Football.biz

Təqvim

<< | Apr 7 | Apr 8 | Apr 9 | Apr 10 | Apr 11 | >>
F 09/04 Fulham 0-1 Wolves
F 09/04 Arminia Bielefeld3 2-0 SC Freiburg2
F 09/04 Watford3 2-0 Reading1
F 09/04 Metz2 0-2 Lille2
F 09/04 FC Tuapse - SKA Rostov
F 09/04 Orlando City 3-2 Minnesota United FC
F 09/04 Austin Bold 1-1 Rio Grande Valley
F 09/04 San Jose Earthquakes 3-2 Oakland Roots
S 09/04 Richmond Kickers 0-0 Loudoun United
S 09/04 Nashville 0-0 Birmingham Legion
F 09/04 Bosnia and Herzegovi1 0-0 Albania (w)2
F 09/04 Brasil (w) U20 1-0 Mexico (w) U20
F 09/04 Wales (w) 0-3 Canada (w)
F 09/04 Spain (w)1 1-0 Netherland (w)
F 09/04 France (w)2 3-1 England (w)2
S 09/04 Hungary (w) 0-0 Poland (w)
F 09/04 NAC Breda1 3-1 FC Utrecht (Youth)11
F 09/04 Almere City FC 1-1 SC Telstar3
F 09/04 FC Eindhoven1 0-2 Jong PSV Eindhoven (2
F 09/04 Den Bosch 3-5 SC Cambuur
F 09/04 Excelsior SBV1 2-1 NEC Nijmegen
F 09/04 Volendam 5-1 Helmond Sport
F 09/04 Jong Ajax (Youth) 0-1 FC Oss
F 09/04 Fulham U232 4-1 Aston Villa U235
F 09/04 Reading U232 2-4 Middlesbrough U232
F 09/04 Mansfield Town1 1-1 Newport County2
F 09/04 Oldham Athletic4 5-2 Colchester United2
F 09/04 Portimonense2 3-0 Vitoria Guimaraes2
F 09/04 Hamburger SV4 1-2 Darmstadt3
S 09/04 Greuther Furth 0-0 SV Sandhausen
F 09/04 Bastia Borgo 0-0 Annecy
F 09/04 Cholet So 0-0 Quevilly
F 09/04 Concarneau1 1-1 Sete FC1
F 09/04 Creteil2 1-1 Bourg Peronnas1
F 09/04 Helsingor2 3-1 Herfolge Boldklub Ko1
F 09/04 Hallescher FC1 2-1 Uerdingen KFC 051
F 09/04 Curtin University FC 1-1 Perth SC (w)
F 09/04 Murdoch University M 2-3 Fremantle City FC (w
F 09/04 Aberystwyth Town1 1-2 Newtown AFC2
F 09/04 PVF Vietnam U19 3-0 Binh Dinh U19
F 09/04 T T Hanoi U192 3-5 Song Lam Nghe An U193
F 09/04 TTBD Phu Dong1 1-0 Quang Nam3
F 09/04 Termez Surkhon1 0-1 Lokomotiv Tashkent2
F 09/04 Bnei Majd Kurum13 0-4 Maccabi Tzur Shalom2
F 09/04 SC Daburiyya Osama 1-1 Hapoel Migdal HaEmek
F 09/04 Mashal Muborak1 0-2 Kuruvchi Kokand Qoqo1
F 09/04 Hapoel Bnei Arrara A 0-0 Rubi Shapira
F 09/04 IRB Lakhdaria 1-0 USM EL HARRACH
F 09/04 RC Arba3 2-1 USM Blida14
F 09/04 A Bou Saada 0-1 MO Bejaia
F 09/04 JSM Bejaia2 2-1 WRB Msila2
F 09/04 RC Kouba1 0-0 ES Ben Aknoun13
F 09/04 CR Beni Thour 2-0 WA Boufarik
F 09/04 Desna Chernihiv U211 0-1 PFC Oleksandria U21
F 09/04 Dinamo KyivU21 3-0 Dnipro-1 U21
F 09/04 FC Mariupol U211 1-1 FC Shakhtar Donetsk
F 09/04 Olimpic Donetsk U21 0-3 Kolos Kovalivka U21
F 09/04 Rukh Vynnyky U21 4-0 FC Mynai U212
F 09/04 FC Vorskla U21 5-2 Lviv U21
