Football.biz

Təqvim

<< | Jun 11 | Jun 12 | Jun 13 | Jun 14 | Jun 15 | >>
F 10:00 England1 1-0 Croatia3
F 12:59 Austria1 3-1 North Macedonia2
F 16:00 Netherlands 3-2 Ukraine1
F 02:00 Korea Republic 2-1 Lebanon
F 04:30 Union 60 Bremen1 1-3 Bremer SV
F 09:00 Kvarnsvedens IK1 2-3 Skiljebo SK2
F 09:00 IK Tord12 3-4 Savedalens IF1
F 09:00 Varbergs GIF FK1 0-1 Husqvarna1
F 09:00 Vinbergs IF1 3-0 Hoganas BK1
F 09:00 Eintracht Nordersted 3-3 Heider SV
F 09:00 LD Maputo 2-2 Vilankulo FC1
F 11:00 Kongsvinger1 4-2 Kjelsas1
F 11:00 Tegs SK5 2-4 Skelleftea FF
F 11:59 Jacksonville Armada 1 1-0 Port City FC2
F 15:24 Revolver3 5-4 Deportivo Lake Mary 1
F 17:30 Miami Sun FC2 0-3 Miami Beach CF
S 08:00 Hodd 0-0 Aalesund FK
S 09:00 FC Bunyodkor II Chri 0-0 FK Gijduvon
S 09:00 FC Lochin 0-0 FC Zhomboy
S 17:00 Winter Haven United 0-0 Naples City
6' Portugal (w) 0-0 Nigeria (w)
F 12:00 Faroe Islands (w) - Latvia (w)
F 12:00 Lithuania (w) - Estonia (w)
23:00 USA (w) -:- Jamaica (w)
F 02:00 Japan (w) 5-1 Mexico (w)
F 09:00 Tanzania1 2-0 Malawi2
F 09:00 Jordan (w) 0-2 Tunisia (w)
F 11:00 Belarus (w) U19 3-0 Armenia (w) U19
F 12:30 Malta (w) 1-0 Montenegro (w)3
F 13:00 EgyptU235 3-0 South Africa U234
F 13:00 Sudan 0-1 Zambia2
F 14:00 Costa Rica (w) 3-1 Guatemala (w)1
S 14:00 Costa Rica 0-0 Guatemala
21:00 Colombia -:- Ecuador
F 18:00 Brazil2 3-0 Venezuela2
7' Fortaleza 0-0 Sport Club Recife PE
7' Chapecoense SC 0-0 Ceara
6' Bahia 0-0 Internacional RS
F 16:00 Bragantino 1-0 Fluminense RJ
F 16:00 Atletico Mineiro 1-0 Sao Paulo1
F 16:00 Gremio (RS)5 0-1 Atletico Paranaense4
F 20:30 Flamengo 2-0 America MG
F 07:00 Stockport County1 0-1 Hartlepool United1
F 07:00 Forest Rangers 0-0 Indeni FC
F 09:00 Kabwe Warriors 0-0 Prison Leopards FC
F 09:00 ZESCO United Ndola 0-0 NAPSA Stars
F 17:00 Deportivo La Guaira4 0-1 Academia Puerto Cabe14
F 03:00 Balcatta (w)1 3-1 Subiaco AFC (w)
F 03:00 Perth SC (w)1 5-0 Curtin University FC
F 01:30 Perth SC U23 (W)1 1-0 Curtin University FC1
F 03:40 Fremantle City FC U1 1-0 Murdoch University M1
F 17:00 Monagas SC 0-0 Universidad Central
F 17:00 Deportivo Tachira4 4-1 Zulia FC13
F 17:00 Atletico Venezuela2 1-1 Mineros de Guayana
F 17:00 Caracas FC 1-2 LALA FC4
F 09:00 FK Chigatoy 0-0 Zaamin
F 07:00 Xorazm Urganch 1-1 Aral Nukus
F 11:00 Neftchi Fargona 2-0 Yangiyer
30' Charlotte Independence1 0-0 Hartford Athletic
F 16:00 Real Central NJ (W) 1-1 Sky Blue FC (w)
32' Alabama (w) 1-0 Peachtree City (w)
20:00 Nashville Rhythm FC -:- Chattanooga Red Wolv
21:00 MVLA Wolves (w) -:- California storm (w)
F 14:00 Motor City FC (w) 0-7 Cleveland Ambassador
F 15:00 Fire and Ice SCï¼ 0-3 FC Pride (w)1
F 16:00 FC Surge (w) 5-1 Florida Gulf Coast D
F 16:00 Pleasanton Rage (w) 0-2 Lamorinda United (W)
F 16:00 Colorado Rapids (w) 3-2 Utah Arrows SC (w)11
F 17:00 NJ Wizards SC Cedar 1 1-1 Match Fit Academy FC
F 17:30 Long Island Rough Ri 2-2 Connecticut Fusion (
S 16:00 Real Central New Jer 0-0 NJ NY Gotham Reserve
76' Fort Wayne FC1 0-1 Grand Rapids FC2
36' Junior Lone Star1 2-0 Real Central NJ
30' North Texas SC1 2-0 Greenville Triumph2
