Football.biz

Təqvim

<< | Apr 8 | Apr 9 | Apr 10 | Apr 11 | Apr 12 | >>
F 10/04 Manchester City3 1-2 Leeds United11
F 10/04 Liverpool2 2-1 Aston Villa4
F 10/04 Crystal Palace1 1-4 Chelsea
F 10/04 Bayern Munchen2 1-1 Union Berlin
F 10/04 Eintracht Frankfurt3 4-3 VfL Wolfsburg2
F 10/04 Hertha Berlin2 2-2 Borussia Monchenglad11
F 10/04 Werder Bremen 1-4 RB Leipzig
F 10/04 VfB Stuttgart4 2-3 Borussia Dortmund2
F 10/04 FC Sydvest2 1-2 Naesby3
F 10/04 Millwall 0-3 Swansea City
F 10/04 Preston North End1 0-5 Brentford
F 10/04 Wycombe Wanderers11 1-3 Luton Town1
F 10/04 Birmingham City1 2-0 Stoke City1
F 10/04 Bournemouth AFC 4-1 Coventry City1
F 10/04 Derby County4 0-1 Norwich City
F 10/04 Bristol City 0-0 Nottingham Forest1
F 10/04 Cardiff City2 2-2 Blackburn Rovers2
F 10/04 Queens Park Rangers 2 4-1 Sheffield Wednesday
F 10/04 Barnsley1 2-0 Middlesbrough
F 10/04 Huddersfield Town 0-0 Rotherham United
F 10/04 Strasbourg 1-4 Paris Saint Germain 1
F 10/04 Montpellier2 3-3 Marseille12
F 10/04 Foolad Khozestan 4-0 Al Ain
F 10/04 Spezia1 3-2 Crotone1
F 10/04 Parma4 1-3 AC Milan14
F 10/04 Udinese 0-1 Torino3
F 10/04 Hatayspor2 2-3 Goztepe4
F 10/04 Caykur Rizespor4 0-0 Trabzonspor13
F 10/04 Galatasaray15 1-1 Karagumruk2
F 10/04 Chesham United 0-0 Farnborough Town
F 10/04 Gosport Borough 0-0 Dorchester Town
F 10/04 Harrow Borough 0-0 Swindon Supermarine
F 10/04 Hartley Wintney 0-0 Poole Town
F 10/04 Hendon 0-0 Beaconsfield SYCOB
F 10/04 Metropolitan Police 0-0 Wimborne Town
F 10/04 Salisbury FC 0-0 Truro City
F 10/04 Walton Casuals 0-0 Hayes Yeading Unite
F 10/04 Yate Town 0-0 Weston Super Mare
S 10/04 Merthyr Town 0-0 Taunton Town
F 10/04 Accrington Stanley1 1-5 AFC Wimbledon13
F 10/04 Portsmouth 1-2 Burton Albion1
F 10/04 Crewe Alexandra1 0-6 Oxford United
F 10/04 Swindon Town2 0-3 Peterborough United1
F 10/04 Fleetwood Town1 1-0 Rochdale1
F 10/04 Ipswich Town2 0-0 Milton Keynes Dons
F 10/04 Plymouth Argyle1 0-3 Hull City
F 10/04 Doncaster Rovers3 1-4 Wigan Athletic2
F 10/04 Northampton Town2 1-1 Bristol Rovers
F 10/04 Lincoln City4 2-2 Blackpool
F 10/04 Sunderland A.F.C 1-2 Charlton Athletic2
F 10/04 Gillingham3 0-0 Shrewsbury Town1
F 10/04 AFC Fylde 0-0 Hereford United
F 10/04 AFC Telford United 0-0 Kettering Town
F 10/04 Blyth Spartans 0-0 Brackley Town
F 10/04 Chester FC 0-0 Boston United
F 10/04 Chorley FC 0-0 Alfreton Town
F 10/04 Darlington 0-0 Farsley Celtic
F 10/04 Gloucester City 0-0 Curzon Ashton FC
F 10/04 Kidderminster Harrie 0-0 Gateshead
F 10/04 Leamington 0-0 Bradford Park Avenue
F 10/04 Southport FC 0-0 Guiseley
F 10/04 Spennymoor Town 0-0 York City
F 10/04 Orebro (w) 0-0 Mallbackens IF (w)
F 10/04 Ekenas IF Fotboll 0-0 IFK Mariehamn
F 10/04 Kaarinan Pojat 0-0 Peimari United
F 10/04 Loudoun United 0-0 Richmond Kickers
F 10/04 Lahti 2-1 KTP Kotka
F 10/04 MP MIKELI 4-1 SC KuFu-98
F 10/04 AIK Solna (w) 1-2 Brommapojkarna (w)
F 10/04 Jaro2 1-0 TPV Tampere2
F 10/04 RoPS Rovaniemi1 0-0 JS Hercules3
F 10/04 TPS Turku 0-1 HIFK
F 10/04 Hammarby (w) 1-1 IK Uppsala (w)
F 10/04 Kristianstads DFF (w 2-1 IFK Kalmar (w)
F 10/04 Vaxjo (w) 0-2 Vittsjo GIK (w)
F 10/04 Chattanooga Red Wolv4 1-0 Atlanta United FC II4
F 10/04 Vancouver Whitecaps 3-2 Chicago Fire
F 10/04 OKC Energy FC 3-1 North Texas SC
F 10/04 Indy Eleven 2-0 Vancouver Whitecaps
F 10/04 Los Angeles FC 3-3 New England Revoluti
F 10/04 New Mexico United 4-2 Colorado Springs Swi
F 10/04 New York Red Bulls 2-1 DC United
F 10/04 Pittsburgh Riverhoun 0-0 FC Cincinnati
F 10/04 FC Dallas 0-3 Houston Dynamo
F 10/04 Austin FC 5-1 San Antonio
F 10/04 Houston Dynamo1 0-3 FC Dallas1
F 10/04 New York City Footba 2-0 Hartford Athletic
S 10/04 Las Vegas Lights 0-0 California Utd Strik
F 10/04 Lithuania (w) 7-1 Lebanon (w)
F 10/04 Ethiopia (w) 9-0 South Sudan (w)
F 10/04 Armenia (w) 1-1 Jordan (w)
F 10/04 Mexico (w)2 0-0 Slovakia (w)1
F 10/04 South Africa (w) 3-1 Zambia (w)
F 10/04 Namibia (w) 1-0 Angola (w)
F 10/04 Italy (w) 1-0 Iceland (w)
F 10/04 Germany (w) 5-2 Australia (w)
F 10/04 Sweden (w) 1-1 USA (w)1
F 10/04 Estudiantes Rio Cuar1 2-0 Alvarado Mar del Pla2
F 10/04 Ecuador (w)2 0-1 Colombia (w)1
F 10/04 Us Pergolettese 0-0 Piacenza
F 10/04 Malmo FF1 3-2 Hammarby2
F 10/04 Perugia 2-1 Triestina2
F 10/04 Orebro 0-0 IFK Goteborg1
F 10/04 Hiroshima Sanfrecce 0-1 Shonan Bellmare1
F 10/04 Cerezo Osaka 2-2 Avispa Fukuoka12
F 10/04 Atherton Collieries 0-0 Hyde F.C.
F 10/04 Bamber Bridge 0-0 Mickleover Sports
F 10/04 Basford Utd 0-0 Ashton United
F 10/04 Buxton FC 0-0 Lancaster City
F 10/04 FC United of Manches 0-0 Matlock Town
F 10/04 Gainsborough Trinity 0-0 Scarborough
F 10/04 Morpeth Town 0-0 Nantwich Town
F 10/04 South Shields 0-0 Warrington Town AFC
F 10/04 Stafford Rangers 0-0 Radcliffe Borough
F 10/04 Stalybridge Celtic 0-0 Whitby Town
F 10/04 Witton Albion 0-0 Grantham Town
F 10/04 Bishops Stortford 0-0 Cray Wanderers
F 10/04 Bognor Regis Town 0-0 Cheshunt
F 10/04 Bowers Pitsea 0-0 Worthing
F 10/04 Corinthian Casuals 0-0 Carshalton Athletic
F 10/04 Haringey Borough 0-0 Brightlingsea Regent
F 10/04 Hornchurch 0-0 Kingstonian
F 10/04 Horsham 0-0 Wingate Finchley
F 10/04 Leatherhead 0-0 Enfield Town
F 10/04 Margate 0-0 Lewes
F 10/04 Merstham 0-0 East Thurrock United
F 10/04 Potters Bar Town 0-0 Folkestone
F 10/04 Bolton Wanderers1 2-1 Harrogate Town2
F 10/04 Southend United3 0-0 Crawley Town
F 10/04 Port Vale3 1-0 Morecambe1
F 10/04 Walsall3 2-1 Forest Green Rovers2
F 10/04 Bradford City2 1-0 Grimsby Town13
F 10/04 Cambridge United4 1-4 Exeter City1
F 10/04 Barrow2 2-2 Carlisle United3
F 10/04 Scunthorpe United2 0-0 Tranmere Rovers1
F 10/04 Cheltenham Town1 1-0 Leyton Orient2
F 10/04 Salford City1 2-1 Stevenage Borough1
F 10/04 Bath City 0-0 Dorking
F 10/04 Braintree Town 0-0 St Albans City
F 10/04 Dartford 0-0 Hemel Hempstead Town
F 10/04 Dulwich Hamlet 0-0 Havant Waterloovil
F 10/04 Ebbsfleet United 0-0 Eastbourne Borough
F 10/04 Hampton Richmond Bor 0-0 Hungerford Town
F 10/04 Oxford City 0-0 Billericay Town
F 10/04 Slough Town 0-0 Chippenham Town
F 10/04 Tonbridge Angels 0-0 Chelmsford City
F 10/04 Welling United 0-0 Concord Rangers
F 10/04 Dover Athletic 0-0 Sutton United
F 10/04 Altrincham 0-1 Halifax Town1
F 10/04 Bromley12 1-0 Dagenham Redbridge1
F 10/04 Eastleigh 0-0 Woking13
F 10/04 Kings Lynn2 1-2 Chesterfield1
F 10/04 Maidenhead United1 0-0 Barnet2
F 10/04 Torquay United 2-1 Weymouth2
F 10/04 Wrexham1 0-3 Stockport County
F 10/04 Hartlepool United1 2-0 Notts County
S 10/04 Aldershot Town 0-0 Yeovil Town
S 10/04 Solihull Moors 0-0 Macclesfield Town
F 10/04 Blois 0-0 Versailles 78
F 10/04 Caen II 0-0 Poissy As
F 10/04 Chartres FC 0-0 Granville
F 10/04 Fleury Merogis U.S. 0-0 Vannes
F 10/04 Guingamp B 0-0 Lorient B
F 10/04 FC Rouen 0-0 Sainte Genevieve Spo
F 10/04 Saint Malo 0-0 Voltigeurs Chateaubr
F 10/04 St Pryve St Hilaire 0-0 Plabennec
F 10/04 Maritimo4 1-0 SC Farense3
F 10/04 Boavista FC15 4-3 Rio Ave1
F 10/04 CD Tondela4 0-2 FC Porto1
F 10/04 Pacos de Ferreira11 0-5 Benfica5
F 10/04 SC Paderborn 07 3-0 VfL Bochum1
F 10/04 Erzgebirge Aue2 1-3 St. Pauli
