Football.biz

Təqvim

<< | Feb 18 | Feb 19 | Feb 20 | Feb 21 | Feb 22 | >>
F 20/02 Southampton1 1-1 Chelsea1
F 20/02 Burnley3 0-0 West Bromwich(WBA)1
F 20/02 Liverpool2 0-2 Everton1
F 20/02 Fulham1 1-0 Sheffield United2
F 20/02 Borussia Monchenglad1 1-2 FSV Mainz 051
F 20/02 Eintracht Frankfurt2 2-1 Bayern Munchen
F 20/02 FC Koln2 0-1 VfB Stuttgart1
F 20/02 SC Freiburg2 0-1 Union Berlin2
F 20/02 Schalke 042 0-4 Borussia Dortmund2
F 20/02 Coventry City2 2-0 Brentford
F 20/02 Queens Park Rangers 3 2-1 Bournemouth AFC1
F 20/02 Huddersfield Town1 4-1 Swansea City1
F 20/02 Stoke City1 3-0 Luton Town2
F 20/02 Norwich City 1-0 Rotherham United1
F 20/02 Bristol City1 0-1 Barnsley2
F 20/02 Cardiff City2 4-0 Preston North End
F 20/02 Nottingham Forest2 1-0 Blackburn Rovers1
F 20/02 Sheffield Wednesday12 0-1 Birmingham City2
F 20/02 Reading2 0-2 Middlesbrough2
F 20/02 Millwall2 0-0 Wycombe Wanderers1
F 20/02 Saint Etienne 1-1 Reims2
F 20/02 Nantes4 1-1 Marseille11
F 20/02 Lazio4 1-0 Sampdoria3
F 20/02 Genoa1 2-2 Verona1
F 20/02 Sassuolo1 1-1 Bologna1
F 20/02 Kasimpasa1 3-2 Karagumruk2
F 20/02 Denizlispor2 1-0 Genclerbirligi1
F 20/02 Yeni Malatyaspor2 2-3 Konyaspor3
F 20/02 Alanyaspor3 0-1 Galatasaray
F 20/02 Beaconsfield SYCOB 0-0 Truro City
F 20/02 Farnborough Town 0-0 Dorchester Town
F 20/02 Hayes Yeading Unite 0-0 Wimborne Town
F 20/02 Metropolitan Police 0-0 Chesham United
F 20/02 Poole Town 0-0 Taunton Town
F 20/02 Swindon Supermarine 0-0 Weston Super Mare
F 20/02 Tiverton Town 0-0 Gosport Borough
F 20/02 Walton Casuals 0-0 Salisbury FC
F 20/02 Yate Town 0-0 Harrow Borough
S 20/02 Merthyr Town 0-0 Hartley Wintney
F 20/02 Gillingham 2-0 Bristol Rovers4
F 20/02 Milton Keynes Dons 4-3 Northampton Town
F 20/02 Peterborough United 3-0 AFC Wimbledon1
F 20/02 Ipswich Town1 0-0 Oxford United3
F 20/02 Rochdale3 0-0 Plymouth Argyle1
F 20/02 Wigan Athletic4 1-2 Lincoln City3
F 20/02 Burton Albion15 0-3 Sunderland A.F.C4
F 20/02 Doncaster Rovers 3-3 Hull City3
F 20/02 Portsmouth2 0-1 Blackpool3
F 20/02 Swindon Town1 2-1 Crewe Alexandra1
F 20/02 Fleetwood Town2 1-1 Charlton Athletic4
F 20/02 Accrington Stanley3 1-1 Shrewsbury Town1
F 20/02 Alfreton Town 0-0 Curzon Ashton FC
F 20/02 Blyth Spartans 0-0 Guiseley
F 20/02 Boston United 0-0 Leamington
F 20/02 Brackley Town 0-0 AFC Telford United
F 20/02 Chester FC 0-0 Kidderminster Harrie
F 20/02 Chorley FC 0-0 York City
F 20/02 Darlington 0-0 AFC Fylde
F 20/02 Farsley Celtic 0-0 Spennymoor Town
F 20/02 Gateshead 0-0 Bradford Park Avenue
F 20/02 Hereford United 0-0 Southport FC
F 20/02 Kettering Town 0-0 Gloucester City
F 20/02 Keon Park 0-0 Old Mentonians
F 20/02 Viktoria Zizkov 0-0 SK Slovan Varnsdorf
F 20/02 Arka Gdynia 0-0 Radunia Stezyca
F 20/02 Alta 0-0 Tromsdalen
F 20/02 Energetik-BGU Minsk 0-0 FK Vitebsk
F 20/02 Inglewood United 0-0 ECU Joondalup
F 20/02 Floreat Athena 0-0 Balcatta FC
F 20/02 Asker 0-0 Moss
F 20/02 Fram Larvik 0-0 Oppsal
F 20/02 Grorud 0-0 Strommen
F 20/02 Kongsvinger 0-0 Kjelsas
F 20/02 FK Sloga 1934 Vinica 0-0 Horizont Turnovo
F 20/02 Viking 0-0 Bryne
F 20/02 Mjondalen IF 0-0 Ham-Kam
F 20/02 Sandviken (w) 0-0 Avaldsnes (w)
F 20/02 Vasalunds IF 0-0 IK Frej Taby
F 20/02 Garbarnia Krakow 0-0 Stal Rzeszow
F 20/02 Academy SC 0-0 Bodden Town FC
F 20/02 Olympia Warriors3 9-0 Launceston City2
F 20/02 Rockdale City Suns U1 0-1 Sutherland Sharks U21
F 20/02 Brighton Bulldogs Fc 1-5 Pine Hills
F 20/02 Kingscliff FC2 6-0 Annerley FC2
F 20/02 Ravshan Kulob 1-2 Regar-TadAZ Tursunzo
F 20/02 West Torrens Birkall2 2-1 Adelaide Raiders SC
F 20/02 Pontian Eagles 1-3 Adelaide Comets FC
F 20/02 Sturt Lions1 2-3 Para Hills Knlghts S
F 20/02 Gold Coast United1 3-1 Brisbane City
F 20/02 Akron Togliatti 0-1 FC Noah Jurmala
F 20/02 Adelaide Vipers 1-1 West Adelaide SC
F 20/02 FC Essentuki 4-2 FC Tuapse
F 20/02 Rockdale City Suns 2-2 Sutherland Sharks1
F 20/02 Sydney United2 1-0 Spirit FC
F 20/02 Baltika Kaliningrad 2-0 FK Aktobe Lento
F 20/02 FC Minsk 3-0 Arsenal Dzyarzhynsk
F 20/02 Dinamo Minsk 0-2 Veles
F 20/02 Toowong1 2-1 Grange Thistle SC
F 20/02 Blacktown City Demon 2-0 Central Coast Marine
F 20/02 Manly United3 0-1 Northbridge FC Bulls1
F 20/02 Dnepr Mogilev4 2-3 FK Isloch Minsk5
F 20/02 FK Nizhny Novgorod 3-3 Tarlan