2' Westchester Flames 0-0 Morris Elite
0' Juventus Academy Miami 0-0 Adrestia FC
20:00 Long Island Rough Ri -:- FC Motown
21:00 Tormenta FC -:- Toronto FC II
22:00 ASC San Diego -:- FC Arizona
F 14:00 Tulsa Athletics1 4-0 Arkansas Wolves FC1
F 15:00 New Jersey Alliance 4 3-2 Sons of Queens FC1
F 16:00 Weston4 2-2 Tampa Bay Rowdies B3
F 16:30 Roc City Boom 3-2 FCY New York
F 17:00 Zamora Barinas1 6-0 Trujillanos3
F 17:00 PDX FC1 1-0 Nani Lian2
F 17:00 Texas Spurs2 2-1 Side FC 92
S 11:59 Hudson Valley Hammer 0-0 Westchester United
S 15:00 Real Salt Lake U19 0-0 Boise Cutthroats FC
S 18:00 Toledo Villa FC1 0-0 Kalamazoo
F 12:30 Deportivo Maldonado5 2-1 Cerro Largo3
F 15:30 Nacional Montevideo4 3-1 Centro Atletico Feni2
F 09:00 Proline FC 0-0 Water FC
F 09:00 Tooro United 0-0 Kigezi Homeboys FC
F 09:00 Maroons 0-0 Blacks Power FC
F 09:00 Luweero United 0-0 Ndejje University
F 09:00 Mbale Heroes 0-0 Kataka FC
F 09:00 FC Calvary 0-0 Gaddafi FC
F 08:00 Erzurum BB U19 0-0 Galatasaray U19
F 10:00 Medipol Basaksehir U3 3-1 Antalyaspor U192
F 10:00 Kasimpasa U195 5-2 Goztepe U1911
F 11:00 Dyto FC 0-0 Gbohloesu
F 11:00 Sara FC 0-0 Unisport de Sokode
F 09:00 Varbergs BoIS U21 0-0 Norrby IF(U21)
F 07:00 Assyriska United IK 2-0 Eskilstuna City FK
F 08:00 Ankaragucu U193 4-2 Hatayspor U191
F 09:00 Stenungsunds IF 0-2 BK Forward4
F 09:00 Nykopings BIS 5-1 Varmbols FC
F 09:00 BK Olympic3 1-1 Rappe GOIF1
F 11:00 Syrianska Botkyrka I1 1-2 Motala AIF FK
F 11:00 Karlslunds IF HFK 2-2 Huddinge IF
F 11:00 IFK Berga 2-1 Eslovs BK
F 12:59 Syrianska Eskilstuna 2-0 Smedby AIS
F 08:00 IFK Varnamo 0-1 Trelleborgs FF
F 08:00 Brommapojkarna1 2-0 Pitea IF2
F 08:00 Hammarby TFF5 3-2 Sandvikens IF1
F 11:00 IFK Lulea 3-1 IF Sylvia3
F 11:00 PK Keski Uusimaa 0-2 PEPO Lappeenranta1
F 11:00 Polvorin 0-0 UD Somozas
F 07:30 Frederiksberg Boldkl 0-0 Herlufsholm GF (w)
F 05:30 CD El Alamo 3-1 DAV Santa Ana
F 05:30 Real Aranjuez CF 0-1 Villanueva del Pardi
F 05:30 Atletico Pinto1 1-2 RSD Alcala Henares
F 05:30 Villaverde Boettiche 0-1 AD Complutense Alcal1
F 06:00 CD Pontellas 1-2 AG Estudiantes
F 06:00 UD Fraga 1-2 CD Villanueva
F 06:00 Mostoles CF 0-3 CD San Fernando de H
F 06:00 Real Burgos 1-2 CD Becerril
F 06:20 CD Valdefierro 3-1 AD Sabinanigo
F 07:00 Atletico Tacoronte13 4-1 UD Guia13
F 07:00 CD Vera3 0-0 Villa Santa Brigida3
F 11:00 CD Pena Azagresa 0-2 UDC Txantrea KKE
F 11:00 CD Barquereno 1-4 CD Guarnizo
F 11:00 SD Revilla 0-6 Solares Medio Cudeyo
F 11:00 Ribamontan Al Mar CF 1-2 SD Torina
F 11:30 CD Carinena 4-2 Epila CF
F 11:30 Tamar Ritter 3-0 Club Deportivo Sarin
F 11:59 UD Ourense 2-0 SD Festra
F 11:59 CD Barco 3-1 Viveiro CF
F 11:59 Ribadumia CF 3-2 Paiosaco
F 11:59 Ciudad de Murcia1 2-2 EDMF Churra
F 11:59 Lorca FC 2-1 EG El Palmar
F 11:59 Deportiva Minera 4-2 Olimpico de Totana
F 11:59 Muleno CF 1-1 SFC Minerva
F 11:59 CA Monzon 2-0 CD Robres1
F 11:59 CE Banyoles 1-1 Santfeliuenc FC
F 11:59 Figueres 2-1 Igualada
F 11:59 UA Horta 1-1 Valls UE
F 11:59 UE Sants 1-1 CF Montanesa1
F 12:30 Club Deportivo Trope1 2-0 AD Siete Villas1
F 12:30 CD Cebrerena 2-0 CD Penalanda