F 09/04 Zorya U21 4-0 Inhulets Petrove U21
F 09/04 FC Halych3 1-0 FK Epitsentr Dunayiv4
F 09/04 Chayka Petropavlovsk2 1-2 Rubikon2
F 09/04 FC Uzhgorod2 3-2 FC Bukovyna chernivt1
F 09/04 Busoga United1 1-2 Vipers1
F 09/04 MYDA FC2 3-1 Proline FC12
F 09/04 Mbarara City2 0-1 URA Kampala
S 09/04 Luweero United 0-0 Onduparaka FC
S 09/04 Maroons 0-0 Terrazo and Tiles FC
F 09/04 Armenia Indoor Socce 2-5 Russia Indoor Soccer
F 09/04 Georgia Indoor Socce 3-2 France Indoor Soc
F 09/04 Greece Indoor Soccer 3-3 Moldova Indoor Socce
F 09/04 Serbia Indoor Soccer1 4-4 Romania Indoor Socce
F 09/04 Montenegro Indoor So 1-2 Finland Indoor Socce
F 09/04 Czech Republic Indoo 3-3 Poland Indoor Soccer
F 09/04 Czech (w)3 1-1 Switzerland (w)1
F 09/04 Ukraine (w)3 1-2 Northern Ireland (w)1
F 09/04 Portugal (w) 0-2 Russia (w)3
F 09/04 Ajman 0-0 Al-Jazira(UAE)
F 09/04 Al-Sharjah 0-0 Hatta
F 09/04 Ahli Al-Fujirah 0-0 Al Wehda(UAE)
F 09/04 Al-Wasl 0-0 Khor Fakkan
F 09/04 Ittihad Kalba 0-0 Al Ain
F 09/04 Al Bataeh 0-2 Dabba Al-Fujairah1
F 09/04 Al Taawon 2-2 Emirates Club
F 09/04 Al-Thaid 3-0 Al Arabi(UAE)
F 09/04 Masafi 2-2 Al-Hamriyah1
F 09/04 Masfut 2-3 Al Oruba (UAE)
F 09/04 Al Ahli(UAE)(N)13 0-0 Al Nasr Dubai11
F 09/04 Eskisehirspor1 0-5 Giresunspor11
F 09/04 Keciorengucu4 5-3 Altinordu2
F 09/04 Istanbulspor3 2-1 Tuzlaspor3
F 09/04 Hobart United Reserv 0-0 Glenorchy Knights C
F 09/04 Beachside FC Reserve 0-0 New Town Eagles Rese
F 09/04 South Hobart Reserve1 1-4 Taroona
F 09/04 Riverside Olympic Re1 2-4 Devonport City Reser1
S 09/04 South Hobart C 0-0 Taroona Reserves
F 09/04 Biashara United FC2 1-1 Polisi Tanzania FC1
F 09/04 JKT Tanzania2 3-1 Mwadui FC
F 09/04 Azam2 2-0 Mtibwa Sugar1
F 09/04 Chiasso1 0-0 Kriens2
F 09/04 Schaffhausen4 0-2 Grasshopper6
F 09/04 Stade Ouchy16 2-3 Thun4
F 09/04 FK Vozdovac U191 5-0 FK Trayal Krusevac U
F 09/04 Heart of Midlothian1 6-0 Alloa Athletic1
F 09/04 Stellenbosch FC2 0-1 AmaZulu1
F 09/04 Jomo Cosmos 0-1 Cape Town All Stars
F 09/04 FK Ural-25 2-1 KAMAZ Naberezhnye Ch3
F 09/04 Nosta Novotroitsk2 2-0 Krylia Sovetov II3
F 09/04 Volga Ulyanovsk3 1-0 Zvezda Perm14
F 09/04 FK Volna Nizhegorods2 1-2 Tyumen1
F 09/04 SKA Rostov 4-0 FC Tuapse
F 09/04 Chelyabinsk4 4-1 FK Zenit Izhevsk2
F 09/04 ACS Dumbravita1 2-1 ACS Progresul Pecica1
F 09/04 ACS Vedita Colonesti 2-2 Unirea Bascov15
F 09/04 CS Balotesti 0-1 FC Voluntari II
F 09/04 CS Concordia Chiajna 0-5 CSA Steaua Bucuresti
F 09/04 Rapid Bucuresti II2 1-0 Dinamo Bucuresti 22
F 09/04 FC Ariesu Turda1 0-1 Metalurgistul Cugir3