F 20/02 Adelaide Panthers2 2-3 Cumberland United FC2
F 20/02 Modbury Vista SC 1-2 Adelaide Cobras FC
F 20/02 Rochedale Rovers2 3-1 Moreton Bay United1
F 20/02 Fortis FC1 0-0 Uttar Baridhara SC12
F 20/02 Hradec Kralove 1-0 FK Graffin Vlasim
F 20/02 Neman Grodno 2-0 FK Lida
F 20/02 Moggill FC1 1-0 Caboolture FC14
F 20/02 North Star1 2-3 Albany Creek
F 20/02 Shakhter Soligorsk I 2-1 FC Minsk U19
F 20/02 Pandurii Targu-Jiu1 3-3 Corvinul Hunedoara1
F 20/02 Vysocina jihlava1 5-3 Chrudim2
F 20/02 Dukla Prague 5-1 Slavia Prague B
F 20/02 Hillerod Fodbold 1-3 KFUM Roskilde
F 20/02 Polonia Bytom 0-1 Hutnik Krakow3
F 20/02 FK Ryazan 3-1 Kvant Obninsk
F 20/02 FC Khatlon 0-1 FC Istiklol Dushanbe
F 20/02 MKS Kluczbork 3-2 Poland Nisa
F 20/02 Rozwoj Katowice 1-1 BKS Sparta Katowice1
F 20/02 GKS Katowice 3-0 Stal Brzeg
F 20/02 Lokomotiv Gomel 1-0 FC Belshina Babruisk
F 20/02 Middelfart G og2 2-2 BK Avarta2
F 20/02 Chrobry Glogow2 1-0 Unia Janikowo
F 20/02 B 73 Slagelse 0-3 Dalum
F 20/02 Zaglebie Sosnowiec 0-0 Puszcza Niepolomice
F 20/02 Jonkopings Sodra IF 0-1 Lindome GIF
F 20/02 Thisted FC 4-2 Holstebro BK
F 20/02 Gornik Leczna 3-1 Weiss La sang dome
F 20/02 Lisen1 2-2 Vysehrad1
F 20/02 Legia Warszawa B 1-0 Pogonmazovik
F 20/02 Pehchevo 4-2 FK Teteks Tetovo
F 20/02 Vihren Sandanski 1-1 Bansko
F 20/02 Kuban Krasnodar B 1-1 FK Kaluga
F 20/02 Varbergs BoIS FC 1-0 Osters IF
F 20/02 Norrby IF 0-0 Orgryte
F 20/02 Nykobing FC 1-0 BK Frem
F 20/02 Vpk Agro Magdalinovk 0-1 Ahrobiznes TSK Romny
F 20/02 FK Ohrid 2004 1-1 KF Veleshta
F 20/02 Baltyk Gdynia6 2-3 Wikielec1
F 20/02 Bregalnica Stip 0-0 Olimpus Skopje Balas
F 20/02 FK Tikves Kavadarci 5-2 Pobeda Prilep
F 20/02 FK Rinija Gostivar 0-0 Korab Debar
F 20/02 FK Kozuv2 1-1 Academy Pandev3
F 20/02 FK Riteriai 1-0 Baltija Panevezys
F 20/02 Sokol Kleczew 2-1 Sokol Aleksandrow Lo
F 20/02 IK Uppsala (w) 1-0 Bollstanas Sk (w)
F 20/02 Eskilstuna United (w 1-0 Orebro (w)
F 20/02 Huanamo 0-0 IF Sylvia
F 20/02 Radnik Bijeljina 0-0 Zvi Jerzy Da
F 20/02 Dukla Prague 5-1 Jablonec B
F 20/02 Elana Torun2 1-0 Texas1
F 20/02 Hammarby (w) 7-0 Alvsjo AIK FF (w)
F 20/02 Linkopings (w) 2-1 AIK Solna (w)
F 20/02 Chrobry Glogow 3-1 Swit Skolwin
F 20/02 Dinamo Brest14 0-1 Volyn4
F 20/02 Gazovik Orenburg 0-1 Tobol Kostanai
F 20/02 Cruzeiro (MG) 1-0 Bolivar
F 20/02 Roskilde 1-2 AB Tarnby
F 20/02 Chertanovo Moscow 2-1 FC Zhetysu Taldykorg
F 20/02 FC Torpedo Zhodino 2-1 Rotor Volgograd
F 20/02 DRB Tadjenant1 1-1 CA Batna4
F 20/02 MO Constantine13 0-0 USM Annaba6
F 20/02 MSP Batna1 0-1 US Chaouia4
F 20/02 CRB Ouled Djellal 2-1 HB Chelghoum Laid
F 20/02 Hanshely 0-0 AS Khroub
F 20/02 NRB Teleghma 2-0 MC El Eulma
F 20/02 Fakel 1-1 Dinamo Minsk
F 20/02 FK Isloch Minsk 2-2 FC Gomel
F 20/02 Vittsjo GIK (w) 3-0 Borgeby FK (w)
F 20/02 KP Calisia Kalisz 3-1 KS Polonia Sroda Wlk
F 20/02 SJK Akatemia4 1-1 Ilves Tampere II1
F 20/02 Metta/LU Riga 0-3 FK Spartaks Jurmala
F 20/02 PEPO Lappeenranta 2-2 PIF Parainen
F 20/02 KP Calisia Kalisz 4-1 Nielba Wagrowiec
F 20/02 Sao Bento 2-0 Operario MS
F 20/02 Parnahyba PI5 1-0 SE Picos1
F 20/02 Nautico (PE) 1-1 Botafogo PB
F 20/02 Jeunesse Evolution2 0-0 Racing Club de Basse1
F 20/02 Novo Hamburgo RS1 0-0 Caxias RS2
F 20/02 Centro Sportivo Alag 0-0 Murici
S 20/02 Rockingham City 0-0 Cockburn City
S 20/02 Bayswater City 0-0 Sorrento F.C.
S 20/02 Almas EC (W) 0-0 Gremio Tocantins (W)
F 20/02 Ukraine (w) 1-1 Serbia (w)
F 20/02 Equatorial Guinea (w 0-2 CSKA Moscow (w)
F 20/02 India (w) 0-8 Russia (w)
F 20/02 Nigeria (w) 1-0 Uzbekistan (w)
F 20/02 France (w) 2-0 Switzerland (w)1
S 20/02 Iceland 0-0 Norway
S 20/02 France 0-0 Switzerland
F 20/02 FC Oss1 2-4 Almere City FC2
F 20/02 MVV Maastricht 1-0 Excelsior SBV
F 20/02 Fleury Merogis U.S. 1-1 Annecy1
F 20/02 Inzinzac Montagnarde 1-1 Stade Briochin
F 20/02 Loon-Plage1 0-3 Boulogne
F 20/02 Red Star FC 93 2-1 Quevilly
F 20/02 Bamber Bridge 0-0 Atherton Collieries
F 20/02 Lancaster City 0-0 FC United of Manches
F 20/02 Matlock Town 0-0 Grantham Town
F 20/02 Mickleover Sports 0-0 Buxton FC
F 20/02 Morpeth Town 0-0 South Shields
F 20/02 Radcliffe Borough 0-0 Ashton United
F 20/02 Stafford Rangers 0-0 Basford Utd
F 20/02 Stalybridge Celtic 0-0 Gainsborough Trinity
F 20/02 Witton Albion 0-0 Hyde F.C.
