Football.biz

Təqvim

<< | Jun 10 | Jun 11 | Jun 12 | Jun 13 | Jun 14 | >>
F 12/06 Wales1 1-2 Switzerland2
F 12/06 Denmark 0-1 Finland2
F 12/06 Russia 0-3 Belgium
S 12/06 Deportivo Riestra 0-0 Estudiantes Rio Cuar
S 12/06 San Martin Tucuman 0-0 Deportivo Maipu
S 12/06 Almirante Brown 0-0 Agropecuario de Carl
S 12/06 Chacarita juniors 0-0 Club Atletico Tigre
S 12/06 Atletico Atlanta 0-0 Alvarado Mar del Pla
S 12/06 Atletico Mitre de Sa 0-0 Estudiantes de Caser
F 12/06 Frösö IF 0-0 Notvikens IF
F 12/06 Brattvag 0-0 Nardo FK
F 12/06 Moss - Asker
F 12/06 Skeid Oslo 0-0 Eidsvold Turn
F 12/06 FK Arendal - Flekkeroy
F 12/06 Benesov 5-2 SK Motorlet Praha
F 12/06 Hranice KUNZ 1-2 Otrokovice1
F 12/06 Sparta Kutna Hora 2-4 Benatky Nad Jizerou
F 12/06 FK Chomutov2 0-6 Karlovy Vary Dvory
F 12/06 Hlucin 6-0 Novy Jicin
F 12/06 FC Ufa 0-2 Veles
F 12/06 Asker1 1-2 Moss1
F 12/06 Assyriska BK13 1-0 Dalstorps IF2
F 12/06 Froso IF 0-1 Notvikens IK1
F 12/06 Tromsdalen 2-1 Alta
F 12/06 Vard Haugesund 6-0 Sotra
F 12/06 Enskede IK1 0-1 IFK Osterakers Fk2
F 12/06 Karlbergs BK 1-1 Kungsangens IF
F 12/06 Torslanda IK2 0-4 Angelholms FF1
F 12/06 Stöde IF 3-2 Umea FC Academy
F 12/06 Taftea IK1 0-2 Bodens BK2
F 12/06 Eckernforder SV 0-2 ETSV Weiche Flensbur
F 12/06 Levanger FK 2-2 Rosenborg B
F 12/06 Fram Larvik2 1-2 Kvik Halden2
F 12/06 Black Bulls 4-0 Textafrica1
F 12/06 Cruzeiro MG U202 2-0 Boston City FC Brasi4
F 12/06 Zivanice1 3-4 Slavia Prague B
F 12/06 Malmo FF 0-1 Kalmar
F 12/06 Chatham Town 2-0 Rochester Utd
F 12/06 IF Floya3 2-1 Senja
F 12/06 Oygarden FK 5-0 Floro2
F 12/06 Gamla Upsala SK1 1-1 FC Arlanda5
F 12/06 Asarums IF FK3 2-2 Hassleholms IF1
F 12/06 SC Kalsdorf 0-2 Maribor
F 12/06 WSC Hertha Wels2 2-1 SPG Pregarten
F 12/06 Madureira Youth1 0-0 Boavista (RJ) Youth4
F 12/06 Americano RJ1 2-0 Cabofriense(RJ)3
F 12/06 Angra Dos Reis RJ3 0-2 Sampaio Correa (RJ)2
F 12/06 Friburguense RJ3 3-1 Goncalense5
F 12/06 CFRJ Marica RJ5 1-0 America-RJ2
F 12/06 Trem (Youth)13 1-4 Macapa U203
F 12/06 CD Victoria La Ceiba2 3-0 CA Pinares12
F 12/06 New Jersey FC1 8-1 Salone FC1
F 12/06 Naples City1 0-1 Florida Premier FC2
F 12/06 Cincinnati Sirens (w1 2-1 Columbus Eagles (w)2
F 12/06 Germantown City FC24 0-4 Olympia Savintsi3
F 12/06 Fire and Ice SCï¼ 1-1 Dayton Dutch Lions (
F 12/06 Oklahoma City (w)3 1-0 FC Tulsa Spirit (w)1
F 12/06 West Chester United1 3-1 Hershey
S 12/06 Levanger FK 0-0 Rosenborg B
S 12/06 Deportivo Lake Mary 0-0 GOSA Spurs
S 12/06 Juventus Academy Dor 0-0 Palm Beach Stars U23
S 12/06 Lancaster Elite 0-0 Allentown United FC
F 12/06 Japan U23 4-1 Jamaica
F 12/06 Korea U231 3-1 Ghana U23
F 12/06 Armenia (w) 2-1 Kazakhstan (w)1
F 12/06 France (w) U23 2-1 Finland (w) U23
F 12/06 Luxembourg (w) 0-1 Belgium (w)
F 12/06 Montenegro U203 2-0 Albania U20
F 12/06 Australia U234 2-3 Mexico U233
F 12/06 Slovenia (w)1 4-1 Croatia (w)3
F 12/06 Uruguay (w) 5-1 Puerto Rico (w)3
F 12/06 Morocco1 1-0 Burkina Faso3
F 12/06 Palmeiras3 2-1 Corinthians Paulista
F 12/06 Santos2 0-0 Juventude3
F 12/06 Torquay United 2-2 Notts County1
F 12/06 Lumwana Radiants3 1-2 Red Arrows4
F 12/06 Young Green Eagles1 3-2 Nkana FC2
F 12/06 St. Kitts and Nevis2 0-4 El Salvador
F 12/06 Haiti3 0-1 Canada2
F 12/06 Panama 2-1 Curacao4
F 12/06 Stirling Macedonia ( 0-0 Sorrento (w)
F 12/06 ECU Joondalup U201 1-0 Gwelup Croatia U201
F 12/06 Perth Glory FC U20 1-2 Pires U20
F 12/06 Balcatta U202 0-5 FloreatAthena U203
F 12/06 Sorrento F.C. U202 1-2 Cockburn City U204
F 12/06 Inglewood United U202 1-1 Armadale SC U201
F 12/06 Rockingham City FC U1 0-2 Bayswater U201
F 12/06 Swan United4 2-3 Stirling Macedonia2
F 12/06 Mandurah City 1-0 UWA-Nedlands FC
F 12/06 Joondalup United1 0-1 Forrestfield United
F 12/06 Fremantle City1 2-0 Subiaco AFC3
