Football.biz

Təqvim

<< | Mar 21 | Mar 22 | Mar 23 | Mar 24 | Mar 25 | >>
S 23/03 Georgia - Switzerland
S 23/03 Gibraltar - Ireland
S 23/03 Sweden - Romania
S 23/03 Malta - Faroe Islands
S 23/03 Spain - Norway
S 23/03 Liechtenstein - Greece
S 23/03 Italy - Finland
S 23/03 Bosnia-Herzegovina - Armenia
S 23/03 Millwall - Bristol City
S 23/03 Cote D Ivoire - Rwanda
S 23/03 Ghana - Kenya
S 23/03 Mali - South Sudan
S 23/03 Basingstoke Town - Metropolitan Police
S 23/03 Beaconsfield SYCOB - Gosport Borough
S 23/03 Farnborough Town - Tiverton Town
S 23/03 Harrow Borough - Frome Town
S 23/03 Hendon - Hartley Wintney
S 23/03 Kings Langley - Wimborne Town
S 23/03 Merthyr Town - Staines Town
S 23/03 Salisbury City - Chesham United
S 23/03 Taunton Town - Poole Town
S 23/03 Walton Casuals - Dorchester Town
S 23/03 Weymouth - Swindon Supermarine
S 23/03 Walsall - Barnsley
S 23/03 TSV Buchbach - Wacker Burghausen
S 23/03 FC Memmingen - Schweinfurt 05 FC
S 23/03 FC Augsburg II - VfB Eichstatt
S 23/03 VfR Garching - FC Ingolstadt 04 Am
S 23/03 SV Heimstetten - Nurnberg (Youth)
S 23/03 TSV 1860 Rosenheim - Greuther Furth (Yout
S 23/03 SV Schalding Heining - FV Illertissen
S 23/03 SpVgg Bayreuth - FC Pipinsried
S 23/03 Hamburger SV (Youth) - FC Hansa Luneburg
S 23/03 VfL Wolfsburg (Youth - ETSV Weiche Flensbur
S 23/03 VFB Lubeck - Havelse
S 23/03 Werder Bremen (Youth - Lupo-Martini Wolfsbu
S 23/03 BSV Rehden - St Pauli II
S 23/03 Germania Egestorf - Hannover 96 Am
S 23/03 Holstein Kiel II - Oldenburg
S 23/03 Fleetwood Town - Sunderland A.F.C
S 23/03 AFC Wimbledon - Gillingham
S 23/03 Bradford City - Blackpool
S 23/03 Burton Albion - Accrington Stanley
S 23/03 Coventry City - Oxford United
S 23/03 Luton Town - Doncaster Rovers
S 23/03 Peterborough United - Southend United
S 23/03 Plymouth Argyle - Bristol Rovers
S 23/03 Rochdale - Scunthorpe United
S 23/03 Shrewsbury Town - Portsmouth
S 23/03 Ashton United - Blyth Spartans
S 23/03 Brackley Town - Kidderminster Harrie
S 23/03 Chorley FC - Leamington
S 23/03 Curzon Ashton FC - FC United of Manches
S 23/03 Hereford United - Guiseley
S 23/03 Nuneaton Borough - Darlington
S 23/03 Southport FC - Bradford Park Avenue
S 23/03 Spennymoor Town - Alfreton Town
S 23/03 York City - Boston United
S 23/03 Brazil - Panama
S 23/03 Bamber Bridge - Farsley Celtic
S 23/03 Buxton FC - Scarborough
S 23/03 Gainsborough Trinity - Marine
S 23/03 Lancaster City - Hednesford Town
S 23/03 Matlock Town - Mickleover Sports
S 23/03 Nantwich Town - Grantham Town
S 23/03 South Shields - Hyde F.C.