S 20/02 Nantwich Town 0-0 Warrington Town AFC
F 20/02 Charlton U231 3-1 Colchester United U23
F 20/02 Nottingham Forest U23 2-1 Sheffield Utd U231
F 20/02 Watford U234 4-2 Millwall U232
F 20/02 Bristol City U232 0-3 Cardiff City U233
F 20/02 Ipswich U233 1-1 Queens Park Rangers 2
F 20/02 Bishops Stortford 0-0 Leatherhead
F 20/02 Bognor Regis Town 0-0 Enfield Town
F 20/02 Brightlingsea Regent 0-0 Kingstonian
F 20/02 Carshalton Athletic 0-0 Folkestone
F 20/02 Cheshunt 0-0 Lewes
F 20/02 Corinthian Casuals 0-0 Margate
F 20/02 Cray Wanderers 0-0 Worthing
F 20/02 East Thurrock United 0-0 Wingate Finchley
F 20/02 Haringey Borough 0-0 Horsham
F 20/02 Hornchurch 0-0 Potters Bar Town
F 20/02 Merstham 0-0 Bowers Pitsea
F 20/02 Scunthorpe United1 3-1 Harrogate Town
F 20/02 Barrow2 1-2 Morecambe2
F 20/02 Newport County2 0-2 Forest Green Rovers3
F 20/02 Mansfield Town1 0-3 Cambridge United
F 20/02 Leyton Orient2 1-1 Port Vale
F 20/02 Cheltenham Town2 0-2 Bradford City1
F 20/02 Crawley Town1 1-0 Colchester United2
F 20/02 Tranmere Rovers3 2-2 Oldham Athletic14
F 20/02 Stevenage Borough1 1-2 Walsall11
F 20/02 Southend United2 0-1 Bolton Wanderers2
F 20/02 Salford City2 1-1 Carlisle United2
S 20/02 Exeter City 0-0 Grimsby Town
F 20/02 Chelmsford City 0-0 Havant Waterloovil
F 20/02 Concord Rangers 0-0 Chippenham Town
F 20/02 Ebbsfleet United 0-0 Dorking
F 20/02 Hampton Richmond Bor 0-0 Billericay Town
F 20/02 Hemel Hempstead Town 0-0 Tonbridge Angels
F 20/02 Maidstone United 0-0 Dulwich Hamlet
F 20/02 Oxford City 0-0 Braintree Town
F 20/02 St Albans City 0-0 Eastbourne Borough
F 20/02 Welling United 0-0 Bath City
F 20/02 Coritiba PR1 1-2 Ceara
F 20/02 Fortaleza15 0-4 Bahia3
F 20/02 Aldershot Town3 3-0 Wrexham2
F 20/02 Altrincham15 2-3 Boreham Wood4
F 20/02 Barnet2 0-2 Woking2
F 20/02 Bromley 2-2 Maidenhead United1
F 20/02 Eastleigh2 1-0 Stockport County12
F 20/02 Hartlepool United2 2-1 Yeovil Town
F 20/02 Notts County1 0-1 Chesterfield2
F 20/02 Sutton United2 4-1 Wealdstone FC13
F 20/02 Weymouth1 0-0 Solihull Moors2
F 20/02 Torquay United 2-3 Halifax Town1
S 20/02 Dover Athletic 0-0 Kings Lynn
S 20/02 Macclesfield Town 0-0 Dagenham Redbridge
F 20/02 Mauritania U20 1-2 Uganda U201
F 20/02 Cameroon U204 4-1 MozambiqueU201
F 20/02 Hafnarfjordur 1-6 Vikingur Reykjavik
F 20/02 HK Kopavogs 2-0 Afturelding
F 20/02 Keflavik2 5-0 Vestri4
F 20/02 UMF Selfoss3 0-2 Grotta Seltjarnarnes3
F 20/02 KR Reykjavik2 8-2 Fram Reykjavik12
F 20/02 Vikingur Olafsvik 0-5 KA Akureyri
F 20/02 SC Paderborn 071 2-1 SV Sandhausen2
F 20/02 St. Pauli2 3-2 Darmstadt2
F 20/02 VfL Osnabruck3 1-2 Heidenheimer1
F 20/02 Ingolstadt4 1-0 Kaiserslautern3
F 20/02 Saarbrucken2 2-1 TSV 1860 Munchen3
F 20/02 MSV Duisburg3 2-1 Unterhaching4
F 20/02 Hansa Rostock4 1-0 SV Waldhof Mannheim2
F 20/02 VFB Lubeck1 0-2 Te Cu Kukuh Atta Sei
F 20/02 SV Wehen Wiesbaden1 3-1 Uerdingen KFC 0511
F 20/02 Zwickau 0-2 Dynamo Dresden1
F 20/02 Nkwazi1 0-0 Lumwana Radiants3
F 20/02 Green Eagles1 2-2 Kabwe Warriors2
F 20/02 Indeni FC2 1-3 Zanaco
F 20/02 Prison Leopards FC2 1-0 Kitwe United2
F 20/02 Red Arrows3 3-0 Green Buffaloes2
F 20/02 Sandro Abate Avellin 5-6 Pescara Futsal
F 20/02 Mantova C5 Futsal 5-6 Phil diae Bolley
F 20/02 Cybertel Aniene Futs 2-5 CDM Genova Futsal
F 20/02 Carme Dawson 4-2 Royal Saint Giuseppe
F 20/02 CA River Plate3 2-0 Cerro Largo12
F 20/02 Defensor Sporting Mo3 0-3 Liverpool URU2
F 20/02 SC Villa 3-3 Airtel Kitara FC5
F 20/02 URA Kampala3 0-0 Wakiso Giants FC3
F 20/02 BUL FC1 0-4 Express FC
F 20/02 Kampala City Council 5-0 Malaba youth Footbal1
F 20/02 Desna Chernihiv U21 0-9 Dinamo KyivU21
F 20/02 Inhulets Petrove U21 0-6 FC Vorskla U21
F 20/02 FC Shakhtar Donetsk 2-0 Rukh Vynnyky U21
F 20/02 FC Mariupol2 0-1 Zorya3
F 20/02 PFC Oleksandria1 3-0 FC Mynai1
F 20/02 FC Lviv5 0-2 Kolos Kovalyovka3
F 20/02 Al-Sharjah (R)5 2-1 Al-Dhafra (R)4
F 20/02 Al-Thaid 2-2 Dubba Al-Husun
F 20/02 Dabba Al-Fujairah 1-1 Al-Hamriyah
F 20/02 Menemen Belediye Spo3 6-2 Akhisar Bld.Geng3
F 20/02 Altinordu3 1-1 Adanaspor1
F 20/02 Giresunspor3 1-0 Osmanlispor FC2
F 20/02 Istanbulspor16 0-1 Samsunspor3
F 20/02 Stade Gabesien 0-0 E.Gawafel.S.Gafsa
F 20/02 CS.Hammam-Lif 3-2 CS Korba
F 20/02 Menzel Nour12 0-2 Croissant Msaken13
F 20/02 Sbikha 0-2 CO Medenine
F 20/02 Jendouba Sport 1-0 A.S Djerba
F 20/02 AS Oued Ellil5 1-0 S.S. Sfaxien1
F 20/02 Muang Loei United3 1-2 Udon United4
F 20/02 Lamphun Warrior1 3-0 Phitsanulok FC2
F 20/02 Chachoengsao3 2-1 Pluakdaeng United2
F 20/02 Uthai Thani Forest3 2-2 Navy FC1