F 12/06 FC Ashfield3 0-1 Olympic Kingsway SC2
F 12/06 Western Knights2 1-1 Quinns FC14
F 12/06 ECU Joondalup4 1-1 Willip4
F 12/06 Balcatta FC1 1-5 Floreat Athena1
F 12/06 Perth Glory (Youth) 1-1 Perth SC4
F 12/06 Rocking ham City4 0-1 Bayswater City2
F 12/06 Sorrento F.C.2 2-1 Cockburn City2
F 12/06 Inglewood United13 2-1 Armadale SC3
F 12/06 FC Neftgazmontaj 0-1 Navbahor Namangan B
F 12/06 Paktako 79 2-0 Jizak
F 12/06 Oktepa 0-2 Olympic FK Tashkent
F 12/06 Buxoro FK 3-0 Shurtan Guzor
F 12/06 Pittsburgh Riverhoun1 1-1 Miami FC2
F 12/06 Louisville City FC2 3-0 Memphis 90112
F 12/06 Rio Grande Valley4 1-0 Real Monarchs1
F 12/06 OKC Energy FC1 1-2 Birmingham Legion3
F 12/06 El Paso Locomotive F5 1-1 Colorado Springs Swi2
F 12/06 New Mexico United 0-0 Austin Bold2
F 12/06 Orange County Blues 1 1-0 Oakland Roots3
F 12/06 Phoenix Rising FC2 3-0 Tacoma Defiance
F 12/06 San Diego loyalty5 2-1 Los Angeles Galaxy I2
S 12/06 Charleston Battery 0-0 New York Red Bulls B
F 12/06 FC Pride (w) 2-3 Lady Victory FC (W)1
F 12/06 Miami (w)2 0-0 Sunrise FC (w)
F 12/06 Chicago Mustangs (W) 10-0 Indiana Elite FC (W)
F 12/06 Pensacola Academy (w 0-4 Pensacola (w)
F 12/06 Clermont Kicks FC (W 3-4 Tampa Bay Utd (w)
F 12/06 Muskegon Risers SC ( 1-5 Lansing United (w)
F 12/06 Detroit City FC (w) 1-2 Corktown AFC (w)1
F 12/06 San Ramon (w) 0-2 FC Davis (W)
F 12/06 Chicago Red Stars Re 1-0 Milwaukee Bavarian S
F 12/06 Colorado Pride (w)1 2-0 Utah Surf (W)
F 12/06 MVLA Wolves (w) 2-1 Marlin FC Alliance (
F 12/06 North Alabama SC (w)1 1-1 Southern Soccer Acad11
F 12/06 Colorado Rush (w) 6-0 Utah Red Devils (w)
F 12/06 FK Orlando 0-0 Orlando Rovers FC
F 12/06 Lynchburg FC1 1-0 Sure Sports FC1
F 12/06 Storm FC4 0-0 Naples United FC2
F 12/06 Northern Virginia Un4 1-2 Baltimore Christos2
F 12/06 Miami City Champions4 0-2 Florida U23
F 12/06 New Jersey Copa5 0-2 New York Red Bull U22
F 12/06 South Bend Lions21 0-1 Oakland County FC3
F 12/06 North Alabama2 2-0 Georgia Storm4
F 12/06 AFC Mobile2 1-1 New Orleans Jesters2
F 12/06 Hartford City FC4 1-1 Kingston Stockade FC
F 12/06 Miami Dutch Lions FC2 4-1 Central Florida Pant3
F 12/06 Milwaukee Torrent4 2-1 FC Columbus2
F 12/06 Georgia Revolution2 2-0 Appalachian FC
F 12/06 FC Motown U232 2-1 FC Monmouth2
F 12/06 Irving City FC2 0-1 Katy 1895 FC13
F 12/06 Omaha2 4-2 New England Revoluti1
F 12/06 Forward Madison FC4 0-0 Richmond Kickers3
F 12/06 Little Rock Street2 3-0 Round Rock SC4
F 12/06 Des Moines Menace2 2-0 FC Sonic Lehigh Vall2
F 12/06 Fort Worth Vaqueros3 0-1 Midland Odessa Socke1
F 12/06 Barrasso valley1 2-1 AHFC Royals3
F 12/06 FC Tucson6 2-3 Chattanooga Red Wolv5
S 12/06 Rayados Irving FC 0-0 Texas Spurs
S 12/06 Miramar Utd Elite 0-0 Treasure Coast Trito
S 12/06 Las Vegas Legends 0-0 FC Golden State
S 12/06 Southern Soccer Acad 0-0 East Atlanta
S 12/06 North Carolina Fusio 0-0 Virginia Beach Utd
S 12/06 Granite City 0-0 Minneapolis City SC
F 12/06 San Diego 1904 FC2 1-1 Chattanooga2
F 12/06 CA River Plate3 4-0 Club Atletico Progre1
F 12/06 Liverpool URU1 5-0 IA Sud America2
F 12/06 Torque4 2-1 Wanderers FC2
F 12/06 CS Cerrito1 1-2 Plaza Colonia4
F 12/06 CA Penarol13 1-1 Rentistas13
F 12/06 Ahrobiznes TSK Romny 2-1 MFK Mikolaiv
F 12/06 Alians Lypova Dolyna 1-1 Kremin Kremenchuk
F 12/06 Hirnyk-Sport 1-2 Veres
F 12/06 FK Avanhard Kramator 3-1 Prykarpattya Ivano F
F 12/06 Krystal 1-1 Nyva Ternopil
F 12/06 Metalist 1925 Kharki 1-2 Vpk Agro Magdalinovk
F 12/06 Volyn1 1-2 Chernomorets Odessa
F 12/06 Polissya Zhytomyr 1-2 Obolon Kiev
F 12/06 Ankaraspor U193 1-0 Balikesirspor U193
F 12/06 Umraniyespor U191 0-1 Altinordu U191
F 12/06 Arusha FC2 2-1 DTB FC4
S 12/06 Lipuli FC 0-0 Pan African
F 12/06 Jonkopings Sodra U21 - Orgryte U21
F 12/06 Rynninge IK 1-3 Syrianska FC
F 12/06 Tyreso FF 1-1 Mjolby AI FF
