Football.biz

Təqvim

<< | Feb 24 | Feb 25 | Feb 26 | Feb 27 | Feb 28 | >>
F 26/02 Werder Bremen4 3-1 Eintracht Frankfurt3
F 26/02 Derby County1 1-1 Nottingham Forest
F 26/02 Rennes 1-2 Nice2
F 26/02 Konyaspor2 0-1 Gazisehir Gaziantep2
F 26/02 Genclerbirligi13 1-1 Yeni Malatyaspor1
F 26/02 Besiktas JK 3-1 Denizlispor1
F 26/02 Blyth Spartans - Leamington
F 26/02 Hereford United - Gateshead
F 26/02 Southport FC - Kidderminster Harrie
F 26/02 Beach City2 0-0 Kingborough Lions Re1
F 26/02 Kryvbas 3-1 FC Halych
F 26/02 Volna Pinsk 4-1 Rukh Brest Reserves
F 26/02 Glenorchy Knights Re 2-3 Hobart United4
F 26/02 AFC Progresul Sparta 5-1 FCM Alexandria
F 26/02 Plo Grey Sur Spartak 5-1 UkrAgroKom Alexandri
F 26/02 FC Isloch Reserves 2-3 Bate Borisov Reserve
F 26/02 Fremantle City FC (w 3-0 Subiaco AFC (w)
F 26/02 Avangard 0-1 FK Makhachkala
F 26/02 FC Torpedo Zhodino 1-1 FK Kaspyi Aktau
F 26/02 Extremadura1 2-2 CF Salmantino
F 26/02 Dundalk 2-1 Bohemians
F 26/02 Murdoch University M 2-1 Curtin University FC
F 26/02 Hradec Kralove4 0-1 SK Slovan Varnsdorf
F 26/02 Rubi Shapira5 2-1 SC Daburiyya Osama3
F 26/02 FK Podolie 0-2 FC Rukh Brest
F 26/02 Kryvbas 2-0 Ahrobiznes TSK Romny
F 26/02 Tyumen 2-0 Dolgiye Prudy
F 26/02 Qviding FIF 2-2 Vanersborgs IF
F 26/02 Capital TO U20 0-1 Castelo U20
F 26/02 Universidad Central 2 1-1 Academia Puerto Cabe3
F 26/02 Deportivo Lara1 1-0 Portuguesa FC2
F 26/02 Racing Club de Basse 3-1 Dynamo Le Moule
F 26/02 New Town Eagles 2-1 South East United FC2
F 26/02 Olympia FC Warriors 1-0 Clarence Zebras Rese1
F 26/02 Moonee Valley Knight12 1-1 La Trobe Uni1
F 26/02 Marcellin Old Colleg 2-0 Old Camberwell
F 26/02 Kingborough Lions (w 4-1 South Hobart (w)
F 26/02 Adelaide City FC 3-1 West Torrens Birkall1
F 26/02 Modbury Jets 2-2 Adelaide Raiders SC2
F 26/02 Eastern United 0-5 Metrostars SC
F 26/02 Campbelltown City SC1 2-0 Adelaide Olympic
F 26/02 Cumberland United FC 0-1 Adelaide Blue Eagles
F 26/02 Playford City Patrio1 4-0 West Adelaide SC2
F 26/02 Noarlunga United1 3-4 Fulham United FC
F 26/02 Adelaide University 1-1 Poet Adelarde Pirate
S 26/02 Parikrma FC (W) 0-1 Kickstart Karnataka
S 26/02 FC Essentuki 0-0 FC Tuapse
S 26/02 Rosenborg 0-0 Ranheim IL
S 26/02 Jerv 0-0 Egersunds IK
S 26/02 AS Garde Nationale 0-0 SONIDEP
S 26/02 Ullensaker/Kisa IL 0-0 Asker
S 26/02 Sarpsborg 08 0-0 Lillestrom
S 26/02 Palmas FR U20 0-0 Taquarussu EC U20
S 26/02 Kvik Halden 0-0 Baerum SK
