Football.biz

Təqvim

<< | Jun 8 | Jun 9 | Jun 10 | Jun 11 | Jun 12 | >>
F 10/06 Japan (w) 8-0 Ukraine (w)
F 10/06 Sudan 3-2 Zambia
F 10/06 Slovakia (w)2 1-0 Chile (w)2
F 10/06 Jordan (w)1 1-2 Tunisia (w)
F 10/06 Italy (w) 1-0 Netherland (w)
F 10/06 Sweden (w) U23 2-2 France (w) U23
F 10/06 Denmark (w)2 4-2 Australia (w) U201
F 10/06 South Africa 3-2 Uganda2
F 10/06 Sweden (w) 1-0 Norway (w)
F 10/06 Malta (w) 1-2 Montenegro (w)4
F 10/06 EgyptU231 2-0 South Africa U232
F 10/06 Morocco (w) 3-0 Mali (w)
F 10/06 Hungary (w) 4-0 Serbia (w)11
F 10/06 Deportivo Maipu1 1-2 Chacarita juniors2
F 10/06 Deportivo Riestra1 1-1 Belgrano3
F 10/06 Northern Ireland (w) 0-1 Scotland (w)
F 10/06 Spain (w)1 3-0 Belgium (w)
F 10/06 France (w)1 1-0 Germany (w)2
F 10/06 Jamaica (w)1 1-0 Nigeria (w)1
F 10/06 USA (w) 2-0 Portugal (w)1
S 10/06 Guinea Bissau 0-0 Cape Verde
F 10/06 Club Atletico Tigre3 2-1 Estudiantes de Caser3
F 10/06 Estudiantes Rio Cuar2 0-0 Almirante Brown4
F 10/06 SY Sakhalinsk16 0-2 Kvant Obninsk12
F 10/06 Gretna Elite Academy 2-2 KC Courage (w)
S 10/06 San Antonio Athenian 0-0 Side FC 92 (W)
F 10/06 Tallahassee SC2 0-3 Port City FC3
F 10/06 Miami Sun FC3 2-1 Miramar Utd Elite2
F 10/06 Texas United3 0-4 Barrasso valley1
F 10/06 Denton Diablos FC1 2-2 Midland Odessa Socke3
F 10/06 Rampla Juniors FC4 2-2 Racing Club Montevid2
F 10/06 Rocha11 3-2 Central Espanol3
F 10/06 Cerro Montevideo11 0-0 Defensor Sporting Mo3
F 10/06 Kristianstads FF3 2-1 FC Rosengard1
F 10/06 Shanxi Longjin 1-0 Guangxi Pingguo Hali
F 10/06 Xian Wolves 4-0 Hubei Istar
F 10/06 Yichun Grand Tiger 1-1 Kunming Zheng He Shi
F 10/06 Dongguan Guanlian 2-1 Wuxi Wugou
F 10/06 Hilal Alsahel3 1-0 Merreikh El-Fasher
F 10/06 Al-Tahaddi 0-1 Al-Nasr Benghazi
F 10/06 CD Vera 0-0 Villa Santa Brigida
F 10/06 Gimnastic Tarragona 2 1-1 Espanyol U193
F 10/06 Cerdanyola del Valle13 1-3 Barcelona U193
F 10/06 Oslo FA3 2-0 Cayor Foot1
F 10/06 Racing Club De Dakar1 1-1 AS Saloum3
F 10/06 Demba Diop3 2-1 US Ouakam Dakar2
F 10/06 AS Camberene2 0-6 Diambars2
F 10/06 ASC Yeggo3 1-0 Pepiniere Sud3
F 10/06 Toure Kunda Footpro1 2-0 ASC Linguere1
F 10/06 Kaolack FC3 0-0 Keur Madior1
F 10/06 FC Krasny Smolensk 0-3 Avangard
F 10/06 Muhanga1 0-2 Gorilla FC3
F 10/06 Bugesera1 0-3 APR FC
F 10/06 Rutsiro FC1 1-2 AS Kigali3
F 10/06 Mukura 1-0 Etincelles3
F 10/06 Espoir FC2 1-0 Marines FC2
F 10/06 Police FC4 1-1 Rayon Sports FC4
F 10/06 Sunrise FC2 1-1 Gasogi Utd2
F 10/06 Kiyovu FC2 1-2 Musanze FC2