F 12/06 Grebbestads IF2 1-2 IK Oddevold4
F 12/06 Kumla1 0-2 Ahlafors IF
F 12/06 Vasteras SK FK15 0-0 Osters IF2
F 12/06 AFC Eskilstuna5 1-1 Falkenberg1
F 12/06 IFK Malmo FK14 1-1 Osterlen FF3
F 12/06 FC Linkoping City1 2-4 Tvaakers IF1
F 12/06 Akropolis IF2 3-2 Vasalunds IF4
F 12/06 Landskrona BoIS3 2-1 IK Brage4
F 12/06 Orgryte2 0-0 Jonkopings Sodra IF2
F 12/06 SC KuFu-98 7-0 Kiffen Helsinki13
F 12/06 Assyriska2 0-1 Haninge1
F 12/06 Gefle IF1 4-1 Taby2
F 12/06 Hudiksvalls ABK 1-1 Dalkurd FF
F 12/06 Karlstad BK2 2-0 Sollentuna United5
F 12/06 Orebro Syrianska IF2 1-2 Umea FC1
F 12/06 Alvsjo AIK FF (w)1 1-2 Brommapojkarna (w)1
F 12/06 YF Juventus Zurich2 2-2 Koniz
F 12/06 FC Black Stars Basel 6-1 FC Sion U21
F 12/06 SC Cham 6-0 Bruhl SG
F 12/06 FC Rapperswil-Jona 1-2 Basel U211
F 12/06 Bavois1 3-0 Etoile Carouge3
F 12/06 Yverdon 3-3 Stade Nyonnais
F 12/06 Bellinzona2 2-1 Breitenrain4
F 12/06 Atletico Victoria 2-1 La Quadra
F 12/06 Colegios Diocesanos4 2-0 La Baneza2
F 12/06 Fontellas 0-3 CD Beti Onak
F 12/06 Formentera 0-0 Mallorca B
F 12/06 Lourdes 2-3 CD River Ega
F 12/06 CF Peralada 0-3 Pobla De Mafumet CF
F 12/06 Suodu Pei 1-3 JD Somorrostro
F 12/06 Beti Kozkor KE2 0-0 CD Huarte1
F 12/06 Beroil Bupolsa2 0-1 UD Santa Marta1
F 12/06 CD Ferriolense 0-1 CD Binissalem
F 12/06 Bidzala 0-2 CD Subiza
F 12/06 CD Ariznabarra1 2-3 SD Balmaseda FC
F 12/06 Cultural de Durango 1-0 Urgatz
F 12/06 CD Lagun Onak 2-3 Aurrera Ondarroa
F 12/06 Almazan 2-1 Salmantino II
F 12/06 UD Ibarra 0-2 Arucas CF
F 12/06 Santurtzi CD 1-0 Tolosa
F 12/06 CD Baztan3 0-0 CD Corellano4
F 12/06 CD Ardoi Draw2 1-1 MRA Navarra1
F 12/06 CE Felanitx 3-0 CE Esporles
F 12/06 Arosa SC24 0-0 CD Estradense12
F 12/06 CD Genova1 2-1 Santa Catalina Atlet
F 12/06 FC Rinconeda Polanco 2-3 Castro
F 12/06 Deportivo Ourense 0-2 CSD Arzua
F 12/06 Union Viera CF (w)4 1-3 CD Pradejon (w)1
F 12/06 Levante Futsal 6-3 Vaidepenas Futsal1
F 12/06 Palma Futsal 2-2 F.C.Barcelona Futsal
F 12/06 Central Coast Footba2 3-2 Real Kakamora1
F 12/06 Waneagu United1 1-0 Kossa FC11
F 12/06 GD Braganca U17 0-0 Limianos U17
F 12/06 Nitra B 0-4 TJ Spartak Myjava2
F 12/06 FK Druzstevnik Plavn3 2-1 Tatran Presov2
F 12/06 Povazska Bystrica 3-0 FK Marcelova4
F 12/06 KFC Kalna nad Hronom1 1-1 Galanta1
F 12/06 OK castkovce4 3-0 Nove Mesto3
F 12/06 Slovan Duslo Sala1 1-1 FK Belusa
F 12/06 Lipany 4-0 MFK Vranov nad Topou2
F 12/06 Slovan Giraltovce1 3-0 MFK Snina1
F 12/06 SK Bahon2 1-3 Raca Bratislava2
F 12/06 Malacky2 6-2 PSC Pezinok1
F 12/06 Inter Bratislava 6-0 FK Slovan Most pri B1
F 12/06 TJ Rovinka 4-0 Lokomotiva Devinska
F 12/06 Kalinkovo1 0-1 FC Rohoznik
F 12/06 FK Nove Zamky1 2-1 Lednicke Rovne
S 12/06 SK Bernolakovo 0-0 MFK Rusovce
F 12/06 NGB ASC Niarry Tally 0-0 Generation Foot
F 12/06 Croesus (w) 4-0 Hallelujah Zebra For
F 12/06 Morning Stars Lacost2 2-0 Tshandama Young Star1
S 12/06 Chippas Ladies FC ( 0-0 Sisters FC (W)
F 12/06 Baerum SK 0-0 Notodden FK
F 12/06 Sibir-M Novosibirsk 1-0 Nosta Novotroitsk
F 12/06 Dinamo Barnaul 2-0 FK Orenburg-2
F 12/06 Zvezda Irkutsk 0-3 Dolgiye Prudy
F 12/06 Magic United TFA1 5-1 Coomera1
F 12/06 Samford Ranges 1-3 Grange Thistle SC
F 12/06 SWQ Thunder2 3-0 Souths United3
F 12/06 Southside Eagles3 3-1 Holland Park Hawks F3
F 12/06 Skovlunde IF (w) 1-1 Solrod (w)
F 12/06 Lechia Gdansk (W) 2-0 KTS-K Luzino (W)
F 12/06 Gondomar U193 0-2 Boavista U19
F 12/06 Associacao Naval U191 2-0 Loures U191
F 12/06 Sporting Lisbon U19 3-0 Leixoes U19
F 12/06 Vitoria FC Setubal U3 2-2 Amora FC U192
F 12/06 Pacos Ferreira U191 4-0 Vizela U191
F 12/06 FC Famalicao U192 1-0 Rio Ave U191
F 12/06 Belenenses U194 0-3 Braga U19
F 12/06 Academica Coimbra U1 1-8 Vitoria SC Guimaraes
F 12/06 GD Estoril-Praia U191 2-2 Alverca U191
F 12/06 Sacavenense U193 3-0 Vilafranquense U192