S 26/02 Western Strikers SC 0-0 Adelaide Vipers
F 26/02 CD Hermanos Colmenar1 0-0 Venezuela U204
F 26/02 Academia Rey12 3-3 Venezuela U204
F 26/02 Kawasaki Frontale 2-0 Yokohama Marinos1
F 26/02 Go Ahead Eagles3 1-0 Jong PSV Eindhoven (2
F 26/02 MVV Maastricht1 2-0 SC Telstar4
F 26/02 Den Bosch 3-0 FC Utrecht (Youth)2
F 26/02 De Graafschap1 1-1 AZ Alkmaar (Youth)2
F 26/02 Birmingham City U23 3-0 Hull City U23
F 26/02 Barnsley U232 2-2 Sheffield Utd U231
F 26/02 Fulham U233 1-2 Wolves U23
F 26/02 Middlesbrough U232 0-3 Norwich City U23
F 26/02 Southampton U23 1-2 Manchester United U2
F 26/02 Morocco U202 0-0 Tunisia U203
F 26/02 Central African Repu5 0-3 Gambia U204
F 26/02 Vitoria Guimaraes2 2-1 Boavista FC4
F 26/02 Fram Reykjavik3 2-3 Hafnarfjordur2
F 26/02 Afturelding2 0-2 Grindavik3
F 26/02 Vikingur Reykjavik1 3-1 Kordrengir3
F 26/02 Darmstadt1 0-1 Karlsruher SC3
F 26/02 Jahn Regensburg2 1-0 SC Paderborn 071
F 26/02 TSV 1860 Munchen1 3-1 Unterhaching2
F 26/02 Kitwe United1 0-2 Red Arrows2
F 26/02 Pessah Lo Fano 3-0 Catania Futsal
F 26/02 Phil diae Bolley 4-2 Signor Prestito CMB
F 26/02 Liverpool URU3 1-1 CA Penarol2
F 26/02 Express FC1 3-0 Wakiso Giants FC3
F 26/02 BUL FC 4-1 Malaba youth Footbal
F 26/02 Bright Stars 2-2 Uganda Police FC
F 26/02 Kolos Kovalivka U21 2-3 Rukh Vynnyky U21
F 26/02 FC Mariupol U213 2-2 Dnipro-1 U211
F 26/02 FC Vorskla U21 4-1 PFC Oleksandria U21
F 26/02 Desna Chernihiv 3-0 FC Inhulets Petrove
F 26/02 Al Nasr Dubai2 2-0 Hatta
F 26/02 Banni Yas2 2-0 Ajman12
F 26/02 Al Ahli(UAE)3 4-3 Khor Fakkan
F 26/02 Al-Sharjah1 1-3 Al-Jazira(UAE)15
S 26/02 Al Mooj 0-0 Atletico Arabia FC
F 26/02 Al-Hamriyah 2-3 Al Arabi(UAE)
F 26/02 Dubba Al-Husun 1-1 Al Bataeh
F 26/02 Emirates Club 3-2 Dabba Al-Fujairah
F 26/02 KMC FC3 5-2 Kurugenzi FC1
F 26/02 Mwadui FC1 4-1 Gwambina FC
F 26/02 African Lyon3 0-3 Simba Sports Club
S 26/02 Rhino Rangers FC 0-0 Tunduru Korosho FC
F 26/02 Al Taliya SC U213 1-0 Hutteen U212
F 26/02 Al Ittihad (Youth)(S2 2-1 Al Nawaeir U2113
F 26/02 Al-Majd U211 2-1 Al Horiyah U21
F 26/02 Al Wahda Damascus U23 2-1 Jableh SC U212
F 26/02 Al-Wathbah U21 0-1 Al Karamah U211
F 26/02 Al Jaish Damascus U24 2-2 Al-Mohafza U212
F 26/02 Tishreen (Youth)4 3-2 Al-Shorta Damascus U1
F 26/02 Al-Seeb3 0-0 Dhufar3
F 26/02 Al Ittehad Salalah2 2-1 Al-Suwaiq
F 26/02 Kriens2 1-1 Neuchatel Xamax4
F 26/02 Chiasso2 1-0 FC Wil 190014
F 26/02 Winterthur1 0-0 Aarau2
F 26/02 Thun2 0-2 Stade Ouchy
