienen 0-0 KSK Heist
F 20/11/17 Rivers United2 0-1 Kano Pillars1
F 20/11/17 Al-Arabi Doha U231 0-2 Al Sadd SC U23
F 20/11/17 Al Sailiya U232 4-1 Al Markhiya U232
F 20/11/17 MFM FC2 1-1 Katsina United15
F 20/11/17 Al Ahli Doha U234 0-3 Al-Rayyan SC U231
F 20/11/17 Union Bank 6-0 MS Police1
F 20/11/17 Samgurali Tskhaltubo1 5-2 Meshakhte Tkibuli U11
F 20/11/17 ASC 3-0 Deccan Rovers FC
F 20/11/17 Niger Tornadoes FC1 3-1 Bukola Babes
F 20/11/17 Remo Stars2 0-1 Lobi Stars3
S 19/11/17 SV Juventud Tanki Le 0-0 SV La Fama
S 19/11/17 Parham FC 0-0 Five Islands
S 19/11/17 SV Caiquetio 0-0 SV River Plate1
S 19/11/17 Greenbay Hoppers FC 0-0 Swetes FC
F 19/11/17 Antequera CF U191 2-1 Polideportivo Sevill3
S 19/11/17 Old Road FC 0-0 Tryum
F 19/11/17 MFM FC 2-1 Bukola Babes
F 19/11/17 Kwara United3 2-1 Remo Stars1
F 19/11/17 Llandudno FC Women1 0-6 Swansea City (w)
F 19/11/17 Caernarfon Town Wome1 0-6 Cardiff Metropolitan1
F 19/11/17 Cyncoed LFC Women 2-3 Caldicot Town Women
S 19/11/17 IFK Kumla (w) 0-0 Orebro (w)
F 19/11/17 SD Videm2 2-3 Bistrica5
S 19/11/17 Anorthosis Famagusta 0-0 FA Club Barcelona (w
F 19/11/17 Omonia Lefkothea (w) 2-1 AMOK Chrysomilia (w)1
F 19/11/17 Apollon Limassol LFC 11-0 EN Thoi Lakatamias (
F 19/11/17 Lefkothea Nicosia (w 7-0 Apollon Lympion (w)
F 19/11/17 FC Istiklol3 2-2 FC Barkchi1
F 19/11/17 Newcastle Jets FC (Y 1-1 Central Coast Marine1
F 19/11/17 FC Ebedei2 0-1 Niger Tornadoes FC1
F 19/11/17 Lobi Stars1 2-0 Rivers United3
F 19/11/17 Kaspiets Kamyzak 24 3-2 Volgar M Astrakhan3
F 19/11/17 Western Sydney Wande1 8-0 Canberra United FC U1
F 18/11/17 Perth Glory U213 1-3 Adelaide United FC (
F 18/11/17 Tasman United U201 6-4 Waitakere United U201
F 18/11/17 SV Estrella 3-0 SV Deportivo Naciona3
F 18/11/17 Racing Club Aruba1 1-2 Bubali SC
S 18/11/17 Empire FC 0-0 Pigotts Bullets FC
F 18/11/17 Prevalje3 0-3 Dobrovce2
S 18/11/17 TSV Schott Mainz 0-0 ChinaU20
F 18/11/17 Hacken U19 3-4 Utsiktens BK U193
F 18/11/17 Barcelona U191 3-1 Gimnastic Tarragona 1
F 18/11/17 SC Covilha 1-1 Agueda
F 18/11/17 CF Juventud Laguna U 1-2 Orientacion Maritima1
F 18/11/17 Dinamo KyivU191 4-1 Zorya U19
S 23:30 Melbourne Heart (You 3-0 Brisbane Roar (Youth1
F 19:20 National Defense For1 1-3 Williams Connection3
F 19:00 SV Britannia2 2-1 SV Dakota2
F 17:00 Point Fortin FC1 1-1 Club Sando2
F 16:00 CD Tondela 0-1 Lusitanos
F 10:35 Kano Pillars1 1-1 Lobi Stars1
F 09:00 Rivers United2 1-1 Kwara United2
F 09:00 AIK Solna 0-0 IK Brage1
F 05:00 FC Istiklol2 1-0 Esteghlal Dushanbe2
F 03:15 Katsina United1 0-0 Bukola Babes2
F 03:00 CLB TPHCM (W) B 0-0 Son La (w)
F 01:25 FC Ebedei2 2-1 MFM FC2
F 16/11/17 Cibao FC1 1-2 Real Hope FA4
S 16/11/17 La Equidad U20 0-0 Millonarios U20
F 16/11/17 Rivers United3 1-0 Remo Stars
F 16/11/17 Hapoel Hadera1 1-1 Hapoel Haifa
F 16/11/17 Hapoel Afula 0-1 Maccabi Petah Tikva
F 16/11/17 Bnei Yehuda Tel Aviv 1-3 Hapoel Ramat Gan
F 16/11/17 Maccabi Haifa 0-2 Hapoel Kiryat Shmona
F 15/11/17 Excursionistas Women1 0-1 Estudiantes LP (w)1
F 15/11/17 Tryum21 0-2 Greenbay Hoppers FC1
F 15/11/17 Swetes FC 1-3 Parham FC
F 15/11/17 Gremio RS U234 1-2 Botafogo U232
F 15/11/17 Atletico Mineiro U233 0-2 Santos U2312
F 15/11/17 FV Bischmisheim 0-9 SV Elversberg
F 15/11/17 Real Betis 4-0 Ecija Balompie
F 15/11/17 Kwara United 0-0 Lobi Stars2
F 15/11/17 Barranquilla FC U201 1-0 Union Magdalena U203
F 15/11/17 Atletico Nacional U25 1-0 Patriotas U202
S 15/11/17 Deportivo Cali U20 0-0 Union Magdalena U20
F 15/11/17 MFM FC1 0-0 Niger Tornadoes FC1
S 15/11/17 Zefiri 0-0 Attalos Neas Peramou
F 15/11/17 Oropos1 1-2 Marko2
F 15/11/17 AO Palliniakos4 4-0 Kyanos Astir Varis13
F 15/11/17 Aetos Pikermiou16 2-3 AO Avlonas7