F 12/06 Benfica U193 3-2 FC Porto U191
F 12/06 Istanbulspor U191 1-0 Eskisehirspor U191
F 12/06 Boluspor U191 1-2 Menemenspor U192
F 12/06 Akhisar Bld.Geng U194 0-3 Bursaspor U193
F 12/06 Sacavenense U17 0-2 Porto Sad U17
F 12/06 MKS Wladyslawowo4 5-3 Cartusia14
F 12/06 KTS Weszlo 4-0 Lochow1
F 12/06 Wisla Krakow (Youth) 4-1 Legia Warszawa (Yout
F 12/06 Zha Buse U19 5-2 Jagiellonia Bialysto
F 12/06 Nowy Hutnik Youth 1-0 Gornik Zabrze (Youth
F 12/06 Legia Warszawa B1 2-3 Swit Nowy Dwor Mazow1
F 12/06 Unia Swarzedz4 1-1 Unia Janikowo23
F 12/06 Baltyk Koszalin1 2-4 Flota Swinoujscie1
F 12/06 KS Legionovia Legion1 4-2 Unia Skierniewice1
F 12/06 Gryf Wejherowo1 3-0 Kotwica Kolobrzeg1
F 12/06 Rekord Bielsko-Biala1 5-1 Foto-Higiena Olawa
F 12/06 Pelikan Lowicz5 3-1 Ruch Wysokie Mazowie7
F 12/06 Olimpia Zambrow3 2-1 Huragan Morag2
F 12/06 Gwardia Koszalin3 2-7 Sokol Kleczew
F 12/06 Wikielec4 1-1 Lechia Tomaszow Mazo15
F 12/06 Swit Skolwin1 1-0 Elana Torun2
F 12/06 Ruch Chorzow4 1-2 LKS Goczalkowice Zdr1
F 12/06 Sokol Aleksandrow Lo 9-1 KS Wasilkow1
F 12/06 MKS Kluczbork 1-2 Miedz Legnica II
F 12/06 Piast Zmigrod2 0-0 Gwarek Tarnowskie Go1
F 12/06 Polonia-Stal Swidnic1 1-0 Gornik II Zabrze4
F 12/06 Zaglebie Lubin B1 1-0 Stal Brzeg4
F 12/06 Polonia Bytom 3-1 KS Energetyk ROW3
F 12/06 Concordia Elblag3 0-3 Blonianka Blonie1
F 12/06 Okecie Warsaw2 4-0 Drukarz Warszawa1
F 12/06 Jutrzenka Giebultow3 0-1 KS Wiazownica3
F 12/06 LKS Wolczanka Wolka 12 3-2 Stal Krasnik
F 12/06 Wisloka Debica 3-1 Podhale Nowy Targ12
F 12/06 Korona II Kielce 2-0 Wisla Sandomierz2
F 12/06 Avia Swidnik6 1-1 Sokol Sieniawa2
F 12/06 Podlasie Biala Podla3 0-2 Wisla Pulawy
F 12/06 Stal Stalowa Wola2 2-2 Cracovia II1
F 12/06 Chojniczanka Chojnic 1-1 Gornik Polkowice2
F 12/06 Garbarnia Krakow24 4-4 Skra Czestochowa1
F 12/06 Sokol Ostroda1 3-2 GKS Katowice3
F 12/06 Slask Wroclaw II2 5-1 Stargard Szczecinski12
F 12/06 Wigry Suwalki2 0-0 Znicz Pruszkow3
F 12/06 Bytovia Bytow3 4-3 Pogon Siedlce1
F 12/06 KP Calisia Kalisz1 2-1 Olimpia Elblag
F 12/06 MKS Polonia Warsaw 4-0 MLKS Znicz Biala Pis
F 12/06 Motor Lublin3 5-2 Olimpia Grudziadz1
S 12/06 Baltyk Gdynia 0-0 GKS Przodkowo
F 12/06 Comerciantes Unidos2 0-1 UTC Cajamarca13
F 12/06 Molinos El Pirata2 0-0 Cienciano2
F 12/06 CD Coopsol4 1-0 Universitario De Dep2
F 12/06 Sportivo Ameliano 4-1 General Diaz
F 12/06 General Caballero 5-2 Deportivo Santani
F 12/06 Toowong 1-1 Acacia Ridge3
F 12/06 Kolstad U191 1-2 Ranheim IL U192
F 12/06 Ranheim IL 0-4 Sogndal2
F 12/06 Grorud 2-2 KFUM Oslo
F 12/06 Ham-Kam1 2-0 Strommen2
F 12/06 Sandnes Ulf12 1-1 Raufoss3
F 12/06 Ullensaker/Kisa IL1 4-1 Stjordals Blink4
F 12/06 Jerv11 2-1 Bryne2
F 12/06 Asane Fotball3 2-0 Start Kristiansand2
F 12/06 Aalesund FK1 2-2 Fredrikstad3
F 12/06 Mafco1 0-1 Blue Eagles11
F 12/06 TN Stars3 2-2 Civo United1
F 12/06 Kamuzu Barracks1 0-0 Silver Strikers
S 12/06 FK Chita 0-0 FC Tver
S 12/06 Ntopwa United FC 0-0 Big Bullets FC
F 12/06 Nofel Sporting Club 1-0 Dhaka Wanderers1
F 12/06 ASDCT (W)1 3-1 Chabab Atlas Khenifr
F 12/06 AS Garde Nationale14 1-0 ASC Police2
F 12/06 Medine Trarza5 1-0 ASC Kedia2
F 12/06 UTS Union Touarga Sp2 1-3 Club Salmi2
F 12/06 ASS Association Spor 2-2 Olympique Dcheira
F 12/06 Raja de Beni Mellal 0-1 Wydad Fes
S 12/06 USFAS Bamako 0-0 AS Korofina
F 12/06 Chao Pak Kei2 7-0 Sporting de Macau1
F 12/06 Casa De Portugal1 1-3 Lun Lok2
F 12/06 FM Zaibas U191 1-5 SRC-FK Vidzgiris U19
F 12/06 Vilniaus Baltijos Fu1 1-0 Banga Gargzdai B1
F 12/06 FK Minija1 1-2 Lietava Jonava3
F 12/06 Siauliai3 5-0 FK Zalgiris Vilnius 1
F 12/06 Kauno Zalgiris 1-0 DFK Dainava Alytus3
F 12/06 Nevezis Kedainiai2 0-1 Baltija Panevezys1
F 12/06 FK Riteriai4 1-1 Dziugas Telsiai3
F 12/06 Abu Salim 0-0 Al Zawi A