F 13:00 CD Cardassar2 1-1 Llosetense
F 13:30 CF Soller 0-1 UD Alcudia
S 07:00 CD Buzanada 0-0 Tenerife B
S 11:00 CD Bezana 0-0 Barreda Balompie
S 11:59 UD Atios 0-0 CD As Pontes
S 11:59 Huercal 0-0 CD Plus Ultra
F 05:00 Oiartzun KE (w) 3-1 CD Itaroa Huarte (w)1
F 05:30 Elche (w)1 5-0 CFS La Garita (w)1
F 06:00 Victoria CF (W) 1-1 Real Betis B (w)1
F 06:00 San Ignacio (w) 3-0 CD Castejon (W)
F 06:00 Sporting Gijon II (W1 5-0 CD Valladares (w)
F 06:00 CD Monte (w)2 0-1 Sardoma CF (w)1
F 06:00 Castro FC (W)1 1-1 Umia CF (w)
F 06:15 UD Llanera (W)1 2-6 UD Mos (W)
F 10:00 Levante Las Planas (2 3-1 Getafe (W)13
F 10:30 Tolosa CF (W) 4-2 Berriozar CF (w)2
S 06:00 Aurrera de Vitoria ( 0-0 UD Logrones (W)
F 06:00 Malaga U192 2-0 Bilbao U1911
F 06:00 Deportivo La Coruna 1 2-1 Las Palmas U191
F 13:00 Real Madrid U19 2-1 Atletico de Madrid U
F 01:00 Solomon Warriors FC 4-0 Marist FC1
F 16:30 AD Destroyer FC 0-0 CD Platense Municipa
F 09:00 Spisske Podhradie 1-4 Mladost Kalsa1
F 11:00 FC Vion Zlate Moravc1 1-0 TJ Imel6
F 11:00 Pokrok SEZ Krompachy 2-4 Humenne
F 11:00 FK Svidnik 2-5 Slavia TU Kosice1
F 11:00 MFK Sobrance2 1-6 TeslaStropkov1
F 11:00 OFK Malzenice 3-0 TJ Druzstevnik Vraku2
F 11:00 Tomasov2 3-1 Dunajska Luzna2
F 11:00 SK Milenium 2-3 Spisska Nova Ves
F 11:30 Tatran Krasno nad Ky2 1-2 Namestovo2
F 11:30 TJ Tatran Oravske Ve 1-0 MFK Lokomotiva Zvole1
F 11:30 FTC Filakovo2 3-1 Jednota Banova4
F 13:00 ASC Jaraaf 0-0 US Goree
F 13:00 Diambars 0-0 ASEC Ndiambour
F 13:00 AS Douanes Dakar 0-0 Teunhueth FC
F 13:00 Casamance 0-0 AS Dakar Sacre Coeur
F 13:00 Toure Kunda Footpro 0-0 Mbour
F 11:00 Hamilton FC (w) 0-1 St Johnstone (w)1
F 07:00 Soweto Fabulous (w) 3-0 Nicko Taurus (w)
F 09:00 Blue Birds FC (w) 2-3 Kathorus United (W)1
S 09:00 Rosina Sedibane Spor 0-0 Luso Africa (w)
F 06:00 Marines FC13 1-1 Rayon Sports FC2
F 09:00 Musanze FC1 1-0 Mukura2
F 09:00 APR FC1 3-0 Police FC4
F 09:00 Gorilla FC3 0-1 Kiyovu FC1
F 09:00 AS Kigali 4-0 Espoir FC2
F 09:30 Rutsiro FC12 0-0 Bugesera2
F 11:00 MFK Sinara Ekaterinb 6-2 MFK Tyumen Futsal
F 11:00 Norilsky Nickel Futs 5-3 MFK CPRF Futsal
F 09:00 Westfalia Kinderhaus 0-0 TUS Bovinghausen 04
F 05:00 Steaua Bucuresti U193 3-1 Gaz Metan Medias U191
F 07:00 FK Csikszereda Mierc6 2-1 Viitorul Constanta U1
F 02:15 North Star2 2-3 Taringa Rovers1
F 03:30 Virginia United12 1-8 Caboolture FC1
F 05:15 Rochedale Rovers11 2-3 Sunshine Coast FC2
S 07:00 Benfica Sad U17 0-0 Vitoria SC Guimaraes
S 07:00 Belenenses U17 0-0 Spg C Braga U17
S 07:00 Uniao Almeirim U17 0-0 Real Sport Clube U17
F 14:00 Jednosc Warszawa3 2-3 Targowek Warszawa1
F 07:00 Korona Kielce (Youth 0-0 Pogon Szczecin(Youth
F 07:00 Zaglebie Lubin (Yout 0-0 Escola Varsovia Wars
F 10:00 Arka Gdynia (Youth) 0-0 Lechia Gdansk (Youth
F 12:00 Lech Poznan (Youth) 0-0 SMS Lodz Youth
F 05:00 Pomorzanin Torun 1-3 Jarota Jarocin
F 08:00 KTS-K Luzino 1-1 Grom Nowy Staw10
F 09:00 Baltyk Gdynia 2-1 GKS Przodkowo
F 11:00 Arka Gdynia II3 1-2 Lechia Gdansk II3
20:30 Sport Chavelines Jun -:- Sport Huancayo
F 13:15 Deportivo Llacuabamb3 2-2 San Martin de Porres1
F 14:30 Qviding FIF2 2-3 FC Trollhattan1