S 10/04 Holstein Kiel 0-0 Jahn Regensburg
S 10/04 Fortuna Dusseldorf 0-0 Karlsruher SC
F 10/04 Stade Lavallois MFC 2-2 Villefranche
F 10/04 Stade Briochin13 1-1 Bastia3
F 10/04 Avranches 0-0 Boulogne1
F 10/04 Middlesbrough U18 0-1 Ipswich U18
F 10/04 Lindome GIF 2-0 Skovde AIK3
F 10/04 Vanersborgs IF 1-0 Tvaakers IF
F 10/04 VFB Lubeck2 1-1 Kaiserslautern12
F 10/04 MSV Duisburg13 1-1 SV Waldhof Mannheim2
F 10/04 Saarbrucken2 2-1 Te Cu Kukuh Atta Sei1
F 10/04 Ingolstadt3 2-2 Bayern Munchen (Yout
F 10/04 TSV 1860 Munchen3 3-2 SC Verl12
F 10/04 Hansa Rostock4 0-2 Magdeburg
F 10/04 Green Buffaloes2 0-1 ZESCO United Ndola1
F 10/04 Kabwe Warriors2 1-0 Young Green Eagles1
F 10/04 Prison Leopards FC1 2-1 Nkwazi12
F 10/04 Zanaco1 2-1 Lusaka Dynamos1
F 10/04 Pires U202 3-2 Bayswater U202
F 10/04 FloreatAthena U202 1-0 Inglewood United U20
F 10/04 Balcatta U20 2-2 Gwelup Croatia U202
F 10/04 Sorrento F.C. U20 1-0 ECU Joondalup U202
F 10/04 Rockingham City FC U 1-0 Armadale SC U201
F 10/04 Perth Glory FC U20 6-0 Cockburn City U20
F 10/04 Western Knights1 2-1 Olympic Kingsway SC1
F 10/04 Fremantle City5 2-1 Stirling Lions24
F 10/04 FC Ashfield2 1-0 UWA-Nedlands FC1
F 10/04 Balcatta FC13 1-1 Willip3
F 10/04 Floreat Athena2 3-2 Inglewood United1
F 10/04 Perth SC 2-1 Bayswater City
F 10/04 Rocking ham City6 1-1 Armadale SC3
F 10/04 Sorrento F.C.17 0-3 ECU Joondalup2
F 10/04 Perth Glory (Youth)3 5-3 Cockburn City3
F 10/04 Caernarfon5 0-1 Barry Town United2
F 10/04 Newi Cefn Druids2 2-1 Haverfordwest County3
F 10/04 Connahs Quay Nomads 2 0-2 Pen-y-Bont FC
F 10/04 Flint Town19 2-0 UWIC Inter Cardiff2
F 10/04 Bala Town F.C.3 0-1 The New Saints2
F 10/04 College JMG U19(N) 2-0 Sai Gon FC U19
F 10/04 An Giang U193 2-2 Dong Thap U193
F 10/04 Dak Lak 0-0 Dong Tam Long An
F 10/04 Tuan Tu Phu Tho2 0-0 Huda Hue
F 10/04 Can Tho3 1-0 Pho Hien1
F 10/04 FK Rubin (UZB) 1-3 FC Zhomboy
F 10/04 FC Neftgazmontaj 1-0 Jizak
F 10/04 Paktako 79 0-2 Zaamin
F 10/04 Xorazm Urganch1 1-0 Dinamo Samarqand
F 10/04 Istiklol Fergana 1-3 Oktepa
F 10/04 Qizilqum Zarafshon2 1-2 Nasaf Qarshi5
F 10/04 Fort Lauderdale Stri 0-1 New England Revoluti
S 10/04 Penn State 0-0 Ohio State
S 10/04 Indiana 0-0 Northwestern
S 10/04 St Johns University1 0-1 Georgetown2
F 10/04 FC Chernigiv4 0-1 FC Karpaty Lviv5
F 10/04 FC Kryvbas Kriviy Ri1 1-0 FC Peremoga Dnieper4
F 10/04 MTK Budapest U19 3-0 Debrecin VSC U19
F 10/04 Alians Lypova Dolyna2 0-0 Metalist 1925 Kharki4
F 10/04 Chernomorets Odessa2 2-1 Polissya Zhytomyr3
F 10/04 Hirnyk-Sport2 0-3 MFK Mikolaiv1
F 10/04 FK Avanhard Kramator1 1-1 Ahrobiznes TSK Romny4
F 10/04 Obolon Kiev 2-1 Nyva Ternopil3
F 10/04 Prykarpattya Ivano F 1-0 Kremin Kremenchuk
F 10/04 Veres 1-0 Vpk Agro Magdalinovk
F 10/04 Volyn 2-0 Krystal1
F 10/04 FC Mariupol1 0-3 FC Shakhtar Donetsk1
F 10/04 Dynamo Kyiv3 2-0 Dnipro-116
F 10/04 Zorya3 3-0 FC Inhulets Petrove3
F 10/04 Desna Chernihiv3 4-1 PFC Oleksandria
F 10/04 Wakiso Giants FC1 3-1 Water FC2
F 10/04 Express FC2 1-0 Kyetume2
F 10/04 Nyamityobora FC 0-1 Kampala City Council1
S 10/04 Tooro United 0-0 Kataka FC
F 10/04 Tuzlaspor U193 1-3 Istanbulspor U193
F 10/04 Ankaraspor U192 2-3 Adanaspor U191
F 10/04 Giresunspor U192 1-1 Eskisehirspor U1918
F 10/04 Altay Spor Kulubu1 0-1 Boluspor3
F 10/04 Bandirmaspor1 2-2 Menemen Belediye Spo2
F 10/04 Samsunspor2 1-0 Balikesirspor5
F 10/04 Akhisar Bld.Geng2 2-3 Adana Demirspor
F 10/04 South Hobart 5-0 Launceston City3
F 10/04 Olympia Warriors13 1-5 Hobart Zebras
F 10/04 Riverside Olympic2 2-3 Devonport City4
F 10/04 CS Mioveni1 0-0 FK Csikszereda Mierc2
F 10/04 Kingborough Lions4 2-5 Glenorchy Knights FC2
F 10/04 Hobart United1 3-1 Glenorchy Knights Re11
F 10/04 Olympia FC Warriors 2-1 Clarence Zebras Rese
F 10/04 Beach City3 1-6 Newtown Eagles
F 10/04 Launceston United 2-2 Launceston City B1
F 10/04 Kingborough Lions Re 0-5 University of Tasman
F 10/04 Metro Claremont SC 3-0 South East United FC2
F 10/04 Khonkaen United3 2-1 Phrae United FC3
F 10/04 Nakhon Pathom FC 2-0 Chainat FC13
F 10/04 Tanzania Prisons2 0-1 Dodoma Jiji FC2
F 10/04 Gwambina FC1 4-0 Coastal Union
F 10/04 African Lyon 3-1 Boma FC1
F 10/04 Young Africans1 1-1 KMC FC12
F 10/04 CSKA Pamir Dushanbe4 1-3 FK Eskhata1
F 10/04 FC Khatlon3 1-1 Khujand2
F 10/04 Ha Ji lage1 0-0 Al Wathbah5
F 10/04 Hutteen FC3 2-2 Al futowa4
F 10/04 Jableh SC 2-2 Al-Shorta Damascus14
F 10/04 Al-Jaish Damascus1 4-0 Al-Horiyah2
F 10/04 Al-Karamah2 2-0 Al-Wahda Damascus1
F 10/04 Al-Taleiah1 1-1 Al-Sahel(SYR)2
F 10/04 Al Ittihad (SYR)4 0-1 Teshrin SC2
F 10/04 BK Frem3 3-2 SfB Oure
F 10/04 Landskrona BoIS1 2-0 IFK Varnamo2
F 10/04 Atvidabergs 0-2 FC Trollhattan
F 10/04 Falkenberg4 0-1 GAIS2
F 10/04 Sollentuna United3 1-1 Gefle IF3
F 10/04 Sandvikens IF1 0-0 Brommapojkarna2
F 10/04 Karlstad BK 5-1 Haninge
F 10/04 Hudiksvalls ABK 1-2 IF Sylvia
F 10/04 Trencin6 2-3 MSK Zilina1
F 10/04 Spartak Trnava1 3-0 Zlate Moravce2
F 10/04 Michalovce3 1-2 Sokol Dolna Zdana5
F 10/04 FK Senica5 0-1 MFK Ruzomberok4
F 10/04 SKF Sered2 2-1 Nitra14
F 10/04 Slovan Bratislava B2 0-4 FK Kosice2
F 10/04 Dukla Banska Bystric3 4-1 MSK Puchov12
F 10/04 KFC Komarno3 1-3 STK Samorin1
F 10/04 MFK Skalica 3-0 Tatran LM1
F 10/04 Slavoj Trebisov3 3-1 MSK Zilina B2
F 10/04 Sport Podbrezova 4-0 Poprad
F 10/04 Lugano3 1-0 Lausanne Sports1
F 10/04 Luzern2 3-4 Basel4
F 10/04 Basel U214 2-1 Yverdon4
F 10/04 Bellinzona2 1-1 Bruhl SG5
F 10/04 FC Black Stars Basel3 2-2 Etoile Carouge13
F 10/04 Winterthur1 1-0 FC Wil 19001
F 10/04 Neuchatel Xamax1 0-1 Aarau3
S 10/04 SV Hongg 0-0 FC Wettswil Bonstett
S 10/04 Azzurri 90 0-0 Olympique de Geneve
S 10/04 Meyrin 0-0 La Chaux-de-Fonds
F 10/04 Loja CD1 2-0 Melilla CD2
F 10/04 AD Ceuta 2-0 CD San Roque de Lepe
F 10/04 MRA Navarra 2-0 CD Cortes3
F 10/04 Jove Espanol2 1-1 Recambios Colon CD4
F 10/04 CD Mirandes B2 1-2 CD La Virgen Del Cam3
F 10/04 Colegios Diocesanos 2-2 CD Penaranda5
F 10/04 Beti Kozkor KE3 2-0 CA Cirbonero1
F 10/04 CD Villacanas3 1-2 Manchego Ciudad2
F 10/04 Calahorra B 3-0 CDFC La Calzada1
F 10/04 CD Beti Onak 2-0 Bidzala
F 10/04 UDC Txantrea KKE 6-1 Fontellas
F 10/04 CD Huarte 2-1 Murchante
F 10/04 SD Beasain 2-2 CD Basconia
F 10/04 Tolosa 1-2 CD Lagun Onak
F 10/04 CD Tarancon1 2-0 Huracan Balazote16
F 10/04 Arandina2 0-1 Tuoer De Cilliers2
F 10/04 FC Vilafranca3 0-3 Girona B2
F 10/04 UF Beniganim 0-2 Villarreal C
F 10/04 CD Arenteiro 1-0 Polvorin
F 10/04 Valle de Egues 1-2 Pena Sport
F 10/04 AD San Juan 1-1 CD Ardoi Draw
F 10/04 Castro 1-1 Ribamontan Al Mar CF
F 10/04 UC Cartes 3-1 SD Textil Escudo
F 10/04 SD Balmaseda FC 1-0 Suodu Pei
F 10/04 Numancia B 0-0 CyDL Jupiter Leones
F 10/04 UCD Burlades 0-0 CD Cantolagua
F 10/04 Barreda Balompie 2-0 SD Revilla
F 10/04 SD Torina 0-4 CD Barquereno
F 10/04 Extremadura B1 0-0 Arroyo Club Polidepo
F 10/04 Arucas CF4 3-0 UD San Fernando1
F 10/04 CD Rota2 0-0 CD Utrera11
F 10/04 Yague CF1 1-1 CD Arnedo3
F 10/04 UD Los Barrios2 3-2 CD Pozoblanco1
F 10/04 CD Guadalajara3 2-1 La Roda CF3
F 10/04 CD Olimpic Xativa5 2-1 Silla CF3
F 10/04 U.M. Escobedo3 0-0 CD Cayon4
F 10/04 Santfeliuenc FC2 5-2 UA Horta2