S 23/03 Stafford Rangers - Warrington Town AFC
S 23/03 Stalybridge Celtic - North Ferriby United
S 23/03 Whitby Town - Workington
S 23/03 Witton Albion - Basford Utd
S 23/03 Carlisle United - Cambridge United
S 23/03 Cheltenham Town - Northampton Town
S 23/03 Colchester United - Tranmere Rovers
S 23/03 Crawley Town - Lincoln City
S 23/03 Grimsby Town - Bury
S 23/03 Macclesfield Town - Stevenage Borough
S 23/03 Mansfield Town - Crewe Alexandra
S 23/03 Milton Keynes Dons - Yeovil Town
S 23/03 Newport County - Oldham Athletic
S 23/03 Notts County - Exeter City
S 23/03 Port Vale - Forest Green Rovers
S 23/03 Swindon Town - Morecambe
S 23/03 Billericay Town - Hungerford Town
S 23/03 Concord Rangers - Torquay United
S 23/03 Dartford - Hampton Richmond Bor
S 23/03 Eastbourne Borough - Bath City
S 23/03 Hemel Hempstead Town - East Thurrock United
S 23/03 Oxford City - Dulwich Hamlet
S 23/03 St Albans City - Gloucester City
S 23/03 Truro City - Chelmsford City
S 23/03 Wealdstone FC - Chippenham Town
S 23/03 Weston Super Mare - Welling United
S 23/03 Woking - Slough Town
S 23/03 Barrow - Harrogate Town
S 23/03 Boreham Wood - Aldershot Town
S 23/03 Braintree Town - Bromley
S 23/03 Chesterfield - Sutton United
S 23/03 Halifax Town - Solihull Moors
S 23/03 Hartlepool United - Wrexham
S 23/03 Maidenhead United - Havant Waterloovil
S 23/03 Maidstone United - Ebbsfleet United
S 23/03 Salford City - Barnet
S 23/03 Republic of Ireland - Azerbaijan U19
S 23/03 Germany U19 - Norway U19
S 23/03 Serbia U19 - Belgium U19
S 23/03 Spain U19 - Wales U19
S 23/03 Russia U19 - Romania U19
S 23/03 Greece U19 - England U19
S 23/03 France U19 - Switzerland U19
S 23/03 Italy U19 - Ukraine U19
S 23/03 Jiskra Usti nad Orli - SK Zapy
S 23/03 Zivanice - FK Kraluv Dvur
S 23/03 Czech Republic U19 - Denmark U19
S 23/03 Netherlands U19 - Slovenia U19
S 23/03 Scotland U19 - Cyprus U19
S 23/03 Hungary U19 - Croatia U19
S 23/03 Israel U19 - Poland U19
S 23/03 Portugal U19 - Turkey U19
S 23/03 Fortuna Koln - Vfr Aalen
S 23/03 Hallescher FC - SV Wehen Wiesbaden
S 23/03 Carl Zeiss Jena - Uerdingen KFC 05
S 23/03 Karlsruher SC - Hansa Rostock
S 23/03 TSV 1860 Munchen - SV Meppen
S 23/03 Preuben Munster - Unterhaching
S 23/03 SG Sonnenhof Grossas - Wurzburger Kickers
S 23/03 SC Freiburg (Youth) - VfR Wormatia Worms
S 23/03 Hessen Dreieich - SV Elversberg
S 23/03 TSG Hoffenheim (Yout - Astoria Walldorf
S 23/03 SV Waldhof Mannheim - VfB Stuttgart II
S 23/03 Saarbrucken - Kickers Offenbach
S 23/03 Eintracht Stadtallen - FK Pirmasens
S 23/03 TSV Steinbach - TSG Balingen