F 16:00 FBC Melgar(N)5 1-2 Carlos Manucci14
F 11:00 2 de Mayo PJC 0-0 Deportivo Capiata
F 11:00 Sportivo Trinidense 1-1 Club Fernando de la
F 11:00 Tacuary 1-3 Independiente Luque
F 11:00 Fulgencio Yegros1 1-2 Guarani de Trinidad
F 11:00 Sportivo Iteno1 0-0 Rubio nu1
F 16:00 Atyra FC 1-1 Resistencia SC
F 16:15 Keflavik - HK Kopavogs
S 10:15 East Belfast (w) 0-0 Ballymena Utd (w)
F 17:00 UNAN Managua4 2-1 HYH Export Sebaco FC1
F 07:00 Marialvas U17 - Uniao Leiria U17
F 12:00 Enugu Rangers Intern1 4-1 Sunshine Stars FC1
F 12:00 Kwara United2 1-0 MFM FC4
F 12:00 Katsina United4 3-1 Enyimba2
F 12:00 Adamawa United14 2-0 Rivers United1
F 12:00 Heartland FC1 2-1 Jigawa Golden Stars
F 12:00 Nasarawa United 2-0 Plateau United2
F 12:00 Warri Wolves FC 0-1 Akwa Starlets15
F 12:00 Wikki Tourist1 4-3 Ifeanyi Ubah
F 12:00 Abia Warriors 2-0 Lobi Stars
S 12:00 Kano Pillars 1-0 Akwa United
F 08:30 Red Lions FC 0-0 Be Forward Wanderers
F 08:30 Ekwendeni Hammers1 1-0 Mighty Tigers2
F 08:30 Chitipa United2 0-0 Karonga United1
F 06:00 Farashganj SC1 0-1 Kawran Bazar Progoti3
F 11:59 AS Armee3 2-1 FC Inter Nouakchott2
F 14:25 JAHE13 0-3 ASC Snim3
F 11:59 Wydad Temara 1-1 TAS de Casablanca
S 11:59 Racing Casablanca 0-0 Itihad Z. Khemisset
S 14:00 Kawkab de Marrakech 0-0 Stade Marocain du Ra
F 15:15 Hassania Agadir12 3-5 Wydad Casablanca2
F 17:30 Raja Casablanca Atlh1 0-1 Renaissance Sportive2
F 11:59 Stade Malien de Bama 0-0 CS Duguwolofila
F 08:00 CD Monte Carlo 0-4 Cheng Fung1
F 10:00 PSP Macau2 1-2 Windsor Arch Ka I1
F 05:00 Nevezis II 6-0 Hegelmann Litauen II1
F 07:00 FK FM Ateitis 4-0 Fortuna Kaunas
F 08:00 DFK Dainava Alytus B 1-6 Ekranas Panevezys2
F 10:00 FK Viltis Vilnius1 1-0 FK Kauno Zalgiris II2
F 07:00 FK Kauno Zalgiris II1 0-3 Suduva Marijampole I4
F 07:00 Kazlu Ruda FK Silas2 3-0 FK Trakai II
F 08:00 Babrungas 3-2 FK Panevezys-23
F 11:00 Al ittihad(LBY) 0-0 Rafeeq
F 11:00 Al Athad 0-0 Al-Madina
F 09:00 Ymir1 5-1 Hordhur1
F 14:00 Bjorninn1 3-1 Alafoss4
F 10:00 KFS Vestmannaeyjar1 1-2 Augnablik Kopavogur1
F 08:00 Eskilsminne IF1 1-1 Ullared1
F 08:00 BFC Daugavpils1 1-2 FK Valmiera3
F 08:00 FC Gute 4-3 Sandvikens AIK FK
F 08:00 Onsala BK2 2-1 Vastra Frolunda2
F 10:00 Riga FC 1-0 Noah
F 10:30 FK Spartaks Jurmala3 1-2 FK Liepaja4
F 12:59 Rigas Futbola skola3 3-0 Metta/LU Riga1
F 04:00 Gyeongju KHNP 2-2 Cheongju Jikji1
F 05:00 Busan Transportation4 2-2 Cheonan City2
F 05:00 Gimhae City1 3-1 Pyeongtaek Citizen4
F 07:00 Daejeon Korail2 1-0 Gangneung City1
F 07:00 Ytterhogdal IK 2-0 Storfors AIK
F 01:00 Jeonnam Dragons1 0-2 Bucheon FC 19952
F 04:00 Ansan Greeners FC2 2-3 Busan I Park1
F 06:30 Gyeongnam FC14 1-2 Gimcheon Sangmu2
F 06:00 Equity FC 0-0 AFC Leopards1
F 08:30 Bidco United1 1-1 Gor Mahia22
F 04:00 Pyeongchang FC2 2-1 Gangwon II2
F 04:00 Jungnang Chorus Must2 0-3 Chungju Citizen2
F 06:00 Pocheon FC 4-0 Yeoju Sejong4
F 10:00 Karlstad BK B 0-0 Yxhults IK
F 09:30 IFK Stocksund13 2-3 FC Stockholm Interna13
F 10:00 Lokomotiv Astana2 1-1 Tobol Kostanai3
F 10:00 FK Taraz4 0-2 FC Kairat Almaty4
F 10:00 Jarfalla4 2-1 IFK Lidingo FK14