F 12/06 Smari 202011 1-1 IBU Uppsveitir2
F 12/06 Vaengir Jupiters 4-1 Samherjar2
S 12/06 Golfklubbur Grindavi 0-0 Snaefell
F 12/06 Vidir Gardur1 0-2 HotturHuginn3
F 12/06 FC Abdish-Ata Kant 0-0 FK Kara-Balta
F 12/06 Changwon City1 1-1 Paju Citizen FC1
F 12/06 Mokpo City4 2-0 Yangju Citizen2
F 12/06 Ulsan Citizens 0-1 Gimpo FC
F 12/06 FC Anyang1 0-0 Seoul E-Land FC1
F 12/06 Chungnam Asan2 3-1 Daejeon Citizen2
F 12/06 Silibwet Leons FC3 1-1 Nairobi Stima2
F 12/06 Kisumu All Stars2 3-0 Modern Coast1
F 12/06 Kenya Police FC3 1-1 Shabana FC2
F 12/06 Muranga Seal4 3-1 Coast Stima3
F 12/06 Administration Polic1 1-0 Soy United2
F 12/06 Goyang FC - Chuncheon Citizen
F 12/06 Seoul United 0-0 Siheung City
F 12/06 Chuncheon Citizen3 3-1 Goyang FC2
F 12/06 Dangjin Citizen 3-3 Yangpyeong
F 12/06 Jinju Citizen 2-2 FC Namdong
F 12/06 Geoje Citizen 2-1 Jeonju Citizen FC
F 12/06 FC Zhetysu Taldykorg2 0-1 FK Kaspyi Aktau2
F 12/06 FC Shakhtyor Karagan2 0-1 Kyzylzhar Petropavlo2
F 12/06 Akzhayik Oral3 0-1 Ordabasy2
F 12/06 FK Aktobe Lento3 1-0 FK Atyrau2
F 12/06 Yokogawa Musashino 1-1 Nara Club
F 12/06 FC Kariya1 1-4 FC Tiamo Hirakata
F 12/06 FC Gifu1 3-1 Miyazaki
F 12/06 Shonan Bellmare Futs 3-1 Nagano Futsal
F 12/06 Fuchu Athletic FC Fu 1-0 Bardral Urayasu Futs
F 12/06 Kitakyushu Futsal 5-3 Vasagey oita Futsal
F 12/06 Hapoel Nir Ramat Has3 0-5 FC Ashdod U19
F 12/06 Maccabi Petach Tikva2 1-0 Maccabi Tel Aviv U194
F 12/06 Modena U1913 0-3 Imolese U191
F 12/06 Virtus Francavilla U2 4-1 Vibonese U191
F 12/06 Mantova U201 4-1 San Marino Calcio U111
F 12/06 Vis Pesaro U193 3-2 Gubbio U191
F 12/06 Como U20 4-1 Pro Sesto U1912
F 12/06 Novara U202 3-0 Alessandria U191
F 12/06 CartanU191 2-0 Monopoli U191
F 12/06 Pistoiese U1915 1-0 Lucchese U192
F 12/06 Virtus Verona U192 0-8 Albinoleffe U20
F 12/06 ADC Viterbese U1912 4-1 Pontedera U19
F 12/06 Arezzo U1914 2-1 Livorno U191
F 12/06 Bisceglie 1913 U192 0-1 Catania U192
F 12/06 Paganese U193 5-2 SS Turris Calcio U192
S 12/06 Padova U20 0-0 US Pergolettese U19
F 12/06 Lecce U202 1-0 US Cremonese U201
F 12/06 Parma U202 1-1 Napoli(U19)4
F 12/06 Ascoli U201 0-5 Atalanta U20
F 12/06 Cagliari U193 5-1 Empoli U20
F 12/06 Fiorentina U201 1-1 Sampdoria Youth
F 12/06 Chieri 0-1 Derthona6
F 12/06 Cjarlins Muzane 2-2 Belluno
F 12/06 Nuova Monterosi 3-3 Carbonia
F 12/06 Breidablik2 2-0 Fylkir2
F 12/06 Vikingur Reykjavik3 2-0 Hafnarfjordur2
F 12/06 Stjarnan Gardabaer3 2-1 Valur Reykjavik4
F 12/06 Kari Akranes13 0-0 KF Fjardabyggd13
F 12/06 Volsungur husavik3 1-3 Leiknir F2
F 12/06 Vestri6 2-1 Afturelding2
S 12/06 Thor Akureyri 0-0 IBV Vestmannaeyjar
F 12/06 Ghana 0-0 Cote D Ivoire1
F 12/06 Kitchee (w)1 0-2 Happy Valley (w)2
F 12/06 Citizen AA (w) 3-0 Wofoo Tai Po (w)
F 12/06 Wan Chai 1-0 Kowloon City
F 12/06 Yau Tsim Mong 1-2 Kwong Wah AA
F 12/06 Flower 1-4 Tuen Mun Football Te
F 12/06 Kwai Tsing District 2 1-2 Kwun Tong2
F 12/06 Tung Sing FC1 5-0 Lucky Mile FC1
F 12/06 Chelsea FC Soccer Sc12 2-2 Mutual Football Club2
F 12/06 Fu Moon FC4 1-2 Sao Jose(AP)1
F 12/06 Hard Rock FC 1-1 FC Camerhogne
F 12/06 Chantimelle FC3 2-1 Mt Rich SC1
F 12/06 Panaitolikos U191 3-1 AEL Larisa U192
F 12/06 OFI Crete U191 2-1 Apollon Smirnis U192
F 12/06 PAOK Saloniki U191 4-0 Asteras Tripolis U19
F 12/06 AEK Athens U191 0-3 Panathinaikos U191
F 12/06 Olympiakos Piraeus 1-0 Volos Nps U19
F 12/06 PAS Giannina U194 1-0 PAS Lamia U195
F 12/06 Thyella Patras4 2-3 Zakynthos4
F 12/06 Banjul Hawks FC3 1-0 WAA Banjul
F 12/06 Tallinding United1 0-0 Real Banjul2
F 12/06 Steve Biko2 1-0 Red Hawks FC3
F 12/06 Schweinfurt 05 FC1 0-1 Havelse5
F 12/06 Bayern Alzenau 0-3 SV Elversberg1
F 12/06 TSG Balingen1 0-1 Astoria Walldorf
F 12/06 SC Freiburg (Youth) 2-0 Rot-Weiss Koblenz
F 12/06 FC Giessen2 3-1 Hessen Kassel3