F 10/04 Sestao2 0-0 CD Vitoria(SPA)2
F 10/04 UD Ourense 3-3 Viveiro CF
F 10/04 Arcos CF1 1-2 Castilleja CF
F 10/04 UD Kia 1-3 Villa Santa Brigida
F 10/04 Solares Medio Cudeyo 2-1 FC Rinconeda Polanco
F 10/04 Xerez Deportivo FC3 2-1 Puente Genil3
F 10/04 Torredonjimeno3 1-1 Velez CF3
F 10/04 Almeria B 1-1 Antequera CF6
F 10/04 SD Gernika 4-0 Pasaia KE
F 10/04 Atletico Mancha real 3-0 CD El Palo
F 10/04 Atletico Union Guima1 1-3 CD Buzanada14
F 10/04 Villanueva2 4-1 CA Independiente Sig2
S 10/04 Delemont 0-0 SC Buochs
S 10/04 Langenthal 0-0 FC Schotz
S 10/04 Biel Bienne 0-0 SC Goldau
S 10/04 Grasshoppers U21 0-0 Bassecourt
F 10/04 CFF Caceres II (W)2 3-0 Sevilla B (W)11
F 10/04 Osasuna II (W)1 3-0 Anorga KKE (w)
F 10/04 Viajes Interrias FF 1 2-1 Racing Santander II
S 10/04 Olimpico de Leon (W) 0-0 CD Zamora Amigos del
F 10/04 CD Pozoalbense (w) 0-2 Villarreal (w)2
F 10/04 CF Juventud Laguna U 0-0 Las Palmas U19
F 10/04 Atletico de Pinto U1 0-0 UD La Cruz Villanove
F 10/04 SD San Jose U191 4-1 Puertos Las Palmas U1
F 10/04 Sevilla U19 2-0 Vazquez Cultural U19
F 10/04 Cordoba U19 4-0 Rusadir CF U191
F 10/04 CF Laguna U193 0-1 Acodetti CF U192
F 10/04 CD Ofra U192 1-3 RC Victoria U194
F 10/04 Stadium Casablanca U2 2-4 Penya Arrabal U191
F 10/04 Hercules U192 1-1 CF Talavera U1914
F 10/04 Valladolid U191 3-0 Rayo Vallecano U192
F 10/04 Mostoles U19 0-0 Extremadura U19
F 10/04 Real Zaragoza U192 1-0 CE Europa U191
F 10/04 CD Sobradillo U1914 1-3 CD Juventud Maritima4
F 10/04 UD Santa Marta U194 1-0 Badazous U1911
F 10/04 Tenerife U19 3-0 Arucas CF U1913
F 10/04 Real Oviedo U191 1-1 Racing Ferrol U192
F 10/04 Stade Reims II 0-0 Ajaccio Gfco
F 10/04 Osasuna B1 0-2 Real Union Irun4
F 10/04 Atletico Marte Reser2 2-0 Jocoro FC Reserves2
F 10/04 CD Luis Angel Firpo 2 1-3 CD Aguila Reserves2
S 10/04 CD Chalatenango Rese12 4-4 Santa Tecla U2013
F 10/04 Temperley2 0-2 Club Atletico Tigre
F 10/04 CD Marte Soyapango23 1-1 CD San Pablo Municip12
F 10/04 Municipal Limeno 0-0 A.D. Isidro Metapan
F 10/04 Santa Tecla2 3-1 CD Sonsonate3
F 10/04 CD Chalatenango2 0-0 Aguila3
F 10/04 Balestier Khalsa FC13 0-1 Hougang United FC1
F 10/04 Young Lions2 0-4 Tanjong Pagar Utd3
F 10/04 Brora Rangers 0-0 Huntly
F 10/04 Buckie Thistle FC 0-0 Formartine United
F 10/04 Keith 0-0 Fraserburgh
F 10/04 FK Graficar Beograd 13 2-2 FK Brodarac U194
F 10/04 Radnicki Nis U192 1-2 Vojvodina U19
F 10/04 Spartak Subotica U192 2-1 FK Napredak U19
F 10/04 IMT Novi Beograd U191 2-2 RFK Novi Sad 1921 U13
F 10/04 FK Rad U19 2-0 FK Internacional U191
F 10/04 Cukaricki U193 3-2 Partizan Belgrade U12
F 10/04 Red Star Belgrade U1 5-0 OFK Belgrade U191
F 10/04 Amitie FC4 0-0 Jamono Fatick
F 10/04 Africa Promo Foot1 0-1 Renaissance Dakar
F 10/04 AS Dakar Sacre Coeur1 2-0 Toure Kunda Footpro3
F 10/04 Celtic FC 6-0 Livingston
F 10/04 Hamilton Academical1 0-1 Dundee United2
F 10/04 Kilmarnock3 2-2 Ross County3
F 10/04 Motherwell1 1-0 Saint Mirren3
F 10/04 Saint Johnstone1 0-1 Aberdeen3
F 10/04 Edinburgh City - Stranraer
F 10/04 Osterlen FF 0-0 Assyriska Turab IK J
F 10/04 Ljungskile 3-0 IFK Malmo FK
F 10/04 Qviding FIF3 1-0 Oskarshamns AIK2
F 10/04 Albion Rovers - Stirling Albion
F 10/04 Annan Athletic - Edinburgh City
F 10/04 Cowdenbeath - Queens Park
F 10/04 Stenhousemuir - Brechin City
F 10/04 Stranraer - Elgin City
F 10/04 Cove Rangers4 1-0 Dumbarton3
F 10/04 Falkirk2 2-1 Clyde4
F 10/04 Forfar Athletic14 1-2 East Fife3
F 10/04 Montrose3 2-2 Airdrie United2
F 10/04 Peterhead1 0-3 Partick Thistle1
F 10/04 Ayr United 1-1 Dunfermline Athletic
F 10/04 Dundee2 1-1 Greenock Morton1
F 10/04 Queen of South 1-1 Inverness3
F 10/04 Raith Rovers1 2-2 Arbroath4
F 10/04 Cape Town City 3-0 Supersport United2
F 10/04 TS Galaxy1 0-2 Tshakhuma TM3
F 10/04 Steenberg United 2-1 Uthongathi FC
F 10/04 Bizana Pondo Chiefs 2-3 Pretoria Univ1
F 10/04 Cape Umoya United 5-0 TS Sporting
F 10/04 Free State Stars 1-1 Real Kings
F 10/04 JDR Stars 1-0 Pretoria Callies
F 10/04 Richards Bay 3-0 Polokwane City FC
F 10/04 Fredensborg (w) 1-0 Osterbro IF (w)
F 10/04 Khimki 2-0 Tambov1
F 10/04 FC Ufa4 3-0 Terek Grozny2
F 10/04 Rostov FK2 0-1 Rubin Kazan3
F 10/04 FC Lada Togliatti 1-2 Dinamo Barnaul
F 10/04 Lada SOK Dimitrovgra1 1-1 Sibir-M Novosibirsk1
F 10/04 Stavropolye-2009 2-2 FC Yessentuki
F 10/04 Petrolul Ploiesti U1 2-2 Dinamo Bucharest U191
F 10/04 ACS Poli Timisoara U1 1-4 CS U Craiova U191
F 10/04 CFR Cluj U191 2-1 FC Ripensia Timisoar2
F 10/04 UTA Arad U193 4-1 Academia Gica Popesc2
F 10/04 SR Brasov3 1-1 ACS KSE Targu Secuie2
F 10/04 Bucovina Radauti4 1-1 CS Dante Botosani3
F 10/04 Stiinta Miroslava4 2-3 Husana Husi4
F 10/04 ACS Foresta Suceava4 2-0 ACS Bradu Borca2
F 10/04 Mostistea Ulmu 3-0 Inainte Modelu
F 10/04 Ceahlaul Piatra Neam3 3-0 ACS Somuz Falticeni2
F 10/04 CSO Plopeni6 0-0 CS Blejoi6
F 10/04 Tunari5 0-1 AFC Progresul Sparta2
F 10/04 ACSO Filiasi 2-1 CS Universitatea Cra2
F 10/04 Crisul Chisineu Cris3 2-1 CS Avantul Periam3
F 10/04 CS Ocna Mures3 1-0 Unirea Ungheni4
F 10/04 Ghiroda SI Giarmata 3 1-2 CS Soimii Lipova2
F 10/04 Luceafarul Oradea B1 1-3 CS Sportul Simleu Si1
F 10/04 CS Aerostar Bacau1 0-2 Scolar Resita2
F 10/04 FC Unirea 2004 Slobo3 3-1 Luceafarul Oradea11
F 10/04 CS Universitatea Cra 0-0 CFR Cluj
F 10/04 CSM Politehnica Iasi - Hermannstadt
F 10/04 FC Viitorul Constant - Gaz Metan Medias
F 10/04 Sepsi OSK Sfantul Gh4 1-1 FC Steaua Bucuresti2
F 10/04 Astra Giurgiu2 0-0 UTA Arad12
F 10/04 Arges2 3-2 Chindia Targoviste2
F 10/04 FC Voluntari 1-1 FC Botosani1
F 10/04 Dinamo Bucuresti12 1-3 Academica Clinceni3
F 10/04 Grange Thistle SC 3-0 Coomera1
F 10/04 Holland Park Hawks F1 2-3 SWQ Thunder3
F 10/04 Southside Eagles3 2-2 Sunshine Coast FC2
S 10/04 Magic United TFA 0-0 Caboolture FC
F 10/04 Al Mesaimeer Club 0-1 Al Nasa(QAT)2
F 10/04 Al-Arabi SC1 3-1 Al-Sailiya2
F 10/04 Umm Salal2 1-5 Al-Garrafa2
F 10/04 Al-Khuraitiat 0-2 Al-Wakra
F 10/04 Colon C 3 0-0 Alianza FC Panama Re
F 10/04 Sporting San Migueli2 0-0 Costa Del Este Reser13
F 10/04 San Francisco Reserv 3-1 Herrera FC Reserves1
F 10/04 Plaza Amador Reserve2 1-0 CD Arabe Unido Reser11
F 10/04 San Martin FC3 0-1 UMECIT2
S 10/04 CA Independiente de 0-0 CD Universitario Res
F 10/04 Rio Ave B 0-0 FC Felgueiras
F 10/04 Pevidem SC 2-2 Marr Tino1
F 10/04 Mondinense3 2-4 Vitoria Guimaraes B2
F 10/04 Berco SC1 4-2 Brito SC5
F 10/04 Alcains2 1-0 Carapinheirense1
F 10/04 CG Vitoria Sernache5 2-0 Mortagua1
F 10/04 Marinhense2 1-2 Oliveira Hospital2
F 10/04 Moura3 2-6 Pinhalnovense1
F 10/04 Mokala Pancheners3 0-0 Amora FC1
F 10/04 Olhanense SC4 1-1 Lusitano Evora2
F 10/04 Juventude de Evora2 1-1 Louletano14
F 10/04 A-dos-Francos (w) 2-5 Benfica (w)2
F 10/04 AD Castro Daire13 2-1 Anadia1
F 10/04 Sanjoanense3 1-0 Agueda4
F 10/04 Beira Mar2 2-1 Valadares Gaia FC5
S 10/04 S. Joao Ver 0-0 Lusitania
F 10/04 Academica Coimbra4 1-1 Porto B2
F 10/04 Cova Piedade6 2-1 Varzim2
F 10/04 Leixoes4 2-0 Penafiel11
F 10/04 Pogon Szczecin1 3-0 Wisla Plock
F 10/04 Warta Poznan1 0-0 Stal Mielec3
F 10/04 Slask Wroclaw2 1-1 Lechia Gdansk2
F 10/04 Arka Gdynia (Youth) 0-0 Wisla Krakow (Youth)
