Football.biz
F 15/08/19 Espartinas CF 0-0 UD Tomares
F 10/06 Inti Gas Deportes12 1-0 FC Carlos Stein3
F 10/06 Deportivo Union Come13 4-1 Alianza Universidad13
F 10/06 Union 60 Bremen2 2-5 FC Oberneuland1
F 10/06 LUV Graz1 0-1 ASV Gosting1
F 10/06 Grazer Sportklub1 2-1 ESK Graz11
F 10/06 Juan Aurich3 0-1 Alianza Atletico Sul5
F 10/06 Al Wihdat Amman1 1-0 Maan11
F 29/05 Carabobo FC3 3-1 Aragua FC3
F 27/05 Chooka Talesh2 0-2 Shahin Bushehr3
F 26/05 SG Austria Klagenfur 4-0 St.Polten2
F 21/05 Fiorentina U202 1-2 Spal U194
F 21/05 Sassuolo U201 2-1 Ascoli U20
F 20/05 Levski Sofia2 1-2 Botev Plovdiv3
F 20/05 Tsarsko Selo12 1-1 Cherno More Varna2
F 18/05 LeeMan1 2-1 Eastern A.A Football2
F 10/05 Guayaquil City12 0-3 Manta FC1
F 08/05 A.P.I.A. Leichhardt 2 2-3 Sydney United3
F 05/05 MISC-MIFA3 0-1 Perak2
F 05/05 Sabah1 3-1 Melaka1
F 05/05 Pahang4 2-2 Selangor13
F 04/05 Termez Surkhon2 0-1 OTMK Olmaliq3
F 04/05 Turon Nukus4 1-1 Pakhtakor2
F 24/10/20 Se Wan Boy 1-3 FC West Armenia
F 22/10/20 Cuiaba 3-3 Parana PR
F 21/10/20 Sampaio Correa3 1-3 Confianca SE14
F 21/10/20 Figueirense3 2-0 CRB AL13
F 20/10/20 Ponte Preta2 0-5 Chapecoense SC3
F 20/10/20 Operario Ferroviario5 0-1 Cruzeiro (MG)2
F 16/10/20 Vaprus Parnu1 6-2 Vandra JK Vaprus2
F 15/10/20 Atletico Mineiro (Yo2 4-1 Gremio (Youth)2
F 15/10/20 Santos (Youth)4 1-0 Vasco da Gama U2011
F 15/10/20 CR Flamengo (RJ) (Y3 2-1 Sport Club Recife (Y2
F 15/10/20 Ceara Youth 1-2 Corinthians Paulista
F 23/09/20 Smolevichy-STI 0-4 FC Minsk1
F 30/08/20 FK Sutjeska Niksic 3-2 FK Iskra Danilovgrad
F 30/08/20 FK Zeta3 2-1 FK Rudar Pljevlja2
F 21/08/20 Flacara Falesti 1-2 FC Sheriff B
F 21/08/20 Real Succes 0-1 FC Sucleia
F 21/08/20 Olimp Comrat 1-1 Iskra Stal Ribnita
F 20/08/20 Iberia Tbilisi 1-4 FC Bakhmaro Chokhata
F 06/08/20 FC Hansa Luneburg 6-2 TV Meckelfeld
F 06/08/20 Hibernians FC 3-1 Valletta FC
F 06/08/20 FC Kray 2-0 VfB Speldorf
F 06/08/20 Hapoel Umm Al Fahm 4-0 Hapoel Afula
F 06/08/20 N rresundby3 1-4 Thisted FC2
F 06/08/20 Werder Bremen (w) 1-4 SG Essen-Schonebeck
F 06/08/20 NK OSK Otok 3-4 NK Omis2
F 06/08/20 ASJ Soyaux (w) 1-3 Paris FC (w)
F 06/08/20 Hirnik Kryvyi Rih1 4-2 Nikopol-NPGU1
F 21/10/17 Klubi 04 Helsinki 4-0 Viikingit4
F 14/10/17 AC Kajaani2 3-2 KTP Kotka5
F 14/10/17 Viikingit3 1-5 Klubi 04 Helsinki3
F 07/10/17 KTP Kotka 1-3 AC Kajaani
F 30/09/17 FC Villiketut1 5-2 Narpes Kraft
F 30/09/17 KajHa1 2-2 VIFK1
F 30/09/17 Viikingit4 3-2 FC Jazz4
F 30/09/17 SalPa4 2-4 TPV1
F 30/09/17 MP MIKELI 2-2 PK Keski Uusimaa
F 30/09/17 MuSa1 5-0 NuPS3
F 30/09/17 SC KuFu-981 5-0 Jakobstads Bollklubb2
F 30/09/17 KTP Kotka 4-1 MiPK Mikkeli5
F 30/09/17 JaPS 3-0 Sudet1