F 26/02 Al-Hilal Kadougli 0-3 Al Shorta Al Qadarif
S 26/02 Alamal Atbara 0-1 Tuti SC Khartoum
F 26/02 CD Maspalomas U1914 2-1 Las Palmas U193
F 26/02 Peinsa F.S. Cartagen 5-4 Palma Futsal1
F 26/02 Catgas Energia Futsa 1-1 Jaen Paraiso Interio
F 26/02 Cordoba Futsal 2-0 Peniscola Futsal
F 26/02 Vaidepenas Futsal1 4-3 Antequera Futsal
F 26/02 Levante Futsal 4-2 EiPozo Murcia Turist
F 26/02 Inter Movistar Futsa 3-3 F.C.Barcelona Futsal
F 26/02 Paruro five foot 3-7 Rios Renovables Ribe
F 26/02 Xota Navarra Futsal 2-2 Real Betis Futsal1
F 26/02 DKV Seguros Zaragoza 3-3 CD Burela FS Pescado
F 26/02 Tottenham Hotspur U21 1-1 Blackburn Rovers U2314
F 26/02 Inverness3 1-1 Heart of Midlothian3
F 26/02 Cape Town All Stars 1-1 Cape Town Spurs
F 26/02 Tshakhuma TM2 2-2 Moroka Swallows1
F 26/02 Lokomotiv Moscow You1 1-1 Zenit St.Petersburg 3
F 26/02 CSKA Moscow (R) 4-1 Khimki Youth2
F 26/02 Tambov1 1-3 Rotor Volgograd2
F 26/02 MFK CPRF Futsal - Dynamo Samarra Futsa
F 26/02 TTG-Ugra Yugorsk Fut - MFK Tyumen Futsal
F 26/02 TTG-Ugra Yugorsk Fut 3-3 MFK Tyumen Futsal1
F 26/02 MFK CPRF Futsal 2-2 Dynamo Samarra Futsa
F 26/02 IA Akranes (w)2 3-1 Grindavik (w)1
F 26/02 Augnablik (w)1 3-2 Haukar (w)1
F 26/02 Dinamo Bucuresti1 0-5 FC Viitorul Constant
F 26/02 Al Duhail13 1-2 Al-Sadd4
F 26/02 Al Shahaniya - Al Mesaimeer Club
F 26/02 SD Atletico Nacional 0-0 San Francisco Reserv
F 26/02 Sporting San Migueli3 1-1 CD Arabe Unido Reser3
F 26/02 Costa Del Este Reser2 2-2 Alianza FC Panama Re3
F 26/02 CA Independente11 1-1 Veraguas FC5
F 26/02 Vitoria Guimaraes U23 1-1 Sporting Lisbon Sad 2
F 26/02 GD Chaves2 2-2 Vizela12
F 26/02 Rakow Czestochowa1 1-0 Podbeskidzie Bielsko
F 26/02 Warta Poznan 1-2 Lech Poznan2
F 26/02 Resovia Rzeszow4 2-1 Puszcza Niepolomice5
F 26/02 Arka Gdynia4 1-0 GKS Jastrzebie1
F 26/02 Widzew lodz12 1-1 Radomiak Radom1
F 26/02 Sportivo Luqueno1 1-0 12 de Octubre
F 26/02 Team Wellington4 3-2 Hamilton Wanderers3
F 26/02 Canterbury United2 5-1 Wellington Phoenix R23
F 26/02 Auckland City2 2-2 Waitakere United2
F 26/02 Linfield FC 2-1 Larne FC
F 26/02 Rivers United 0-0 Enyimba
F 26/02 Satdobato Youth Club2 3-2 Khumaltar Youth Club1
F 26/02 Madhyapur Youth Asso3 2-1 Tushal Youth Club3
F 26/02 Santos Laguna U20 0-0 FC Juarez U20
F 26/02 Club America U20 0-0 Pachuca U20
F 26/02 San Luis U20 2-1 Tigres UANL U20
F 26/02 Puebla U20 3-2 Necaxa U20
F 26/02 Mazatlan U202 3-1 Queretaro U204