S 23/03 SSV Ulm 1846 - FSV Mainz 05 (Youth)
S 23/03 Port Talbot - Ammanford
S 23/03 Holyhead - Denbigh Town
S 23/03 Prestatyn Town FC - Bangor City FC
S 23/03 Airbus UK Broughton - Holywell
S 23/03 Buckley Town - Flint Town
S 23/03 Conwy Utd - Llanrhaeadr
S 23/03 Guilsfield - Rhyl FC
S 23/03 Porthmadog - Gresford
S 23/03 Ruthin Town FC - Penrhyncoch
S 23/03 LALA FC - Deportivo Lara
S 23/03 Deportivo Anzoategui - Trujillanos
S 23/03 Portuguesa FC - Zamora Barinas
S 23/03 Atletico Venezuela - Academia Puerto Cabe
S 23/03 St Louis Lions - Tampa Bay Rowdies
S 23/03 Real Monarchs - Los Angeles Galaxy I
S 23/03 Swope Park Rangers - Pittsburgh Riverhoun
S 23/03 Charlotte Independen - Atlanta United FC II
S 23/03 Louisville City FC - Hartford Athletic
S 23/03 Colorado Springs Swi - San Antonio
S 23/03 El Paso Locomotive F - Rio Grande Valley
S 23/03 Orange County Blues - New Mexico United
S 23/03 Portland Timbers Res - Las Vegas Lights
S 23/03 Fresno FC - Reno 1868 FC
S 23/03 CA Penarol - Racing Club Montevid
S 23/03 Albania U21 - Turkey U21
S 23/03 Riverside Olympic - Devonport City
S 23/03 Clarence United - South Hobart
S 23/03 Launceston City - Glenn Nochi Knight
S 23/03 Kingborough Lions - Hobart Zebras
S 23/03 Lipany - Poprad
S 23/03 MFK Skalica - Lokomotiva Kosice
S 23/03 Tatran Presov - MSK Zilina B
S 23/03 Dukla Banska Bystric - KFC Komarno
S 23/03 MFK Dubnica nad Vaho - FC STK 1914 Samorin
S 23/03 Partizan Bardejov - Sokol Dolna Zdana
S 23/03 Tatran LM - Slavoj Trebisov
S 23/03 FC Artmedia Petrzalk - Inter Bratislava
S 23/03 Baden - FC Kosova Zurich
S 23/03 SV Hongg - United Zurich
S 23/03 FC Gossau - FC Wettswil Bonstett
S 23/03 FC Linth 04 - USV Eschen Mauren
S 23/03 FC St.Gallen U21 - FC Red Star Zurich
S 23/03 FC Tuggen - FC Mendrisio Stabio
S 23/03 FC Winterthur U21 - Thalwil
S 23/03 Barcelona (w) - Colegio Aleman Valen
S 23/03 Lucchese - Pro Patria
S 23/03 Rayo Vallecano (w) - Real Betis (W)
S 23/03 Antequera Futsal - Rios Renovables Ribe
S 23/03 Peinsa F.S. Cartagen - Peniscola Futsal
S 23/03 Catgas Energia Futsa - F.C.Barcelona Futsal
S 23/03 EiPozo Murcia Turist - Jaen Paraiso Interio
S 23/03 Vaidepenas Futsal - DKV Seguros Zaragoza
S 23/03 Paruro five foot - Caja Segovia Indoor
S 23/03 Xota Navarra Futsal - Inter Movistar Futsa
S 23/03 Palma Futsal - Levante Futsal
S 23/03 Clyde - Annan Athletic
S 23/03 Elgin City - Albion Rovers
S 23/03 Edinburgh City - Peterhead
S 23/03 Stirling Albion - Berwick Rangers
S 23/03 Cowdenbeath - Queens Park
S 23/03 Airdrie United - Forfar Athletic