F 10/04 Lechia Gdansk (Youth 0-0 SMS Lodz Youth
F 10/04 Slask Wroclaw U21 0-0 Nowy Hutnik Youth
F 10/04 Lech Poznan (Youth) 0-0 Zaglebie Lubin (Yout
F 10/04 Cracovia Krakow (You 0-0 Pogon Szczecin(Youth
F 10/04 Korona Kielce (Youth 0-0 Gornik Zabrze (Youth
F 10/04 Sokol Kleczew4 3-1 Gornik Konin2
F 10/04 Miedz Legnica II5 0-0 Polonia Nysa1
F 10/04 Radunia Stezyca3 3-0 Swit Skolwin1
F 10/04 Stargard Szczecinski5 3-1 Sokol Ostroda4
F 10/04 Skra Czestochowa 3-4 Stal Rzeszow3
F 10/04 Legia Warszawa B2 3-1 MLKS Znicz Biala Pis2
F 10/04 Concordia Elblag3 4-3 Wikielec4
F 10/04 Garbarnia Krakow1 2-1 Chojniczanka Chojnic2
F 10/04 Hutnik Krakow 0-0 Olimpia Elblag2
F 10/04 Unia Janikowo3 1-1 Gryf Wejherowo2
F 10/04 KSZO Ostrowiec1 2-0 Podlasie Biala Podla1
F 10/04 Podhale Nowy Targ 3-1 KS Wiazownica
F 10/04 GKS Pniowek Pawlowic 3-1 Rekord Bielsko-Biala2
F 10/04 Gornik II Zabrze5 1-2 Polonia Bytom
F 10/04 KS Wasilkow2 0-2 Bron Radom1
F 10/04 Pogon Siedlce4 1-2 Gornik Polkowice2
F 10/04 MKS Kluczbork4 0-1 Foto-Higiena Olawa1
F 10/04 GKS Przodkowo1 0-0 Elana Torun
F 10/04 Ruch Chorzow1 3-2 Gawin Sleza Wroclaw1
F 10/04 KP Calisia Kalisz3 1-1 Motor Lublin2
F 10/04 Olimpia Grudziadz3 1-3 Lech II Poznan1
F 10/04 Resovia Rzeszow2 1-0 LKS Lodz3
F 10/04 GKS Jastrzebie2 1-1 Gornik Leczna3
F 10/04 GKS Belchatow2 2-3 OKS Stomil Olsztyn2
F 10/04 Sandecja Nowy Sacz4 2-1 Zaglebie Sosnowiec2
F 10/04 Korona Kielce1 1-0 GKS Tychy2
S 10/04 Radomiak Radom 0-0 LKS Nieciecza
F 10/04 Sol de America6 1-2 FC Nacional Asuncion2
F 10/04 Olimpia Asuncion14 2-2 12 de Octubre1
F 10/04 Princesa AM 2-0 Atletico Cliper Club
F 10/04 Amazonas FC 2-1 EC Iranduba
F 10/04 Cameroon (w) 1-2 Chile (w)
F 10/04 North Carolina (w) 3-2 Washington Spirit (
F 10/04 Racing Louisville (W 2-2 Orlando Pride (w)
F 10/04 Lambton Jaffas Reser 0-0 Valentine Phoenix Re
F 10/04 Newcastle Olympic FC1 4-2 Maitland FC Reserves
F 10/04 Weston Workers Reser2 0-2 Adamstown Rosebud Re1
F 10/04 Charleston City Blue1 0-1 Broadmeadow Magic13
F 10/04 Hamilton Olympic5 2-4 Maitland4
F 10/04 Metaloglobus3 1-0 Farul Constanta3
F 10/04 Ripensia Timisoara1 2-1 ACS Comuna Recea2
F 10/04 Pandurii Targu-Jiu15 2-3 CSS Islla Te Nagh2
F 10/04 Weston Workers FC1 2-0 Adamstown Rosebuds F1
F 10/04 America FC Natal RN - ABC RN
F 10/04 Crusaders3 2-2 Cliftonville
F 10/04 Glenavon Lurgan3 3-2 Ballymena United1
F 10/04 Glentoran FC 2-0 Dungannon Swifts
F 10/04 Larne FC1 1-1 Linfield FC3
F 10/04 Portadown2 2-0 Carrick Rangers1
F 10/04 Warrenpoint Town5 1-2 Coleraine
F 10/04 Annagh United 0-0 Ards FC
F 10/04 Dergview FC 0-0 Ballyclare Comrades
F 10/04 Institute FC 0-0 HW Welders
F 10/04 Knockbreda 0-0 Ballinamallard Unite
F 10/04 Loughgall FC 0-0 Newry City
F 10/04 Queens University 0-0 Dundela
F 10/04 Belgrano1 2-2 Atletico Atlanta3
F 10/04 Real Madriz FC U2024 1-1 Managua U201
F 10/04 CD Junior Managua4 1-1 Walter Ferretti2
S 10/04 Real Esteli 0-0 Juventus Managua
S 10/04 Real Madriz FC 0-0 Managua FC
F 10/04 Olimpia Elblag - Hutnik Krakow
F 10/04 Birgunj United Club 0-0 Jhapa XI2
F 10/04 Khalibari Youth FC3 1-1 Samajik Yuwa Club
F 10/04 Zimbru Chisinau 0-0 Speranta Nisporeni
F 10/04 FC Milsami - Dacia-Buiucani
F 10/04 Dinamo-Auto - CS Petrocub
S 10/04 Sheriff Tiraspol 0-0 FC Sfintul Gheorghe
S 10/04 FC Floresti 0-0 Codru Lozova
F 10/04 FK Drezga1 2-1 FK Berane6
F 10/04 FK Ibar Rozaje13 3-2 FK Grbalj Radanovici13
F 10/04 OSK Igalo2 0-0 KOM Podgorica2
F 10/04 Jedinstvo Bijelo Pol14 1-1 Arsenal Tivat1
F 10/04 Mornar2 2-1 Bokelj Kotor3
F 10/04 FK Kozuv 1-0 Kamenica-Sasa
F 10/04 FK Osogovo3 0-1 Pehchevo3
F 10/04 FK Roseman 1-1 FK Tikves Kavadarci
F 10/04 FC Plackovica2 0-2 Bregalnica Stip2
F 10/04 Pobeda Prilep3 0-0 FK Sloga 1934 Vinica1
F 10/04 FK Ohrid 200418 2-1 Vlazrimi Kicevo5
F 10/04 Korab Debar 2-0 FK Rinija Gostivar
F 10/04 FK Drita Bogovinje 3-2 FK Skopje
F 10/04 FK Teteks Tetovo13 1-0 FK Kadino3
F 10/04 Cimarrones de Sonora1 2-0 Mineros de Fresnillo2
F 10/04 U.A. Zacatecas1 1-0 Atletico San Luis II2
S 10/04 Gyori ETO U19 0-0 Budapest Honved U19
S 10/04 Augsburg U19 0-0 Karlsruher SC U19
S 10/04 SC Freiburg U19 0-0 Greuther Furth U19
S 10/04 FC Heidenheim U19 0-0 Saarbrucken U19
S 10/04 Hoffenheim U19 0-0 Ingolstadt U19
S 10/04 FSV Mainz 05 U19 0-0 Kaiserslautern U19
S 10/04 Kickers Offenbach U1 0-0 Bayern Munchen U19
S 10/04 VfB Stuttgart U19 0-0 SV Darmstadt U19
S 10/04 SSV Ulm U19 0-0 Eintracht Frankfurt
S 10/04 FC Astoria Walldorf 0-0 Nurnberg U19
F 10/04 Atlas2 1-3 Club Leon2
F 10/04 CDSyC Cruz Azul14 1-0 Chivas Guadalajara1
F 10/04 Tigres UANL23 1-3 Club America
F 10/04 Medine Trarza2 2-0 JAHE13
F 10/04 FC Sahel4 2-1 ASC Tevragh Zeine1
F 10/04 Kuala Lumpur 2-1 Pahang
F 10/04 Johor Darul Takzim 3-0 MISC-MIFA2
F 10/04 Selangor1 3-1 Perak3
F 10/04 Pahang UiTM FC3 0-3 Melaka1
F 10/04 Sarawak United 7-1 FAM-MSN Project Squa
F 10/04 Kelantan 1-0 Kuching FA
F 10/04 FC Martigny Sports 0-0 Chenois
F 10/04 Chabab Ben Guerir 0-1 Stade Marocain du Ra
F 10/04 KAC de Kenitra 0-0 Olympique Dcheira
F 10/04 OCK Olympique de Kho 2-1 Wydad Fes
F 10/04 MCO Mouloudia Oujda12 3-0 Maghreb Fez1
F 10/04 TC Sports Club13 0-0 Club Green Streets4
F 10/04 Onze Createurs 0-0 Djoliba2
F 10/04 Yeelen2 3-2 Sonni AC1
F 10/04 Eastern A.A Football - Southern District
S 10/04 Hamrun Spartans 0-0 Sliema Wanderers FC
S 10/04 Hibernians FC 0-0 Gzira United
S 10/04 Santa Lucia 0-0 Sirens
S 10/04 Lija Athletic 0-0 Zejtun Corinthians
F 10/04 CS-DFC2 5-2 Zanakala FC2
F 10/04 Fola Esch2 4-0 CS Petange4
F 10/04 Swift Hesperange2 1-1 Hamm RM Benfica FC4
F 10/04 Ambassador FC (W) 0-0 Determine Girls FC (
F 10/04 Pro Sister FC (w)2 0-4 Senior Pros FC (w)3
F 10/04 Hippo FC (W)13 2-2 World Girls FC (W)1
F 10/04 Utenis Utena3 2-2 DFK Dainava Alytus B2
F 10/04 Siauliai4 3-1 Kazlu Ruda FK Silas3
F 10/04 Vilniaus Baltijos Fu1 4-8 FK Zalgiris Vilnius 3
F 10/04 FK Neptunas Klaipeda2 2-0 Suduva Marijampole I2
F 10/04 Ngom Egdabya 0-0 Al-Tahaddi
F 10/04 Al-Wehda(LBY) 0-2 Al-Ahli tripoli
F 10/04 Rafeeq 0-1 J Verhoe Leigh
F 10/04 Al Athad 1-2 Al Zawi A
F 10/04 Al-Ansar (LIB)1 2-0 Al Akhaahli Alay3
F 10/04 Al-Safa 0-3 Al-Nejmeh
F 10/04 Al-Ahed 2-1 Shabab Sahel
F 10/04 FK Liepaja3 1-2 FK Valmiera5
F 10/04 Metta/LU Riga7 1-1 Riga FC1
F 10/04 FK Kara-Balta1 1-2 Neftchi Kochkor
F 10/04 Al-Nasr (Youth) 2-0 Al-Feiha U20
F 10/04 Al-Qadasiya (Youth) 2-0 Al-Tai (Youth)
F 10/04 Al-Hilal (Youth) 4-3 Al Ahli Jeddah (Yout
F 10/04 Al-Shabab (Youth) 2-1 Hajer (Youth)
F 10/04 Al-Faisaly Harmah Yo 6-1 Abha U20
F 10/04 Al-Taawon Youths 0-0 Al-Fath (Youth)
F 10/04 Al-Ittihad (Youth)4 1-0 Al Wehda (Youth)12
F 10/04 Ohud Medina Youths 1-1 Al-Ettifaq (Youth)
F 10/04 Al-Baten1 1-4 Al-Shabab(KSA)12
F 10/04 Al-Faisaly Harmah2 2-3 Al-Fateh3
F 10/04 Al-Ettifaq3 1-3 Al-Qadasiya1
F 10/04 Gjilani3 1-0 KF Feronikeli2
F 10/04 KF Ballkani3 4-1 KF Besa Pec2
F 10/04 KF Ulpiana2 1-0 KF 2 Korriku
S 10/04 KF Vitia 0-0 KF Flamurtari Pristi
F 10/04 Busan Transportation1 1-1 Changwon City1
F 10/04 Daejeon Korail1 0-1 Mokpo City2
F 10/04 Gyeongju KHNP1 0-0 Gimpo FC1
F 10/04 Seoul E-Land FC2 0-1 Chungnam Asan2
