Football.biz

Təqvim

<< | Feb 26 | Feb 27 | Feb 28 | Mar 1 | Mar 2 | >>
F 28/02 Crystal Palace1 0-0 Fulham1
F 28/02 Leicester City2 1-3 Arsenal1
F 28/02 Tottenham Hotspur 4-0 Burnley
F 28/02 Chelsea1 0-0 Manchester United2
F 28/02 Padova2 0-0 Cesena1
F 28/02 Grosseto3 3-1 Pontedera
F 28/02 Sheffield United 1-2 Liverpool
F 28/02 Union Berlin 1-2 TSG Hoffenheim2
F 28/02 FSV Mainz 051 0-1 Augsburg2
F 28/02 Bayer Leverkusen2 1-2 SC Freiburg3
F 28/02 Wycombe Wanderers3 0-2 Norwich City1
F 28/02 Monaco2 2-0 Stade Brestois
F 28/02 Angers 2-2 Lens
F 28/02 Lorient1 2-1 Saint Etienne3
F 28/02 Nimes12 1-1 Nantes1
F 28/02 Reims1 0-0 Montpellier1
F 28/02 Alma Juventus Fano1 1-1 Ravenna3
F 28/02 Triestina1 2-2 Arezzo2
F 28/02 Us Pergolettese3 1-0 Livorno4
F 28/02 Renate AC 1-1 Piacenza1
F 28/02 Lille 1-1 Strasbourg2
F 28/02 Marseille4 1-2 Lyon14
F 28/02 Sampdoria1 0-2 Atalanta3
F 28/02 Carpi2 0-0 Fermana11
F 28/02 Lecco1 4-0 JuventusU2312
F 28/02 Crotone2 0-2 Cagliari14
F 28/02 Inter Milan 3-0 Genoa2
F 28/02 Udinese1 1-0 Fiorentina2
F 28/02 Napoli13 2-0 Benevento2
F 28/02 AS Roma3 1-2 AC Milan3
F 28/02 Goztepe13 1-0 Kasimpasa12
F 28/02 Trabzonspor1 0-1 Fenerbahce2
F 28/02 EL Ahly2 2-1 Talaea EI-Gaish1
F 28/02 FC Flora Tallinn 0-0 JK Tallinna Kalev
F 28/02 Brisbane City (w) 2-3 Gold Coast city (w)1
F 28/02 Northern Redbacks (w 0-0 Balcatta (w)
F 28/02 FK Kuban Kholding 2-2 Sibir-M Novosibirsk
F 28/02 FC Flora Tallinn (w) 2-2 JK Tallinna Kalev (w
F 28/02 Virtus Francavilla U2 1-0 Bisceglie 1913 U192
F 28/02 Suduva 1-0 Nevezis Kedainiai
F 28/02 Inter Cherkessk1 0-5 Stavropolye-20091
F 28/02 FC Minsk1 1-2 FC Gomel
F 28/02 Wacker Innsbruck (w) 1-0 Vorderland (w)
F 28/02 Vasalunds IF 2-2 Haninge
F 28/02 Huanamo 3-0 Osters IF
F 28/02 Pitea IF (w) 6-0 Moron BK (w)
F 28/02 FK Graffin Vlasim 1-0 Chrudim1
F 28/02 Benfica (w)2 2-3 SF Damaiense (w)1
F 28/02 Always Ready13 2-1 Atletico Palmaflor V3
F 28/02 JS Vieux-Habitants 1-1 Jeunesse Evolution
F 28/02 Deportivo Lara4 2-2 CD Hermanos Colmenar3
F 28/02 Portuguesa FC2 1-0 Universidad Central 2
F 28/02 CA Platense 0-1 River Plate4
F 28/02 Sunset FC 1-4 Academy SC1
F 28/02 Elite SC2 3-1 Future PA
S 28/02 Asane Fotball 0-0 Oygarden FK
S 28/02 Czarni Sosnowiec (w) 0-0 Row Rybnik (w)
S 28/02 AMUF B (W)1 0-2 Las Pumas (W)
S 28/02 AMUF A (W) 0-0 Independiente Rivada
F 28/02 Almere City FC2 0-2 SC Cambuur4
F 28/02 Roda JC13 1-3 NEC Nijmegen
F 28/02 Solihull Moors 0-0 Weymouth
F 28/02 LHospitalet5 0-0 Gimnastic Tarragona3
F 28/02 Portimonense1 0-0 Maritimo2
F 28/02 CD Tondela1 2-0 Gil Vicente1
F 28/02 Nacional da Madeira1 1-2 Sporting Braga
F 28/02 Valur Reykjavik1 3-0 Vikingur Olafsvik
F 28/02 Fylkir13 4-3 Throttur Reykjavik3
F 28/02 Breidablik1 2-0 IBV Vestmannaeyjar2
F 28/02 Leiknir Reykjavik11 3-4 Fjolnir1
F 28/02 Alafoss 1-2 Golfklubbur Grindavi
F 28/02 Heidenheimer1 3-2 Fortuna Dusseldorf1
F 28/02 Nurnberg1 1-0 Eintracht Braunschwe3
F 28/02 SV Sandhausen1 3-0 VfL Osnabruck11
F 28/02 Te Cu Kukuh Atta Sei1 1-1 Zwickau2
F 28/02 Uerdingen KFC 05 1-2 MSV Duisburg
F 28/02 Buildcon FC2 2-1 Young Green Eagles1
F 28/02 Forest Rangers1 0-3 ZESCO United Ndola1
F 28/02 Becamex Binh Duong 1-0 Sai Gon FC1
F 28/02 Hong Linh Ha Tinh2 1-0 XM Hai Phong FC1
F 28/02 The Cong2 0-3 Hoang Anh Gia Lai1
F 28/02 Centro Atletico Feni3 2-1 Boston River3
F 28/02 Torque5 0-0 Cerro Largo3
F 28/02 Estudiantes La Plata3 0-0 Racing Club1
F 28/02 Defensor Sporting Mo15 1-1 Danubio FC4
F 28/02 FC Mynai15 2-1 Olimpic Donetsk4
F 28/02 FC Shakhtar Donetsk1 0-1 Zorya11
F 28/02 FC Lviv2 1-4 Dynamo Kyiv
F 28/02 Ajman Reserve3 0-2 Baniyas SC Reserves3
F 28/02 Mamak FK 2-2 Tarsus Idman Yurdu
F 28/02 Bayburt Ozel Idare1 1-1 Kastamonuspor1
F 28/02 Bodrumspor4 1-0 Belediye Vanspor
F 28/02 Elazigspor1 1-1 Anadolu Selcukluspor4
F 28/02 Bursa Niluferspor AS 1-0 Pazarspor5
F 28/02 Kardemir Karabukspor 0-4 Turgutluspor
F 28/02 Kirsehir Koyhizmetle3 2-3 Kirklarelispor2
F 28/02 Pendikspor1 0-3 Eyupspor1
F 28/02 Serik Belediyespor1 0-3 Etimesgut Belediye S1
F 28/02 Sivas Dort Eylul Bel4 2-2 Sakaryaspor3
F 28/02 Keciorengucu1 1-1 Samsunspor5
F 28/02 Bursaspor6 3-2 Akhisar Bld.Geng2
F 28/02 Eskisehirspor1 0-3 Istanbulspor
F 28/02 Giresunspor2 1-2 Altay Spor Kulubu3
F 28/02 Yeni Altindag BS1 3-1 Golcukspor
F 28/02 Batman Petrolspor1 1-1 Cizrespor1
F 28/02 Erbaaspor S 3-1 Ispartaspor
F 28/02 Celspor 2-1 Yalovaspor1
F 28/02 Karsiyaka1 3-3 Catalca Spor3
F 28/02 Osmaniyespor 2-0 Erokspor
F 28/02 Sile Yildizspor 3-1 Elazig Belediyespor
F 28/02 Somaspor 3-0 Arhavispor