F 26/02 Toluca U20 0-1 Atlas U20
F 26/02 Leon U20 1-2 CDSyC Cruz Azul U20
F 26/02 Monterrey U20 2-1 Club Tijuana U20
F 26/02 Chivas Guadalajara U 1-2 Pumas U20
F 26/02 Cruz Azul (w) 0-0 Tijuana (w)2
F 26/02 Aldosivi Mar del Pla2 3-0 Arsenal de Sarandi3
F 26/02 Deportivo Cafessa1 3-0 Ciervos FC2
F 26/02 Puebla1 1-0 Necaxa
F 26/02 Mazatlan FC2 3-0 Queretaro FC21
F 26/02 Nofel Sporting Club 2-1 Karowan Bazar Progot
F 26/02 Chabab Ben Guerir 2-3 Olympique Khouribga
F 26/02 Racing Casablanca 3-2 JS Soualem
F 26/02 Brighton U231 1-3 Manchester City U232
F 26/02 FAR Forces Armee Roy 1-1 SCCM Chabab Mohamedi
F 26/02 Maghreb Fez1 0-0 Maghrib Association 2
F 26/02 AS Olympique de Miss2 2-1 AS Douanes de Sikass1
F 26/02 AS Police2 0-3 AS Real
F 26/02 Onze Createurs11 3-1 USFAS Bamako12
F 26/02 AS Korofina 2-0 AS Nianan
F 26/02 Gudja United2 0-2 Tarxien Rainbows F.C2
F 26/02 Sirens11 1-1 Lija Athletic1
F 26/02 Darnes 0-0 Al Ahli Benghzi
F 26/02 Al Safa(KSA) 4-0 Al Liwaa
F 26/02 Kumait 1-1 Al-Zlfe
F 26/02 Al-Taqdom 1-1 Al-Arabi(KSA)
F 26/02 Al-Akhdoud 0-0 Al Entesar
F 26/02 Al-Jndal 5-0 Hercue
F 26/02 Bisha FC 3-0 Al-Sadd FC(SA)
F 26/02 Al-Ansar 0-0 Al Qaisoma
F 26/02 Al-Shoalah 0-0 AL-jeel
F 26/02 Al-Feiha2 3-2 Al-Thuqbah2
F 26/02 Arar FC 1-1 Al-Draih
F 26/02 Uhud1 3-2 Al-Hazm
F 26/02 AL-Rbeea Jeddah2 2-1 Al-Nahdha2
F 26/02 Al Khaleej Club2 1-1 Hajer3
F 26/02 Najran SC 0-2 Al Sahel
S 26/02 Kenya Police FC 0-0 Soy United
S 26/02 Kibera Black Stars 0-0 SoNy Sugar
S 26/02 Kisumu All Stars 0-0 Vihiga Bullets
F 26/02 Moadon Sport Tira3 1-0 Maccabi Tzur Shalom2
F 26/02 Ironi Tiberias 1-2 Hapoel Bueine
F 26/02 Maccabi Tamra2 1-2 Hapoel Kafr Kanna5
F 26/02 Hapoel Ironi Baka El3 2-0 Hapoel Bnei Arrara A3
F 26/02 Hapoel Migdal HaEmek2 0-0 MS Tseirey Taybe3
F 26/02 Northeast United2 2-0 Kerala Blasters FC
F 26/02 Panjim Footballers 1-0 FC Goa Development I
F 26/02 ASC2 0-3 Bengaluru B2
F 26/02 FC Bengaluru United 6-0 Young Challengers1
F 26/02 UMF Njardvik3 3-1 KV Vesturbaer
F 26/02 KF Gardabaer12 0-5 Reynir Sandgerdi
F 26/02 Diosgyor VTK3 2-2 Mezokovesd Zsory1
F 26/02 PEC Zwolle1 4-1 SC Heerenveen2
F 26/02 Zwolle (w) 3-2 ADO Den Haag (w)1
F 26/02 VV Alkmaar (w) 4-3 Excelsior Barendrech1
F 26/02 Europa Point 1-1 Lions Gibraltar
S 26/02 Banjul United 0-0 Elite United
S 26/02 Fortune FC 0-0 Marimoo
S 26/02 Gambia Armed Force 0-0 BK Milan
F 26/02 Fortuna Dusseldorf (1 3-0 Rot-Weiss Essen1
F 26/02 JK Tallinna Kalev II 1-0 Viimsi MRJK