S 23/03 East Fife - Brechin City
S 23/03 Montrose - Stenhousemuir
S 23/03 Raith Rovers - Dumbarton
S 23/03 Stranraer - Arbroath
S 23/03 Dundee United - Alloa Athletic
S 23/03 Ayr United - Greenock Morton
S 23/03 Queen of South - Falkirk
S 23/03 Partick Thistle - Inverness
S 23/03 SKA Rostov - Stavropolye-2009
S 23/03 Druzhba Maykop - Mashuk-KMV
S 23/03 FK Biolog - Legion Dynamo
S 23/03 FK Angusht Nazran - Akademiya Futbola
S 23/03 Volgar Astrakhan - Urozhay Krasnodar
S 23/03 Spartak Nalchik - Krasnodar III
S 23/03 FC Clinceni - FC UT Arad
S 23/03 CS Balotesti - Ripensia Timisoara
S 23/03 Luceafarul Oradea - CS Aerostar Bacau
S 23/03 Metaloglobus - Farul Constanta
S 23/03 Pandurii Targu-Jiu - Dacia Unirea Braila
S 23/03 Radotin - Loko Vltavin
S 23/03 FC Pisek - Slovan Velvary
S 23/03 Vysehrad - Benesov
S 23/03 Olimpia Grudziadz - Gornik Leczna
S 23/03 GKS Belchatow - Olimpia Elblag
S 23/03 Skra Czestochowa - Znicz Pruszkow
S 23/03 Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola
S 23/03 Siarka Tarnobrzeg - Gryf Wejherowo
S 23/03 Pogon Siedlce - KS Energetyk ROW
S 23/03 Stargard Szczecinski - Resovia Rzeszow
S 23/03 Widzew lodz - Elana Torun
S 23/03 Garbarnia Krakow - Wigry Suwalki
S 23/03 OKS Stomil Olsztyn - Rakow Czestochowa
S 23/03 Bytovia Bytow - LKS Lodz
S 23/03 Chrobry Glogow - Odra Opole
S 23/03 Stal Mielec - Sandecja Nowy Sacz
S 23/03 LKS Nieciecza - GKS Jastrzebie
S 23/03 Molinos El Pirata - FBC Melgar
S 23/03 Union Langreo - CD Vitoria(SPA)
S 23/03 Universitario De Dep - Alianza Universidad
S 23/03 Lambton Jarvis - Adamstown Rosebuds F
S 23/03 Edgeworth Eagles FC - Newcastle Jets FC (Y
S 23/03 Weston Workers FC - Maitland
S 23/03 Charleston City Blue - Lake Macquarie
S 23/03 Broadmeadow Magic - Hamilton Olympic
S 23/03 Ballymena United - Warrenpoint Town
S 23/03 Cliftonville - Glentoran FC
S 23/03 Institute FC - Coleraine
S 23/03 Dungannon Swifts - Linfield FC
S 23/03 Ards FC - Crusaders
S 23/03 Newry City - Glenavon Lurgan
S 23/03 Juventus Managua - UNAN Managua
S 23/03 Walter Ferretti - Real Madriz FC
S 23/03 Pelister Bitola - FK Labunishta
S 23/03 FK Teteks Tetovo - Korab Debar
S 23/03 FK Rinija - Vlazrimi Kicevo
S 23/03 FC Struga Trim Lum - FK Skopje
S 23/03 FK Goblen - Gench Kalemler
S 23/03 FK Kozuv - Vardar Negotino
S 23/03 Borec Veles - Pehchevo
S 23/03 FC Plackovica - Bregalnica Stip
S 23/03 Partizan Obrshani - FK Tikves Kavadarci
S 23/03 Kamenica-Sasa - Detonit Junior
S 23/03 Kawkab de Marrakech - Raja Casablanca Atlh
S 23/03 Renaissance Sportive - OCK Olympique de Kho