F 10:00 Gottne IF 1-0 Bergnasets AIK
F 10:00 IFK Ostersund 0-3 Sandviks IK3
F 10:00 Karlskrona AIF2 1-0 FBK Balkan
F 10:00 IFK Skovde FK 4-1 Nordvarmland FF
F 10:00 Vanersborg FK2 1-4 Angered BK1
F 12:00 Kaisar Kyzylorda1 0-0 FK Arys
F 09:00 Tarlan1 6-0 FK Igilik4
F 09:00 Maktaaral4 0-1 FK Aksu5
F 09:00 Kairat Academy3 1-4 Okzhetpes
F 09:00 Kyzyl Zhar Petropavl4 2-1 Akademiya Ontustik
F 09:00 Bulat Temirtau2 1-2 Ekibastuzets2
F 05:00 Shonan Bellmare4 1-4 FC Tokyo3
F 05:00 Yokohama Marinos 1-3 Consadole Sapporo1
F 06:00 Urawa Red Diamonds1 2-2 Vissel Kobe1
F 01:00 Ban Di Tesi Iwaki 3-1 Matsue City FC
F 01:00 Mio Biwako Shiga 1-0 Kochi United1
F 01:00 Honda Lock SC 1-1 Veertien Kuwana
F 01:00 Run Mel Aomori 1-1 Sony Sendai
F 01:00 Maruyasu Industries1 0-0 Honda FC11
F 03:00 Suzuka unlimited 0-2 Verspah Oita3
F 01:00 Vanraure Hachinohe F3 3-0 Yokohama SCC
F 01:00 Gainare Tottori 1-8 AC Nagano Parceiro
F 01:00 Azul Claro Numazu1 0-2 Kagoshima United3
F 01:00 Fujieda MYFC 1-1 Imabari FC
F 02:00 Kataller Toyama2 1-1 Roasso Kumamoto1
F 02:00 Kamatamare Sanuki 1-2 Fukushima United FC2
F 02:00 Mito Hollyhock1 2-0 SC Sagamihara
F 02:00 Albirex Niigata1 0-1 Fagiano Okayama2
F 02:00 JEF United Ichihara 0-1 Tokyo Verdy1
F 02:00 V-Varen Nagasaki 1-0 Matsumoto Yamaga FC1
F 02:00 Montedio Yamagata 2-0 Renofa Yamaguchi2
F 02:00 Kyoto Sanga 2-2 Thespa Kusatsu
F 03:00 Jubilo Iwata2 1-0 Ventforet Kofu11
F 03:00 Machida Zelvia1 0-2 Blaublitz Akita
F 06:00 Ehime FC2 1-3 Zweigen Kanazawa FC1
F 07:00 FC Ryukyu1 3-0 Giravanz Kitakyushu1
F 07:00 Omiya Ardija 1-1 Tochigi SC
F 01:00 Peace Does Machida F 0-0 Espo Lada Hokkaido F
F 03:30 Yokohama S CC Futsal 0-0 Shriker osaka Futsal
F 12:00 Portimonense U17 0-0 Vitoria FC Setubal U
F 12:00 Cova da Pied U17 0-0 Louletano U17
F 06:00 Genoa U201 5-0 Lazio U202
F 06:00 Torino U203 0-1 Juventus U202
F 10:00 AS Roma U20 2-0 AC Milan U20
F 12:00 Spal U192 1-0 Sassuolo U201
F 14:00 Inter Milan U204 2-0 Bologna U201
F 10:00 AS Ostia Mare2 2-2 US Pianese2
F 10:00 ASD Caldiero Terme2 5-1 Montebelluna2
F 10:00 ASD Cannara2 2-2 San Donato Tavarnell4
F 10:00 ASD Grassina 0-1 ASD Sporting Trestin2
F 10:00 ASD Muravera1 0-1 Sassari Torres2
F 10:00 Asd Pineto Calcio2 1-2 Castelfidardo2
F 10:00 Audace Cerignola 4-1 Nardo
F 10:00 As Casale Calcio2 1-2 Sanremese3
F 10:00 FC Vado16 0-5 Legnano3
F 10:00 GSD Ambrosiana2 3-3 Azy based nano Bo1
F 10:00 Lentigione12 0-1 US Fiorenzuola3
F 10:00 Mezzolara 0-1 Aglianese2
F 10:00 Recanatese3 4-4 San Nicolo Notaresco12
F 10:00 Rieti4 1-2 Nuovo Campobasso2
F 10:00 Scandicci11 0-2 ASD Lornano Badese2
F 10:00 Sestri Levante11 2-1 ACSD Saluzzo
F 10:00 US Folgore Caratese15 1-1 Lavagnese2
F 10:00 Desenzano Calvina1 2-3 Nibionnoggiono14
F 10:00 Rimini2 3-1 Correggese Calcio12
F 10:00 Cittanovese3 1-2 ASD San Luca1
F 10:00 Prato11 1-3 Forli1
F 10:00 Messina2 2-1 Castrovillari2
F 10:00 SC Caronnese 0-2 USD Castellanzese
F 10:00 ASD Citta Di Varese 0-1 A.S.D. Bra
F 10:00 Tritium 2-3 Fanfulla Cavenago
F 10:00 Vis Nova Giussano 2-0 Ponte San Pietro
F 10:00 Real Calepina FC1 2-2 USD Casatese1