F 26/02 Halliu football Coll 4-2 Tallinna JK Legion B
F 26/02 Wadi Degla (w)1 5-0 Al Teram (w)
F 26/02 Sers Elyan1 1-2 El Daklyeh1
F 26/02 El Merrikh 1-1 Olympic El Qanal2
F 26/02 Petrojet4 1-2 FC Porto Suez2
F 26/02 Al Nasr Cairo4 3-0 ZED FC3
F 26/02 Deportivo Cuenca3 3-0 Guayaquil City2
F 26/02 Vejle 1-0 AC Horsens1
F 26/02 Viborg1 1-0 Hvidovre IF
F 26/02 Helsingor 1-0 Fredericia2
F 26/02 Slovan Liberec1 5-1 Pardubice3
F 26/02 AEL Limassol1 3-1 AEK Larnaca11
F 26/02 Hrvatski dragovoljac3 1-1 NK Junak1
F 26/02 NK Dubrava Zagreb2 0-0 Medjimurje3
F 26/02 Radnik Sesvete4 3-2 Dinamo Zagreb II1
F 26/02 NK Varteks Varazdin2 3-3 ZNK Osijek2
F 26/02 SUVA Sports (w)2 2-1 Sporting FC (w)3
F 26/02 Argentinos juniors27 0-2 Velez Sarsfield3
F 26/02 CS Herediano (w)2 3-2 Dimas Escazu (w4
F 26/02 AD Carmelita1 4-2 AD Escazucena1
F 26/02 Union Magdalena2 1-0 Bogota FC2
F 26/02 Barranquilla FC1 0-0 Atletico Huila3
F 26/02 Vitalo1 1-0 Les Elephants FC11
F 26/02 Pirin Blagoevgrad1 2-0 Septemvri Simitli
F 26/02 Lokomotiv Plovdiv2 1-1 Etar16
F 26/02 CE Dom Bosco2 2-3 CEOV Operario5
F 26/02 Dom Bosco MT 2-3 CEO Varzeagrandense
F 26/02 Capital CF14 3-0 Real FC1
F 26/02 Ceilandia DF2 0-2 SE do Gama3
F 26/02 KAA Gent Ladies (w)1 0-1 Zulte Waregem VV ï1
F 26/02 West Ham U232 0-0 Derby County U232
F 26/02 Muktijoddha SKC1 1-1 Rahmatganj MFS
F 26/02 Chittagong Abahani1 1-1 Mohammedan Dhaka
F 26/02 Leopard St Camille1 0-1 RC Kadiogo3
F 26/02 KOZAF2 1-2 Majestic FC4
F 26/02 Beitar Tel Aviv Raml3 2-0 Hapoel Katamon Jerus1
F 26/02 Hapoel Afula1 1-1 Ironi Nir Ramat HaSh4
F 26/02 Hapoel Kfar Shalem2 0-3 Kafr Qasim2
F 26/02 Hapoel Rishon Lezion 4-1 Hapoel Akko2
F 26/02 Hapoel Raanana3 1-0 Hapoel Ramat Gan14
F 26/02 Hapoel Natzrat Illit17 1-0 Sectzya Nes Ziona1
F 26/02 Club Brugge(U23) 1-3 Jeunesse Molenbeek2
F 26/02 Charleroi2 1-2 Racing Genk2
F 26/02 Austria Wien (Youth) 3-1 FC Superfund Paschin1
F 26/02 SV Horn1 4-3 Austria Lustenau
F 26/02 Lafnitz 1-0 FAC Team Fur Wien11
F 26/02 FC Blau Weiss Linz4 0-1 SG Austria Klagenfur4
F 26/02 Dandenong Thunder U22 3-1 Dandenong City U2011
F 26/02 Eastern Lions U202 1-2 Bentleigh greens U201
F 26/02 Port Melbourne Shark 0-4 Melbourne Knights U2
F 26/02 Port Melbourne3 0-1 Melbourne Knights11
F 26/02 Dandenong Thunder3 1-1 Dandenong City SC2
F 26/02 Eastern Lions SC2 1-3 Bentleigh greens3
F 26/02 Avondale FC4 2-1 Oakleigh Cannons14
F 26/02 Perth SC - Sorrento F.C.