S 23/03 IRT Itihad de Tanger - FAR Forces Armee Roy
S 23/03 Wydad Casablanca - Chabab Rif Hoceima
S 23/03 Union Touarga Sport - DHJ Difaa Hassani Ja
S 23/03 CAYB Club Athletic Y - MCO Mouloudia Oujda
S 23/03 RCOZ Oued Zem - Maghrib Association
S 23/03 Olympique de Safi - Hassania Agadir
S 23/03 Daejeon Korail - Busan Transportation
S 23/03 Gangneung City - Cheonan City
S 23/03 Gimhae City - Changwon City
S 23/03 Mokpo City - Gyeongju KHNP
S 23/03 FK Arys - Sdyushor 8
S 23/03 FTs Didara Sidikbeka - Akademiya Ontustik
S 23/03 Verspah Oita - Run Mel Aomori
S 23/03 AC Nagano Parceiro - Cerezo Osaka U23
S 23/03 FC Tokyo U23 - Fujieda MYFC
S 23/03 Ventforet Kofu - Zweigen Kanazawa FC
S 23/03 Omiya Ardija - Mito Hollyhock
S 23/03 Albirex Niigata - Avispa Fukuoka
S 23/03 Yokohama FC - FC Gifu
S 23/03 Kashiwa Reysol - Fagiano Okayama
S 23/03 Ehime FC - V-Varen Nagasaki
S 23/03 Tavagnacco (w) - Fimauto Valpolicella
S 23/03 Juventus (w) - Fiorentina (w)
S 23/03 Orobica (w) - AC Milan (w)
S 23/03 Florentia Womens - Bari (w)
S 23/03 AGSM Verona (w) - Sassuolo (w)
S 23/03 Traiskirchen - Trenkwalder Admira (
S 23/03 Beitar Kfar Saba Shl - Hapoel Azor
S 23/03 Kafr Qasim - Maccabi Shaarayim
S 23/03 Maccabi Kabilio Jaff - Maccabi Kiryat Gat
S 23/03 Maccabi Yavne - AS Ashdod
S 23/03 Hapoel Holon Yaniv - AS Nordia Jerusalem
S 23/03 Hapoel Mahane Yehuda - Hapoel Kfar Shalem
S 23/03 Hapoel Bikat Hayarde - Shimshon Kafr Qasim
S 23/03 Hakoah Amidar Ramat - Maccabi Herzliya
S 23/03 Rapid Vienna (Youth) - SV Schwechat
S 23/03 SV Mattersburg Amate - Stadlau
S 23/03 ASV Bruck - St.Polten Amateure
S 23/03 Neusiedl - Parndorf
S 23/03 Karabakh Vienna - ASK Ebreichsdorf
S 23/03 SV Leobendorf - Wiener SC
S 23/03 Team Wiener Linien - SC Mannsdorf
S 23/03 Al Talaba - Al Shorta
S 23/03 AL Najaf - Al Zawraa
S 23/03 AL Minaa - Naft Alwasat
S 23/03 Al Quwa Al Jawiya - Al Semawah
S 23/03 AI Kahrabaa - Al Diwaniya
S 23/03 Naft Al Junoob - Al-Hudod
S 23/03 Al Hussein - Naft Misan
S 23/03 Al Bahri - Al Karkh
S 23/03 Alsinaat Alkahrabaiy - Arbil
S 23/03 Cobh Ramblers - Shelbourne
S 23/03 Stjarnan (w) - West Manals (W)
S 23/03 Thor KA Akureyri (W) - UMF Selfoss (w)
S 23/03 BSC Old Boys - Grasshoppers U21
S 23/03 Solothurn - FC Schotz
S 23/03 Zug 94 - FC Black Stars Basel
S 23/03 SC Buochs - Biel Bienne
S 23/03 Delemont - SC Zofingen
S 23/03 SC Goldau - Bassecourt
S 23/03 Langenthal - FC Luzern U21
S 23/03 Throttur Vogum - Kordrengir
S 23/03 UMF Selfoss - Sindri
S 23/03 Skallagrimur - Reynir Sandgerdi
S 23/03 Tindastoll Sauda - KF Fjallabyggdar