F 28/02 Adiyamanspor1 0-1 Aksarayspor2
F 28/02 Bayrampasa2 0-1 Yeni Orduspor1
F 28/02 Yldrm Belediyesispor 1-1 Kestel
F 28/02 Karaman Belediyesi S 1-2 Duzcespor
F 28/02 Kozan BLD.SPOR 0-0 Bergama Belediyespor
F 28/02 Muglaspor5 1-1 Modafen Spor2
F 28/02 Siirt Il Ozle Idares 2-1 Sultanbeyli
F 28/02 Silivrispor 0-0 Kelkit Belediye Hurr
F 28/02 Olympique de Beja4 1-1 Stade tunisien2
F 28/02 US Tataouine4 1-1 Rejiche3
F 28/02 Esperance Sportive Z 2-0 AS Kasserine
F 28/02 AS Mhamdia 2-0 CO Sidi Bouzid3
F 28/02 Bangkok 2-1 Krabi FC
F 28/02 North Bangkok Colleg1 0-0 Muangkan Utd1
F 28/02 Raj Pracha FC2 2-0 Songkhla FC2
F 28/02 Uthai Thani Forest4 0-0 Nong Bua Lamphu11
F 28/02 Udon Thani3 0-2 JL Chiangmai United 1
F 28/02 Phrae United FC3 1-1 Ranong FC12
F 28/02 Lampang FC4 1-1 Chainat FC3
F 28/02 Kasetsart FC 0-1 Nakhon Pathom FC2
F 28/02 Coastal Union1 2-0 Ihefu SC
F 28/02 Al-Shorta Damascus1 1-0 Al Horiyah4
F 28/02 Sandvikens IF2 1-4 IFK Norrkoping FK1
F 28/02 IFK Goteborg1 1-1 GIF Sundsvall1
F 28/02 IF Lodde1 0-7 Orebro
F 28/02 IK Sirius FK2 1-1 Trelleborgs FF2
F 28/02 Falkenberg1 1-3 Degerfors IF2
F 28/02 Kalmar2 1-0 IK Brage13
F 28/02 Oskarshamns AIK2 0-3 Hammarby2
F 28/02 Utsiktens BK2 1-4 Elfsborg1
F 28/02 Umea FC1 0-7 Djurgardens2
F 28/02 Olympiakos Nicosia F2 0-1 Omonia Nicosia FC1
F 28/02 SKF Sered6 0-5 Slovan Bratislava2
F 28/02 Slovan Bratislava B 0-3 Sport Podbrezova
F 28/02 STK Samorin15 0-1 Tatran LM13
F 28/02 Lausanne Sports2 2-0 Lugano1
F 28/02 Luzern3 2-2 Young Boys3
F 28/02 FC Sion4 0-2 Vaduz1
F 28/02 Barakaldo CF11 0-4 Racing Santander3
F 28/02 Real Union Irun1 2-0 SD Amorebieta1
F 28/02 Andorra CF2 3-0 AE Prat
F 28/02 Real Aranjuez CF 0-0 SAD Villaverde San A
F 28/02 Torrejon CF 0-0 ED Moratalaz
F 28/02 Torrejon CF 0-0 Moratalaz
F 28/02 Saint Chris 0-0 Igualada
F 28/02 UCAM Cartagena 0-0 La Union CF
F 28/02 Villanueva 0-0 CD Robres
F 28/02 Pena Azagresa 0-0 CD Ardoi Draw
F 28/02 CD Villanueva 0-0 CD Robres
F 28/02 Santfeliuenc FC 0-0 UE Castelldefels
F 28/02 Paiosaco 0-0 Polvorin
F 28/02 RCP Valverdeno 0-0 Jerez Industrial CF
F 28/02 Selaya FC 0-0 CD Guarnizo
F 28/02 Santutxu FC2 3-0 Urgatz1
F 28/02 Llosetense1 1-1 Santa Catalina Atlet4
F 28/02 Ciudad de Murcia3 1-0 Lorca FC13
F 28/02 SFC Minerva4 0-2 Aguilas CF4
F 28/02 CD Illescas2 2-1 CD Pedroneras2
F 28/02 Recambios Colon CD1 0-3 Villarreal C1
F 28/02 Parla Escuela2 0-1 Alcorcon B
F 28/02 Real Jaen CF4 1-0 Loja CD3
F 28/02 Huercal 0-3 Mar Menor
F 28/02 Real Zaragoza B3 0-1 Bell Bridget2
F 28/02 Real Aranjuez CF2 0-2 Villaverde Boettiche1
F 28/02 CF Trival Valderas 1-0 CD El Alamo
F 28/02 Grama4 1-0 CF Peralada4
F 28/02 Deportivo La Coruna 15 1-2 Bergantinos CF5
F 28/02 Coria CF5 2-2 La Palma3
F 28/02 Ibiza Islas Pitiusas1 2-0 CD Genova
F 28/02 Murcia B3 0-0 UD Los Garres6
F 28/02 Cacereno3 3-0 CD Azuaga2
F 28/02 Ted Contois Feng1 1-2 Arroyo Club Polidepo2
F 28/02 CD Montijo 5-1 EMD Aceuchal1
F 28/02 Vianes6 1-3 CD Anguiano2
F 28/02 CD Tedeon1 3-1 CP Calasancio2
F 28/02 CD Varea3 1-1 CD Arnedo4
F 28/02 CD Valdefierro3 0-1 Teruel2
F 28/02 CD Vallobin6 1-3 UC Ceares3
F 28/02 EI San Martin3 2-2 CD Llanes7
F 28/02 SD Lenense3 1-3 Real Aviles3
F 28/02 CD Ariznabarra2 0-3 Urduliz FT2
F 28/02 CE Europa5 2-2 Terrassa3
F 28/02 CP San Cristobal 1-0 Igualada1
F 28/02 EC Granollers 0-0 CE Banyoles3
F 28/02 Pobla De Mafumet CF23 1-1 CE Manresa12
F 28/02 RSD Alcala Henares1 2-0 CF Pozuelo Alarcon1
F 28/02 EG El Palmar4 0-2 UCAM Murcia CF B2
F 28/02 Rapido de Bouzas 2-0 CD Pontellas
F 28/02 UD Somozas 0-0 Silva SD
F 28/02 Deportiva Minera 0-0 Muleno CF
F 28/02 UP Plasencia 2-0 AD Lobon
F 28/02 Epila CF 0-0 Brea
F 28/02 CD Guadalajara 1-0 UB Conquense
F 28/02 UD Llanera 3-3 Aviles Stadium CF
F 28/02 UD Gijon Industrial 3-0 SD Navarro CF
F 28/02 Racing B 5-0 FC Rinconeda Polanco
F 28/02 Figueres 1-2 UE Sants
F 28/02 Girona B 2-1 Sant Andreu
F 28/02 Mostoles5 0-1 Leganes B2
F 28/02 DAV Santa Ana3 0-2 Compston Ekala2
F 28/02 Poli Almeria 3-2 CD Huetor Vega
F 28/02 Villanueva del Pardi 0-1 Alcobendas Sport
F 28/02 Melilla CD 1-0 CD El Palo
F 28/02 CF Platges De Calvia 1-1 CD Binissalem
F 28/02 CD Diocesano 5-2 CF Trujillo
F 28/02 Samano 3-0 Ribamontan Al Mar CF
F 28/02 Atletico Mancha real 2-2 Almeria B
F 28/02 CD Buzanada2 0-1 CD Mensajero2
F 28/02 CD Vera6 1-1 CD Santa Ursula5
F 28/02 Atletico Victoria4 1-1 Tenisca2
F 28/02 UD Alcudia 0-0 Formentera
F 28/02 UD Gran Tarajal ST 2-0 UD Kia
F 28/02 La Quadra 1-1 Arucas CF
F 28/02 Atletico Tacoronte2 1-1 CD Atletico Paso3