F 09/04 Dacia Unirea Braila 4-0 Sporting Liesti
F 09/04 CSM Flacara Moreni2 0-0 CS Sporting Rosiori2
F 09/04 Samford Ranges3 1-5 Taringa Rovers1
F 09/04 North Star 7-1 Virginia United2
S 09/04 Souths United 0-0 Brisbane City
F 09/04 Al Duhail1 4-0 Al-Ahli Doha1
F 09/04 Al-Sadd2 3-1 Qatar SC5
F 09/04 Al Rayyan1 1-1 Al Khor SC
F 09/04 Atletico Chiriqui B3 2-2 Udelas FC Reserves2
F 09/04 Jagiellonia Bialysto3 2-2 Cracovia Krakow3
F 09/04 Wisla Krakow5 1-2 Rakow Czestochowa2
F 09/04 Widzew lodz3 0-0 Puszcza Niepolomice2
F 09/04 Christchurch United2 4-1 Ferrymead Bays2
F 09/04 Selwyn United11 2-2 Nelson Suburbs2
F 09/04 Cashmere Technical3 2-0 Coastal Spirit2
F 09/04 Nomads 6-0 Halswell United2
F 09/04 Cashmere Technical (1 3-1 Waimakariri United (1
F 09/04 Houston Dash (w) 0-0 Chicago Red Stars (w1
F 09/04 Portland Thorns FC (21 2-1 Kansas City NWSL (W)13
F 09/04 Charlestown Azzurri 2 1-0 Broadmeadow Magic Re11
S 09/04 Eastern Suburbs Auck 0-0 North Shore Utd Rese
F 09/04 Auckland City5 3-1 Hamilton Wanderers1
F 09/04 CD Junior de Managua 1-2 Walter Ferretti U201
F 09/04 Nomads United Reserv2 5-1 Halswell United Rese2
F 09/04 Birgunj Youth Academ2 0-1 Church Boys United1
S 09/04 Olimp Comrat 0-0 Victoria Bardar
S 09/04 FC Sireti 0-0 FC Sheriff B
S 09/04 FC Tighina 0-0 FC Sucleia
S 09/04 Flacara Falesti 0-0 Iskra Stal Ribnita
S 09/04 Drochia 0-0 Glodeni
S 09/04 CSF Sparta 0-0 FC Cahul-2005
S 09/04 Real Succes 0-0 CSF Baliti
F 09/04 Necaxa U20 0-0 Pumas U20
F 09/04 FC Juarez U20 0-0 San Luis U20
F 09/04 Atlas U20 0-0 Leon U20
F 09/04 CDSyC Cruz Azul U20 0-0 Chivas Guadalajara U
F 09/04 Tigres UANL U20 0-0 Club America U20
F 09/04 Toluca U20 0-0 Monterrey U20
F 09/04 Pachuca U20 0-0 Puebla U20
F 09/04 Queretaro U203 1-0 Santos Laguna U202
F 09/04 Club Tijuana U201 1-0 Mazatlan U20
F 09/04 Zitacuaro CF1 1-3 Deportivo Dongu2
F 09/04 Irapuato2 6-0 Club Canoneros Marin13
F 09/04 Intel Paja 8-0 Ciervos FC23
F 09/04 CD Alacranes de Dura2 4-0 Mazorqueros FC1
F 09/04 Necaxa2 0-1 Pumas U.N.A.M.2
F 09/04 FC Juarez3 2-1 Atletico San Luis2
F 09/04 AS Armee3 0-1 ASC Snim12
F 09/04 Pulau Pinang1 1-1 Sabah2
F 09/04 Kedah22 1-2 Terengganu3
F 09/04 Negeri Sembilan11 2-3 Kelantan United3
F 09/04 ASS Association Spor1 1-0 Kawkab de Marrakech2
F 09/04 Racing Casablanca 1-2 Raja de Beni Mellal
F 09/04 FAR Forces Armee Roy2 1-0 DHJ Difaa Hassani Ja1
S 09/04 Da Grande SC 0-0 United Victory
S 09/04 Club Valencia MDV 0-0 Super United Sports
S 09/04 Nevezis II 0-0 Ekranas Panevezys