S 23/03 KH Hlidarendi - Augnablik Kopavogur
S 23/03 Leiknir F - KF Fjardabyggd
S 23/03 Volsungur husavik - Einherji
S 23/03 UMF Vidir - Kari Akranes
S 23/03 Dalvik Reynir - Hottur Huginn
S 23/03 Flower - Eastern District SA
S 23/03 Dreams Metro Gallery - Tai Chung FC
S 23/03 Mutual Football Club - Wong Tai Sin
S 23/03 South China AA - Shatin SA
S 23/03 Citizen - Wing Yee FT
S 23/03 Biu Chun Rangers - Central Western Di
S 23/03 Happy Valley - Hong Kong FC
S 23/03 Xanthi U19 - Levadiakos U19
S 23/03 Monchengladbach AM. - TV Herkenrath
S 23/03 Borussia Dortmund (Y - FC Kaan-Marienborn
S 23/03 Rot-Weiss Oberhausen - Fortuna Dusseldorf (
S 23/03 SV Straelen - Rot-Weiss Essen
S 23/03 SC Verl - SV Lippstadt
S 23/03 Viktoria koln - Wuppertaler SV Borus
S 23/03 Wattenscheid 09 - SV Rodinghausen
S 23/03 Wiedenbruck - Bonner
S 23/03 Cumberland United FC - Fulham United FC
S 23/03 Western Strikers SC - West Bay
S 23/03 Playford City Patrio - Seaford Rangers
S 23/03 Adelaide Victory - Modbury Jets
S 23/03 Salisbury United - White City Woodville
S 23/03 Sturt Lions - Noarlunga United
S 23/03 Spain (w) U17 - Slovakia (w) U17
S 23/03 Sweden (w) U17 - Poland (w) U17
S 23/03 Germany (w) U17 - Republic of Ireland
S 23/03 Scotland (w) U17 - Norway (w) U17
S 23/03 Portugal (w) U17 - Czech Republic (w) U
S 23/03 France (w) U17 - Northern Ireland (w)
S 23/03 Banbury United - Biggleswade Town
S 23/03 Barwell - Rushden Diamonds
S 23/03 Halesowen Town - Leiston FC
S 23/03 Hitchin Town - Bedworth United
S 23/03 Kettering Town - St Neots Town
S 23/03 Lowestoft Town - Rushall Olympic
S 23/03 Needham Market - Coalville
S 23/03 Redditch United - Tamworth
S 23/03 Royston Town - Stourbridge
S 23/03 St Ives Town - Alvechurch
S 23/03 Stratford Town - Kings Lynn
S 23/03 Vanlose - AB Copenhagen
S 23/03 Marienlyst - B 73 Slagelse
S 23/03 HIK Hellerup - B93 Copenhagen
S 23/03 Bronshoj - BK Frem
S 23/03 Middelfart G og - Hillerod Fodbold
S 23/03 Brabrand - Vegar
S 23/03 Kolding FC - Odder IGF
S 23/03 Jammerbugt - FC Sydvest
S 23/03 Aarhus Fremad - Kjellerup
S 23/03 Skive IK - Dalum
S 23/03 Vejle U19 - Lyngby Fodbold Club
S 23/03 Sonderjyske U19 - Aarhus AGF U19
S 23/03 BrondbyU19 - Silkeborg U19
S 23/03 Esbjerg U19 - Aalborg BK U19
S 23/03 FC Kobenhavn U19 - Odense BK U19
S 23/03 VejleU17 - LYNGBY FODBOLD CLUB
S 23/03 Sonderjyske U17 - AGF Viby U17
S 23/03 Brondby IFU17 - Silkeborg IF U17
S 23/03 FC Kobenhavn U17 - Odense BK U17
S 23/03 Esbjerg FB U17 - AalborgU17
S 23/03 Slovacko U19 - MFK Karvina U19
S 23/03 Viktoria Plzen U19 - Sigma Olomouc U19