F 28/02 AD Union Adarve2 5-0 CD San Fernando de H16
F 28/02 FC Cartagena4 0-2 FC La Union Atletico3
F 28/02 CD Mirandes B1 3-0 CD Cebrerena2
F 28/02 Barbastro 1-0 AD Sabinanigo
F 28/02 SD Borja 0-0 Utebo FC
F 28/02 UF Beniganim 1-0 Hercules II
F 28/02 CD Pena Azagresa15 1-0 CD Ardoi Draw1
F 28/02 Club Deportivo Sarin2 1-1 CD Cuarte Industrial4
F 28/02 SD Festra 0-1 Racing Villalbes
F 28/02 CD Arenteiro 1-0 UD Ourense
F 28/02 Murchante 1-0 Fontellas
F 28/02 Alfaro 2-0 CD Berceo
F 28/02 Rio Sports 5-0 CA River Ebro5
F 28/02 CD Pradejon 2-1 Yague CF
F 28/02 CF Illueca 0-2 SD Huesca II
F 28/02 AD Almudevar 0-0 CF Calamocha
F 28/02 UD Fraga 1-0 CA Monzon
F 28/02 Tamar Ritter 0-0 CD Binefar
F 28/02 La Solana 2-0 Almagro CF
F 28/02 Manzanares CF 0-0 Albacete B
F 28/02 CD Torrijos 1-0 CD Azuqueca
F 28/02 Viveiro CF 0-3 CSD Arzua
F 28/02 CCD Alberite 0-1 Casalarreina
F 28/02 Ribadumia CF3 1-0 CD Barco5
F 28/02 UD Paiosaco4 0-1 Polvorin11
F 28/02 CD Cardassar15 1-3 UD Collerense3
F 28/02 Olimpico de Totana12 1-0 EDMF Churra3
F 28/02 AD Llerenense4 1-0 Olivenza FC4
F 28/02 CD Coria2 4-1 CD Calamonte1
F 28/02 CP Valdivia5 1-0 Kinatu4
F 28/02 RCP Valverdeno2 0-2 Jerez4
F 28/02 Naxara4 2-3 UD Logrones B4
F 28/02 Gimnastica Torrelave4 1-1 Club Deportivo Trope5
F 28/02 Flat Earth FC5 1-1 Rayo Vallecano B3
F 28/02 G. Segoviana2 4-1 Numancia B2
F 28/02 La Baneza2 0-0 Atletico Astorga5
F 28/02 Real Avila CF13 2-0 Colegios Diocesanos2
F 28/02 Atletico Porcuna CF1 2-1 Torredonjimeno1
F 28/02 UD Atios3 0-0 Arosa SC2
F 28/02 AG Estudiantes 5-1 CD As Pontes
F 28/02 CD Choco 1-2 CD Estradense
F 28/02 Mazarron CF 1-0 Racing Murcia
F 28/02 Moralo CP 2-0 CF Campanario
F 28/02 CD River Ega 3-3 CD Subiza
F 28/02 CD Corellano 1-1 Valle de Egues
F 28/02 Pena Sport 2-0 Bidzala
F 28/02 CDFC La Calzada 2-0 Tudelano
F 28/02 CS Puertollano 3-1 Quintanar Del Rey
F 28/02 CD Marchamalo3 2-1 CD Tarancon13
F 28/02 Manchego Ciudad 0-0 Almansa
F 28/02 CD Barquereno 4-0 CD Bezana
F 28/02 CF Vimenor 2-0 Castro
F 28/02 Suodu Pei 0-1 Santurtzi CD
F 28/02 UD Alzira 0-2 CD Roda
F 28/02 Almazan 2-0 Arandina
F 28/02 CD Becerril2 0-0 CD Penalanda4
F 28/02 Atletico Pulpileno 2-0 CD Plus Ultra
F 28/02 Caudal 4-0 CD Mosconia1
F 28/02 Vilamarxant CF 1-1 Atletico Saguntino
F 28/02 Torrent C.F3 0-2 Acero4
F 28/02 CA Bembibre1 0-1 CD La Virgen Del Cam2
F 28/02 Huracan Balazote1 0-0 Atletico Ibanes2
F 28/02 Eldense1 2-0 Novelda CF1
F 28/02 Real Sociedad C2 1-1 SD Balmaseda FC4
F 28/02 Atletico Pinto5 1-0 Mostoles CF5
S 28/02 Valdesoto 0-0 Club Siero
S 28/02 Deportivo Ourense 0-0 CF Alondras
F 28/02 Aspe (w)11 1-2 CFF Maritim (w)1
F 28/02 Plaza Argel (w)1 2-2 Ciudad de Murcia (w)2
F 28/02 Vallecas CF (w)1 3-1 UD Mos (W)1
F 28/02 Sporting De Huelva B1 4-4 CP San Miguel (w)13
F 28/02 Las Majoreras (w)11 1-6 CFS La Garita (w)
F 28/02 Madrid CFF III (W) 2-4 Getafe (W)
F 28/02 Sant Gabriel (w)12 3-2 UD Collerense B (w)1
F 28/02 Villarreal (w)2 1-1 Real Union de Teneri3
F 28/02 Sporting Gijon (w) 1-2 Madrid CFF II (w)1
F 28/02 Granada CF(w)2 0-1 CD Pozoalbense (w)1
F 28/02 CF Bansander U193 2-1 Racing Santander U192
F 28/02 Extremadura U192 0-0 Badazous U191
F 28/02 Patacona CF U192 2-4 UD Alzira U195
F 28/02 Racing Ferrol U19 1-3 Ural CF U19
F 28/02 San Felix CF U191 5-0 Dos Hermanas U192
F 28/02 AD San Juan U191 1-2 CD Pamplona U192
F 28/02 Tropezon U195 4-1 Marina Sport U191
F 28/02 Cultural Leonesa U192 1-0 Mostoles U191
F 28/02 Santutxu U192 0-1 Bilbao U19
F 28/02 CD Roda U19 3-1 Torre Levante U19
F 28/02 Leganes U1914 1-2 Trival Valderas U195
F 28/02 Alcorcon U191 0-2 Getafe U191
F 28/02 UD Santa Marta U192 1-2 Valladolid U192
F 28/02 CE Europa U1914 1-0 Penya Arrabal U193
F 28/02 Espanyol U19 1-2 CD San Francisco U1913
F 28/02 Vazquez Cultural U19 0-2 CD Santa Fe U19
F 28/02 Villarreal U1912 2-3 Levante U195
F 28/02 Nazillispor 1-1 Halide Edip Adivarsp
F 28/02 Tekirdagspor 1-1 Mardin BB
F 28/02 Yomraspor1 2-0 Fethiyespor3
F 28/02 Yimpas Yozgatspor 1-4 Erzin Belediyespor
F 28/02 ASK Bravo Publikum2 0-1 NK Mura 051
F 28/02 Domzale 1-0 ND Gorica1
F 28/02 FK Radnicki Beograd 1 0-3 Red Star Belgrade U12
F 28/02 TSC Backa Topola U191 3-2 FK Napredak U192
F 28/02 Pozarevac (w)3 6-0 ZFK Zemun (w)1
F 28/02 Vojvodina (w)1 2-2 ZFK TSC (w)12
F 28/02 US Goree1 1-2 AS Douanes Dakar1
F 28/02 AS Dakar Sacre Coeur1 0-1 CNEPS4
F 28/02 ASEC Ndiambour 0-3 Teunhueth FC
F 28/02 Generation Foot 2-0 ASC Jaraaf
F 28/02 Mbour 1-2 Diambars
F 28/02 Livingston2 0-1 Saint Johnstone2
S 28/02 Celtic (w) 0-0 Motherwell (w)
S 28/02 Forfar Farmington (w 0-0 Hibernian (w)