F 20/02 KMC FC1 3-0 Kagera Sugar3
F 20/02 Ihefu SC 3-2 Mwadui FC
S 20/02 Young Africans 0-0 Mtibwa Sugar
F 20/02 Jableh SC U21 1-2 Al-Wathbah U212
F 20/02 IFK Norrkoping FK 2-0 GIF Sundsvall11
F 20/02 Sandvikens IF2 3-4 IFK Goteborg2
F 20/02 Hammarby2 4-1 AFC Eskilstuna
F 20/02 Orebro1 0-1 Trelleborgs FF2
F 20/02 IF Lodde 0-1 IK Sirius FK
F 20/02 Oskarshamns AIK5 1-2 AIK Solna2
F 20/02 Zlate Moravce1 3-1 MFK Ruzomberok3
F 20/02 FK Senica3 2-3 Trencin3
F 20/02 Slovan Bratislava1 1-0 Sokol Dolna Zdana1
F 20/02 Michalovce3 0-2 SKF Sered2
F 20/02 Nitra2 0-1 Spartak Trnava1
F 20/02 Vaduz2 2-1 St. Gallen3
F 20/02 Basel12 0-0 Lausanne Sports3
F 20/02 Neuchatel Xamax3 3-1 Winterthur
F 20/02 Kriens2 2-0 Chiasso3
F 20/02 Vevey Sports4 2-4 Servette1
F 20/02 St. Gallen2 4-1 Young Boys3
S 20/02 Al Shorta Al Qadarif 0-0 Alpha Hill
F 20/02 UD Collerense 0-2 Ibiza Islas Pitiusas
F 20/02 Santa Catalina Atlet3 0-2 San Jodie1
F 20/02 Portmany17 2-2 CD Manacor4
F 20/02 Andratks 0-1 Constancia
F 20/02 SD Beasain 1-1 Sestao
F 20/02 CD Binefar 3-0 CD Valdefierro2
F 20/02 CD Huarte5 0-1 CD Corellano4
F 20/02 Silla CF 4-2 Torrent C.F
F 20/02 CE Esporles 0-2 CF Platges De Calvia
F 20/02 CD Baztan 2-3 Pena Sport
F 20/02 Bidzala 4-0 Pena Azagresa
F 20/02 CD Beti Onak 1-1 CD River Ega
F 20/02 Fontellas 0-1 CD Cortes
F 20/02 CD Cantolagua 0-0 CD Ardoi Draw
F 20/02 CD Subiza 0-0 UDC Txantrea KKE
F 20/02 U.M. Escobedo 0-1 SD Torina
F 20/02 Barreda Balompie 1-1 Solares Medio Cudeyo
F 20/02 UC Cartes 1-0 CF Vimenor
F 20/02 CD Lagun Onak 1-1 Suodu Pei
F 20/02 Aurrera Ondarroa 1-3 Real Sociedad C
F 20/02 Santurtzi CD 0-1 Anaitasuna
F 20/02 Yague CF 5-0 CCD Alberite3
F 20/02 L Entregu CF1 2-1 CD Tuilla15
F 20/02 Alhaurin de la Torre 3-4 Melilla CD
F 20/02 AD San Juan2 1-0 Beti Kozkor KE4
F 20/02 Deportivo Ourense16 0-2 CD Arenteiro5
F 20/02 Atletico Albericia 2-2 Racing B
F 20/02 JD Somorrostro 3-1 Santutxu FC
F 20/02 Urgatz 1-1 Tolosa
F 20/02 Urduliz FT2 3-1 Cultural de Durango3
F 20/02 CD Ferriolense3 1-2 CD Cardassar4
F 20/02 Valle de Egues 0-0 MRA Navarra
F 20/02 Castro 0-1 Selaya FC
F 20/02 Tenerife B13 3-4 CD Vera3
F 20/02 SD Balmaseda FC2 0-0 SD Gernika1
F 20/02 Atletico Union Guima6 0-0 Atletico Victoria6
F 20/02 CFF Caceres II (W)2 2-1 CD Castuera (w)1
F 20/02 Torrelodones (w)1 3-1 CD Zamora Amigos del1
F 20/02 CD Pozoalbense (w)3 3-1 Atleico Malaga (w)3
F 20/02 Barcelona U19 3-0 UD Cornella U19
F 20/02 Deportivo La Coruna 1 4-0 Racing Ferrol U193
F 20/02 Lleida Esportiu U191 1-1 CD Ebro U192
F 20/02 Real Zaragoza U191 2-1 El Olivar U191
F 20/02 Cordoba U192 3-0 Atletico Sanluqueno 4
F 20/02 CD Marino U191 3-3 Tenerife U1912
F 20/02 CF Juventud Laguna U1 3-3 CD Ofra U192
F 20/02 Sabadell U191 5-0 Stadium Casablanca U4
F 20/02 Badazous U194 4-0 Union Adarve U1912
F 20/02 San Felix CF U191 1-0 Tiro Pichon U194
F 20/02 UD La Cruz Villanove1 6-2 Los Yebenes SB U1913
F 20/02 CD Castellon U193 0-1 Villarreal U1912
F 20/02 FC Isabel United 0-0 Marist FC
F 20/02 CD Sonsonate U2013 1-2 AD Isidro Metapan Re2
F 20/02 CD Luis Angel Firpo 4 1-2 CD Aguila Reserves5
F 20/02 Jocoro FC Reserves4 0-1 Municipal Limeno U202
F 20/02 Once Deportivo de Ah3 2-2 CD FAS U204
F 20/02 Alianza FC San Salva1 4-3 Atletico Marte Reser2
F 20/02 CD Luis Angel Firpo 1-2 CD Aguila (w)3
F 20/02 Sonsonate FC (w)1 2-1 AD Isidro Metapan (w2
F 20/02 Jocoro FC1 0-0 Municipal Limeno2
F 20/02 CD Sonsonate 0-3 A.D. Isidro Metapan
F 20/02 Alianza San Salvador2 3-2 Atletico Marte
F 20/02 ASK Bravo Publikum4 3-0 FC Koper2
F 20/02 Maribor2 0-1 NK Publikum Celje2
F 20/02 NK Mura 053 3-1 ND Gorica3
F 20/02 Vojvodina (w) 3-1 ZFK Zemun (w)3
F 20/02 FK Buducnost Dobanov5 2-1 Borac Cacak4
F 20/02 Dinamo Vranje5 0-0 FK Graficar Beograd3
F 20/02 FK Dubocica3 1-0 Kabel Novi Sad2
F 20/02 Jagodina2 0-0 FK Zarkovo5
F 20/02 Sloga Kraljevo4 1-1 Radnicki Pirot12
F 20/02 FK Zeleznicar Pancev3 0-1 Radnicki 1923 Kraguj1
F 20/02 Kolubara4 1-2 FK Loznica5
F 20/02 FK Radnicki Sremska 13 1-2 IMT Novi Beograd6
F 20/02 FK Trajal Krusevac 2-1 Zemun
F 20/02 Renaissance Dakar 1-0 Jamono Fatick
F 20/02 Diambars 2-0 US Goree
F 20/02 AS Douanes Dakar 2-0 ASEC Ndiambour
F 20/02 Toure Kunda Footpro 0-1 Generation Foot
F 20/02 NGB ASC Niarry Tally 1-3 Pikine
F 20/02 Hibernian1 2-0 Hamilton Academical11
F 20/02 Aberdeen1 1-0 Kilmarnock2
F 20/02 Motherwell1 0-3 Saint Johnstone
F 20/02 Saint Mirren 1-1 Livingston1
F 20/02 Arbroath3 1-0 Raith Rovers2
F 20/02 Ayr United3 0-2 Inverness1
F 20/02 Dundee 2-3 Queen of South
F 20/02 Dunfermline Athletic1 2-1 Alloa Athletic