F 09/04 TUS Bad Gleichenberg 0-0 Santa Ana
F 09/04 SC Kalsdorf 0-0 Allerheiligen
F 09/04 SC Weiz 0-0 FC Wels
F 09/04 FK Trakai II2 1-3 FK Panevezys-21
F 09/04 FK Kauno Zalgiris II2 0-2 Babrungas
F 09/04 Atomsfera Mazeikiai 3-1 FK Minija
F 09/04 Banga Gargzdai B4 1-2 Lietava Jonava1
F 09/04 Alytis Alytus Dainav2 1-3 Baltija Panevezys3
F 09/04 Al Mahalla 1-0 Al-Shat
F 09/04 Burgan SC 0-0 Al-Salibikhaet
F 09/04 Al-Yarmouk 0-0 Al-Ttadamon(KUW)
F 09/04 Al-Taawon2 3-0 Al-Ameade4
F 09/04 Dhamk11 3-2 Al-Nasr(KSA)2
F 09/04 Al Ittihad(KSA)1 3-0 Al Hilal1
F 09/04 Afief 1-1 Al-Trgee
F 09/04 Al-Taqdom 1-1 Al-Ansar
F 09/04 Bisha FC 1-2 Al-Akhdoud
F 09/04 Al-Jndal 4-1 Kumait
F 09/04 Hercue 2-0 Al-Sadd FC(SA)
F 09/04 Al Entesar 1-1 Al-Arabi(KSA)
F 09/04 Al Qaisoma 1-2 Al Liwaa
F 09/04 Al Safa(KSA) 1-2 Al-Zlfe
F 09/04 KF Arberia3 0-1 KF Trepca 892
F 09/04 KF Ramiz Sadiku4 1-0 KF Ferizaj6
F 09/04 FK Makhachkala14 1-3 FK Kuban Kholding1
F 09/04 Anzhi Makhachkala24 3-2 FK Biolog15
F 09/04 FK Aktobe Lento3 4-4 Ordabasy1
F 09/04 Akzhayik Oral2 0-1 Kyzylzhar Petropavlo11
F 09/04 Kaisar Kyzylorda3 2-1 FK Kaspyi Aktau1
F 09/04 FK Taraz2 4-0 FC Shakhtyor Karagan3
F 09/04 Hapoel Katamon Jerus3 1-1 Hapoel Rishon Lezion14
F 09/04 Sectzya Nes Ziona1 1-0 Hapoel Iksal1
F 09/04 Hapoel Natzrat Illit12 1-1 Ironi Nir Ramat HaSh5
F 09/04 Norddea Hokkaido (w) 0-2 Kibi International U
F 09/04 Al-Jazeera1 0-0 Al-Jalil2
S 09/04 Bologna U20 0-0 Lazio U20
F 09/04 Maccabi Shaarayim2 2-1 Hapoel Marmorek lron5
F 09/04 Sport Club Dimona14 2-0 Maccabi Herzliya1
F 09/04 Hakoah Amidar Ramat 12 1-2 MS Ironi Kuseife1
F 09/04 Hapoel Azor3 1-0 Hapoel Holon Yaniv2
F 09/04 AS Ashdod2 0-0 Maccabi Yavne2
F 09/04 Shimshon Kafr Qasim3 2-0 Hapoel Bnei Lod13
F 09/04 Hapoel Ashkelon1 0-4 Maccabi Kabilio Jaff2
F 09/04 Hapoel Afula3 0-2 Hapoel Umm Al Fahm12
F 09/04 Kafr Qasim4 0-1 Hapoel Kfar Shalem4
F 09/04 Hapoel Sandala Gilbo2 3-1 Bnei Bir Al Maksur2
F 09/04 Hapoel Kiryat Ono 4-0 Hapoel Kfar Bara
F 09/04 Maccabi Lroni Amisha3 1-0 Hapoel Kfar Qasm Shu3
F 09/04 Bnei Eilat1 4-2 Beitar Ironi Kiryat 14
F 09/04 SC Beer Sheva4 1-5 MS Jerusalem1
F 09/04 Hapoel Beit Sheany6 1-0 MS Pardes Hana Karku11
F 09/04 Hapoel Hod HaSharon4 1-2 Beitar Kfar Saba Shl3
F 09/04 MS Tirat HaCarmel12 1-2 Hapoel Bnei Musmus15
F 09/04 Shimshon Tel Aviv 5-0 Sporting Club Tel Av3
F 09/04 Hapoel Kafr Kanna 1-0 Moadon Sport Tira
F 09/04 Brighton U232 3-0 Southampton U233
F 09/04 UC Dublin 0-0 Bray Wanderers4
F 09/04 Cork City2 0-1 Athlone Town3