S 28/02 Glasgow Rangers (w) 0-0 Glasgow City (w)
S 28/02 Spartans (w) 0-0 Hearts (w)
F 28/02 Pretoria Callies 0-0 JDR Stars
F 28/02 TS Sporting2 1-2 Richards Bay2
F 28/02 Chippa United4 1-1 Cape Town City1
F 28/02 Chertanovo Moscow Yo1 2-1 Rotor Volgograd Yout7
F 28/02 Spartak Moscow16 1-2 Rubin Kazan14
F 28/02 Terek Grozny17 1-2 Dynamo Moscow2
F 28/02 FC Krasnodar12 2-2 Ural Sverdlovsk Obla2
F 28/02 Farul Constanta4 1-0 Luceafarul Oradea2
F 28/02 Pandurii Targu-Jiu4 0-4 Petrolul Ploiesti3
F 28/02 AFC Hermannstadt5 1-2 Sepsi4
F 28/02 Botosani3 0-2 Steaua Bucuresti3
F 28/02 Afjet Afyonspor 2-0 Inegolspor
F 28/02 Corum Belediyespor 3-0 Ergene Velimese
F 28/02 Gumushanespor3 0-2 Amedspor2
F 28/02 Hacettepe SK1 0-1 Erzincanspor2
F 28/02 Kocaelispor1 3-1 Nigde Belediyespor2
F 28/02 Manisa BB Spor15 1-1 Ankarademirspor3
F 28/02 Sariyer 3-0 Sancaktepe Belediye
F 28/02 Usakspor2 0-0 Hekimoglu Trabzon2
F 28/02 Zonguldak4 1-1 Kahramanmarasspor3
F 28/02 Amora (w)2 3-0 CA Ouriense (w)1
F 28/02 SCU Torreense (w)3 1-7 Famalicao (w)3
F 28/02 SL Benfica (w)1 4-2 Maritimo (w)1
S 28/02 A-dos-Francos (w) 0-0 Estoril Praia (w)
F 28/02 Djurgardens - AIK Solna
F 28/02 Real Sport Clube Que13 3-1 Praiense12
F 28/02 Oriental Lisboa 1-1 GD Fontinhas
F 28/02 Louletano3 2-1 Amora FC13
F 28/02 Rabo Peixe3 0-1 Olimpico Montijo2
F 28/02 Mokala Pancheners 1-0 Olhanense SC2
F 28/02 Sporting Braga II4 1-1 Sal gadacz5
F 28/02 AD Castro Daire4 0-3 S. Joao Ver3
F 28/02 Fafe 3-1 Rio Ave B
F 28/02 Sanjoanense3 3-0 Lusitanos13
F 28/02 Alcains 0-2 Sertanense FC
F 28/02 Beira Mar2 1-1 Sp. Espinho1
F 28/02 Berco SC 4-1 Mondinense1
F 28/02 CF Canelas 20101 1-2 Valadares Gaia FC1
F 28/02 Esp. Lagos1 1-1 Moura4
F 28/02 CF Estrela1 1-0 Belenenses B13
F 28/02 Fabril Barreiro7 0-2 Sporting CP B2
F 28/02 Juventude de Evora2 1-0 Pinhalnovense13
F 28/02 Leca2 2-0 Coimbroes11
F 28/02 Lourinhanense 1-2 Loures1
F 28/02 Sacavenense3 4-0 Sintrense11
F 28/02 Marr Tino 0-1 Brito SC6
F 28/02 Maria da Fonte3 1-0 CD Cerveira2
F 28/02 Vianense 0-0 Mirandela
F 28/02 SU 1 Dezembro4 2-1 FC Caldas4
F 28/02 Clube Desportivo Tro5 1-0 Salgueiros2
F 28/02 Uniao Leiria2 1-0 CG Vitoria Sernache3
F 28/02 Vidago FC4 2-1 Merelinense2
F 28/02 Vilaverdense3 2-2 Montalegre2
F 28/02 UD Santarem3 0-2 SCU Torreense3
S 28/02 USC Paredes 0-0 Maritimo B
F 28/02 Lleida5 0-1 Barcelona B4
F 28/02 Estoril5 3-2 SL Benfica B3
F 28/02 CD Mafra14 1-0 Penafiel1
F 28/02 Casa Pia AC6 2-0 Oliveirense11
F 28/02 Leixoes2 2-1 Viseu1
F 28/02 Wisla Plock1 1-3 Wisla Krakow2
F 28/02 Cracovia Krakow25 2-4 Zaglebie Lubin4
F 28/02 Slask Wroclaw1 2-1 Pogon Szczecin1
F 28/02 Chelmianka Chelm 3-0 Wisla Sandomierz
F 28/02 Avia Swidnik 1-1 Cracovia II
F 28/02 Stargard Szczecinski 1-1 Slask Wroclaw II3
F 28/02 Jutrzenka Giebultow 0-3 LKS Lagow
F 28/02 Gornik Polkowice13 2-2 Chojniczanka Chojnic3
F 28/02 Korona Kielce4 2-2 Chrobry Glogow14
F 28/02 Olimpia Asuncion4 2-1 Cerro Porteno2
F 28/02 Shabab Beit Fajjar1 2-0 Markaz Askar2
F 28/02 CD Junior de Managua 1-0 Juventus Managua U20
F 28/02 Diriangen U20 2-1 Deportivo Ocotal U201
F 28/02 Costa Del Este3 1-1 Alianza FC (PAN)14
F 28/02 Sporting San Migueli12 0-0 Plaza Amador1
F 28/02 Real Esteli U201 1-1 Managua U202
F 28/02 CS Municipal 0-0 San Judas
F 28/02 America JDE1 0-2 Bravos Primavera4
F 28/02 Deportivo Masaya13 1-1 Rivas FC23
F 28/02 UNAN Managua1 6-2 FC Naciones Unidas
F 28/02 Real Esteli12 1-1 Managua FC12
F 28/02 Diriangen13 0-1 Deportivo Ocotal4
F 28/02 CD Junior Managua4 1-2 Juventus Managua4
F 28/02 Abia Warriors1 1-0 Wikki Tourist12
F 28/02 Akwa United2 3-0 Rivers United2
F 28/02 Akwa Starlets 3-3 Kano Pillars2
F 28/02 Enugu Rangers Intern1 2-0 Heartland FC12
F 28/02 Ifeanyi Ubah1 0-0 Plateau United2
F 28/02 Jigawa Golden Stars2 0-0 Enyimba2
F 28/02 Kwara United4 2-0 Warri Wolves FC13
F 28/02 Lobi Stars1 2-1 Katsina United4
F 28/02 MFM FC3 1-0 Nasarawa United1
F 28/02 Sunshine Stars FC 0-0 Adamawa United1
F 28/02 Boys Union Club 3-0 Naya Basti Yuwa Club2
F 28/02 Jhamsikhel Youth Clu2 0-1 Khumaltar Youth Club2
F 28/02 Jezero Plav2 0-2 FK Sutjeska Niksic2
F 28/02 FK Rudar Pljevlja 2-0 OFK Petrovac11
F 28/02 FK Iskra Danilovgrad3 1-0 FK Podgorica3
F 28/02 FK Zeta2 1-2 Decic Tuzi2
F 28/02 FK Buducnost Podgori3 1-0 OFK Titograd15
F 28/02 Belasica Strumica2 1-2 FC Struga Trim Lum1
F 28/02 FK Makedonija Gjorce6 0-0 Borec Veles3
F 28/02 Pelister Bitola4 3-1 Renova Cepciste2
F 28/02 Rabotnicki Skopje2 1-1 Sileks3
F 28/02 FK Shkendija 79 2-1 FC Vardar Skopje