F 20/02 Heart of Midlothian1 1-1 Greenock Morton4
F 20/02 Kaizer Chiefs1 1-1 Supersport United
F 20/02 Chippa United12 1-1 TS Galaxy2
F 20/02 Baroka FC2 2-1 Black Leopards1
S 20/02 Mamelodi Sundowns 0-0 Maritzburg United
S 20/02 Cailungo 0-0 SP Domagnano
S 20/02 Fiorentino 0-0 AC Juvenes
S 20/02 SP La Fiorita 0-0 SP Cosmos
S 20/02 SP Libertas 0-0 Faetano
S 20/02 S.S Pennarossa 0-0 Murata
S 20/02 Tre Fiori 0-0 San Giovanni
S 20/02 Tre Penne 0-0 Folgore/Falciano
F 20/02 JDR Stars 0-0 Real Kings
F 20/02 Pretoria Univ 2-0 Cape Town Spurs
F 20/02 Sekhukhune United 1-1 TS Sporting1
F 20/02 Steenberg United 0-1 Pretoria Callies
F 20/02 Zenit St. Petersburg3 1-3 Arsenal Tula5
F 20/02 Dynamo Moscow3 2-0 Spartak Moscow14
F 20/02 CS Aerostar Bacau3 0-2 FC Unirea 2004 Slobo2
F 20/02 Dunarea Calarasi4 1-1 Farul Constanta6
F 20/02 ACS Comuna Recea 0-0 Concordia Chiajna
F 20/02 FK Csikszereda Mierc2 2-0 Scolar Resita3
F 20/02 CSS Islla Te Nagh 0-1 CS Mioveni
F 20/02 Rapid Bucuresti2 2-2 Ripensia Timisoara1
F 20/02 FC Timisoara3 2-0 Gloria Buzau3
F 20/02 Luceafarul Oradea 1-2 Universitaea Cluj3
S 20/02 Universitatea Craiov 0-0 Voin Tate Numa Glenn
F 20/02 Sepsi1 0-0 FC Clinceni1
F 20/02 FC Astra Giurgiu2 2-0 Dinamo Bucuresti4
F 20/02 CS Voluntari5 0-1 SCM Argesul Pitesti2
F 20/02 Steaua Bucuresti2 1-1 Chindia Targoviste4
F 20/02 Russell City1 0-1 Al Shamal1
F 20/02 Muaidar SC1 1-2 Al Mesaimeer Club3
F 20/02 Al Markhiya1 0-2 Al Shahaniya2
F 20/02 Plaza Amador Reserve2 1-0 Tauro Reserves12
F 20/02 Benfica U233 2-1 Boavista U232
F 20/02 Cova Piedade U232 2-2 Vitoria Guimaraes U2
F 20/02 Portimonense U232 3-2 Coimbra EC U233
F 20/02 Sporting Lisbon Sad 2 2-2 Rio Ave U232
F 20/02 Amora (w)2 3-1 A-dos-Francos (w)1
F 20/02 Montalegre2 0-0 GD Braganca2
F 20/02 Vitoria Guimaraes B3 1-1 Pevidem SC2
F 20/02 Lusitanos2 2-1 Agueda
F 20/02 Oriental Dragon2 2-1 CF Estrela1
F 20/02 Mirandela4 2-1 Maria da Fonte1
F 20/02 Sertanense FC1 1-1 ARC Oleiros4
F 20/02 Vizela2 3-1 Casa Pia AC1
F 20/02 Legia Warszawa1 5-2 Wisla Plock4
F 20/02 Podbeskidzie Bielsko1 1-2 Jagiellonia Bialysto3
F 20/02 Lechia Gdansk2 2-0 Gornik Zabrze
F 20/02 LKS Lodz2 0-3 GKS Tychy3
F 20/02 Widzew lodz2 2-0 Korona Kielce2
F 20/02 Eastern Suburbs AFC3 1-1 Hamilton Wanderers12
F 20/02 Waitakere United1 2-0 Hawkes Bay United
F 20/02 Astoria Walldorf - Bayern Alzenau
F 20/02 Crusaders 2-1 Ballymena United
F 20/02 Annagh United 0-0 Knockbreda
F 20/02 Ballinamallard Unite 0-0 Ballyclare Comrades
F 20/02 HW Welders 0-0 Dergview FC
F 20/02 Institute FC 0-0 Dundela
F 20/02 Newry City 0-0 Ards FC
F 20/02 Queens University 0-0 Loughgall FC
F 20/02 Real Granada FC2 2-1 Deportivo Masaya2
F 20/02 Ciervos FC11 1-1 Pioneros de Cancun3
F 20/02 Cimarrones de Sonora1 0-0 CD Alacranes de Dura1
F 20/02 Estudiantes Tecos1 1-3 Reboceros de La Pied1
F 20/02 Club Canoneros Marin22 0-4 Aguacateros CDU2
F 20/02 CD Cruz Azul Hidalgo2 2-1 Deportivo Dongu2
S 20/02 Mineros de Fresnillo 0-0 Atletico San Luis II
F 20/02 CDSyC Cruz Azul1 3-2 Toluca4
F 20/02 Atlas12 0-2 Club America4
F 20/02 Olympique Dcheira 0-0 ASS Association Spor
F 20/02 Olympique Khouribga 1-1 KAC de Kenitra
F 20/02 Wydad Fes 1-0 Raja de Beni Mellal
F 20/02 Maghrib Association 2 1-3 Olympique de Safi2
F 20/02 Union Touarga Sport 2 1-2 CAYB Club Athletic Y1
F 20/02 MCO Mouloudia Oujda4 1-2 FAR Forces Armee Roy1
F 20/02 AS Nianan1 1-2 Cercle de Bamako2
S 20/02 Real Bamako 0-0 USC Kita
S 20/02 Lafia Club de Bamako1 1-0 AS Police2
F 20/02 San Gwann1 5-2 Qormi F.C1
F 20/02 Pembroke Athleta2 0-1 Fgura United13
F 20/02 Sliema Wanderers FC2 2-2 Birkirkara FC12
F 20/02 Tarxien Rainbows F.C 4-2 Senglea Athletic1
F 20/02 Floriana F.C.2 1-0 Gudja United1
F 20/02 Zejtun Corinthians3 0-4 Gzira United1
F 20/02 Al-Salibikhaet 0-0 Burgan SC
F 20/02 Al-Ttadamon(KUW) 0-2 Al-Yarmouk
F 20/02 Hajer (Youth) 2-5 Al-Ettifaq (Youth)
F 20/02 Al-Nasr (Youth) 0-0 Al-Qadasiya (Youth)
F 20/02 Al-Faisaly Harmah Yo 2-2 Al-Taawon Youths
F 20/02 Abha U20 0-1 Al Wehda (Youth)
F 20/02 Al-Fath (Youth) 2-0 Al-Feiha U20
F 20/02 Al-Hilal (Youth) 1-2 Ohud Medina Youths
F 20/02 Al-Shabab (Youth) 2-2 Al-Ittihad (Youth)
F 20/02 Al Ahli Jeddah (Yout 5-1 Al-Tai (Youth)3
F 20/02 Al-Trgee 0-1 Al Najma(KSA)
F 20/02 Al-Rawdhah 1-1 Hottain (KSA)
F 20/02 Afief 0-2 Al Kholood
F 20/02 Al-Washm 2-2 Al-Riyadh
F 20/02 Al Selmiyah 1-1 Al Dahab
F 20/02 Al-Orubah 3-1 Al mojzel
F 20/02 Wajj 1-2 Al-Sharq
F 20/02 KF Drenica Skenderaj2 0-0 KF Besa Pec3
F 20/02 KF Llapi3 3-1 Gjilani4
F 20/02 KF Ballkani6 1-0 KF Feronikeli2