F 26/02 Perth Glory (Youth) - Cockburn City
F 26/02 Floreat Athena - Bayswater City
F 26/02 Inglewood United 1-0 Willip13
F 26/02 ECU Joondalup2 5-3 Rocking ham City3
F 26/02 Balcatta FC1 1-4 Armadale SC2
F 26/02 Braga U2315 0-0 Leixoes U2314
F 26/02 Bayswater City2 6-6 Floreat Athena1
F 26/02 Cockburn City4 1-1 Perth Glory (Youth)
F 26/02 Sorrento F.C.3 2-2 Perth SC2
F 26/02 Hapoel Bnei Pardes 0-0 Hapoel Herzliya
F 26/02 Manly United1 1-1 Ted Reiter Mountain 1
F 26/02 Marconi Stallions 0-1 Sydney FC (Youth)1
F 26/02 Balga SC 2-0 Quinns FC
F 26/02 Dianella White Eagle4 2-0 Fremantle City2
F 26/02 Kelmscott Roos SC3 0-2 Subiaco AFC
F 26/02 Joondalup City1 2-8 Western Knights
F 26/02 Wanneroo City 1-1 Joondalup United
F 26/02 Curtin Univ SC1 1-7 UWA-Nedlands FC
F 26/02 Forrestfield United1 4-3 Gosnells City3
F 26/02 Stirling Lions 3-0 Canning City SC1
S 26/02 FC Magna Wiener Neus 0-0 Trenkwalder Admira (
S 26/02 Wiener SC 0-0 Team Wiener Linien
S 26/02 Traiskirchen 0-0 Andelsbuch
F 26/02 Argentinos Jrs Reser3 1-1 Velez Sarsfield Rese2
F 26/02 Atletico Tucuman Res5 1-2 Huracan Reserves3
F 26/02 Banfield Reserves12 0-0 Colon Reserves2
F 26/02 Boca Juniors Reserve 2-2 Sarmiento Junin Rese1
F 26/02 CA Aldosivi Reserves1 2-1 Arsenal de Sarandi R2
F 26/02 CA Independiente Res2 1-1 Gimnasia LP Reserves2
F 26/02 CA Talleres de Có1 2-2 Newells Reserves1
F 26/02 Defensa y Justicia R1 0-0 CA Patronato Reserve1
F 26/02 Estudiantes LP Reser2 0-2 Racing Club Reserves1
F 26/02 Platense Reserves11 1-2 River Plate R1
F 26/02 Rosario Central Rese12 1-1 Godoy Cruz Reserves12
F 26/02 San Lorenzo Reserves 2-1 Central Cordoba SdE 22
F 26/02 Union Santa Fe Reser1 0-3 Lanus Reserves2
F 26/02 JS Saoura U21 4-0 US Biskra U21
F 26/02 NA Hussein Dey U2111 2-0 RC Relizane U2111
F 26/02 Olympique Medea U214 0-1 CS Constantine U2112
F 26/02 USM Alger U211 1-0 NC Magra U212
F 26/02 USM Bel Abbes U211 0-0 JSM Skikda U214
F 26/02 ASM Oran U214 2-1 US Remchi U211
F 26/02 MC Saida U211 1-0 OM Arzew U21
F 26/02 MCB Oued Sly U211 2-1 IRB El Kerma U211
F 26/02 Ain Defla U2115 2-1 JSM Tiaret U212
F 26/02 ASM Oran 1-0 US Remchi
F 26/02 MC Saida 1-0 OM Arzew
F 26/02 MCB Oued Sly 3-1 IRB El Kerma
F 26/02 CRB Ain Ouessara 1-2 RC Oued Rhiou
F 26/02 CRB Temouchent 1-2 SKAF Khemis Melina
F 26/02 SC Ain Defla 1-1 JSM Tiaret4
F 26/02 MC Alger13 1-2 JS kabylie12
F 26/02 OM Medea 0-0 CS Constantine3
F 26/02 JS Saoura 4-0 Biskra
F 26/02 USM Alger2 3-0 MC Magra1
F 26/02 USM Bel Abbes 2-1 JSM Skikda
F 26/02 MC Oran12 3-1 Paradou AC1
F 26/02 ES Setif1 3-0 ASO Chlef1
F 26/02 NA Hussein Dey 3-0 RC Relizane1
F 26/02 AS Ain Mlila14 0-3 WA Tlemcen3
S 26/02 CA Bordj Bou Arrerid 0-0 CR Belouizdad
F 26/02 Teuta Durres3 2-2 KS Perparimi Kukesi5
F 26/02 Marconi Stallions U2 0-0 Sydney FC U20
F 26/02 Sydney Olympic U201 3-0 Sydney United 58 U202
F 26/02 Sansinena 3-3 Old Mentonians4
F 26/02 MCFC 19912 2-3 East Kew FC1
F 26/02 Northern Falcons SC3 3-2 Dingley Stars3
F 26/02 Ringwood Town12 3-2 Bunyip District SC2
F 26/02 Macedon Blues United2 6-3 Hampton Park Utd1
F 26/02 Defensa Y Justicia4 1-0 Patronato Parana1
F 26/02 Sabadell2 1-1 Albacete11
F 26/02 Reggio Audace FC1 0-0 Salernitana1
F 26/02 Levante3 1-1 Athletic Bilbao1
F 26/02 Empoli1 1-1 Venezia1
F 26/02 FC Cartagena13 1-0 Leganes1