F 28/02 FK Shkupi5 0-0 Academy Pandev2
F 28/02 Chivas Guadalajara (1 5-1 Aguilas de Leon (w)1
F 28/02 Puebla (w) 0-1 Queretaro (w)1
F 28/02 Azores De Hidalgo2 1-4 Intel Paja1
F 28/02 Dhamk 1-3 Al-Shabab(KSA)13
F 28/02 Monarcas Morelia3 0-2 Celaya FC5
F 28/02 Monterrey1 2-1 Club Tijuana2
F 28/02 Santos Laguna 3-2 FC Juarez2
F 28/02 Chivas Guadalajara1 2-1 Pumas U.N.A.M.2
F 28/02 Agrani Bank Ltd SC3 0-0 Fakirapool Young Men1
F 28/02 Raja de Beni Mellal 1-1 TAS de Casablanca
F 28/02 ASS Association Spor 0-3 Wydad Fes
F 28/02 Wydad Temara 0-0 Kawkab de Marrakech
F 28/02 Olympique de Safi1 0-1 Union Touarga Sport 3
F 28/02 IRT Itihad de Tanger2 1-2 MCO Mouloudia Oujda2
F 28/02 DHJ Difaa Hassani Ja2 0-0 Raja Casablanca Atlh2
F 28/02 Stade Malien de Bama 1-1 Lafia Club de Bamako1
F 28/02 Marsa2 1-1 Pembroke Athleta5
F 28/02 Fgura United 1-2 Qrendi
F 28/02 Pieta Hotspurs1 0-1 Zebbug Rangers3
F 28/02 Mqabba FC1 0-0 Vittoriosa Stars4
S 28/02 Marsaxlokk FC 0-0 St Georges
F 28/02 Balzan FC1 5-1 Sliema Wanderers FC3
F 28/02 Senglea Athletic4 1-3 Valletta FC2
F 28/02 Five FC2 1-2 ASSM Elgeco Plus2
F 28/02 Feralpisalo1 1-0 Legnago Salus4
F 28/02 Al Raed 4-0 Al-Ameade3
F 28/02 Al-Qadasiya2 1-5 Al Ittihad(KSA)
F 28/02 Al-Fateh3 2-5 Al Hilal1
F 28/02 Al-Nasr(KSA)2 2-2 Abha
F 28/02 Bucheon FC 199515 1-2 Daejeon Citizen3
F 28/02 Busan I Park1 0-3 Seoul E-Land FC1
F 28/02 Pohang Steelers2 2-1 Incheon United3
F 28/02 Suwon Samsung Bluewi 1-0 Gwangju Football Clu3
F 28/02 KCB SC 0-3 Kariobangi Sharks
F 28/02 Posta Rangers 1-2 Sofapaka FC2
F 28/02 Nairobi Star City2 2-0 Mathare United2
F 28/02 Wazito FC 1-0 Kericho
F 28/02 Vihiga United 0-0 Weston Shitima
F 28/02 Ulinzi Stars Nakuru 0-2 Bandari
F 28/02 Kakamega Homeboyz 1-2 AFC Leopards
F 28/02 Sanger 3-0 Tokatspor
F 28/02 Machida Zelvia 1-1 Montedio Yamagata1
F 28/02 Mito Hollyhock1 1-2 Omiya Ardija
F 28/02 JEF United Ichihara 2 1-1 Ventforet Kofu
F 28/02 Tochigi SC 0-2 Fagiano Okayama
F 28/02 Thespa Kusatsu1 2-1 Blaublitz Akita3
F 28/02 Tokyo Verdy1 3-0 Ehime FC1
F 28/02 FC Ryukyu2 1-0 Jubilo Iwata1
F 28/02 Renofa Yamaguchi2 0-0 Matsumoto Yamaga FC2
F 28/02 Al Faisaly 3-0 Al-Baqs1
F 28/02 Maan 1-0 Sahab SC1
F 28/02 Res Roma (w) 2-0 Empoli (w)1
F 28/02 San Marino College ( 1-3 Juventus (w)
F 28/02 Nardo2 4-0 FB Brindisi 19123
F 28/02 Aglianese14 0-1 ASD Seravezza Calcio3
F 28/02 Arconatese3 1-3 Chieri2
F 28/02 ASD Cartigliano3 0-0 ASD Caldiero Terme3
F 28/02 ASD Flaminia Civita 4 1-2 AS Ostia Mare2
F 28/02 ASD Grassina6 1-2 US Pianese1
F 28/02 ACD Campodarsego14 1-4 ASD Manzanese3
F 28/02 As Casale Calcio3 1-2 USD Castellanzese2
F 28/02 Castelnuovo 3-2 Aprilia
F 28/02 Citta di Fasano2 2-2 Casarano2
F 28/02 Cjarlins Muzane3 1-3 Montebelluna3
F 28/02 Correggese Calcio3 1-2 ASD Pro Livorno2
F 28/02 Fossano Calcio1 0-3 Borgosesia1
F 28/02 Gavorrano1 1-0 ASD Sporting Trestin3
F 28/02 GSD Ambrosiana4 1-2 ASD San Giorgio-Sedi1
F 28/02 Legnano2 3-1 TSV Klausdorf2
F 28/02 Montespaccato3 1-2 Trastevere Calcio2
F 28/02 Ponte San Pietro2 0-1 Real Calepina FC3
F 28/02 Real Forte Querceta3 1-0 ASD Sasso Marconi2
F 28/02 Recanatese2 3-2 Giulianova4
F 28/02 Rende4 1-2 Gelbison1
F 28/02 San Nicolo Notaresco1 2-0 Olympia Agnonese4
F 28/02 Sangiovannese2 2-0 UC Sinalunghese14
F 28/02 Santa Maria 1-1 Castrovillari
F 28/02 SC Caronnese 1-1 A.S. Varese3
F 28/02 Scandicci5 0-0 San Donato Tavarnell3
F 28/02 SCD Progresso Calcio2 0-2 Prato2
F 28/02 SS Nola 192515 1-0 Arzachena13
F 28/02 US Corticella 1-3 Forli
F 28/02 US Folgore Caratese13 1-4 A.S.D. Bra2
F 28/02 USD Casatese1 0-0 Franciacorta2
F 28/02 USD Latte Dolce12 2-3 Nuova Monterosi4
F 28/02 Vastese1 2-2 Atletico Terme Fiugg2
F 28/02 Azy based nano Bo 0-1 Trento
F 28/02 ASD Imperia3 2-0 Derthona3
S 28/02 Rimini 0-0 Lentigione
S 28/02 US Fiorenzuola 0-0 SSD Marignanese
F 28/02 SD Laredo4 0-1 Portugalete2
F 28/02 UE Llagostera3 2-1 UE Cornella16
F 28/02 Catanzaro4 2-1 Ternana2
F 28/02 Vibonese 1-1 Catania
F 28/02 Francavilla1 1-2 AC Monopoli
F 28/02 Viterbese5 1-0 Palermo24
F 28/02 Bisceglie 19132 0-1 Juve Stabia4
F 28/02 Teramo12 2-0 Paganese3
F 28/02 Hapoel Beer Sheva1 1-1 Beitar Jerusalem3
F 28/02 FC Goa5 0-0 Fateh Hyderabad2
F 28/02 Mumbai City4 2-0 Mohun Bagan(Ind)2
F 28/02 Rebels FC (W)1 1-4 Misaka United (W)
F 28/02 WAFA 1-2 LYGSEDA FC3
F 28/02 Mohammedan SC11 2-0 Real Kashmir FC1
F 28/02 Sudeva Moonlight FC 2-3 Trau FC1
F 28/02 Chennai City12 0-3 Aizawl FC1
F 28/02 Arema Malang 0-0 PSM Makassar
F 28/02 Bali United 0-0 PSS Sleman
F 28/02 Barito Putera 0-0 Persiraja Aceh