F 09/04 Shelbourne2 1-0 Wexford (Youth)1
F 09/04 Treaty United12 1-1 Cobh Ramblers1
S 09/04 Cabinteely FC 0-0 Salthill Devon Galwa
F 09/04 PSIS Semarang3 0-0 PSM Makassar3
F 09/04 Augnablik (w) 0-0 HK Kopavogur (w)
F 09/04 IA Akranes (w) 0-0 Afturelding (w)
F 09/04 KB Breidholt 0-0 Throttur Reykjavik
S 09/04 KV Vesturbaer 0-0 Throttur Vogum
S 09/04 UMF Selfoss 0-0 Kordrengir
S 09/04 UMF Njardvik 0-0 KH Hlidarendi
S 09/04 Tindastoll Sauda 0-0 Volsungur husavik
S 09/04 Lettir Reykjavik 0-0 UMF Vidir
S 09/04 Kari Akranes 0-0 Vaengir Jupiters
S 09/04 Bjorninn 0-0 KA Asvellir
F 09/04 Manchester City U231 3-2 Liverpool U233
F 09/04 Manchester United U23 2-3 West Ham U231
F 09/04 Mezokovesd Zsory5 0-1 Varda SE12
F 09/04 Everton U232 2-1 Blackburn Rovers U233
F 09/04 Vitesse Arnhem2 0-0 ADO Den Haag6
F 09/04 College 1975 FC 1-8 Brunos Magpie
F 09/04 Elite United2 2-1 Marimoo2
F 09/04 Wallidan 0-0 Fortune FC13
F 09/04 GAMTEL1 0-1 Gambia Armed Force14
F 09/04 Adelaide University 3-1 Adelaide City (w)
F 09/04 Adelaide University 1 6-0 Adelaide City Reserv
F 09/04 Salisbury Inter (w) 4-0 FFSA NTC Girls (w)
F 09/04 Croydon Kings Reserv1 0-2 Sturt Lions Reserves2
F 09/04 Campbelltown City Re3 1-4 Adelaide City Reserv23
F 09/04 Cumberland United Re 4-2 Adelaide Olympic Res1
F 09/04 Adelaide Comets Rese1 5-2 North Eastern MetroS1
F 09/04 Bahir Dar Kenema FC3 2-0 Welkite Ketema
F 09/04 Sidama Bunna12 3-0 Adama City
F 09/04 Kafr Saad (w)3 0-6 Al Amiria (w)1
F 09/04 Maadi Yacht Club ( 4-1 Said El Mahalla (w)
F 09/04 Sers Elyan12 0-0 FC Porto Suez1
F 09/04 Ghomhoreyet Shebin1 3-3 Kokakola Cairo2
F 09/04 Al Nasr Cairo1 1-1 Qena SC1
F 09/04 El Daklyeh2 0-1 El Sekka El Hadid12
S 09/04 El Merrikh 0-0 Tanta
F 09/04 Aguilas UP1 1-0 Union Cocle3
F 09/04 Manta FC16 0-2 Tecnico Universitari3
F 09/04 Tarnby FF2 1-2 BK Fremad Valby
F 09/04 Kolding BK1 2-4 Tarup Paarup IF3
F 09/04 Roskilde 3-1 Nykobing FC1
F 09/04 Hobro2 1-2 Kolding FC3
F 09/04 Vysocina jihlava2 1-0 Trinec4
F 09/04 Pardubice12 0-3 Bohemians 1905
F 09/04 Omonia Nicosia (w)2 0-0 Apollon Limassol LFC1
F 09/04 Doxa Katokopias2 0-0 Nea Salamis1
F 09/04 Radnik Sesvete 0-0 Rudes3
F 09/04 Inter Zapresic3 1-0 NK Junak4
F 09/04 Medjimurje3 2-1 NK Dugopolje4
F 09/04 CS Herediano (w)1 0-3 Sporting FC (W)
F 09/04 Miramar Rangers3 1-0 Lower Hutt City4
F 09/04 Petone FC4 1-3 Wellington Olympic2
F 09/04 Odense BK4 0-1 Vejle2
F 09/04 TP Mazembe Englebert2 2-1 Al-Hilal Omdurman3
F 09/04 Mamelodi Sundowns 0-2 CR Belouizdad1