F 10/06 Kazanka Moscow 0-0 Znamya Truda
F 10/06 FK Zenit Izhevsk3 1-1 Krylia Sovetov II2
F 10/06 FK Volna Nizhegorods 1-3 FK Ural-2
F 10/06 FC Lada Togliatti 0-8 Tyumen
F 10/06 Lada SOK Dimitrovgra 4-0 Zvezda Perm
F 10/06 Volga Ulyanovsk 0-1 Chelyabinsk
F 10/06 Amora FC U192 3-4 GD Estoril-Praia U191
F 10/06 Academica Coimbra U1 2-5 Braga U19
F 10/06 Rio Ave U19 1-3 Pacos Ferreira U19
F 10/06 Sacavenense U192 2-3 Vitoria FC Setubal U4
F 10/06 Vilafranquense U193 0-2 Alverca U193
F 10/06 Vizela U19 3-2 Tondela U19
F 10/06 Vitoria FC Setubal U 2-3 Cova da Pied U17
S 10/06 Louletano U17 0-0 Oeiras U17
S 10/06 Loures U17 0-0 Uniao Almeirim U17
F 10/06 AP Brychczy Warsaw2 0-1 UKS Talent Warsaw3
F 10/06 Nefryt Jordanow Slas1 1-3 FMS Feniks Strzelin
F 10/06 GKS Dabrowka 5-2 Blyskawica Warsaw1
F 10/06 Escola Varsovia Wars 5-1 KS Raszyn3
F 10/06 Bron Radom3 4-1 RKS Radomsko13
F 10/06 Deportivo Municipal2 1-0 Academia Deportiva C3
F 10/06 Club Guarani (w)3 3-0 San Lorenzo/12 Octub1
F 10/06 Maleyet El Zayiat1 0-1 Baladiyet El Mahalla1
F 10/06 Sporting Alexandria2 1-1 EI Raja Marsa Matruh2
F 10/06 Biyala SC1 1-4 Bani Ebaid2
F 10/06 Haras El Hedoud 1-0 El Mansoura2
F 10/06 Abo Qair Semads4 0-1 Pharco1
F 10/06 Ala ab Damanhour2 1-1 Kafr El Shaikh1
F 10/06 Matroh11 1-2 El Olympi1
F 10/06 Sverresborg U19 3-6 Nationalkameratene U
F 10/06 Brumunddal U19 8-1 FF Lillehammer U19
F 10/06 Akwa United 3-1 Heartland FC
F 10/06 Enyimba2 2-1 Adamawa United1
F 10/06 Ifeanyi Ubah1 2-1 Kwara United3
F 10/06 Jigawa Golden Stars 1-1 Wikki Tourist
F 10/06 Lobi Stars1 1-0 Enugu Rangers Intern2
F 10/06 MFM FC 0-0 Abia Warriors
F 10/06 Nasarawa United 3-1 Warri Wolves FC
F 10/06 Plateau United 2-0 Katsina United
F 10/06 Rivers United3 2-0 Kano Pillars4
F 10/06 Sunshine Stars FC1 1-0 Akwa Starlets1
F 10/06 Wari Club 0-3 Agrani Bank Ltd SC
S 10/06 Kawran Bazar Progoti 0-0 Victoria Sporting Cl
F 10/06 Narta SS Drasliceni 1 2-1 FC Maksimum (w)1
F 10/06 FC Sahel1 0-1 King Nouakchott
F 10/06 ACS Ksar14 1-1 F.C. Nouadhibou3
F 10/06 ASC Tidjikja2 2-0 Kaedi FC3
F 10/06 Cercle de Bamako1 2-0 Yeelen
F 10/06 Onze Createurs1 5-0 Sonni AC1
F 10/06 Djoliba13 4-1 Monrovia Black Star2
S 10/06 USFAS Bamako 0-0 AS Korofina
F 10/06 FK Dziugas Telsiai U1 5-4 FK Panevezys U193
F 10/06 Al-Wehda(LBY) 2-2 Al-Shat
F 10/06 Lettir Reykjavik2 2-1 Vatnaliljur5
F 10/06 Alftanes1 1-1 KA Asvellir3
F 10/06 Hond Midasar 2-1 KM Reykjavik4
F 10/06 KF Gardabaer 1-0 Ellidi
F 10/06 Nairobi Star City2 0-1 Bidco United2