F 12/06 SG Sonnenhof Grossas12 1-3 Bahlinger1
F 12/06 TSG Hoffenheim (Yout 2-4 Vfr Aalen
F 12/06 FK Pirmasens 3-0 TSV Schott Mainz1
F 12/06 TSV Steinbach 3-3 FSV Frankfurt1
F 12/06 VfB Stuttgart II 7-1 Eintracht Stadtallen
F 12/06 SSV Ulm 18461 0-2 FC 08 Hombrug3
F 12/06 FC Gagra2 2-0 FC Shevardeni4
F 12/06 FC Merani Tbilisi1 3-0 Baia Zugdidi
F 12/06 KoiPS2 2-4 FC Finnkurd
F 12/06 ToTe2 2-0 Toolon Taisto2
F 12/06 FC Espoo 0-1 CLE2
F 12/06 EsPa1 1-2 EBK3
F 12/06 Tikka2 3-3 NuPS3
F 12/06 TP-T1 0-8 Tampere United
F 12/06 NJS (w) 2-0 FC Ilves II (w)
F 12/06 VJS Vantaa (w) 1-1 EBK (W)
F 12/06 PK Keski Uusimaa (w) 2-1 VIFK Vaasa (w)3
F 12/06 Mypa - MiPK Mikkeli
F 12/06 MiPK Mikkeli 5-1 Mypa2
F 12/06 JS Hercules 3-0 Jakobstads Bollklubb2
F 12/06 FK Rubin (UZB) 0-3 Lokomotiv BFK
F 12/06 RoPS 21 3-0 Narpes Kraft1
F 12/06 TPS Turku U203 2-3 Inter Turku U203
F 12/06 KaaPo U201 5-2 PK-35 Vantaa U201
F 12/06 KaPa U20 0-3 Ilves U20
F 12/06 Atlantis U2013 2-0 IF Gnistan U201
F 12/06 Fulham United Reserv 0-0 Adelaide University
F 12/06 Fulham United (w) 0-0 Adelaide University
F 12/06 Adelaide Comets (w) 1-4 Adelaide City (w)
F 12/06 Adelaide Hills Reser 1-7 Para Hills Reserves2
F 12/06 Croydon Kings Reserv1 3-2 Adelaide Raiders SC
F 12/06 Adelaide Vipers3 7-6 Pontian Eagles2
F 12/06 Adelaide Victory2 3-0 West Adelaide SC1
F 12/06 Eastern United1 2-2 White City Woodville1
F 12/06 Adelaide Cobras FC2 1-1 Modbury Jets
F 12/06 Fulham United FC2 0-1 Playford City Patrio1
F 12/06 Adelaide Hills12 0-1 Para Hills Knlghts S4
F 12/06 07 Vestur Sorvagur6 1-0 IF Fuglafjordur13
F 12/06 JK Tallinna Kalev II2 5-2 Tabasalu Charma1
F 12/06 Tallinna JK Legion B3 2-6 Laanemaa Haapsalu
F 12/06 Vandra JK Vaprus14 2-6 Viimsi MRJK4
F 12/06 Shoban Moslemen Qena2 2-1 El Sharqia Dokhan1
F 12/06 Tahta SC2 0-1 Suhag2
F 12/06 Beni Suef1 0-0 Asyut Petroleum1
F 12/06 Fayoum 1-1 Kima Aswan2
F 12/06 Al Minya1 0-1 El Alominiom1
F 12/06 El Alameen3 1-0 Dayrot1
F 12/06 Da Encarnacao 0-0 Deportivo Aampetra
F 12/06 Delfines Del Este6 1-0 Atlantico FC1
F 12/06 Moca FC2 0-0 Atletico Pantoja3
F 12/06 Varde (w) 1-0 Aalborg Freja (w)
F 12/06 JAI Fodbold (w) 4-0 Romalt Womans1
F 12/06 BSF14 2-0 RB 19062
F 12/06 BK Fremad Valby3 2-3 Greve Fodbold1
F 12/06 KFUM13 2-1 IF Skjold Birkerod2
F 12/06 Tarnby FF 5-1 Otterup
F 12/06 GVI1 2-2 Frederikssund IK2
F 12/06 Viby IF2 0-0 Kjellerup2
F 12/06 Tarup Paarup IF2 1-0 FC Djursland3
F 12/06 Varde 2-0 Tjorring IF1
F 12/06 OKS3 1-4 IF Lyseng
F 12/06 Vejgaard B 7-1 Hedensted11
F 12/06 Union2 0-1 B19081
F 12/06 Rishoj2 3-2 Ledoje-Smorum Fodbol2
F 12/06 Koge Nord FC1 0-3 Herlev IF
F 12/06 Odder IGF2 1-3 Silkeborg KFUM2
F 12/06 Horsens Freja2 5-2 Nørresundby 21
F 12/06 Altay Spor KulubuU1914 2-4 Giresunspor U193
F 12/06 FC Kobenhavn U17 0-0 Nordsjaelland U17
F 12/06 FC Damso (w) 0-3 Osterbro IF (w)
F 12/06 Naesby BK (w) 2-2 Fredensborg (w)
F 12/06 Brondby IFU171 4-1 Odense BK U17
F 12/06 Esbjerg FB U171 0-1 LYNGBY FODBOLD CLUB
F 12/06 Midtjylland U17 7-0 Horsens U17
F 12/06 AalborgU17 1-1 Sonderjyske U17
F 12/06 VejleU17 2-1 Silkeborg IF U17
F 12/06 AGF Viby U17 1-1 Randers FC U17
F 12/06 Dukla Prague (w)1 3-3 Slovan Liberec (w)
F 12/06 NK Vrapce 0-0 NK Zagorec Krapina
F 12/06 NK Bedem Ivankovo 0-0 HNK Vukovar 91
F 12/06 Vuteks Sloga 0-0 NK Gardiska
F 12/06 NK OSK Otok 5-2 NK Zagora Unesic
F 12/06 Trnje2 0-2 NK Spansko4
F 12/06 Hrvace 1-5 NK Primorac Biograd
F 12/06 NK Jarun 1-2 NK Vrbovec13
F 12/06 NK Split2 4-1 NK Neretva1
F 12/06 NK Udarnik Kurilovec1 2-2 NK Ponikve
F 12/06 NK Lucko 2-0 HNK Segesta Sisak
F 12/06 NK GOSK Dubrovnik 2-1 NK Vodice2
F 12/06 DUGO SELO1 2-2 NK Tresnjevka1
F 12/06 Urania 1-4 Slovam lovenson2
F 12/06 Podravina 5-0 Radnik Krizevci1
F 12/06 Karlovac 3-0 Bistra
F 12/06 Napier City Rovers 5-0 Wainuiomata AFC1