F 28/02 Madura United 0-0 Persita Tangerang
F 28/02 Persebaya Surabaya 0-0 Bhayangkara Surabaya
F 28/02 Persib Bandung 0-0 Persipura Jayapura
F 28/02 Persija Jakarta 0-0 PSIS Semarang
F 28/02 Pusamania Borneo FC 0-0 Persik Kediri
F 28/02 Pstni 0-0 Persela Lamongan
F 28/02 Trottur Reykjavik (w 2-2 IBV Vestmannaeyjar (
F 28/02 UMF Selfoss (w) 3-1 KR Reykjavik (w)
F 28/02 Valur (w) 8-0 Keflavik (w)1
F 28/02 Leiknir F 4-1 Hottur Huginn
F 28/02 Throttur Reykjavik U 0-0 IA Kari U19
S 28/02 HK YmirU19 0-0 Breidablik UBK U19
F 28/02 Budapest Honved II 2-1 Vac-Dunakanyar2
F 28/02 BVSC2 2-1 Egri FC13
F 28/02 Mezokovesd Zsory II 2-2 Senyo Carnifex15
F 28/02 Bekescsaba1 1-1 Dorogi FC1
F 28/02 Budaorsi SC2 2-7 FC Ajka4
F 28/02 Csakvari TK 3-0 SOROKSAR12
F 28/02 Gyori ETO2 1-0 DEAC1
F 28/02 Bodajk FC Siofok3 2-3 Szegedi AK2
F 28/02 Szentlorinc SE4 0-0 Pecsi MFC3
F 28/02 Szolnoki MAV FC 1-2 Gyirmot SE
F 28/02 Szombathelyi Haladas3 4-0 Kaposvar2
F 28/02 Kazincbarcika 0-2 Nyiregyhaza
F 28/02 Debrecin VSC4 1-2 Vasas2
F 28/02 Paksi SE Honlapja1 1-3 Ujpesti3
F 28/02 ZalaegerzsegTE13 0-2 Fehervar Videoton2
F 28/02 CD Motagua4 1-2 CD Olimpia4
F 28/02 Platense4 0-4 Honduras Progreso3
S 28/02 Koninklijke HFC 0-0 AFC
F 28/02 Sparta Rotterdam11 0-2 Willem II
F 28/02 PSV Eindhoven5 2-1 AFC Ajax1
F 28/02 Groningen3 2-0 Fortuna Sittard
F 28/02 AZ Alkmaar1 4-2 Feyenoord4
F 28/02 SC Heerenveen (w) 1-3 Ajax Amsterdam (w)
F 28/02 FC Twente Enschede (1 1-1 PSV Eindhoven (w)1
F 28/02 CSD Amatitlan4 1-0 Deportivo Barberena 2
F 28/02 Deportivo Colomba4 0-0 CSD Chiquimulilla2
F 28/02 Deportivo Santa Cruz13 2-1 Manati FC23
S 28/02 CD Sansare 1-1 Juventud Pinulteca F
F 28/02 Deportivo Mictlan3 2-0 CSYD Carcha4
F 28/02 Puerto San Jose1 1-1 Nueva Concepcion2
F 28/02 Suchitepequez1 2-0 Coatepecano IB4
F 28/02 Marquense2 3-2 Deportivo Xinabajul13
F 28/02 CD Achuapa3 2-1 Coban Imperial13
F 28/02 Deportivo Sanarate3 0-0 CSyD Sacachispas2
F 28/02 Xelaju MC3 2-1 CD Puerto de Iztapa4
F 28/02 Rhodos FC 0-0 Santorini 2020
S 28/02 Kallithea 0-0 Niki Volou
S 28/02 Ialysos 0-0 Asteras Vlachioti
S 28/02 Egaleo Athens 0-0 Kalamata AO
S 28/02 Aspropyrgos Enosis 0-0 AO Episkopis Rethymn
F 28/02 Ergotelis2 1-0 Apollon Larissas15
F 28/02 Panahaiki-20051 1-0 SKODA Xanthi2
F 28/02 Aris Thessaloniki2 3-0 Atromitos Athens2
F 28/02 AEL Larisa3 1-0 Panaitolikos Agrinio2
F 28/02 Lamia3 0-0 Pas Giannina2
F 28/02 Panathinaikos4 1-1 AEK Athens2
F 28/02 Asante Kotoko FC3 0-0 Accra Hearts of Oak1
F 28/02 Tallinding United2 1-1 WAA Banjul2
S 28/02 Wallidan 0-0 Gambia Ports Authori
F 28/02 Steve Biko1 1-1 Immigration FC2
F 28/02 Turbine Potsdam (w) 2-1 SC Sand (w)
F 28/02 Hertha Zehlendorf U1 0-0 Hertha BSC Berlin U1
F 28/02 Dynamo DresdenU17 0-0 Werder Bremen U17
F 28/02 Chemnitzer(U17) 0-0 Hallescher FC U17
F 28/02 VfL Wolfsburg U17 0-0 Energie Cottbus U17
F 28/02 Holstein Kiel U17 0-0 Viktoria Berlin U17
F 28/02 RasenBallsport Leipz 0-0 Hamburger SV U17
F 28/02 Eintr. BraunschweigU 0-0 Hannover 96 U17
F 28/02 Carl Zeiss Jena U17 0-0 Union Berlin U17
F 28/02 Greuther Furth U17 0-0 Kaiserslautern U17
F 28/02 Stuttgarter Kickers 0-0 Eintracht Frankfurt
F 28/02 VfB Stuttgart U17 0-0 Karlsruher SC U17
F 28/02 SC Freiburg U17 0-0 FSV Mainz 05 U17
F 28/02 FSV Frankfurt U17 0-0 SV Wehen Wiesbaden U
F 28/02 SpVgg Unterhaching U 0-0 TSV 1860 Munchen U17
F 28/02 FC Heidenheim U17 0-0 SV Darmstadt U17
F 28/02 Augsburg U17 0-0 Hoffenheim U17
F 28/02 Nurnberg U17 0-0 Bayern Munchen U17
F 28/02 SG Unterrath U17 0-0 Fortuna Dusseldorf U
F 28/02 Preussen Munster U17 0-0 SC Paderborn 07 U17
F 28/02 Arminia Bielefeld U1 0-0 Monchengladbach U17
F 28/02 Fortuna Koln U17 0-0 Dortmund U17
F 28/02 Koln U17 0-0 RW Essen U17
F 28/02 FC Schalke 04 U17 0-0 Aachen U17
F 28/02 Wuppertaler SV Borus 0-0 SV Lippstadt U17
F 28/02 Bochum U17 0-0 Bayer Leverkusen U17
F 28/02 VfB Stuttgart II 2-1 Rot-Weiss Koblenz
F 28/02 SC Freiburg (Youth)2 3-1 FSV Mainz 05 (Youth)3
S 28/02 VSG Altglienicke 0-0 Germania Halberstadt
S 28/02 Bischofswerdaer FV 0-0 Berliner FC Dynamo
S 28/02 BSG Chemie Leipzig 0-0 ZFC Meuselwitz
S 28/02 Chemnitzer 0-0 FC Lokomotive Leipzi
S 28/02 Energie Cottbus 0-0 SV Babelsberg 03
S 28/02 Carl Zeiss Jena 0-0 Berliner AK 07
S 28/02 Lichtenberg 47 0-0 BFC Viktoria 1889
S 28/02 FSV luckenwalde 0-0 Hertha BSC Berlin Yo
S 28/02 FSV Optik Rathenow 0-0 FSV Union Furstenwal
S 28/02 Tennis Borussia Berl 0-0 VfB Auerbach
F 28/02 Dila Gori5 1-1 Shukura Kobuleti14
F 28/02 FC Telavi3 1-0 Samtredia
F 28/02 HB Torshavn 3-1 NSI Runavik1