F 20/02 KF Drita Gjilan2 1-2 KF Trepca 892
F 20/02 KF 2 Korriku2 2-0 KF Flamurtari Pristi1
F 20/02 Nairobi Star City 2-1 Kericho1
F 20/02 Nzoia United 2-1 KCB SC11
F 20/02 Weston Shitima12 2-3 Kakamega Homeboyz
S 20/02 Mwatate United 0-0 Mount Kenya United
S 20/02 Wazito FC 0-0 Gor Mahia
F 20/02 Kawasaki Frontale 3-2 Gamba Osaka
F 20/02 Fugador sumida Futsa 4-4 Nagoya oceans Futsal
F 20/02 Peace Does Machida F 2-4 Fuchu Athletic FC Fu
F 20/02 Benevento (Youth) 3-3 Virtus Entella U20
F 20/02 Verona U192 4-3 Chievo U192
F 20/02 Lecce U20 1-1 Crotone U19
F 20/02 Udinese U202 1-2 Vicenza U191
F 20/02 Cosenza Calcio Youth3 2-4 Frosinone U201
F 20/02 Pisa U191 0-0 Pescara U20
F 20/02 S.S.D. Monza 1912 Yo 1-0 Reggiana U20
F 20/02 Sha LAN U193 0-1 Napoli(U19)1
F 20/02 Venezia F.C. Youth 0-0 Parma U20
F 20/02 Cittadella U20 0-1 Brescia U201
S 20/02 US Cremonese U20 0-0 Pordenone Youth
F 20/02 Ghivizzano3 0-1 Lentigione
F 20/02 Rimini5 1-2 Real Forte Querceta3
F 20/02 Scanzorosciate3 2-0 Seregno1
F 20/02 AC Este12 2-1 FC Arzignano Valchia
F 20/02 Sestri Levante12 2-0 Derthona
F 20/02 ASD Molfetta14 1-0 USD Lavello14
F 20/02 Vastese3 0-0 Rieti3
F 20/02 ASD Cartigliano2 2-0 AC Mestre23
F 20/02 ASD Imperia2 3-1 Borgosesia1
F 20/02 USD Casatese2 3-0 Desenzano Calvina14
F 20/02 Belenenses3 2-1 Nacional da Madeira1
F 20/02 Gil Vicente4 1-0 Santa Clara3
F 20/02 Sporting Lisbon 2-1 Portimonense3
F 20/02 Bari U2013 0-4 Virtus Francavilla U11
F 20/02 Carpi U193 0-1 Modena U202
F 20/02 Cavese U192 0-0 Juve Stabia U203
F 20/02 Foggia U191 0-1 Paganese U191
F 20/02 Grosseto U191 4-1 Pistoiese U192
F 20/02 Gubbio U193 0-0 Fermana U193
F 20/02 Palermo U1912 3-1 Bisceglie 1913 U1911
F 20/02 Pontedera U1911 0-1 Arezzo U192
F 20/02 Renate U19 0-1 Lecco U192
F 20/02 San Marino Calcio U12 1-3 Imolese U19
F 20/02 Ternana u193 1-2 Vis Pesaro U192
F 20/02 Vibonese U193 0-1 Monopoli U193
F 20/02 Triestina U192 1-1 US Pergolettese U1913
F 20/02 Albinoleffe U203 1-1 Padova U202
F 20/02 SS Turris Calcio U1911 2-2 Avellino U20
S 20/02 Lucchese U19 0-0 Olbia (Youth)
S 20/02 Alessandria U19 0-0 Pro Patria U19
F 20/02 Hapoel Bnei Pardes2 2-0 Hapoel Bueine5
F 20/02 Hapoel Ironi Baka El1 1-2 Hapoel Kaukab2
F 20/02 Maccabi Bnei Raina2 2-1 Hapoel Bnei Zalfa2
F 20/02 Hapoel Haifa 2-2 Hapoel Beer Sheva4
F 20/02 Bnei Yehuda Tel Aviv 3-3 Hapoel Haifa1
F 20/02 Arbil 2-2 Baghdad
F 20/02 Al Karkh 1-1 Zakho
F 20/02 Al-Hudod 1-1 AL Minaa
F 20/02 Naft Al Junoob3 1-1 Al Talaba2
F 20/02 Al Zawraa3 1-0 Al Shorta2
F 20/02 Shahrdari Astara3 1-0 Esteghlal Khozestan2
F 20/02 Baderan Tehran FC2 1-3 Qashqai Shiraz1
F 20/02 Fajr Sepasi13 1-1 Persepolis Pakdasht1
F 20/02 Khooshe Talaee Sana 3 3-0 Arman Gohar Sirjan2
F 20/02 Navad Urmia3 0-0 Khouneh Be Khouneh4
F 20/02 Esteghlal Mollasani3 0-0 Malavan2
F 20/02 Shahin Bushehr1 2-1 Oxin Alborz2
S 20/02 Persipura Jayapura 0-0 Pstni
S 20/02 Persik Kediri 0-0 PSIS Semarang
S 20/02 Persija Jakarta 0-0 Persib Bandung
F 20/02 Ellidi 1-5 Throttur Vogum
F 20/02 IR Reykjavik 4-0 Sindri
F 20/02 Tindastoll Sauda 0-1 Magni
F 20/02 Dalvik Reynir 4-2 Volsungur husavik
F 20/02 Leiknir F 4-1 Einherji
F 20/02 KF Gardabaer4 7-0 UMF Vidir2
F 20/02 Augnablik Kopavogur1 1-0 KF Fjallabyggdar
F 20/02 Diosgyor VTK 0-0 Fehervar Videoton
F 20/02 ZalaegerzsegTE1 3-0 Ujpesti2
F 20/02 Fehervar Videoton1 1-3 Diosgyor VTK3
F 20/02 Paksi SE Honlapja2 3-0 Varda SE2
F 20/02 Ferencvarosi TC2 1-0 Budapest Honved3
F 20/02 Marathon1 0-1 CD Motagua3
F 20/02 Platense3 2-2 Real Espana2
F 20/02 CD Olimpia5 2-0 C.D. Real de Minas1
F 20/02 Honduras Progreso3 0-0 CD Vida1
F 20/02 Real Sociedad Tocoa12 1-1 Lobos UPNFM13
S 20/02 AFC 0-0 Rijnsburgse Boys
S 20/02 Noordwijk 0-0 ASWH
S 20/02 Excelsior Maassluis 0-0 GVVV Veenendaal
S 20/02 IJsselmeervogels 0-0 Jong Sparta Rotterda
S 20/02 Volendam (Youth) 0-0 Scheveningen
S 20/02 Kozakken Boys 0-0 TEC
S 20/02 HHC Hardenberg 0-0 Spakenburg
S 20/02 Quick Boys 0-0 Katwijk
F 20/02 Emmen2 3-2 PEC Zwolle1
F 20/02 VVV Venlo1 1-4 AZ Alkmaar1
F 20/02 Fortuna Sittard 2-0 ADO Den Haag1
S 20/02 Sun Pegasus 0-0 Tai Chung FC
S 20/02 Biu Chun Rangers 0-0 LeeMan
F 20/02 CSD San Pedro1 3-1 Deportivo Chiantla14
F 20/02 C.S.D. Comunicacione3 0-0 Chimaltenango FC4
F 20/02 Club Aurora1 2-0 Petapa14
F 20/02 Quiche FC2 1-0 Deportivo Xinabajul3
F 20/02 CD Puerto de Iztapa14 1-1 Malacateco3
F 20/02 CSyD Sacachispas3 1-0 CD Achuapa16
F 20/02 Atromitos Athens2 1-1 AEL Larisa3
F 20/02 AEK Athens1 2-2 Asteras Tripolis
F 20/02 Fortune FC 4-0 Brikama United14