F 10/04 Gimcheon Sangmu 1-0 Bucheon FC 19951
F 10/04 Gangwon FC1 4-0 Daegu FC3
F 10/04 FC Seoul2 1-2 Pohang Steelers4
F 10/04 Seongnam FC14 2-1 Gwangju Football Clu1
F 10/04 Naesby BK (w) 6-0 FC Damso (w)
F 10/04 Aarhus Fremad3 3-1 Thisted FC3
F 10/04 Weston Shitima 0-0 Bandari
F 10/04 Vihiga United 0-0 Tusker
S 10/04 Kariobangi Sharks 0-0 Nairobi Star City
S 10/04 AFC Leopards 0-0 Bidico
F 10/04 Yangpyeong 2-1 Pyeongchang FC
F 10/04 Chungju Citizen 4-1 Jeonju Citizen FC
F 10/04 Siheung City2 1-0 Jinju Citizen
F 10/04 Yeoju Sejong 2-2 Chuncheon Citizen
F 10/04 Mashuk-KMV 1-0 Druzhba Maykop2
F 10/04 Urozhay Krasnodar1 1-0 Krasnodar III2
F 10/04 Spartak Nalchik2 0-2 Chernomorets Novoros1
F 10/04 Lokomotiv Astana3 6-2 FK Atyrau2
F 10/04 FC Kairat Almaty2 5-1 FK Arys12
F 10/04 FC Zhetysu Taldykorg2 0-2 Tobol Kostanai3
F 10/04 JFA Academy Fukushim 6-0 Okayama Yunogo Belle
F 10/04 Orca Kamogawa FC (w) 0-0 NGU Nagoya (w)
F 10/04 Yokohama FC Seagulls 1-1 AS Harima ALBION (w)
F 10/04 Ehime FC (w) 1-0 Yamato Sylphid (w)1
F 10/04 IGA Kunoichi (w) 3-0 Angeviolet Hiroshima
F 10/04 Uhl Que Sa - Comunicaciones BsAs
F 10/04 Los Andes - Villa San Carlos
F 10/04 Deportivo Riestra - Atletico Mitre de Sa
F 10/04 Almirante Brown - Nueva Chicago
F 10/04 San Martin Tucuman - Chacarita juniors
F 10/04 Fujieda MYFC1 1-1 AC Nagano Parceiro1
F 10/04 Blaublitz Akita 0-0 Omiya Ardija
F 10/04 Thespa Kusatsu2 1-2 V-Varen Nagasaki2
F 10/04 Jubilo Iwata 4-1 Matsumoto Yamaga FC1
F 10/04 Ventforet Kofu 1-1 Giravanz Kitakyushu
F 10/04 Tokyo Verdy1 3-2 Renofa Yamaguchi
F 10/04 Al Aqaba SC1 0-0 Ramtha Club1
F 10/04 Sahab SC 2-2 Al Faisaly
F 10/04 AC Milan U19 0-1 Juventus U19
F 10/04 Livorno U193 0-3 Arezzo U192
F 10/04 Vibonese U193 3-2 Virtus Francavilla U3
F 10/04 Imolese U192 0-3 Modena U194
F 10/04 Giana Erminio U192 0-1 Pro Patria U1913
F 10/04 Legnago Salus U191 2-2 AC Feralpisalo U192
F 10/04 Potenza Calcio U191 1-0 Juve Stabia U191
F 10/04 Pro Vercelli U194 3-1 Lecco U192
F 10/04 Alessandria U192 3-2 Novara U204
F 10/04 Pontedera U194 0-2 ADC Viterbese U193
F 10/04 Fermana U193 0-1 Fano U191
F 10/04 San Marino Calcio U11 1-3 Mantova U2011
F 10/04 Pro Sesto U192 2-1 Como U20
S 10/04 Gubbio U19 0-0 Vis Pesaro U19
S 10/04 Ternana u19 0-0 Perugia U20
S 10/04 Sambenedettese U19 0-0 Matelica U19
F 10/04 Sha LAN U19 0-0 Pescara U20
F 10/04 Brescia U20 3-1 Pordenone Youth
F 10/04 Frosinone U20 2-0 Crotone U19
F 10/04 Cosenza Calcio Youth2 0-1 Napoli(U19)3
F 10/04 Reggina U191 0-1 Virtus Entella U203
F 10/04 S.S.D. Monza 1912 Yo 2-4 Verona U19
F 10/04 Spezia U19 1-0 Benevento (Youth)
F 10/04 Venezia F.C. Youth2 2-3 Reggiana U201
F 10/04 Vicenza U19 4-1 Parma U20
F 10/04 Udinese U2012 1-3 Chievo U193
F 10/04 Cittadella U202 2-0 US Cremonese U20
F 10/04 Lecce U20 2-1 Pisa U193
F 10/04 Empoli U20 0-0 Atalanta U20
F 10/04 Ascoli U20 1-2 Inter Milan U201
F 10/04 AC Milan U203 0-1 Juventus U201
F 10/04 Sassuolo U202 1-0 Cagliari U194
F 10/04 AS Roma U201 1-1 Fiorentina U201
F 10/04 Sampdoria Youth3 3-1 Genoa U201
F 10/04 Torino U2012 0-2 Spal U193
F 10/04 ASD Pro Livorno2 1-1 Lentigione4
F 10/04 USD Casatese 4-3 Scanzorosciate1
F 10/04 Real Calepina FC 0-1 Tritium
F 10/04 Prato1 0-1 Real Forte Querceta2
F 10/04 Montebelluna 2-2 AC Este
F 10/04 Trastevere Calcio2 2-3 San Donato Tavarnell5
F 10/04 Aglianese 1-0 US Fiorenzuola
F 10/04 Virtus Ciserano Berg12 0-2 Nibionnoggiono3
F 10/04 Palermo2 0-0 Vibonese1
F 10/04 Avellino4 1-0 Bari4
F 10/04 Noah - BFC Daugavpils
F 10/04 Hapoel Petach Tikva 0-0 Maccabi Yaffo Kabili
F 10/04 Hapoel Akko U191 0-2 Hapoel Haifa U19
F 10/04 Beitar Tel Aviv Bat 1 3-1 Ironi Modiin U19
F 10/04 Hapoel Qiryat Ono U12 0-0 Beitar Shimshon Tel 1
F 10/04 AS Ramat Elyahu U192 1-4 Hapoel Hod Hasharon 1
F 10/04 Maccabi Haifa U19 4-0 Ironi Nesher U1914
F 10/04 Beitar Nes Tubruk U115 0-0 Hapoel Kiryat Shmona1
F 10/04 Hapoel Beer Sheva U11 1-2 Ashdod MS U191
F 10/04 Hapoel Rishon Lezion2 1-0 Hapoel Ramat Gan U193
F 10/04 Beitar Jerusalem Ore3 1-1 Bnei Sakhnin U192
F 10/04 Hapoel Nof HaGalil U5 0-3 Hapoel Nir Ramat Has5
F 10/04 Maccabi Tel Aviv Sha2 2-0 Maccabi Netanya U194
F 10/04 Hapoel Petah Tikva N4 0-1 Maccabi Tel Aviv U191
F 10/04 Hapoel Katamon U193 1-1 Gadna Tel Aviv U1913
S 10/04 Hapoel Raanana Roei 0-0 Hapoel Hadera U19
F 10/04 AS Nordia Jerusalem4 1-4 SC Maccabi Ashdod4
F 10/04 Hapoel Bnei Zalfa 2-1 Maccabi Bnei Raina
F 10/04 Hapoel Tel Aviv1 0-2 Hapoel Haifa1
F 10/04 Hapoel Bnei Sakhnin 4 1-1 Bnei Yehuda Tel Aviv1
F 10/04 Maccabi Netanya2 1-0 Beitar Jerusalem5
F 10/04 Hapoel Ironi Karmiel2 4-0 Tzeirei Sakhnin14
F 10/04 Al Karkh1 2-1 AL Minaa
F 10/04 Naft Alwasat 1-0 Al Talaba
F 10/04 AI Kahrabaa 1-2 Zakho
F 10/04 AL Najaf2 3-1 Al Shorta
F 10/04 Al Semawah 1-1 Al-Naft
F 10/04 Naft Al Junoob 1-0 Baghdad
F 10/04 Al-Hudod 2-2 Al Qasim Sport Club
F 10/04 Naft Misan 2-3 Arbil
S 10/04 Al Quwa Al Jawiya 0-0 Al Diwaniya
S 10/04 Alsinaat Alkahrabaiy 0-0 Al Zawraa
F 10/04 Hans WFC (w)1 1-0 Hops FC (W)2
F 10/04 Kovalam FC1 1-3 MAR Athanasius Colle4
F 10/04 Luca SFC2 0-1 Gokulam FC Reserves5
F 10/04 NISA1 1-0 Young Physiques Unio
F 10/04 Muvanlai Athletics2 1-0 AIM3
F 10/04 Persija Jakarta3 1-0 Barito Putera4
F 10/04 Societe Omnisports D 0-0 Racing Club Abidjan
F 10/04 ES Bafing 0-0 USC Bassam
F 10/04 ASI Abengourou1 0-0 Africa Sports1
F 10/04 Hapoel Kiryat Shmona4 2-1 Hapoel Beer Sheva2
F 10/04 Grindavik (w) 0-0 Grotta (w)
F 10/04 UMF Sindri Hofn (w) 0-0 Volsungur Husavik (
S 10/04 Vikingur Olafsvik 0-0 Gullfalkinn
S 10/04 SV Muttenz 0-0 Solothurn
S 10/04 Alafoss 0-0 Golfklubbur Grindavi
S 10/04 Berserkir Reykjavik 0-0 KFS Vestmannaeyjar
S 10/04 Dalvik Reynir 0-0 Samherjar
S 10/04 Fram Reykjavik 0-0 Hordhur
S 10/04 Hottur Huginn 0-0 Einherji
S 10/04 IBV Vestmannaeyjar 0-0 Reynir Sandgerdi
S 10/04 KFB 0-0 Stokkseyri
S 10/04 Kormakur 0-0 Hamrarnir Vinir IH
S 10/04 KRIA 0-0 Afrika
S 10/04 Skautafelag Reykjavi 0-0 RB Keflavik
S 10/04 Ymir 0-0 KFR Rangaeinga
S 10/04 KFR Aegir 0-0 Uppsveitir
S 10/04 KM Reykjavik 0-0 Haukar Hafnarfjordur
S 10/04 Reynir Hellissandur 0-0 Afturelding
S 10/04 Vatnaliljur 0-0 IH Hafnarfjordur
F 10/04 Bekescsaba U19 0-0 Gyirmot SE U19
F 10/04 Szeged-Csanad Grosic 2-0 VAC Varosi LSE U19
F 10/04 ZalaegerzsegTE U19 2-0 Dunaujvaros PASE U19
F 10/04 Budai FC U19 0-6 KaposvarU19
F 10/04 Kecskemeti TE U19 1-0 Paksi SEU19
F 10/04 Pecsi MFC U19 3-1 Diosgyor VTK U19
F 10/04 Puskas Akademia Fehe 5-0 Fehervar Videoton U1
F 10/04 Ujpesti TE U19 5-2 UTE U19(HUN)
F 10/04 Ferencvarosi U19 1-1 NergihasaU191
F 10/04 MTK Hungaria12 0-0 Dafuji cloth MTE1
F 10/04 Fehervar Videoton2 4-0 Ujpesti2
F 10/04 Ferencvarosi TC3 1-1 Videoton Puskas Akad4
F 10/04 Alianza San Salvador 0-0 Once Municipal
F 10/04 Lone FC6 4-4 Atletico Choloma4
F 10/04 CD Motagua 0-0 Honduras Progreso
F 10/04 Marathon3 1-1 Lobos UPNFM4
F 10/04 Platense12 1-1 Real Sociedad Tocoa2
F 10/04 CD Vida12 0-3 CD Olimpia4
S 10/04 Excelsior Maassluis 0-0 IJsselmeervogels
S 10/04 Volendam (Youth) 0-0 AFC
S 10/04 Kozakken Boys 0-0 Rijnsburgse Boys
S 10/04 Spakenburg 0-0 Noordwijk