F 28/02 Cardiff City (w) 0-0 Yeovil Town (w)
F 28/02 Gillingham (w) 0-0 Milton Keynes Dons (
F 28/02 Keynsham Town (w) 0-0 Chichester City (w)
F 28/02 Oxford United (w) 0-0 Queens Park Rangers
F 28/02 Plymouth Argyle (w) 0-0 Portsmouth (w)
F 28/02 Watford (w) 0-0 Crawley Wasps (w)
F 28/02 Dire Dawa2 2-2 Sebeta City4
F 28/02 Fasil Kenema2 1-0 Kedus Giorgis1
F 28/02 Vaprus Parnu 0-0 FC Kuressaare
F 28/02 Voru JK 1-1 Tallinna FC Ararat T
F 28/02 Tallinna FC Levadia 0-2 Flora Tallinn II
F 28/02 JK Nomme Kalju U21 4-0 Tabasalu Charma
S 28/02 Paide Linnameeskond 0-0 Kohtla Jarve JK Jarv
F 28/02 London City Lionesse1 0-1 Durham Wildcats LFC 1
F 28/02 Derby County (w) 0-0 Sheffield (w)
F 28/02 Fylde LFC (w) 0-0 Sunderland (w)
F 28/02 Hull City (w) 0-0 Burnley (w)
F 28/02 Loughborough Foxes ( 0-0 Nottingham Forest (w
F 28/02 Stoke City (w) 0-0 West Bromwich WFC (w
F 28/02 Ala ab Damanhour 1-0 El Hammam
S 28/02 Panserraikos 0-0 Apollon Kalamarias
S 28/02 AO Kavala 0-0 Olympiakos Volou
S 28/02 Veria FC 0-0 Pierikos
S 28/02 Thesprotos 0-0 Almopos Arideas
S 28/02 AO Triglia 0-0 AEP Kozani
F 28/02 9 de Octubre1 1-2 Mushuc Runa4
F 28/02 Olmedo Riobamba3 0-0 Liga Dep. Universita2
F 28/02 Barcelona SC(ECU)2 3-0 Tecnico Universitari3
F 28/02 Nordsjaelland1 2-2 Aalborg3
F 28/02 Odense BK3 2-1 Randers FC3
F 28/02 FC Copenhagen2 3-3 Aarhus AGF3
F 28/02 Midtjylland13 1-0 Brondby IF1
F 28/02 Herfolge Boldklub Ko1 3-0 Vendsyssel2
F 28/02 Fremad Amager1 2-2 Hobro2
F 28/02 Mlada Boleslav1 3-0 MFK Karvina3
F 28/02 Sigma Olomouc1 0-1 Tescoma Zlin
F 28/02 Synot Slovacko3 2-3 Slavia Praha3
F 28/02 SK Zapy 0-0 Jablonec B
F 28/02 Apollon Limassol LFC1 2-1 Nea Salamis Famagust1
F 28/02 Ermis Apollon (w)1 0-2 Karmiotissa Chrisomi2
F 28/02 Lefkothea Latisa (w)1 1-0 Omonia Nicosia (w)3
F 28/02 APOEL Nicosia2 2-0 Ethnikos Achnas FC1
F 28/02 Inter Zapresic U194 2-1 Sesvete U192
F 28/02 Zagreb locomotive U11 3-1 ZNK Osijek U1912
F 28/02 NK Rudes U191 1-0 NK Dugopolje U1912
F 28/02 Bijelo Brdo1 2-0 Hajduk Split II1
F 28/02 HNK Gorica2 3-1 Istra 1961 Pula1
F 28/02 Dinamo Zagreb1 3-0 Slaven Koprivnica4
F 28/02 Oriolik11 0-0 Rudar Labin12
F 28/02 Saprissa (w)12 1-0 Alajuelense (w)2
F 28/02 Municipal Turrialba13 0-3 Futbol Consultants M3
F 28/02 Alajuelense2 3-0 Sporting San Jose13
F 28/02 AD San Carlos3 0-3 Limon FC1
F 28/02 Tigres Zipaquira3 1-1 Universitario de Pop15
F 28/02 Real Santander2 1-1 Deportes Quindio3
F 28/02 Envigado FC2 1-1 Dep.Independiente Me2
F 28/02 Deportes Tolima5 1-0 Aguilas Doradas2
F 28/02 Deportivo Pasto3 1-1 America de Cali1
F 28/02 Deportivo Cali13 2-1 Independiente Santa 3
F 28/02 BS Dynamic 1-0 Muzinga FC2
F 28/02 Le Messager Ngozi 0-0 Kayanza Utd
F 28/02 Musongati FC 1-0 Athletico Olympic
F 28/02 Olympique Star 1-1 Flambeau de lEst
F 28/02 Litex Lovech3 2-2 Ludogorets Razgrad I2
F 28/02 Botev Vratsa15 0-3 Tsarsko Selo3
F 28/02 Botev Plovdiv2 1-1 PFK Montana3
F 28/02 CSKA 1948 Sofia3 0-0 Levski Sofia
F 28/02 Rio Branco VN 2-0 Serra
F 28/02 Botafogo/PB (w)1 3-0 Perolas Negras (W)3
F 28/02 Sertaozinho2 0-1 XV de Piracicaba4
F 28/02 Sfax Railways 1-0 Sporting Ben Arous
F 28/02 Kalaa Sport1 0-1 Jerba Midoun3
F 28/02 Club Menzel Bouzelfa2 1-2 AS Gabes5
F 28/02 Rio Claro1 2-2 Sao Bernardo1
F 28/02 Bragantino2 1-0 Corinthians Paulista2
F 28/02 Santo Andre2 3-2 Santos2
F 28/02 Ferroviaria SP1 1-1 Inter de Limeira1
F 28/02 Sao Paulo 2-1 Botafogo SP2
F 28/02 Gremio Anapolis4 3-1 Anapolis FC2
F 28/02 Itumbiara EC GO2 1-1 Katalang BA4
F 28/02 Cascavel PR 1-0 Parana PR1
F 28/02 Coritiba PR 2-1 Cascavel CR1
F 28/02 Londrina PR5 1-1 Gremio Metropolitano2
F 28/02 Cianorte PR3 1-0 Atletico Paranaense1
F 28/02 Toledo Colonia Work 1 0-1 Rio Branco PR
F 28/02 Operario MS4 1-1 Azuriz FC1
F 28/02 Reet 3-2 Sete de Setembro PE
F 28/02 Nautico (PE)1 5-0 Central SC2
F 28/02 SC Paysandu Para2 1-1 Castanhal PA1
F 28/02 Cuiaba 6-1 Pocone MT
F 28/02 Nova Mutum EC7 1-0 Sociedade Acao2
F 28/02 Comercial-MS12 1-1 Uniao ABC2
F 28/02 Pouso Alegre2 0-0 COIMBRA ESPORTE CLUB2
F 28/02 CA Patrocinense2 0-2 Athletic Club MG3
F 28/02 Atletico Mineiro 3-0 Uniao Recreativa dos
F 28/02 Brasilia4 4-2 Samambaia DF4
F 28/02 River PI1 0-2 EC Flamengo PI3
F 28/02 Independente PA3 1-0 Tapajos3
F 28/02 Capital TO24 0-0 Tocantinopolis1
F 28/02 Parnahyba PI2 1-1 Fluminense PI2
F 28/02 Gremio (RS)3 0-1 Palmeiras12
F 28/02 Globo3 3-1 Palmeira RN1
F 28/02 ASSU RN 4-0 Potiguar RN
F 28/02 America FC Natal RN1 2-1 Santa Cruz RN4
F 28/02 Centro Sportivo Alag1 1-1 Treze Campina Grande3
F 28/02 Salgueiros AC2 2-3 Bahia1