F 09/04 EL Ahly1 1-0 Simba Sports Club3
F 09/04 AS Vita Club1 3-1 Al Merreikh
F 09/04 Renaissance Ngoumou13 1-1 Lion Blesse4
F 09/04 Aigle Royal Menoua3 1-0 Unisport Bafang1
F 09/04 OFTA of Kribi2 1-0 Stade FC de Bertoua2
F 09/04 Fauve Azur Elite1 5-1 Foncha Street Bamend14
F 09/04 Ngaoundere Universit3 2-1 AS Matelots1
F 09/04 AS Fap2 2-0 Racing de Bafoussam2
F 09/04 FC Hebar Pazardzhik1 1-3 Ludogorets Razgrad I1
F 09/04 Pirin Blagoevgrad2 5-1 Lokomotiv Sofia2
F 09/04 Slavia Sofia2 1-3 CSKA 1948 Sofia4
F 09/04 Rio Branco PR 0-0 Cascavel CR
F 09/04 Atletico Paranaense 0-0 Coritiba PR
F 09/04 Operario Ferroviario 0-0 Londrina PR
S 09/04 SC Paysandu Para 0-0 Tuna Luso
F 09/04 CD Arabe Unido1 1-2 CD Universitario3
F 09/04 San Francisco FC2 2-0 Sporting San Migueli4
F 09/04 Capital CF1 3-0 CA Taguatinga DF3
F 09/04 Esportivo RS3 1-1 Ypiranga(RS)3
F 09/04 Royal Pari FC13 3-2 Real Santa Cruz14
F 09/04 Blooming2 1-0 Aurora6
F 09/04 FC Slutsk Reserves4 0-3 Torpedo Zhodino Rese2
F 09/04 FC Isloch Reserves 4-0 Rukh Brest Reserves15
F 09/04 Energetik-BGU Minsk2 0-1 Sputnik Rechitsa2
F 09/04 Malkia1 0-0 Al-Budaiya2
F 09/04 Al-Najma4 0-2 Al-Riffa1
F 09/04 Westerlo2 2-2 Jeunesse Molenbeek2
F 09/04 KAS Eupen1 0-4 Standard Liege
F 09/04 Clifton Hill Reserve 0-0 Yarraville Reserves
F 09/04 SG Austria Klagenfur 5-0 Kapfenberg1
F 09/04 Austria Wien (Youth)1 2-1 FAC Team Fur Wien3
F 09/04 FC Superfund Paschin 4-0 SKU Amstetten4
F 09/04 SK Vorwarts Steyr6 3-1 SV Horn3
F 09/04 FC Wacker Innsbruck3 1-0 FC Dornbirn 19131
F 09/04 Launceston United (w 2-3 South Hobart (w)
F 09/04 Moreton Bay United (2 3-2 Eastern Suburbs SC (
S 09/04 St Albans Saints (W) 0-0 Avondale (W)
F 09/04 Springvale White Eag2 4-1 Nunawading City
F 09/04 Heidelberg United U2 0-0 Bentleigh greens U20
F 09/04 Oakleigh Cannons U202 3-1 Melbourne Knights U22
F 09/04 Hume City U202 3-2 Port Melbourne Shark1
F 09/04 Avondale FC U201 6-2 Eastern Lions U202
F 09/04 Dandenong Thunder U22 1-2 St. Albans Saints U23
F 09/04 Green Gully Cavalier2 1-4 South Melbourne U201
F 09/04 Altona Magic U20 1-0 Dandenong City U202
F 09/04 Green Gully Cavalier3 0-1 South Melbourne3
F 09/04 Oakleigh Cannons4 2-2 Melbourne Knights3
F 09/04 Campbelltown City SC1 1-2 Adelaide City FC1
F 09/04 Brisbane Strikers 0-3 Logan Lightning
F 09/04 Gold Coast Knights1 2-1 Brisbane Roar (Youth
F 09/04 Queensland Lions SC 5-1 Redlands United FC4
F 09/04 Eastern Suburbs Bris1 3-2 Brisbane Olympic Uni
F 09/04 Warners Bay FC (W) 8-1 New Lambton FC (W)