F 20/02 Gambia Ports Authori1 1-1 Gambia Armed Force2
F 20/02 GAMTEL3 1-1 Banjul United2
F 20/02 Bayern Alzenau 0-2 Astoria Walldorf
F 20/02 Bergisch Gladbach 091 1-1 SV Rodinghausen3
F 20/02 VFB Homberg 2-2 Rot-Weiss Oberhausen
F 20/02 Koln (Youth)1 1-2 Fortuna Koln2
F 20/02 Sportfreunde Lotte 2-1 Fortuna Dusseldorf (2
F 20/02 SV Straelen3 2-0 Schalke 04 (Youth)1
F 20/02 Wiedenbruck 0-0 Rot-Weiss Ahlen
F 20/02 Vfr Aalen 1-3 SC Freiburg (Youth)
F 20/02 Bahlinger2 2-0 TSG Balingen14
F 20/02 SV Elversberg1 4-0 VfB Stuttgart II
F 20/02 FC 08 Hombrug 2-1 TSV Schott Mainz1
F 20/02 SG Sonnenhof Grossas2 3-3 TSG Hoffenheim (Yout2
F 20/02 Hessen Kassel2 3-1 Eintracht Stadtallen14
F 20/02 FSV Mainz 05 (Youth)6 1-1 TSV Steinbach3
F 20/02 Kickers Offenbach 1-0 FK Pirmasens
F 20/02 Rot-Weiss Koblenz 1-1 FC Giessen
F 20/02 Sporting Lisbon Futs 5-1 Klutin irapike five
F 20/02 MNK Olmissum Futsal 1-2 MFK KPRF Futsal
F 20/02 Suva FC2 1-2 Labasa FC2
F 20/02 KuPs3 1-0 AC Oulu1
F 20/02 TPS Turku3 2-2 PK-35 Vantaa2
F 20/02 HIFK5 1-0 Lahti5
F 20/02 SJK Seinajoen6 3-0 Ilves Tampere12
F 20/02 MP MIKELI 5-0 JIPPO14
F 20/02 HJK Helsinki 6-1 KTP Kotka1
F 20/02 RoPS Rovaniemi1 2-1 KPV2
F 20/02 Vaasa VPS 3-1 Jaro1
F 20/02 Klubi 04 Helsinki 0-5 Gnistan Helsinki1
F 20/02 Ethiopia Bunna1 0-0 Hadiya Hossana2
F 20/02 Kedus Giorgis4 4-2 Adama City2
F 20/02 Viljandi Tulevik 0-0 JK Welco Elekter
F 20/02 Laanemaa Haapsalu 2-1 Harju JK Laagri
F 20/02 Viimsi MRJK 8-0 Tallinna JK Legion B1
F 20/02 Vandra JK Vaprus 2-2 Parnu JK
F 20/02 Tartu JK Maag Tammek 0-2 FC Flora Tallinn
F 20/02 JK Nomme Kalju U21 2-2 JK Tallinna Kalev II
F 20/02 Rushden Diamonds 0-0 Stourbridge
F 20/02 Alvechurch 0-0 Kings Langley
F 20/02 Biggleswade Town 0-0 Hednesford Town
F 20/02 Bromsgrove Sporting 0-0 Royston Town
F 20/02 Coalville 0-0 Needham Market
F 20/02 Hitchin Town 0-0 Barwell
F 20/02 Leiston FC 0-0 Nuneaton Borough
F 20/02 Rushall Olympic 0-0 Banbury United
F 20/02 St Ives Town 0-0 Stratford Town
F 20/02 Tamworth 0-0 Lowestoft Town
S 20/02 Peterborough Sports 0-0 Redditch United
F 20/02 El Sharqia Dokhan2 2-0 Asmant Asyut3
F 20/02 El Alominiom2 3-0 Tahta SC1
F 20/02 Markaz Shabab Samalo2 0-1 Al Minya1
F 20/02 Shoban Moslemen Qena3 0-1 Qena SC2
F 20/02 Telephonaat Bani Suw1 2-0 Beni Suef3
F 20/02 Mushuc Runa1 1-3 Sociedad Deportiva A4
F 20/02 Guayaquil City4 3-1 Macara3
F 20/02 Manta FC6 2-3 Barcelona SC(ECU)4
F 20/02 Hvidovre IF11 1-2 Fremad Amager4
F 20/02 Hobro 0-1 Helsingor
F 20/02 FC Kobenhavn U19 2-2 Nordsjaelland U19
F 20/02 Silkeborg U19 2-2 Vejle U19
F 20/02 Sonderjyske U19 2-2 Aalborg BK U19
F 20/02 Esbjerg U19 4-5 Lyngby Fodbold Club
F 20/02 Midtjylland U19 6-0 Horsens U19
F 20/02 BrondbyU192 1-2 Odense BK U191
F 20/02 Randers Freja U19 2-2 Aarhus AGF U191
S 20/02 Motorlet PR B 0-0 Uhelne Sklady
S 20/02 FK Dukla Jizni Mesto 0-0 FK Ujezd Nad Lesy
F 20/02 Pardubice2 3-2 Banik Ostrava
F 20/02 Marila Pribram2 1-4 Synot Slovacko11
F 20/02 Sigma Olomouc1 1-0 Brno2
F 20/02 Tescoma Zlin1 0-4 Sparta Praha5
F 20/02 Anorthosis Famagusta1 1-0 Doxa Katokopias2
F 20/02 Omonia Nicosia FC4 1-0 APOEL Nicosia1
F 20/02 NK Varazdin U192 0-0 ZNK Osijek U19
F 20/02 NK Opatija 1-0 Radnik Sesvete
F 20/02 Kustosija4 3-2 NK Solin5
F 20/02 NK Dugopolje3 3-1 NK Dubrava Zagreb2
F 20/02 NK Junak3 1-1 NK Orijent Rijeka2
F 20/02 Inter Zapresic13 1-2 Rudes2
F 20/02 Bijelo Brdo3 1-2 NK Croatia Zmijavci11
F 20/02 Medjimurje1 1-2 HNK Cibalia5
F 20/02 Istra 1961 Pula3 0-1 NK Varteks Varazdin14
F 20/02 NK Lokomotiva Zagreb1 0-3 HNK Gorica3
F 20/02 Santa Ana14 1-3 AD Cariari Pococi1
F 20/02 AD Cofutpa2 2-1 AD Escazucena34
F 20/02 Limon FC12 3-2 Santos De Guapiles3
F 20/02 Bogota FC4 2-1 Llaneros FC1
F 20/02 Real Cartagena5 2-3 Deportes Quindio2
F 20/02 Real Santander3 0-1 Union Magdalena13
F 20/02 Universitario de Pop 0-0 Orsomarso2
F 20/02 Atletico Huila3 0-2 Atletico FC2
F 20/02 Wanderers FC4 0-1 CA Penarol5
F 20/02 Cortulua11 0-0 Tigres Zipaquira3
F 20/02 Envigado FC3 1-0 Atletico Bucaramanga2
F 20/02 Deportivo Pereira3 0-0 Aguilas Doradas5
F 20/02 Boyaca Chico5 2-1 Atletico Junior Barr1
F 20/02 Les Elephants FC4 1-2 Royal Muramvya FC14
F 20/02 Muzinga FC1 1-2 Inter Stars
F 20/02 Kayanza Utd 1-0 Olympique Star
F 20/02 Aigle Noir 4-2 BS Dynamic
F 20/02 Neff supporting Simi2 0-6 Septemvri Sofia
F 20/02 FC Sozopol16 1-0 Litex Lovech14
F 20/02 Sportist Svoge1 5-1 Minyor Pernik2
S 20/02 FC Hebar Pazardzhik 0-0 Vitosha Bistritsa
S 20/02 Septemvri Simitli 0-0 Kariana Erden
F 20/02 Arda2 3-2 Botev Vratsa14