S 12/06 Hang Yuan FC (w) 0-0 Taipei Xiongzan (w)
S 12/06 Taichung Blue Whale 0-0 Kaohsiung Sunny Bank
S 12/06 Hualien (w) 0-0 Inter Taoyuan FC (w)
F 12/06 Universidad de Conce3 4-1 Deportes Iquique (w)2
F 12/06 Vision Sports Bamend2 1-3 AS Awa FF (w)1
F 12/06 ASFF Diamare (w) 1-0 Renaissance de Figui1
F 12/06 Fovu de Baham3 1-0 Lion Blesse1
F 12/06 New Star De Douala3 1-1 Stade Renard de Melo1
F 12/06 PWD de Bamenda1 1-0 Canon Yaounde2
F 12/06 APEJES Academy1 0-0 UMS de Loum2
F 12/06 Dynamo de Douala1 1-2 Djiko FC de Bandjoun2
F 12/06 Racing de Bafoussam1 1-1 AS Fortuna Mfou1
S 12/06 Renaissance FC du No 0-0 Avion Academy
S 12/06 Natsional Sofia U19 0-0 Pirin Blagoevgrad U1
S 12/06 Tsarsko Selo U19 0-0 Ludogorets Razgrad U
F 12/06 Audax Rio RJ 6-0 Macae Esporte FC1
F 12/06 SC 12 Horas/RS5 3-4 Rio Grande12
F 12/06 Linense(BRA)2 1-0 Primavera2
F 12/06 Uniclinic Atletico C1 2-2 Treze Campina Grande12
F 12/06 Joinville SC 1-0 Aimore RS1
F 12/06 SE do Gama2 0-0 Aparecidense GO2
F 12/06 Moto Club Sao Luis M 0-2 Guarany CE4
F 12/06 Atletico Alagoinhas1 0-0 Itabaiana(SE)1
F 12/06 Murici4 2-0 Bahia de Feira BA2
F 12/06 Sao Bento3 1-1 Bangu2
F 12/06 Uberlandia MG13 3-2 Rio Branco-ES1
F 12/06 Palmas 1-2 Juventude MA3
F 12/06 Sao Raimundo/RR4 1-1 Fast Clube AM2
F 12/06 Manaus (AM)3 2-1 Floresta CE4
F 12/06 4 de Julho2 2-0 Imperatriz(MA)2
F 12/06 Esportivo RS3 2-1 Juventus SC2
F 12/06 EC Jacuipense1 0-2 SC Paysandu Para1
F 12/06 America FC (Youth) M3 0-5 America MG Youth1
F 12/06 Figueirense SC (Yout1 0-0 Guarani MG U201
F 12/06 Santarritense U202 2-1 Coimbra EC U201
F 12/06 Minas Boca/MG Youth1 2-2 Tupi MG Youth2
F 12/06 Nacional MG U203 1-0 Araguari AC U204
F 12/06 Sao Jose PoA RS2 1-0 Ituano SP6
F 12/06 Gremio Novorizontin1 0-0 Oeste1
F 12/06 Botafogo SP3 1-3 Mirassol3
F 12/06 Cruzeiro (MG)13 1-1 Goias1
F 12/06 CRB AL5 3-2 Confianca SE2
F 12/06 Brasil de Pelotas5 1-2 Vasco da Gama3
F 12/06 Vila Nova3 1-0 Centro Sportivo Alag2
F 12/06 Vidal Pro FC U204 1-0 Rey Sol U204
F 12/06 Uniao Inhumas U202 1-1 Canedense U203
F 12/06 Al Akhdar 0-0 Shah Bob Chyba
F 12/06 Portuguesa RJ U205 0-3 Bangu U202
F 12/06 Vasco (Youth)16 0-0 Fluminense U2014
F 12/06 Resende RJ U2012 1-1 Nova Iguacu U201
S 12/06 Atletico Amazonense 0-0 Sao Raimundo U20
S 12/06 Nacional Fast Club Y 0-0 AD Arsenal U20
F 12/06 FC Isloch Reserves1 8-0 Dinamo Brest Reserve1
F 12/06 Rukh Brest Reserves1 3-1 Torpedo Zhodino Rese3
F 12/06 Torns IF3 3-2 Skovde AIK
F 12/06 Oskarshamns AIK2 4-1 Lunds BK3
F 12/06 Atvidabergs2 1-1 Vanersborgs IF4
F 12/06 Assyriska Turab IK J5 2-0 Lindome GIF3
F 12/06 Lokomotiv Gomel1 1-1 Naftan Novopolock4
F 12/06 Shakhter Soligorsk I 1-3 Dnepr Mogilev
F 12/06 FK Orsha6 0-1 FC Belshina Babruisk6
F 12/06 Smorgon FC1 1-1 Slutsksakhar Slutsk2
F 12/06 Sputnik Rechitsa2 0-5 Dinamo Minsk3
F 12/06 BATE Borisov3 3-0 Neman Grodno
F 12/06 Shakhter Soligorsk1 2-0 FK Vitebsk3
S 12/06 Druk Stars FC 0-0 Thimphu City
F 12/06 AS Douanes Ouagadoug4 3-2 Sally Tas3
F 12/06 Dynamo FC 3-0 Hodio FC1
F 12/06 Dare southwest Queen2 1-1 Brisbane City (w)
F 12/06 Peninsula Power NPL 1 1-6 Logan Lightning (w)2
F 12/06 Capalaba (w) 1-1 Eastern Suburbs SC (1
F 12/06 Gold Coast city (w) 1-1 Souths United SC (w)
F 12/06 South Melbourne (w) - Emerging Athlete Pro
F 12/06 Calder United SC (w) - Bayside United (w)
S 12/06 Alamein (w) 0-0 Heidelberg United (w
S 12/06 Box Hill (w) 0-0 FC Bulleen Lions (w)
F 12/06 Robina City FC (w) 1-2 AC Carina (wï1
F 12/06 Joondalup Utd Reserv1 2-3 Forrestfield Utd Res2
F 12/06 Western Knights Rese1 2-3 Quinns FC Reserves3
F 12/06 Swan Utd Reserves2 0-2 Stirling Macedonia R1
S 12/06 Eastern Lions SC 0-0 Port Melbourne
S 12/06 South Melbourne 0-0 Oakleigh Cannons
F 12/06 Cumberland United FC3 2-1 Adelaide Blue Eagles2