F 10:00 Virtus Bolzano 1-0 ASD San Giorgio-Sedi
F 11:00 Tombense1 2-2 Altos/PI5
S 10:00 ASD Flaminia Civita 0-0 Foligno Calcio
S 10:02 ASD Pro Livorno 0-0 ASD Seravezza Calcio
F 11:59 Padova1 0-0 Alessandria3
F 10:15 Shahrdari Bam 0-0 Milad Mehr
F 10:30 AlHilal 0-0 Altai Phoenix
F 10:30 Ngom Egdabya 0-0 Al Sadaqa FC
F 11:30 Shams Azar Qazvin 0-0 Shohada Babolsar
F 12:05 Shahrdari Mahshahr 0-0 Shahid Ghandi
F 12:10 Oghab Tehran 0-0 Shahin Bandar Anzali
F 12:10 Niroye Zamini 0-0 Pas
F 11:30 AF Amadou Diallo Dje 0-0 Societe Omnisports D
F 14:00 San Pedro FC 0-0 ASEC MIMOSAS
F 05:00 Estonia (w)(N)2 4-1 Latvia (w)2
F 07:00 Lithuania (w)4 2-0 Faroe Islands (w)2
F 01:30 WSE 0-0 Tsuen Wan
F 01:30 Wing Go FC1 2-2 New fair Kuitan1
F 01:30 Tsun Tat Kwok Keung1 5-2 Lung Moon FC3
F 01:30 Lansbury FC3 0-1 Kowloon Cricket Club2
F 01:30 KCDRSC 1-10 King Mountain1
S 01:30 Ornament FC 0-0 Islands
F 02:30 Metro Gallery1 2-2 Eastern District SA11
F 04:30 Citizen 3-1 Wofoo Tai Po2
F 04:30 Central Western Di 2-2 Wong Tai Sin
F 04:30 Wing Yee FT2 1-3 North District FC1
F 04:30 Yuen Long FC1 3-3 South China AA3
F 04:30 Kai Jing4 1-1 Sham Shui Po11
F 05:45 Hong Kong FC 3-0 Shatin SA2
F 13:30 PAOK Saloniki (w) 0-0 Avantes Chalkidas (w
F 04:00 Atromitos U1913 4-3 Aris Thessaloniki U12
F 10:00 Acheron Kanalaki4 2-0 Posidonas Neas Micha3
F 12:00 Aduana Stars 0-0 Liberty Professional
F 12:00 Ashanti Gold 0-0 Ebusua Dwarfs
F 12:00 Elmina Sharks - Techiman City
F 12:00 Bechem United 0-0 Berekum Chelsea
F 12:00 King Faisal 0-0 Great Olympics
F 12:00 Inter Allies 0-0 Asante Kotoko FC
F 12:00 Karela United FC 0-0 Legon Cities FC
F 12:00 WAFA 0-0 Ghana Dream FC
F 12:00 Accra Hearts of Oak 0-0 Medeama SC
F 15:00 Banjul United 0-0 BK Milan
F 08:00 FFC Turbine Potsdam 0-0 Arminia Bielefeld (w
F 08:30 Berliner AK 07 0-0 SV Babelsberg 03
F 08:30 Berliner FC Dynamo 0-0 FC Lokomotive Leipzi
F 08:30 Bischofswerdaer FV 0-0 BFC Viktoria 1889
F 08:30 BSG Chemie Leipzig 0-0 VSG Altglienicke
F 08:30 Chemnitzer 0-0 ZFC Meuselwitz
F 08:30 Energie Cottbus 0-0 Tennis Borussia Berl
F 08:30 Hertha BSC Berlin Yo 0-0 FSV Union Furstenwal
F 08:30 Carl Zeiss Jena 0-0 Germania Halberstadt
F 08:30 FSV luckenwalde 0-0 VfB Auerbach
F 08:30 FSV Optik Rathenow 0-0 Lichtenberg 47
F 10:00 Merani Martvili2 3-1 Gareji Sagarejo2
F 10:00 WIT Georgia Tbilisi2 1-1 FC Metalurgi Rustavi3
F 10:00 Chikhura Sachkhere1 2-5 FC Sioni Bolnisi11
F 10:30 Samtredia1 0-2 Dinamo Tbilisi
F 10:30 FC Shukura Kobuleti 0-1 FC Saburtalo Tbilisi3
F 10:00 KajHa1 4-0 FC Raahe1
S 09:00 TP47 Tornio 0-0 Roi United
F 07:00 OLS Oulu 2-0 PS Kemi Kings1
F 12:30 GBK Kokkola3 0-2 VIFK3
F 12:30 OTP3 3-1 SJK Akatemia1
F 12:30 KaPa1 1-2 JaPS13
F 12:30 Atlantis1 2-1 PeKa1
F 12:30 NJS1 2-1 Lahden Reipas3
F 12:30 Ilves Tampere II12 0-2 SalPa1
F 12:30 GrIFK Kauniainen2 2-3 FC Ilves-Kissat
F 12:30 Honka Akatemia1 1-0 Jazz Pori
F 09:00 PK-35 Vantaa1 3-0 KPV4
F 12:00 RoPS Rovaniemi2 0-1 TPS Turku2
F 12:30 JIPPO 0-2 Jaro1
F 12:30 MuSa 3-0 Vaasa VPS2
F 12:30 Gnistan Helsinki5 0-2 MP MIKELI1
F 07:00 HJK Helsinki U20 5-1 VJS Vantaa U20
F 01:00 Manly Utd (w)1 0-1 Illawarra Stingrays 2