F 10/06 Gor Mahia2 2-0 Kariobangi Sharks2
F 10/06 SD Family2 2-4 Tobol Kostanay Reser1
F 10/06 FK Aksu Pavlodar12 1-1 FC Astana Reserves4
F 10/06 Kyran Reserves2 2-0 Yassy Turkistan2
F 10/06 FK Taraz Reserves2 1-1 FK Atyrau Reserves1
F 10/06 Altay FK 4-1 Shakhter Karagandy R2
F 10/06 Akzhayik Uralsk Rese2 3-1 Akademia Ontustyk Re3
F 10/06 Jas Qyran2 2-1 Okzhetpes Kokshetau 12
F 10/06 FK Aktobe Reserves1 0-1 Ordabasy Reserves2
F 10/06 Turan Turkistan Rese1 3-0 Kaisar Kyzylorda Res13
F 10/06 Jiangxi Liansheng FC12 1-1 Kunshan FC1
F 10/06 Hapoel Haifa U191 0-2 Sectzya Nes Ziona U11
F 10/06 Hapoel Ironi Gedera 1-4 Maccabi Lroni Kiryat2
F 10/06 Ironi Modiin2 1-3 Beitar Ironi Kiryat
S 10/06 Al Shorta 0-0 Al Zawraa
F 10/06 Societe Omnisports D2 0-2 ASEC MIMOSAS1
F 10/06 AF Amadou Diallo Dje1 1-0 San Pedro FC3
F 10/06 Fylkir (w)1 2-1 Tindastoll Neisti (1
F 10/06 UMF Njardvik3 2-0 IR Reykjavik2
F 10/06 KV Vesturbaer3 1-1 Haukar Hafnarfjordur13
F 10/06 Magni3 3-3 KF Fjallabyggdar3
F 10/06 Throttur Vogum2 1-3 Reynir Sandgerdi1
F 10/06 Kordrengir4 2-1 Grotta Seltjarnarnes2
F 10/06 Fjolnir3 2-1 Vikingur Olafsvik4
F 10/06 UMF Selfoss2 0-4 Fram Reykjavik1
F 10/06 Throttur Reykjavik2 2-3 Grindavik3
F 10/06 Faroe Islands (w) 1-1 Estonia (w)
F 10/06 Lithuania (w)2 5-0 Latvia (w)3
F 10/06 Estonia6 2-1 Latvia4
F 10/06 Brikama United1 1-2 Elite United
S 10/06 Marimoo 0-0 GAMTEL
F 10/06 Samger FC1 1-0 Bombada FC2
F 10/06 SK East BI13 0-1 Team Rhino FC3
S 10/06 Steve Biko 0-0 Red Hawks FC
F 10/06 Samgurali Tskh 1-3 Lokomotiv Tbilisi2
F 10/06 Dinamo Batumi1 3-0 FC Telavi13
F 10/06 KPV/Akatemia1 2-4 VPS Vaasa-J3
F 10/06 ACE1 2-4 Pirkkalan JK1
F 10/06 PAVE2 3-2 JJK/21
F 10/06 Atlantis II2 2-2 Valtti14
F 10/06 EIF Academy2 1-0 FC Kirkkonummi1
F 10/06 MPS 6-0 NJS II
F 10/06 Al Wihdat Amman1 1-0 Maan11
F 10/06 Juan Aurich3 0-1 Alianza Atletico Sul5
F 10/06 Grazer Sportklub1 2-1 ESK Graz11
F 10/06 LUV Graz1 0-1 ASV Gosting1
F 10/06 Union 60 Bremen2 2-5 FC Oberneuland1
F 10/06 Deportivo Union Come13 4-1 Alianza Universidad13
F 10/06 Inti Gas Deportes12 1-0 FC Carlos Stein3
F 10/06 FC Vaajakoski 0-0 Jyvaskyla JK
F 10/06 Sociedad Deportivo Q3 2-1 Cumbaya FC3
F 10/06 Club Atletico Porten4 3-0 Pottu Via Ho3
F 10/06 CD El Nacional3 2-0 Guayaquil SC1
F 10/06 Gualaceo SC1 0-0 CD Independiente Jun3
F 10/06 CD Puerto Quito1 3-0 Chacaritas SC6
F 10/06 Deportes Tolima13 1-1 La Equidad2
F 10/06 Agropecuario de Carl3 1-0 Atletico Atlanta
F 10/06 Shanghai Jiading Hui1 1-1 Qingdao Youth Island2