F 20/02 Lokomotiv Plovdiv1 3-2 Ludogorets Razgrad5
F 20/02 CSKA Sofia5 1-0 Cherno More Varna3
F 20/02 Botafogo RJ(w)1 5-0 Boavista SC Saquarem1
S 20/02 Fluminense RJ (w) 0-0 Perolas Negras (W)
S 20/02 Vasco Da Gama(w) 0-0 Flamengo/RJ (w)
F 20/02 Lagarto 3-0 America EC Pedrinhas
F 20/02 AD Confianca12 2-1 AD Atletica Gloriens5
F 20/02 America-RJ2 3-1 Americano RJ3
F 20/02 Nova Iguacu2 1-1 Cabofriense(RJ)12
F 20/02 Sampaio Correa (RJ)13 1-0 Friburguense RJ2
F 20/02 CD Arabe Unido4 1-0 Costa Del Este1
F 20/02 Plaza Amador 3-0 Tauro FC3
F 20/02 Real FC2 1-2 Ceilandia DF3
F 20/02 SE do Gama13 0-1 Capital CF2
F 20/02 Nova Conquista/TO 2-0 Capital TO
F 20/02 Americano Bacabal 0-4 Sampaio Correa
S 20/02 Vitoria BA 0-0 Vitoria da Conquista
F 20/02 Coruripe Al 0-3 CRB AL
F 20/02 Al-Hadd 3-0 Al-Budaiya
F 20/02 Uttar Baridhara SC 4-4 Arambagh KS
F 20/02 Saif Sporting Club3 1-2 Bashundhara Kings3
F 20/02 Sheikh Russel KC 1-1 Abahani Limited
F 20/02 SG-Tertre-Hautrage ( 0-0 Oud Heverlee Leuven
F 20/02 KVK Tienen (w) 0-0 Kontich FC (wï
F 20/02 Massenhoven VC (w) 0-0 Anderlecht II (w)
F 20/02 Wuustwezel (w) 0-0 KSKV Zwevezele (w)
F 20/02 Famkes Merkem (w) 0-0 Ladies Genk B (
F 20/02 ASE de Chastre (w) 0-0 KV Mechelen (w
F 20/02 Gent B (w) 0-0 Standard Liege B (w)
F 20/02 Royal FC Liege (w) 0-0 Moldavo (w)
F 20/02 FCV Dender EH 0-0 Patro Eisden
F 20/02 Dessel Sport 0-0 Thes Sport
F 20/02 KSK Heist 0-0 Royal Knokke
F 20/02 KFC Mandel United 0-0 Tienen
F 20/02 Olympic Charleroi 0-0 La Louviere Centre
F 20/02 KMSK Deinze 4-0 Club Brugge(U23)11
F 20/02 Jeunesse Molenbeek2 2-1 Westerlo11
F 20/02 KAS Eupen3 1-1 Oostende2
F 20/02 Mouscron Peruwelz4 1-2 Cercle Brugge2
F 20/02 Red Star Waasland2 1-1 Charleroi
F 20/02 Sabail3 2-0 Sabah FK Baku3
F 20/02 Standard Sumgayit2 0-0 Qarabag1
F 20/02 FAC Team Fur Wien6 0-1 FC Dornbirn 19137
F 20/02 Kapfenberg2 3-1 Grazer AK15
F 20/02 Newcastle Jets (w)13 0-2 Melbourne Victory (w1
F 20/02 Willip2 1-2 Perth Glory (Youth)
F 20/02 Armadale SC2 1-1 Perth SC1
F 20/02 Western United FC1 4-1 FC Macarthur3
F 20/02 Sydney FC1 0-0 Brisbane Roar3
S 20/02 Perth Glory 0-0 Melbourne City
F 20/02 Club Atletico Tigre 1-1 Alvarado Mar del Pla2
F 20/02 UE Santa Coloma B1 4-2 FC Rangers13
F 20/02 NRB Teleghma U211 1-3 MC EI Eulma U211
F 20/02 MO Constantine U214 2-1 USM Annaba U211
F 20/02 ASO Chlef U212 1-3 JS Saoura U213
F 20/02 Paradou AC U212 2-0 Olympique Medea U211
F 20/02 WA Tlemcen U212 3-0 CA Bordj Bou Arrerid1
F 20/02 Tadjenant U212 1-3 CA Batna U2113
F 20/02 MSP Batna U212 2-2 US Chaouia U212
F 20/02 SKAF Khemis Miliana 1 1-1 CRB Ain Oussera U211
F 20/02 OM Arzew U211 3-0 US Remchi U212
F 20/02 IRB El Kerma U21 1-2 CR Temouchent U212
F 20/02 IRB El Kerma3 1-2 CRB Temouchent14
F 20/02 JSM Tiaret 1-2 ASM Oran
F 20/02 MC Saida 1-1 MCB Oued Sly
F 20/02 OM Arzew2 1-0 US Remchi3
F 20/02 RC Oued Rhiou1 0-1 SC Ain Defla
F 20/02 SKAF Khemis Melina 1-0 CRB Ain Ouessara
F 20/02 ASO Chlef1 0-6 JS Saoura2
F 20/02 WA Tlemcen2 3-1 CA Bordj Bou Arrerid
F 20/02 Academica Do Lobito 0-0 Sporting Cabinda
F 20/02 Interclube Luanda 3-1 Bravos do Maquis
F 20/02 Progresso 0-0 Cuando Cubango
F 20/02 Petro Atletico de Lu 3-0 Ferroviario Do Huamb
F 20/02 Balmoral FC1 5-0 Alphington FC
F 20/02 Surfers Paradise 10-0 The Gap BPL
F 20/02 Tullamarine FC1 1-3 Moonee Valley Knight3
F 20/02 AC Carina1 3-1 Brisbane Athletic
F 20/02 Bayside United FC1 4-1 Virginia United4
F 20/02 Tarragindi Tigers3 4-3 Ormeau White2
F 20/02 Aspendale SC1 0-6 Bundoora Utd
F 20/02 St Kevins Old Boys1 6-1 Mitchell Rangers SC
F 20/02 Lanus2 2-1 Defensa Y Justicia5
F 20/02 Red Bull Salzburg1 4-2 Rapid Wien1
F 20/02 TSV Hartberg1 1-1 SV Ried
F 20/02 WSG Wattens1 0-1 St.Polten3
F 20/02 Austria Wien1 5-1 Rheindorf Altach15
F 20/02 Elche2 1-0 Eibar1
F 20/02 Ascoli1 0-2 Salernitana3
F 20/02 Brescia 1-2 Cremonese3
F 20/02 Cittadella3 0-3 Reggio Audace FC1
F 20/02 Vicenza5 2-2 Spal3
F 20/02 Venezia5 3-2 ACD Virtus Entella13
F 20/02 Valenciennes1 2-2 Troyes4
F 20/02 Chievo12 1-1 Monza3
F 20/02 RCD Espanyol4 1-1 Sabadell
F 20/02 Atletico Madrid2 0-2 Levante3
F 20/02 Pisa 1-1 Empoli
F 20/02 Albacete13 0-1 Sporting Gijon1
F 20/02 Valencia2 2-0 Celta Vigo13
F 20/02 Ajaccio1 0-2 Clermont1
F 20/02 Amiens2 0-1 Sochaux2
F 20/02 Chambly FC4 0-1 AJ Auxerre3
F 20/02 Le Havre 1-1 USL Dunkerque3
F 20/02 Nancy1 1-2 Grenoble1
F 20/02 Chamois Niortais2 2-1 Pau FC1
F 20/02 Paris FC2 1-0 Chateauroux13
F 20/02 Rodez Aveyron3 1-0 Toulouse3
F 20/02 Racing de Ferrol3 1-0 Deportivo La Coruna2
F 20/02 Real Valladolid4 0-1 Real Madrid2