S 10/04 GVVV Veenendaal 0-0 Koninklijke HFC
S 10/04 HHC Hardenberg 0-0 De Treffers
S 10/04 Katwijk 0-0 Jong Sparta Rotterda
S 10/04 Quick Boys 0-0 ASWH
S 10/04 TEC 0-0 Scheveningen
F 10/04 Heracles Almelo 4-0 Willem II1
F 10/04 Fortuna Sittard12 1-3 Emmen
F 10/04 AZ Alkmaar 2-1 Sparta Rotterdam1
F 10/04 PEC Zwolle 1-0 FC Twente Enschede
F 10/04 Shatin (w) 2-0 Chelsea SS HK (w)
F 10/04 Citizen AA (w)1 1-1 Happy Valley (w)1
F 10/04 Wofoo Tai Po (w) 0-2 Kitchee (w)
F 10/04 Southern District1 3-3 Happy Valley2
F 10/04 CDF Patulul (W)2 0-3 Gardenias de Coatepe
F 10/04 Suchitepequez (w)3 0-2 Club Deportivo Xela
F 10/04 CSD Concepcion (w) 3-0 CSD Sacatepequez (W)
S 10/04 Cubulco (W) 0-0 Fray (W)
S 10/04 Club Aurora FCF (w) 0-0 UNIFUT-Rosal (w)
F 10/04 Coban Imperial4 0-1 Guastatoya3
F 10/04 CD Puerto de Iztapa4 2-0 Santa Lucia Cotzumal5
F 10/04 CSyD Sacachispas1 0-3 CSD Municipal2
F 10/04 Gobelins 0-0 ASM Belfortaine
F 10/04 Volos NFC 3-2 Panaitolikos Agrinio1
F 10/04 Apollon Smirnis2 0-0 OFI Crete1
F 10/04 Atromitos Athens2 1-1 AEL Larisa7
F 10/04 St Josephs FC 1-1 Europa FC
F 10/04 Lynx FC 0-7 FC Lincoln
F 10/04 Ashanti Gold 1-0 Accra Hearts of Oak1
F 10/04 BK Milan1 0-1 WAA Banjul1
F 10/04 Brikama United2 2-1 Real Banjul11
S 10/04 MSV Duisburg U19 0-0 Viktoria koln U19
S 10/04 Hertha Berlin U19 0-0 Dynamo Dresden U19
S 10/04 Holstein Kiel U19 0-0 Union Berlin U19
S 10/04 Werder Bremen U19 0-0 MagdeburgU19
S 10/04 Energie Cottbus U19 0-0 Eimsbutteler TV U19
S 10/04 Hallescher FC U19 0-0 VfL Osnabruck U19
S 10/04 Hamburger SV U19 0-0 Chemnitzer U19
S 10/04 Hannover 96 U19 0-0 RB LeipzigU19
S 10/04 St. Pauli U19 0-0 FC Viktoria 1889 Ber
S 10/04 Alemannia Aachen U19 0-0 RW Oberhausen U19
S 10/04 VfL Bochum U19 0-0 Fortuna Dusseldorf U
S 10/04 Fortuna Koln U19 0-0 Wuppertaler SV Borus
S 10/04 Paderborn U19 0-0 Borussia Dortmund U1
S 10/04 Preuben Munster U19 0-0 Koln U19
S 10/04 Rot-Weiss Essen U19 0-0 Monchengladbach U19
S 10/04 Schalke 04 U19 0-0 Arminia Bielefeld U1
F 10/04 Monchengladbach AM.1 1-4 Borussia Dortmund (Y3
F 10/04 Rot-Weiss Ahlen4 2-3 Preuben Munster3
F 10/04 Alemannia Aachen1 0-2 Wuppertaler1
F 10/04 Bonner 0-3 Schalke 04 (Youth)
F 10/04 Koln (Youth) 5-2 VFB Homberg
F 10/04 Sportfreunde Lotte 0-0 SV Straelen
F 10/04 Rot-Weiss Essen2 4-0 Bergisch Gladbach 091
F 10/04 Wegberg-Beeck 2-0 Fortuna Dusseldorf (
F 10/04 Wiedenbruck 0-2 SV Rodinghausen
F 10/04 Bayern Alzenau1 2-3 TSG Balingen
F 10/04 SV Elversberg 2-2 FSV Frankfurt3
F 10/04 FC 08 Hombrug1 3-1 Astoria Walldorf2
F 10/04 FC Giessen 0-2 Kickers Offenbach
F 10/04 Hessen Kassel4 1-1 Vfr Aalen2
F 10/04 FK Pirmasens 1-1 Rot-Weiss Koblenz
F 10/04 TSV Schott Mainz 3-1 Bahlinger
F 10/04 Eintracht Stadtallen 3-2 FSV Mainz 05 (Youth)
F 10/04 VfB Stuttgart II 0-2 SG Sonnenhof Grossas
F 10/04 SSV Ulm 18463 4-1 TSG Hoffenheim (Yout12
F 10/04 Esbjerg4 1-1 Silkeborg
F 10/04 Brabrand2 1-0 Holbaek3
F 10/04 Dalum2 3-4 Jammerbugt2
F 10/04 Torns IF 2-0 FC Linkoping City
F 10/04 Angers II 0-0 Romorantin
F 10/04 Angouleme 0-0 FC Bergerac
F 10/04 Bourges FC 0-0 Les Herbiers
F 10/04 Colomiers 0-0 CHAMALIERES
F 10/04 FC Nantes B 0-0 Bourges
F 10/04 Trelissac 0-0 Canet Roussillon
F 10/04 Yzeure AS 0-0 Le Puy Foot 43 Auver
F 10/04 Mont-de-Marsan 0-0 Avenir Sportif Bezie
F 10/04 KuPs6 2-1 Honka Espoo1
F 10/04 HJK Helsinki2 4-0 Inter Turku2
F 10/04 Navua FC 0-0 Ba
F 10/04 Fulham United Reserv 0-0 West Adelaide Reserv
F 10/04 Adelaide Comets (w)1 2-3 Metropolis United (w1
F 10/04 Fulham United (w) 1-2 West Adelaide (w)
F 10/04 Playford Reserves2 1-1 Modbury Jets Reserve4
F 10/04 Adelaide University 3 0-2 Poet Adelarde Pirate1
F 10/04 Adelaide Vipers2 3-3 Modbury Vista2
F 10/04 Adelaide Cobras FC 0-2 West Torrens Birkall1
F 10/04 Adelaide Victory4 2-2 Eastern United4
F 10/04 Fulham United FC2 0-3 White City Woodville1
F 10/04 West Adelaide SC2 0-2 Para Hills Knlghts S
F 10/04 Playford City Patrio11 0-1 Modbury Jets2
F 10/04 Adelaide Hills1 0-2 Western Strikers SC5
F 10/04 B36 Torshavn II3 1-0 NSI Runavik II1
F 10/04 Parnu JK 0-0 Tallinna FC Levadia
F 10/04 Tartu JK Maag Tammek 0-0 Elva
F 10/04 FC Nomme United 0-0 Flora Tallinn II
S 10/04 FC Maardu 0-0 Paide Linnameeskond
S 10/04 JK Tallinna Kalev 0-0 JK Welco Elekter
F 10/04 Rapid Bucuresti 0-0 Dunarea Calarasi
F 10/04 Flora Paide1 1-0 FC Kuressaare3
F 10/04 Rushden Diamonds 0-0 Needham Market
F 10/04 Banbury United 0-0 St Ives Town
F 10/04 Bromsgrove Sporting 0-0 Redditch United
F 10/04 Coalville 0-0 Peterborough Sports
F 10/04 Hednesford Town 0-0 Nuneaton Borough
F 10/04 Hitchin Town 0-0 Lowestoft Town
F 10/04 Kings Langley 0-0 Biggleswade Town
F 10/04 Royston Town 0-0 Leiston FC
F 10/04 Rushall Olympic 0-0 Alvechurch
F 10/04 Stourbridge 0-0 Tamworth
F 10/04 Stratford Town 0-0 Barwell
F 10/04 El Alominiom3 2-1 Suhag
F 10/04 El Sharqia Dokhan3 1-1 Asyut Petroleum2
F 10/04 Markaz Shabab Samalo11 0-0 Kima Aswan7
F 10/04 Shoban Moslemen Qena3 2-1 Dayrot2
F 10/04 Telephonaat Bani Suw2 1-0 Qena SC2
F 10/04 Macara3 3-2 9 de Octubre4
F 10/04 Club Sport Emelec1 1-1 Liga Dep. Universita1
S 10/04 Independiente Jose T 0-0 Universidad Catolica
F 10/04 CARA Brazzaville 0-0 JS Talangai
F 10/04 JAI Fodbold (w) 1-2 IF Lyseng (w)
F 10/04 Romalt Womans 0-2 Vildbjerg SF (w)
F 10/04 Norresundby 0-0 IF Skjold Sæby
F 10/04 Avedore IF3 2-4 Frederikssund IK4
F 10/04 Vejgaard B3 1-1 Silkeborg KFUM2
F 10/04 Vasas U19 2-0 Illes Akademia Halad
F 10/04 Vanlose1 2-1 AB Tarnby1
F 10/04 KFUM Roskilde3 1-2 Naestved3
F 10/04 FA 20003 0-1 AB Copenhagen4
F 10/04 Bronshoj1 1-1 HIK Hellerup5
F 10/04 Skovshoved3 0-1 B 73 Slagelse4
F 10/04 Hvidovre IF1 3-0 Fremad Amager
F 10/04 Viborg3 4-1 Fredericia1
F 10/04 B93 Copenhagen 1-1 VSK Arhus3
F 10/04 BrondbyU19 0-0 Aarhus AGF U19
F 10/04 Vejle U19 0-2 Odense BK U19
F 10/04 Sonderjyske U19 0-1 Midtjylland U19
F 10/04 Randers Freja U191 2-3 Nordsjaelland U191
F 10/04 Silkeborg U19 1-3 Esbjerg U19
F 10/04 Horsens U192 2-9 FC Kobenhavn U193
F 10/04 Aalborg BK U192 2-2 Lyngby Fodbold Club 1
F 10/04 Sonderjyske U17 0-3 Midtjylland U17
F 10/04 VejleU17 1-4 Odense BK U17
F 10/04 Randers FC U17 0-2 Nordsjaelland U17
F 10/04 AalborgU17 1-5 LYNGBY FODBOLD CLUB
F 10/04 Brondby IFU17 7-0 AGF Viby U17
F 10/04 Horsens U17 2-4 FC Kobenhavn U17
F 10/04 Silkeborg IF U17 3-3 Esbjerg FB U17
F 10/04 Chrudim1 0-1 Usti nad Labem3
F 10/04 Dukla Prague4 1-2 SK Slovan Varnsdorf1
F 10/04 Vysehrad1 1-4 Hradec Kralove1
F 10/04 MFK Karvina2 1-1 FC Viktoria Plzen1
F 10/04 Baumit Jablonec 3-1 Tescoma Zlin2
F 10/04 Marila Pribram1 0-2 Sigma Olomouc2
F 10/04 Banik Ostrava1 3-0 Opava3
F 10/04 Synot Slovacko2 1-0 Slovan Liberec1
F 10/04 Apollon Limassol FC4 1-1 Anorthosis Famagusta4
F 10/04 Alki Oroklini 1-2 Othellos Athienou
F 10/04 Asil Lysi3 1-1 Onisilos Sotiras3
F 10/04 Digenis Morphou 1-2 Anagennisi FC Deryne
F 10/04 Kouris Erimi 0-1 Aris Limassol
F 10/04 Omonia Aradippou 1-4 Xylotympou1
F 10/04 PAEEK 4-0 Akritas Chloraka
F 10/04 Thoi Lakatamias3 3-1 Ahironas Liopetriou1
F 10/04 AE Zakakiou 2-0 Dignis Yepsonas
F 10/04 APOEL Nicosia1 1-0 E.N.Paralimniou
F 10/04 Inter Zapresic U191 1-3 Slaven Belupo U1912