F 30/09/17 EsPa1 4-1 BK-46 Karis Karjaa1
F 30/09/17 Peimari United1 0-6 FC Espoo2
F 30/09/17 TP47 Tornio 4-0 OTP
F 30/09/17 PK-37 Iisalmi 1-1 GBK Kokkola
F 30/09/17 Legirus Inter 5-1 Lahti Akatemia12
F 30/09/17 Tampere United2 2-2 KaPa1
F 30/09/17 Kiffen Helsinki3 4-1 PEPO Lappeenranta12
F 30/09/17 Kultsu Lappeenranta 1-2 Klubi 04 Helsinki
F 30/09/17 JS Hercules2 3-1 AC Kajaani2
F 24/09/17 GBK Kokkola 3-1 FC Villiketut
F 24/09/17 Jakobstads Bollklubb4 1-2 JS Hercules1
F 24/09/17 FC Jazz1 2-2 Tampere United14
F 24/09/17 KaPa3 2-0 Peimari United4
F 24/09/17 Narpes Kraft1 6-0 TP47 Tornio1
F 24/09/17 FC Espoo 8-0 EsPa2
F 24/09/17 PK Keski Uusimaa1 0-1 KTP Kotka1
F 24/09/17 Klubi 04 Helsinki2 1-0 JaPS1
F 24/09/17 MiPK Mikkeli2 3-1 Kultsu Lappeenranta4
F 24/09/17 BK-46 Karis Karjaa3 1-1 SalPa1
F 24/09/17 Sudet 3-0 Legirus Inter1
F 24/09/17 VIFK 1-0 SC KuFu-981
F 22/09/17 NuPS3 1-2 Viikingit1
F 22/09/17 AC Kajaani 7-0 PK-37 Iisalmi1
F 22/09/17 TPV4 1-2 MuSa2
F 22/09/17 Lahti Akatemia 0-2 Kiffen Helsinki1
F 21/09/17 PEPO Lappeenranta2 2-1 MP MIKELI1
F 21/09/17 OTP12 3-2 KajHa1
F 20/09/17 KaPa 0-1 BK-46 Karis Karjaa2
F 10:30 MP MIKELI1 2-3 Lahti Akatemia2
F 09:00 JS Hercules 6-1 VIFK
F 09:00 PK-37 Iisalmi3 2-1 Jakobstads Bollklubb12
F 09:00 Legirus Inter1 0-1 Klubi 04 Helsinki1
F 09:00 Kultsu Lappeenranta3 0-2 KTP Kotka
F 07:00 Narpes Kraft3 0-2 GBK Kokkola13
F 16/09/17 Kiffen Helsinki3 0-2 Sudet1
F 16/09/17 JaPS 3-0 MiPK Mikkeli
F 16/09/17 Peimari United1 1-1 FC Jazz2
F 16/09/17 MuSa 0-1 BK-46 Karis Karjaa
F 16/09/17 EsPa1 0-1 KaPa
F 16/09/17 KajHa 1-0 TP47 Tornio
F 16/09/17 PK Keski Uusimaa 1-2 PEPO Lappeenranta
S 16/09/17 SC KuFu-98 - OTP
F 16/09/17 FC Villiketut 0-7 AC Kajaani1
F 15/09/17 NuPS2 1-2 TPV
F 15/09/17 SalPa2 2-3 FC Espoo2
F 15/09/17 Tampere United1 0-2 Viikingit1
F 13/09/17 MP MIKELI1 4-0 Legirus Inter2
F 11/09/17 KTP Kotka2 3-1 PEPO Lappeenranta13
F 10/09/17 MiPK Mikkeli2 4-1 Legirus Inter1
F 10/09/17 Tampere United 2-1 Peimari United
F 10/09/17 AC Kajaani 0-1 Narpes Kraft
F 10/09/17 Klubi 04 Helsinki1 1-2 Kiffen Helsinki
F 10/09/17 FC Espoo5 0-1 MuSa12
F 10/09/17 Kultsu Lappeenranta2 0-0 JaPS1
F 09/09/17 Viikingit1 3-0 TPV2
F 09/09/17 TP47 Tornio2 1-3 GBK Kokkola3
F 09/09/17 VIFK1 3-0 PK-37 Iisalmi1
F 09/09/17 Lahti Akatemia1 3-0 PK Keski Uusimaa1
F 09/09/17 OTP 2-5 JS Hercules
F 09/09/17 BK-46 Karis Karjaa1 4-0 NuPS
F 09/09/17 Sudet12 3-5 MP MIKELI2
F 09/09/17 FC Jazz1 6-2 EsPa
F 08/09/17 Jakobstads Bollklubb 3-1 FC Villiketut1
F 07/09/17 KajHa2 2-2 SC KuFu-982
F 06/09/17 KaPa1 1-3 SalPa2
F 05/09/17 Kiffen Helsinki 0-4 MiPK Mikkeli1
F 03/09/17 Narpes Kraft 3-2 Jakobstads Bollklubb