F 01:00 Bankstown City Lions 0-4 University of Sydney
F 04:00 NWS Koala (w)1 2-3 APIA Leichardt (W)
F 05:00 Macarthur Rams (w)2 0-1 Sydney Olympic FC (w
S 02:45 Adelaide Comets Rese 0-0 Adelaide City Reserv2
F 11:00 HB Torshavn12 1-2 Vikingur Gotu2
F 11:00 Toftir B68 1-3 B36 Torshavn
F 11:00 KI Klaksvik 4-0 TB/FCS/Royn
F 11:00 EB Streymur3 2-1 NSI Runavik
F 11:59 Quito FC (W) 0-0 Academia Sport JC (W
F 17:00 Chacaritas SC6 1-0 Sociedad Deportivo Q2
F 17:00 Cumbaya FC5 1-1 Pottu Via Ho3
F 17:00 Gualaceo SC4 3-0 CD Puerto Quito1
F 17:00 Guayaquil SC13 1-0 Club Atletico Porten1
S 17:00 CD Independiente Jun 0-0 CD El Nacional
81' Cibao FC2 2-0 Atletico San Cristobal2
F 11:00 UniversidadO M 4-0 Atletico De San Fran3
F 15:00 Atletico Vega Real13 1-3 Jarabacoa FC3
F 07:30 Aarhus 1900 (w) 4-2 Fortuna Hjorring B (2
S 07:30 IF Lyseng (w) 0-0 Vildbjerg SF (w)
F 08:00 Ringkobing4 1-2 IF Skjold S by1
F 11:30 Nk Neretvanac Opuzen 0-0 NK HV Posedarje
F 16:30 Inder Girardota 0-0 FC Leones Reserves
F 15:30 Millonarios15 2-0 Atletico Junior Barr12
F 17:00 Atletico Junior Barr14 3-2 Millonarios1
F 17:00 Deportivo Lara11 0-0 Carabobo FC2
F 10:00 Amazone FAP (w)1 1-1 FC Ebolowa (w)4
F 04:00 Levski Chepintsi (w) 1-10 Sevlievo (w)4
F 05:00 FK Paldin Plovdiv (w 2-0 ZHFK Varna (w)3
F 10:30 Rial Kovachevci (w)2 0-5 Pirin Blagoevgrad (w
F 14:00 Artsul RJ6 1-1 Duque de Caxias RJ3
F 14:00 Barcelona EC1 1-1 Santa Cruz RJ1
F 14:00 Paduano RJ 1-0 CAAC Brasil FC1
F 14:00 Uniao Central3 0-2 Belford Roxo RJ4
S 14:00 Gaucho/RS 0-0 Elite Clube Desporti
F 13:00 Coritiba PR (Youth)2 1-1 Botafogo RJ (Youth)
F 16:00 CD Universitario (w) 0-0 Tauro FC (w)
37' Galvez AC 1-1 GA Sampaio
F 14:00 Central SC2 3-2 Caucaia CE2
F 14:00 Rio Branco VN4 2-1 Boa4
F 14:00 Madureira1 1-1 Portuguesa Desportos2
F 14:00 Santo Andre2 0-1 Boavista F.C13
F 14:00 Marcilio Dias SC4 1-1 Cascavel PR12
F 14:00 CS Sergipe3 1-0 Retro/PE4
F 14:00 Campinense1 3-0 America FC Natal RN3
F 15:00 Caxias RS2 5-1 Rio Branco PR3
F 15:00 Caldense MG 0-1 Ferroviaria SP2
F 15:00 ABC RN2 4-0 Sousa PB3
F 15:00 Ypiranga AP5 2-1 Atletico Acreano1
F 15:00 Porto Velho EC3 1-3 Brasiliense
F 15:00 Juazeirense3 2-0 ASA1
F 15:00 Penarol AM 0-1 Castanhal PA
F 15:00 Cianorte PR4 0-0 Inter de Limeira4
F 15:00 Paragominas FC PA2 4-1 Tocantinopolis1
F 15:00 Goianesia GO2 3-3 Uniao Rondonopolis M4
F 15:00 Nova Mutum EC5 2-0 Jaragua EC2
F 16:00 Botafogo PB2 1-2 Volta Redonda3
F 09:00 AC Tres Coracoes U20 0-0 CA Serranense U20
F 11:00 Criciuma2 2-1 Ypiranga(RS)1
F 18:00 Parana PR5 1-1 Figueirense12
7' Vitoria BA 0-0 Operario Ferroviario PR
6' Coritiba PR 1-0 Londrina PR
F 17:00 Gran Valencia FC2 2-2 Aragua FC13
F 17:00 Estudiantes Merida F1 6-2 CD Hermanos Colmenar2
F 18:15 Botafogo RJ2 3-0 Remo Belem (PA)2
F 20:30 Avai FC SC3 1-2 Brusque FC3
F 08:00 Juventude (Youth)1 5-0 CE Bento Goncalves R
S 10:00 Novo Hamburgo RS U20 0-0 Aimore RS U20
F 09:00 CR Flamengo (RJ) (Y2 9-1 Macae U201
F 09:00 Krumkachy Minsk6 4-0 Volna Pinsk5
F 11:00 FK Lida3 1-2 FC Baranovichi12
F 12:59 Arsenal Dzyarzhynsk 3-0 Kommunalnik Slonim2