F 10/04 Zagreb locomotive U13 1-2 Dinamo Zagreb U192
F 10/04 ZNK Osijek U191 1-0 Rijeka U196
F 10/04 NK Istra 1961 U191 1-3 Hajduk Split U193
F 10/04 NK Orijent U192 2-1 NK Varazdin U191
F 10/04 NK Rudes U191 1-0 Hrvatski Dragovoljac1
F 10/04 Sesvete U192 2-3 NK Dugopolje U192
F 10/04 Radnik Krizevci 0-0 NK Granicar Djurdjev
F 10/04 NK Spansko2 0-0 NK Maksimir3
F 10/04 NK Ponikve12 0-0 NK Mladost Petrinja2
F 10/04 NK BUJE1 2-3 NK Grobnican3
F 10/04 NK Primorac Biograd1 1-1 Zmaj Makarska24
F 10/04 NK Uskok2 2-1 Hrvace2
F 10/04 HNK Vukovar 911 6-0 Vuteks Sloga2
F 10/04 HNK Segesta Sisak2 3-3 NK Vrapce4
F 10/04 Virovitica2 1-1 NK Polet Sv Martin3
F 10/04 NK Vodice2 2-2 NK Split1
F 10/04 Valpovka2 0-1 NK Gardiska3
F 10/04 NK Naprijed Hreljin1 0-1 Crikvenica NK2
F 10/04 Mladost Zdralovi13 1-1 Bjelovar2
F 10/04 NK Zrinski Jurjevac23 1-0 NK Belisce16
F 10/04 NK Zagorec Krapina1 1-0 NK Vrbovec1
F 10/04 NK Solin5 4-2 NK Croatia Zmijavci14
F 10/04 Kustosija1 1-0 NK Osijek II2
S 10/04 NK Opatija 0-0 Hrvatski dragovoljac
F 10/04 HNK Gorica5 1-0 NK Varteks Varazdin1
F 10/04 HNK Sibenik2 0-1 Rijeka1
F 10/04 SUVA Sports (w)3 3-1 AD Coronado (w)2
F 10/04 AD Guanacasteca3 6-2 Futbol Consultants M3
F 10/04 AD Cofutpa12 0-4 CD Barrio Mexico3
F 10/04 LA Galaxy(N) 1-0 Real Salt Lake2
F 10/04 Colorado Rapids(N)1 1-1 Phoenix Rising FC3
F 10/04 Barranquilla FC2 0-0 Deportes Quindio6
F 10/04 Atletico Huila2 4-1 Real Cartagena1
F 10/04 Valledupar FC1 1-2 Union Magdalena
F 10/04 Atletico FC1 0-0 Orsomarso13
F 10/04 Fortaleza F.C2 3-0 Bogota FC1
F 10/04 Cortulua3 2-0 Universitario de Pop4
F 10/04 Tigres Zipaquira3 1-1 Llaneros FC3
F 10/04 Leones3 2-0 Real Santander
F 10/04 Luis Angel Firpo 0-0 Atletico Marte
F 10/04 Dep.Independiente Me 2-2 Alianza Petrolera1
F 10/04 Jaguares de Cordoba1 0-0 America de Cali4
F 10/04 Deportivo Cali2 1-0 Atletico Nacional Me2
F 10/04 Hang Yuan FC (w) 1-2 Kaohsiung Sunny Bank1
F 10/04 Inter Taoyuan FC (w) 0-5 Taipei Xiongzan (w)
F 10/04 Taichung Blue Whale 0-0 Hualien (w)
F 10/04 Jocoro FC 0-0 CD FAS
F 10/04 Union Espanola14 0-2 Melipilla2
F 10/04 Audax Italiano2 1-0 Univ Catolica2
F 10/04 Esperance Sportive d 1-1 MC Alger1
F 10/04 Zamalek1 4-1 Teunhueth FC1
F 10/04 Wydad Casablanca2 2-0 Petro Atletico de Lu2
F 10/04 Horoya AC 2-2 Kaizer Chiefs2
F 10/04 Renaissance de Figui 0-1 Renaissance de Guide3
F 10/04 Eclair de Saa (w)1 0-1 Eding Sport (w)7
F 10/04 Dragon Club Yaounde13 3-1 Yafoot FC1
F 10/04 Bamboutos de1 1-1 Union Douala3
F 10/04 Colombe du Dja et Lo 2-1 Young Sports1
F 10/04 PWD de Bamenda3 0-0 Avion Academy16
F 10/04 Stade Renard de Melo1 3-0 Eding Sport FC2
F 10/04 UMS de Loum2 1-0 APEJES Academy1
F 10/04 Tonnerre Yaounde 1-2 Les Astres FC De Dou4
F 10/04 AS Fortuna Mfou3 2-1 Feutcheu FC1
F 10/04 Panthere Sportive du1 1-0 New Star De Douala2
F 10/04 Kariana Erden 0-0 Minyor Pernik
F 10/04 Vitosha Bistritsa 0-0 Neff supporting Simi
F 10/04 Litex Lovech1 0-1 FC Dobrudzha3
F 10/04 Strumska Slava 1-1 Lokomotiv Gorna Orya
F 10/04 Ludogorets Razgrad 1-0 PFK Montana1
F 10/04 EC Sao Bernardo/SP - Rio Claro
F 10/04 Taubate - Audax Sao Paulo
F 10/04 Oeste - Atibaia
F 10/04 AE Velo Clube SP - Juventus SP
F 10/04 XV de Piracicaba - Sao Bernardo
F 10/04 Portuguesa Desportos - Sertaozinho
S 10/04 Taubate 0-0 Portuguesa Desportos
S 10/04 Rio Claro 0-0 Atibaia
S 10/04 Sao Bernardo 0-0 Audax Sao Paulo
S 10/04 Oeste 0-0 XV de Piracicaba
F 10/04 Sao Paulo 5-1 Sao Caetano
F 10/04 Imolese 0-0 Ravenna
F 10/04 Frei Paulistano2 0-1 Lagarto1
F 10/04 Fluminense RJ 0-0 Nova Iguacu
F 10/04 Madureira 0-0 Boavista F.C
F 10/04 Macae3 1-3 Resende-RJ2
F 10/04 Portuguesa RJ2 5-1 Bangu3
F 10/04 Volta Redonda4 2-2 Botafogo RJ2
F 10/04 Cascavel PR - Toledo Colonia Work
F 10/04 Londrina PR - Coritiba PR
F 10/04 Cascavel CR - Parana PR
F 10/04 Operario Ferroviario - Cianorte PR
F 10/04 Atletico Paranaense - Gremio Metropolitano
F 10/04 Rio Branco PR - Azuriz FC
F 10/04 Castanhal PA4 1-1 Bragantino PA2
F 10/04 Tauro FC1 1-2 CA Independente5
F 10/04 Atletico Chiriqui15 3-2 Costa Del Este3
F 10/04 Plaza Amador 3-1 Herrera FC3
F 10/04 SE Santa Maria 1-3 AA Luziania
F 10/04 Bosque Formosa EC 0-2 Real FC
F 10/04 Sobradinho EC1 1-4 SE do Gama
F 10/04 Ceilandia DF 8-1 Samambaia DF
F 10/04 Brasiliense1 3-1 Sociedade Esportiva 2
F 10/04 4 de Julho14 1-1 Vitoria BA2
F 10/04 Bahia1 2-1 ABC RN1
F 10/04 Ceara1 3-0 Salgueiros AC1
F 10/04 Santa Cruz PE2 0-1 Botafogo PB4
F 10/04 Confianca SE3 0-1 Fortaleza13
F 10/04 Treze Campina Grande5 2-2 Sport Club Recife PE3
F 10/04 Sampaio Correa2 0-0 Centro Sportivo Alag2
F 10/04 CRB AL3 1-1 Altos/PI2
F 10/04 Caxias RS 0-0 Gremio (RS)
F 10/04 Chapecoense SC2 3-1 EC Prospera1
F 10/04 Juventus SC1 1-1 Marcilio Dias SC
F 10/04 Brusque FC1 2-1 Hercilio Luz SC2
F 10/04 Desportiva Alianca Y12 0-1 ASA AL2
F 10/04 FK Zeljeznicar2 4-4 Mladost Doboj Kakanj24
F 10/04 HSK Zrinjski Mostar 3-0 Radnik Bijeljina3
F 10/04 Zeljeznicar Banja Lu 6-2 Drina Zvornik
F 10/04 FK Rudar Kakanj4 0-0 FK Gorazde2
F 10/04 NK Slaven Zivinice 0-3 Jedinstvo Bihac
F 10/04 FK Buducnost Banovic3 3-0 Bratstvo Gracanica2
S 10/04 FK Podrinje 0-0 Ljubic Prnjavor
F 10/04 Gimnasia Mendoza 0-0 Estudiantes de Caser
F 10/04 Deportivo Maipu 0-0 Quilmes
F 10/04 Always Ready4 1-1 Nacional Potosi7
F 10/04 Atletico Palmaflor V4 2-1 Oriente Petrolero4
F 10/04 FK Gomel Reserves11 1-1 Neman Grodno Reserve4
F 10/04 Slavia Mozyr Reserve 1-3 FC Vitebsk Reserves
F 10/04 Smorgon 2 0-5 Shakhter Soligorsk R
F 10/04 FC Minsk Reserves1 1-1 Bate Borisov Reserve1
F 10/04 FK Isloch Minsk 0-1 FC Rukh Brest3
F 10/04 Slutsksakhar Slutsk 2-0 FC Torpedo Zhodino2
F 10/04 Dinamo Brest3 1-1 Dinamo Minsk12
F 10/04 East Riffa1 3-1 Al-Hadd2
F 10/04 Manama Club2 0-2 Al-Ahli(BHR)4
F 10/04 Busaiteen5 1-1 Al-Muharraq3
F 10/04 Leopard St Camille1 1-3 ASFA-Yennenga3
F 10/04 Majestic FC2 0-0 Royal FC2
F 10/04 AS Douanes Ouagadoug2 1-1 ASF Bobo1
F 10/04 KSK Heist 0-0 Dessel Sport
F 10/04 La Louviere Centre 0-0 KFC Mandel United
F 10/04 Olympic Charleroi 0-0 Patro Eisden
F 10/04 Club Brugge(U23)3 2-0 Lierse1
F 10/04 Seraing United4 1-0 KMSK Deinze1
F 10/04 Cercle Brugge14 3-0 Oud Heverlee1
F 10/04 Mechelen3 4-2 Zulte-Waregem
F 10/04 KAA Gent3 4-1 Charleroi2
F 10/04 Inter Cherkessk 0-0 Legion Dynamo
F 10/04 FK Gilan Gabala6 2-2 FC Neftci Baku2
F 10/04 Sabah FK Baku4 0-0 Sabail13
F 10/04 Altona City 2-0 Sydenham Park1
F 10/04 Keilor Park SC2 0-2 Whittlesea United1
S 10/04 Fitzroy City2 0-3 Essendon Royals1
F 10/04 Keilor Park Reserves 0-0 Whittlesea United Re
F 10/04 North Caulfield Seni 0-0 Doncaster Rovers SC
F 10/04 Austria Lustenau2 3-2 Rapid Vienna (Youth)2
F 10/04 Lafnitz1 1-4 FC Liefering2
F 10/04 Brisbane City (w) 4-2 Peninsula Power NPL 1
S 10/04 Mitchelton (w) 0-0 Gold Coast city (w)
F 10/04 Box Hill (w)1 4-2 Bayside United (w)
F 10/04 Calder United SC (w)1 5-1 Alamein (w)2
F 10/04 Robina City FC (w)1 4-3 Annerley FC (w)
F 10/04 Taringa Rovers (w) 1-1 Albany Creek (w)1
F 10/04 Matsuyama (w) 2-0 Mount Gravatt Hawks
F 10/04 AC Carina (wï 5-0 Kangaroo P Rovers (w