F 12/06 Adelaide Panthers2 2-2 Campbelltown City SC3
F 12/06 Metrostars SC2 3-0 Sturt Lions11
F 12/06 Adelaide Comets FC3 2-0 Adelaide City FC2
F 12/06 Adelaide Olympic2 1-1 Adelaide United FC (3
F 12/06 Croydon Kings2 1-3 Adelaide Raiders SC5
F 12/06 Capalaba Bulldogs5 1-1 Eastern Suburbs Bris3
F 12/06 Redlands United FC3 2-3 Brisbane Olympic Uni1
F 12/06 Magpies Crusaders1 0-1 Gold Coast United2
F 12/06 Thornton Redbacks FC1 1-5 Cooks Hill United2
F 12/06 Kahibah FC2 1-0 Cessnock City Hornet1
F 12/06 Sydney Olympic 1-0 Sydney FC (Youth)2
F 12/06 Ted Reiter Mountain 14 0-1 Sutherland Sharks2
F 12/06 SV Innsbruck 2-0 SK Ebbs1
F 12/06 ASV 13 Vienna1 0-2 Favoritner AC1
F 12/06 SV Wienerberger14 0-0 SV Donau5
F 12/06 Nerang 2-1 Broadbeach United1
F 12/06 Mudgeeraba 7-0 Runaway Bay II3
F 12/06 Burleigh Heads2 3-0 Runaway Bay Green2
F 12/06 Palm Beach SC B2 1-4 Musgrave Mustangs B2
F 12/06 Nerang B 10-2 Legends1
F 12/06 Southport Warriors23 1-3 Palm Beach5
F 12/06 Mindil Aces 3-3 Casuarina FC1
F 12/06 Central Coast Marine2 1-0 FC Macarthur16
F 12/06 Tuggeranong United U 1-1 Canberra Croatia FC 2
S 12/06 Cooma Tigers U23 0-0 Gungahlin Utd U23
F 12/06 Canberra White Eagle1 4-2 Brindabella Blues FC1
F 12/06 Belconnen United3 0-1 Canberra Olympic
F 12/06 Toowong Reserves 6-1 Acacia Ridge Reserve3
F 12/06 SV La Fama2 1-3 Racing Club Aruba12
F 12/06 SV Dakota2 5-1 SV Caravel1
F 12/06 Almagro - All Boys
F 12/06 Guillermo Brown - Barracas Central
S 12/06 Santa Marina Tandil 0-0 Club Atletico Guemes
S 12/06 Defensores de Belgra 0-0 Deportivo Moron
S 12/06 San Telmo 0-0 Ferrol Carril Oeste
S 12/06 Villa Dalmine 0-0 Tristan Suarez
S 12/06 San Martin San Juan 0-0 Gimnasia Jujuy
S 12/06 CA Brown Adrogue 0-0 Instituto
S 12/06 Atletico Rafaela 0-0 Independiente Rivada
F 12/06 St George City FA1 3-0 St George Saints13
F 12/06 Blacktown Spartans1 0-2 Northern Tigers1
F 12/06 Spirit FC2 2-2 Hake Ya Dong in Sydn3
F 12/06 Hills Brumbies 1-0 Bonnyrigg White Eagl1
F 12/06 Western Sydney Wande3 3-2 Mounties Wanderers
F 12/06 Capalaba Bulldogs U23 2-4 Eastern Suburbs U23(2
F 12/06 Southside Eagles U2312 4-1 Holland Park Hawks U14
F 12/06 Redlands United U23 2-3 Brisbane Olympic FC 1
F 12/06 Gold Coast Knights U11 3-2 Sunshine Coast Wande3
F 12/06 West Wallsend SC Res 0-0 Toronto Awaba Reserv
F 12/06 Palm Beach Reserves 0-0 Musgrave B Reserves
F 12/06 Nerang B Reserves 5-0 Legends Reserves1
F 12/06 Sporting Cabinda 0-1 Recreativo Caala
F 12/06 Interclube Luanda 1-1 Cuando Cubango
F 12/06 Baixa de Cassanje 1-3 Sagrada Esperanca
F 12/06 Progresso 0-0 Academica Do Lobito
F 12/06 Petro Atletico de Lu2 3-0 Primeiro de Agosto3
F 12/06 CA Atlas - El Porvenir
F 12/06 Claypole - Excursionistas
F 12/06 Deportivo Laferrere - Berazategui
F 12/06 Ferrocarril Midland - Deportivo Espanol
F 12/06 General Lamadrid - San Martin Burzaco
F 12/06 Ituzaingo - Argentino de Merlo
F 12/06 Real Pilar - Central Cordoba De R
F 12/06 Sood G - Leandro N Alem
F 12/06 Victoriano Arenas - Sportivo Italiano
F 12/06 Sydney Olympic U20 0-0 Sydney FC U20
F 12/06 St George City FA U22 3-5 St.George Saints U203
F 12/06 Manly United U201 3-1 APIA Leichhardt Tige3
F 12/06 Mt Druitt Town Range2 2-1 Sutherland Sharks U2
F 12/06 Blacktown Spartans U1 0-1 Northern Tigers U201
F 12/06 NWS Spirit FC U20 5-0 Hakoah Sydney City E3
F 12/06 Sydney United 58 U202 2-0 Marconi Stallions U24
F 12/06 Rockdale City Suns U1 2-1 Blacktown City FC U2
F 12/06 Broadmeadow Magic 8-0 Port United
F 12/06 Lambton Jarvis5 1-1 Newcastle Olympic FC4
F 12/06 Longford Town4 1-3 St. Patricks Athleti3
F 12/06 Sligo Rovers2 1-2 Drogheda United2
F 12/06 Belgrano - Temperley
F 12/06 Nueva Chicago - Quilmes
F 12/06 Sandefjord1 1-3 Molde
F 12/06 Kristiansund BK2 2-0 Odd Grenland
F 12/06 FC Kansas City1 1-1 Austin FC2