F 09/04 Manly United2 0-2 Sydney Olympic2
F 09/04 Brunswick City U20 0-0 Moreland City U21
F 09/04 Manningham Utd Blues2 3-4 Northcote City U203
F 09/04 Langwarrin U201 1-1 Moreland Zebras U204
F 09/04 Pascoe Vale SC U201 1-0 Goulburn Valley Suns
F 09/04 Palm Beach12 2-0 Robina City Blue2
S 09/04 Musgrave Mustangs B 0-0 Tamborine Mountain E
F 09/04 Mindil Aces11 0-1 Hellenic AC1
S 09/04 Ask-bsc Bruck/leitha 0-0 SV Stripfing Weiden
S 09/04 FC Magna Wiener Neus 0-0 Wiener SC
S 09/04 SC Mannsdorf 0-0 SV Leobendorf
F 09/04 FC Macarthur 1-2 Brisbane Roar
F 09/04 West Canberra Wander 1-1 Gungahlin Utd U231
F 09/04 Canberra White Eagle 1-7 ANU FC U23
F 09/04 Woden Valley2 1-4 Gungahlin United2
F 09/04 Centenary Stormers R 0-0 The Gap FC Reserve
F 09/04 Annerley FC3 5-4 AC Carina1
F 09/04 Logan Metro2 3-2 Slack Creek2
F 09/04 Centenary Stormers2 2-1 The Gap BPL1
F 09/04 Noravank 3-1 Ararat Yerevan II
F 09/04 Shirak 0-0 Alashkert
F 09/04 FC Noah4 1-0 FC Pyunik
F 09/04 Lanus Reserves14 4-6 Newells Reserves4
F 09/04 Platense Reserves1 2-0 San Lorenzo Reserves2
F 09/04 Racing Club Reserves 3-1 CA Independiente Res
F 09/04 Estudiantes LP Reser1 2-0 CA Aldosivi Reserves4
F 09/04 Defensa y Justicia R1 5-1 CA Talleres de Có4
F 09/04 Atletico Tucuman Res13 3-1 Velez Sarsfield Rese16
F 09/04 Union Santa Fe Reser3 2-3 Boca Juniors Reserve3
F 09/04 Huracan Reserves1 1-1 Sarmiento Junin Rese1
F 09/04 Rosario Central Rese1 1-1 Banfield Reserves
F 09/04 River Plate R 7-0 Colon Reserves
F 09/04 Altai Phoenix 0-2 Al-Nasr Benghazi
F 09/04 Darnes 1-1 Al Anwar
F 09/04 Godoy Cruz Reserves4 2-2 Arsenal de Sarandi R1
F 09/04 Argentinos Jrs Reser2 3-0 Central Cordoba SdE 1
S 09/04 CA Patronato Reserve 0-0 Gimnasia LP Reserves
S 09/04 Souths United U23 0-0 Brisbane City U23
F 09/04 HB Chelghoum Laid2 0-0 US Chaouia2
F 09/04 CRB Ouled Djellal 0-1 USM Annaba
F 09/04 MSP Batna12 0-1 AS Khroub3
F 09/04 MO Constantine3 1-0 CA Batna2
F 09/04 Hanshely 0-1 MC El Eulma
F 09/04 NRB Teleghma 2-1 DRB Tadjenant
F 09/04 MCB Oued Sly 0-0 CRB Temouchent
F 09/04 MC Saida 2-1 CRB Ain Ouessara
F 09/04 IRB El Kerma3 2-0 SC Ain Defla3
F 09/04 SKAF Khemis Melina2 0-2 ASM Oran5
F 09/04 RC Oued Rhiou1 5-0 US Remchi13
F 09/04 OM Arzew1 0-1 JSM Tiaret1
F 09/04 Annerley FC R 0-0 AC Carina Reserves
F 09/04 St. Patricks Athleti1 2-0 Derry City12
F 09/04 Dundalk4 0-1 Bohemians2
F 09/04 CA Platense2 2-4 San Lorenzo4
F 09/04 SD Huesca2 3-1 Elche2
F 09/04 Tenerife2 1-0 Sporting Gijon3
F 09/04 Reggio Audace FC2 0-1 Empoli3