F 10/06 Hunan Billows1 1-0 Quanzhou Yaxin1
F 10/06 Guizhou Hengfeng F.C2 3-1 Bei Li Gong
F 10/06 FK Khimik Novomoskov1 2-2 Metallurg Vidnoye2
F 10/06 Suzhou Dongwu2 0-4 Wuhan three town1
F 10/06 Itaborai Profute4 4-1 Uniao Central3
S 10/06 Bela Vista 0-0 Buzios
S 10/06 Belford Roxo RJ 0-0 AE Independente
S 10/06 CAAC Brasil FC 0-0 Juventus RJ
F 10/06 Elite CD3 1-1 Gaucho/RS2
S 10/06 Uni Souza 0-0 Atletico Carioca
S 10/06 Operario Ferroviario 0-0 Londrina PR
F 10/06 Brasiliense15 0-0 Gremio (RS)2
F 10/06 Atletico Mineiro 2-1 Remo Belem (PA)
F 10/06 Ceara5 0-3 Fortaleza6
F 10/06 Coritiba PR14 0-1 Flamengo3
F 10/06 Internacional RS22 1-3 Vitoria BA3
F 10/06 Avai FC U233 1-0 Ponte Preta U2314
F 10/06 Ceara U234 3-0 Bragantino PA U2316
F 10/06 Corinthians U233 2-1 Santos U23
F 10/06 EC Bahia U231 0-0 EC Vitoria U2311
F 10/06 Fluminense U232 1-1 Gremio RS U233
F 10/06 Figueirense U231 0-1 CRB U235
F 10/06 Cuiaba/MT U233 0-1 Fortaleza U233
F 10/06 Energetik-BGU Minsk 5 0-1 FC Gomel Reserves1
F 10/06 Ugyen Academy2 1-0 Gelephu3
F 10/06 RC Kadiogo - Sally Tas
F 10/06 Damissa FC1 1-1 Eternel FC14
F 10/06 Racing Club (w)1 1-3 Gimnasia LP (w)1
F 10/06 Estudiantes LP (w)1 0-3 CA Independiente (w)2
F 10/06 Gimnasia Jujuy4 1-0 Atletico Rafaela2
F 10/06 Deportivo Moron3 1-0 San Martin San Juan2
F 10/06 Santa Marina Tandil3 0-2 Defensores de Belgra4
F 10/06 RC Relizane U211 0-2 MC Alger U21
F 10/06 USM Bel Abbes U211 0-2 ASO Chlef U212
F 10/06 CA Bordj Bou Arrerid1 2-1 AS Ain Mlila U212
F 10/06 Paradou AC U2123 1-1 ES Setif U212
F 10/06 Peniche U17 0-8 GD Estoril-Praia U17
F 10/06 Sintrense U17 2-2 Real Sport Clube U17
F 10/06 Strogino Moscow 4-0 FK Fakel Voronezh Yo1
F 10/06 Khimki (R) 1-3 Saturn Moscow
F 10/06 FK Leningradets 5-1 Torpedo Vladimir
F 10/06 Zenit-2 St.Petersbur1 2-0 Luki Energiya
F 10/06 Paradou AC2 0-3 ES Setif2
F 10/06 CA Bordj Bou Arrerid2 2-0 AS Ain Mlila1
F 10/06 USM Bel Abbes2 2-1 ASO Chlef15
F 10/06 RC Relizane4 2-1 MC Oran
F 10/06 Tallebudgera Reserve 0-0 Pacific Pines Reserv
F 10/06 Slacks Creek Reserve 0-0 Ipswich City Reserve
F 10/06 Metallurg Lipetsk1 0-0 FK Kaluga3
F 10/06 FK Ryazan3 1-0 Sokol2
F 10/06 Dinamo Moscow B 2-2 Rodina Moskva
F 10/06 FC Murom 1-1 FK Kolomna
F 10/06 Inter Turku3 3-0 IFK Mariehamn2
F 10/06 Salyut-Energia Belgo1 1-1 FK Znamya Noginsk
F 10/06 FC Haka4 1-2 HJK Helsinki1
F 10/06 Zvezda Sint Petersbu 4-1 Dnepr Smolensk2
F 10/06 SJK Seinajoen3 0-1 KuPs3
F 10/06 Lahti4 3-1 Ilves Tampere2
F 10/06 KTP Kotka1 0-2 HIFK1