F 11:00 FK Isloch Minsk1 1-1 Dinamo Brest2
F 12:59 FC Rukh Brest12 3-0 FC Torpedo Zhodino14
S 08:00 High Quality United 0-0 Gomo FC
F 02:30 Brisbane Olympic (w) 3-0 Mitchelton (w)
F 04:00 The Gap NPL (w) 2-3 Weston Pud(w)
S 04:00 Heidelberg United 0-0 Altona Magic
S 09:00 Malmo U21 0-0 Kalmar U21
F 03:00 Brisbane Roar (Youth1 1-2 Peninsula Power2
F 03:00 Logan Lightning11 2-2 Moreton Bay United2
F 03:00 Gold Coast Knights1 4-2 Sunshine Coast Wande1
F 05:00 Brisbane Strikers1 2-7 Queensland Lions SC
F 00:30 West Wallsend SC 0-0 Toronto Awaba
F 00:30 Singleton Strikers F 0-0 New Lambton FC
F 02:00 Rockdale City Suns3 2-4 Blacktown City Demon2
F 02:00 Sydney United2 1-1 Marconi Stallions
F 04:30 SV Vols1 3-0 FC Zirl3
F 04:30 Waf Brigittenau 1-3 Stadlau
F 01:00 Musgrave Yellow3 8-2 Robina City Blue23
F 02:05 Brisbane Roar1 1-2 Adelaide United1
F 00:30 Canberra FC (w) 4-1 West Canberra Wander11
F 00:30 Wagga City Wanderers 3-0 Tuggeranong Utdï¼
F 01:00 Gungahlin Unitedï¼ 2-3 Canberra Olympicï¼1
F 02:00 Tuggeranong United1 0-1 Canberra FC1
S 02:00 Cooma Tigers 0-0 Gungahlin United
F 02:00 Pine Hills Reserves 0-0 Moggill Reserves
F 01:27 St George Willawong 3 3-4 Bayside United FC Re3
21:30 Launceston United (w -:- Olympia FC Warriors
76' SV Estrella1 0-4 SV Britannia2
20:00 Bubali SC -:- SV Deportivo Naciona
F 07:40 Widzew lodz2 2-1 Odra Opole1
F 07:40 GKS Tychy 1-1 LKS Lodz
F 07:40 LKS Nieciecza 0-0 OKS Stomil Olsztyn1
F 07:40 Miedz Legnica6 1-1 Zaglebie Sosnowiec1
F 07:40 Gornik Leczna2 3-0 Sandecja Nowy Sacz1
F 07:40 Puszcza Niepolomice 2-0 GKS Belchatow
F 07:40 GKS Jastrzebie3 2-1 Resovia Rzeszow1
F 07:40 Chrobry Glogow13 0-3 Arka Gdynia
F 07:40 Radomiak Radom3 2-0 Korona Kielce4
F 02:00 Central Coast Marine1 4-1 SD Raiders FC2
F 02:00 Canterbury Bankstown 0-0 Central Coast United2
F 01:00 Ipswich knights U232 1-1 Mitchelton U231
F 01:45 Brisbane Strikers U21 2-4 Lions FC U23
F 02:00 Rochdale Rovers U23 1-3 Sunshine Coast U232
F 02:00 WDSC Wolves U231 1-6 Brisbane City U23
F 05:00 JS Kabylie U2123 2-2 US Biskra U214
F 05:00 JSM Skikda U212 1-0 WA Tlemcen U21
F 05:00 MC Alger U212 3-2 JS Saoura U213
F 05:00 Olympique Medea U212 0-0 NC Magra U212
S 07:00 Boavista U17 0-0 FC Famalicao U17
S 07:00 Padroense U17 0-0 Pacos Ferreira U17
S 07:00 Sp Espinho U17 0-0 Salgueiros U17
S 07:00 Lusitania Lourosa U1 0-0 Regua U17
S 07:00 Academico Viseu U17 0-0 Tondela U17
S 07:00 Feirense U17 0-0 Seia FCU17
S 07:00 Academica Coimbra U1 0-0 Marialvas U17
S 07:00 Uniao Leiria U17 0-0 Fatima U17
S 07:00 GD Estoril-Praia U17 0-0 Loures U17
S 07:00 Peniche U17 0-0 Sintrense U17
F 11:59 CS Constantine 0-0 CR Belouizdad
F 11:59 NA Hussein Dey 0-0 USM Alger
F 11:59 JSM Skikda1 1-2 WA Tlemcen1
F 11:59 OM Medea2 0-0 NC Magra3
F 12:30 JS kabylie 1-1 Biskra4
F 12:45 MC Alger1 1-0 JS Saoura
S 11:00 Santa Rita FC 0-0 Desportivo Huila
S 12:00 Benfica Lubango 0-0 Ferroviario Do Huamb
F 12:59 Sarpsborg 08 0-0 Brann2
F 12:59 Bodo Glimt 2-0 Mjondalen IF1
F 12:59 Lillestrom3 2-1 Haugesund13
F 12:59 Stromsgodset2 2-1 Rosenborg3
F 15:00 Viking4 4-1 Valerenga5
F 15:00 Rayo Vallecano2 2-2 Girona4