F 28/02 Sport Club Recife PE1 1-1 Sampaio Correa/MA4
F 28/02 Ipora EC12 1-1 Goias4
F 28/02 Vila Nova12 1-0 Jaragua EC14
F 28/02 Caucaia CE4 0-1 Icasa CE6
F 28/02 Crato CE2 0-1 Ferroviario CE3
F 28/02 Guarany CE3 1-2 Uniclinic Atletico C3
F 28/02 Pacajus 4-0 Barbalha
F 28/02 Hercilio Luz SC 0-0 EC Prospera
F 28/02 EC Prospera(N)3 3-2 Hercilio Luz SC11
F 28/02 Figueirense3 3-0 Concordia AC3
F 28/02 Chapecoense SC 2-1 Avai FC SC
F 28/02 Brusque FC4 1-0 Metropolitano SC16
F 28/02 Joinville SC4 0-0 Marcilio Dias SC2
F 28/02 Bahia 0-1 United Nations Club1
F 28/02 Fluminense de Feira 1 1-0 Vitoria da Conquista
F 28/02 EC Jacuipense4 1-1 Juazeirense4
F 28/02 Desportiva Alianca Y5 1-0 CS Esportivo AL3
F 28/02 Oud Heverlee Leuven 1 3-0 Racing Genk (w)
F 28/02 Uttar Baridhara SC2 2-1 Sheikh Russel KC
F 28/02 Abahani Limited1 1-4 Bashundhara Kings1
F 28/02 ASFA-Yennenga 0-0 Sally Tas
F 28/02 AS Police Ouagadougo2 2-2 Royal FC1
F 28/02 Etoile Filante Ouaga1 1-2 Vitesse Delft2
F 28/02 Oud Heverlee Leuven 0-0 ASE de Chastre (w)
F 28/02 Rupel Boom 0-0 Olympic Charleroi
F 28/02 Royal Knokke 0-0 Francs Borains
F 28/02 Sint-Eloois-Winkel 0-0 RFC de Liege
F 28/02 Tienen 0-0 KSK Heist
F 28/02 URS Lixhe-Lanaye 0-0 La Louviere Centre
F 28/02 Lierse4 0-1 Seraing United2
F 28/02 Westerlo2 4-0 KMSK Deinze1
F 28/02 Standard Liege3 1-3 Anderlecht2
F 28/02 KFCO Wilrijk2 2-2 Mouscron Peruwelz5
F 28/02 Sint-Truidense12 1-2 KAS Eupen1
F 28/02 Sabail 0-0 Qarabag
F 28/02 Keshla FK 0-0 Sabah FK Baku
F 28/02 Qarabag1 1-0 Sabail1
F 28/02 Sabah FK Baku 1-1 Keshla FK
F 28/02 FC Wacker Innsbruck2 1-1 Kapfenberg13
F 28/02 Rapid Vienna (Youth)4 1-0 FC Liefering3
F 28/02 Melbourne Victory (w3 1-1 Canberra United (w)2
F 28/02 St Albans Saints3 0-2 Green Gully Cavalier
F 28/02 Heidelberg United2 0-1 South Melbourne5
F 28/02 Hapoel Herzliya2 1-2 Maccabi Tamra3
F 28/02 Morley Windmills 2-3 FC Ashfield
F 28/02 Kingsley SC2 2-1 Swan United
F 28/02 Murdoch University 1-4 Mandurah City1
F 28/02 Shamrock Rovers SC2 1-5 Olympic Kingsway SC
F 28/02 Sydney FC11 0-1 FC Macarthur2
F 28/02 Newcastle Jets4 0-2 Wellington Phoenix4
F 28/02 Lernayin Artsakh 1-4 FC West Armenia
F 28/02 Shirak Gjumri B 2-2 Noravank
F 28/02 Alashkert2 2-1 Lori Vanadzor2
F 28/02 FC Avan Academy2 0-1 Urartu2
S 28/02 FC Noah 0-0 Gandzasar Kapan
F 28/02 Independiente Chivil 0-0 FADEP Mendoza
F 28/02 Club Ciudad de Boliv2 3-0 Independiente Neuque14
F 28/02 Gimnasia yTiro15 2-0 CSD Fontana25
F 28/02 Racing de Cordoba2 2-1 Ben Hur Rafaela15
F 28/02 All Boys Reserves15 1-2 Deportivo Riestra Re13
F 28/02 CSD Flandria Reserve2 1-1 Deportivo Merlo Rese1
F 28/02 Deportivo Armenio Re2 1-1 CA San Miguel Reserv3
F 28/02 Deportivo Espanol Re1 2-1 Sacachispas Reserves1
F 28/02 Deportivo Laferrere 3 0-1 Canuelas FC Reserves2
F 28/02 San Martin Burzaco R1 3-1 Villa San Carlos Res13
F 28/02 Talleres Remedios Re1 3-2 Los Andes Reserves2
F 28/02 Inter Club Escaldes 2-0 CE Carroi
F 28/02 UE Engordany 5-0 Penya Encarnada
F 28/02 FC Santa Coloma15 1-0 UE Santa Coloma2
F 28/02 Atletic Club D Escal 1-1 Sant Julia
F 28/02 FK Partizani B11 1-3 Burreli1
F 28/02 Cuando Cubango 0-2 Petro Atletico de Lu
F 28/02 Desportivo Huila 0-1 Progresso
F 28/02 Ferroviario Do Huamb 1-0 Academica Do Lobito
F 28/02 Bravos do Maquis 2-1 Benfica Lubango
F 28/02 Sagrada Esperanca 1-1 Recreativo Caala
F 28/02 Primeiro de Agosto 2-1 Sporting Cabinda3
F 28/02 CSD Flandria U20 0-0 Deportivo Merlo U20
F 28/02 Deportivo Armenio U2 0-0 CA San Miguel U20
F 28/02 Deportivo Espanol U2 0-0 Sacachispas U20
F 28/02 Deportivo Laferrere 0-0 Canuelas FC U20
F 28/02 San Martin Burzaco U 0-0 Villa San Carlos U20
F 28/02 Talleres Remedios U2 0-0 Los Andes U20
F 28/02 All Boys U20 0-0 Deportivo Riestra U2
F 28/02 Boca Juniors3 1-1 Sarmiento Junin2
F 28/02 Leioa1 2-2 Alaves B4
F 28/02 Real Sociedad B3 3-0 Arenas Club de Getxo2
F 28/02 RCD Espanyol B4 0-2 CF Badalona2
F 28/02 St.Polten1 0-3 Austria Wien
F 28/02 Wolfsberger AC1 0-1 Rheindorf Altach3
F 28/02 Sturm Graz1 2-1 Red Bull Salzburg2
F 28/02 Celta Vigo3 1-1 Real Valladolid5
F 28/02 Fuenlabrada5 1-1 Girona4
F 28/02 Gubbio2 1-1 Vis Pesaro2
F 28/02 Imolese1 1-5 Mantova2
F 28/02 Societa Sportiva Mat3 1-0 USD Virtus Verona4
F 28/02 Giana1 1-2 Pro Vercelli3
F 28/02 Novara1 0-0 Pro Sesto1
F 28/02 Pistoiese1 0-0 Albinoleffe2
F 28/02 Sporting Gijon4 2-1 RCD Espanyol2
F 28/02 Cadiz1 0-1 Real Betis2
F 28/02 Tenerife13 3-1 AD Alcorcon3
F 28/02 Granada CF3 2-1 Elche2
F 28/02 Villarreal2 0-2 Atletico Madrid3
F 28/02 Real Oviedo1 1-0 Real Zaragoza4