F 10/04 North Brisbane FCï 0-1 Caboolture FC (w)
F 10/04 Western Knights Rese1 5-1 Olympic Kingsway Res1
F 10/04 Fremantle City FC Re1 4-3 Stirling Macedonia R13
F 10/04 Whittlesea Ranges1 1-3 Western United FC NP
S 10/04 Ballarat City FC 0-0 Doveton
S 10/04 Geelong Sc 0-0 Box Hill United SC
F 10/04 Avondale FC 2-0 Eastern Lions SC1
F 10/04 Altona Magic2 2-2 Dandenong City SC2
F 10/04 Dandenong Thunder4 1-0 St Albans Saints3
F 10/04 Hume City1 2-1 Port Melbourne2
F 10/04 Hapoel Bueine 1-0 Hapoel Bnei Pardes
F 10/04 Northcote City - Manningham United Bl
F 10/04 Manningham United Bl12 0-1 Northcote City2
F 10/04 Pascoe Vale SC11 0-1 Goulburn Valley Suns1
F 10/04 Brunswick City3 2-2 Moreland City1
F 10/04 Langwarrin4 1-0 Moreland Zebras1
F 10/04 North Geelong Warrio 5-2 Werribee City
F 10/04 Croydon Kings3 1-2 Sturt Lions1
F 10/04 Cumberland United FC3 3-0 Adelaide Olympic3
F 10/04 Adelaide Comets FC1 1-1 Metrostars SC1
F 10/04 Peninsula Power4 3-2 Moreton Bay United2
F 10/04 Capalaba Bulldogs2 3-1 Magpies Crusaders4
F 10/04 Kahibah FC 0-0 Singleton Strikers F
F 10/04 Thornton Redbacks FC2 1-3 New Lambton FC4
F 10/04 Adamstown Rosebud (w 3-3 Football Mid North C1
F 10/04 Al-Feiha U20 - Al-Nasr (Youth)
F 10/04 Northbridge Bulls1 0-1 Rockdale City Suns3
F 10/04 Nerang1 2-3 Kingscliff FC4
F 10/04 Broadbeach United2 2-1 Burleigh Heads1
F 10/04 Pacific Pines Green4 1-4 Tweed United3
F 10/04 Runaway Bay Green2 1-2 Musgrave Yellow15
S 10/04 Runaway Bay II 0-0 Tally Valley
F 10/04 Darwin Olympics 1-3 Port Darwin FC2
F 10/04 Casuarina FC 2-0 University Azzurri F2
S 10/04 Wohlen 0-0 Baden
S 10/04 Zug 94 0-0 FC Luzern U21
S 10/04 Wiener Viktoria 0-0 Traiskirchen
S 10/04 Team Wiener Linien 0-0 Andelsbuch
F 10/04 Newcastle Jets2 2-2 Melbourne Victory3
F 10/04 Sydney FC2 1-1 Melbourne City1
F 10/04 Adelaide United14 1-1 Western Sydney1
F 10/04 Belconnen United (w) 8-1 Wagga City Wanderers
F 10/04 West Canberra Wander 1-2 Canberra Olympicï¼
S 10/04 Woden Weston FCï¼ 0-0 Canberra Olympicï¼
S 10/04 West Canberra Wander 0-0 Canberra Olympicï¼
F 10/04 Monaro Panthers U231 2-1 Canberra Olympic U23
S 10/04 Cooma Tigers U23 0-0 Canberra Croatia FC
S 10/04 Tuggeranong United U 0-0 Belconnen United U23
F 10/04 Canberra White Eagle 1-1 Anu FC
F 10/04 Monaro Panthers11 1-4 Canberra Olympic
F 10/04 Acacia Ridge Reserve1 3-4 St George Willawong
F 10/04 Albany Creek Reserve3 2-2 Toowong Reserves2
S 10/04 The Lakes Reserves 0-0 University of Queens
F 10/04 Brisbane Athletic 0-0 Ripley Valley FC
F 10/04 Ipswich City 1-8 Pine Hills
F 10/04 Moggill FC14 1-1 North Pine United5
F 10/04 Acacia Ridge6 3-3 St George Willawong 4
F 10/04 Albany Creek1 4-0 Toowong
F 10/04 The Lakes 7-1 University of Queens2
F 10/04 Nacional da Madeira2 0-2 Racing Club Aruba13
F 10/04 Universitatea Craiov 1-0 FC Timisoara1
F 10/04 BKMA 5-0 Shirak Gjumri B
F 10/04 CA Juventud Alianza1 4-1 Independiente de Vil25
F 10/04 CD Aberastain11 1-2 CS Penarol de San Ju2
S 10/04 Don Orione 0-0 Defensores Puerto Vi
S 10/04 Crucero del Norte4 1-0 Juventud U.Gualeguay3
F 10/04 Hapoel Kaukab2 3-1 Hapoel Ironi Baka El
F 10/04 All Boys 0-0 Tristan Suarez
F 10/04 San Telmo 0-0 CA Brown Adrogue
F 10/04 Club Atletico Guemes 0-0 Barracas Central
F 10/04 Santa Marina Tandil 0-0 Atletico Rafaela
F 10/04 Deportivo Moron 0-0 Instituto
F 10/04 Almagro 0-0 Independiente Rivada
F 10/04 Defensores de Belgra4 2-0 Guillermo Brown3
F 10/04 Villa Dalmine2 1-1 San Martin San Juan1
F 10/04 Ferrol Carril Oeste2 0-0 Gimnasia Jujuy2
F 10/04 Flandria 0-0 Deportivo Merlo
F 10/04 Sacachispas 0-0 UAI Urquiza
F 10/04 Argentino de Quilmes4 2-1 Deportivo Armenio5
F 10/04 Club Atletico Acassu3 2-2 Talleres Rem de Esca14
F 10/04 Canuelas FC2 3-0 CA San Miguel24
F 10/04 Colegiales1 1-2 Defensores Unidos6
F 10/04 Canterbury Bankstown2 0-1 Sydney University1
F 10/04 Northern Tigers 5-0 SD Raiders FC
F 10/04 Hills Brumbies2 0-1 Central Coast Marine2
F 10/04 Spirit FC1 1-2 Blacktown Spartans3
F 10/04 Dulwich Hill SC1 4-0 Gladesville Ryde Mag2
F 10/04 Western Sydney Wande12 3-2 Bonnyrigg White Eagl4
F 10/04 Peninsula Power U232 1-5 Moreton Bay United U1
F 10/04 Lions FC U23 2-0 Redlands United U23
F 10/04 Southside Eagles U232 1-3 Sunshine Coast U231
F 10/04 Holland Park Hawks U1 0-0 SWQ Thunder U234
F 10/04 Atletic America14 1-0 UE Santa Coloma B5
F 10/04 AS Surete Nationale 5-0 ESF Amizour (w)
F 10/04 CF Akbou(w) 6-1 MZ Biskra (w)
F 10/04 FC Constantine(w) 3-0 FC Bejaia(w)
F 10/04 CA Bordj Bou Arrerid2 0-1 CR Belouizdad U212
F 10/04 USM Bel Abbes U21 2-0 JS Kabylie U211
F 10/04 Southport Warriors M 0-0 Surfers Paradise Res
F 10/04 Nerang Reserves 5-1 Kingscliff FC Reserv3
F 10/04 Pacific Pines Reserv2 1-2 Tweed United Reserve2
F 10/04 Broadbeach United Re 2-0 Burleigh Heads Reser
F 10/04 Runaway Bay Reserves1 1-1 Musgrave Reserves
F 10/04 CA Atlas3 0-0 Ituzaingo2
F 10/04 Club Lujan 1-0 Leandro N Alem3
F 10/04 Deportivo Espanol2 0-3 Berazategui3
F 10/04 El Porvenir2 1-0 Excursionistas2
F 10/04 Ferrocarril Midland1 2-3 Argentino de Merlo3
F 10/04 General Lamadrid1 0-0 Deportivo Laferrere4
F 10/04 Real Pilar2 0-0 Claypole5
F 10/04 Sportivo Italiano2 0-1 Central Cordoba De R2
F 10/04 Victoriano Arenas16 1-2 Sood G2
F 10/04 Hakoah Sydney City E 0-0 St George City FA U2
F 10/04 Northbridge FC Bulls3 1-1 Rockdale City Suns U1
F 10/04 Manly United U2011 1-0 Sydney Olympic U202
F 10/04 Northern Tigers U201 2-3 SD Raiders U201
F 10/04 NWS Spirit FC U201 0-1 Blacktown Spartans U2
F 10/04 Western Sydney Wande 4-1 Bonnyrigg White Eagl
F 10/04 Blacktown City FC U2 3-1 Mt Druitt Town Range
S 10/04 Sydney United 58 U20 0-0 Wollongong Wolves U2
F 10/04 Finn Harps2 2-1 Waterford United1
F 10/04 Longford Town2 0-4 Drogheda United2
F 10/04 Sligo Rovers2 1-1 Shamrock Rovers2
F 10/04 Godoy Cruz Antonio T2 2-3 Arsenal de Sarandi3
F 10/04 Estudiantes La Plata1 1-0 Aldosivi Mar del Pla1
F 10/04 Defensa Y Justicia12 2-2 Talleres Cordoba2
F 10/04 Racing Club3 1-0 Independiente2
F 10/04 Rheindorf Altach1 1-0 St.Polten4
F 10/04 TSV Hartberg3 1-0 Austria Wien3
F 10/04 Trenkwalder Admira W 0-2 SV Ried1
F 10/04 HIFK - Honka Espoo
F 10/04 IFK Mariehamn - HJK Helsinki
F 10/04 KuPs - Inter Turku
F 10/04 SJK Seinajoen - Ilves Tampere
F 10/04 FC Haka - Lahti
F 10/04 KTP Kotka - AC Oulu
F 10/04 Stromsgodset - Bodo Glimt
F 10/04 Odd Grenland - Valerenga
F 10/04 Brescia2 1-1 Pescara1
F 10/04 Cremonese2 2-1 Pordenone Calcio SSD1
F 10/04 ACD Virtus Entella3 0-3 Salernitana1
F 10/04 Lecce3 1-2 Spal4
F 10/04 Getafe3 0-1 Cadiz2
F 10/04 Ponferradina1 1-1 Fuenlabrada2
F 10/04 Ascoli3 1-0 Monza13
F 10/04 Paris FC1 1-1 Troyes11
F 10/04 Albinoleffe1 3-0 Carrarese12
F 10/04 Frosinone3 1-1 Cittadella16
F 10/04 Real Oviedo4 0-0 Las Palmas12
F 10/04 Athletic Bilbao2 0-1 Alaves1
F 10/04 Rayo Vallecano4 2-1 Girona2
F 10/04 Eibar3 0-1 Levante2
F 10/04 Chateauroux1 1-2 USL Dunkerque1
F 10/04 Grenoble 3-1 Caen2
F 10/04 Le Havre2 1-1 Ajaccio3
F 10/04 Nancy1 0-0 Sochaux1
F 10/04 Chamois Niortais 1-4 AJ Auxerre
F 10/04 Pau FC4 2-1 Clermont3
F 10/04 Valenciennes1 2-1 Chambly FC25
F 10/04 Real Madrid13 2-1 FC Barcelona3