S 23/03 Mlada Boleslav U19 - Banik Ostrava U19
S 23/03 Brno U19 - Vysocina Jihlava U19
S 23/03 Sparta Praha U19 - Dukla Praha U19
S 23/03 Hradec Kralove U19 - Dynamo Ceske Budejov
S 23/03 Pardubice U19 - Marila Pribram U19
S 23/03 Odra Petrkovice - Unicov
S 23/03 Litomerice - Domazlice
S 23/03 Frydek-Mistek - Velke Mezirici
S 23/03 Sardice - Otrokovice
S 23/03 Spartak Hulin - Hlucin
S 23/03 Lisen - Vyskov
S 23/03 Rymarov - Vrchovina
S 23/03 Uhersky Brod - Slavia Kromeriz
S 23/03 Valasske Mezirici - Dolni Benesov
S 23/03 Herediano - Alajuelense
S 23/03 Deportivo Pasto - Millonarios
S 23/03 Cucuta - Atletico Nacional Me
S 23/03 Alianza Petrolera - Deportivo Cali
S 23/03 Deportes Tolima - Union Magdalena
S 23/03 Trasandino Los Andes - San Luis Quillota
S 23/03 San Antonio Unido - Deportes La Serena
S 23/03 AC Colina - Santiago Morning
S 23/03 Rengo Unido - Barnechea
S 23/03 Atletico Paranaense - Foz do Iguacu PR
S 23/03 Deportes Vallenar - CD Copiapo S.A.
S 23/03 Fernandez Vial - Deportes Temuco
S 23/03 Iberia Los Angeles - Nublense
S 23/03 Univ Catolica - Palestino
S 23/03 Zhejiang Yiwu - Nanjing sand leaves
S 23/03 Fujian Tianxin - Wuhan Chufengheli FC
S 23/03 Sichuan Jiuniu - Zhejiang Yiteng FC
S 23/03 Hunan Billows - Chengdu Xingcheng
S 23/03 Kunshan FC - Shenzhen Pengcheng
S 23/03 Yunnan Kunlu - Lhasa Chengtou
S 23/03 Wuhan three town - Suzhou Dongwu
S 23/03 Baoding Rongda FC - Yanbian Beiguo
S 23/03 Jiangsu Yancheng - Zibo Sunday
S 23/03 Shenyang City Public - Baotou southern
S 23/03 ShanXi xingdu - Hebei Jingying
S 23/03 Qingdao Red Lions - Yinchuan Helanshan
S 23/03 DXCD FC - Bei Li Gong
S 23/03 Ah so Santa SP - Taubate
S 23/03 Atibaia - Sertaozinho
S 23/03 Inter de Limeira - Linense(BRA)
S 23/03 Americano RJ - Botafogo RJ
S 23/03 Flamengo - Fluminense RJ
S 23/03 Vasco da Gama - Bangu
S 23/03 Portuguesa RJ - Resende-RJ
S 23/03 Madureira - Cabofriense(RJ)
S 23/03 Volta Redonda - Boavista F.C
S 23/03 Perilima PB - Serrano PB
S 23/03 Atletico Cajazeirens - Sousa PB
S 23/03 Treze Fc - Nacional de Patos PB
S 23/03 ABC RN - Vitoria BA
S 23/03 Moto Club Sao Luis M - Fortaleza
S 23/03 Ceara - Santa Cruz PE
S 23/03 Pisa - Carrarese
S 23/03 Arezzo - Piacenza
S 23/03 ACD Virtus Entella - Robur Siena S.S.D.
S 23/03 Confianca SE - CRB Mather Europe
S 23/03 Nautico (PE) - Altos/PI
S 23/03 Ferroviario CE - Ceara
S 23/03 Destroyers - San Jose
S 23/03 Jorge Wilstermann - Nacional Potosi
S 23/03 Thes Sport - Lierse Kempenzonen
S 23/03 ASV Geel - Dessel Sport
S 23/03 Sporting Chatelet - FCV Dender EH
S 23/03 KSK Heist - KMSK Deinze
S 23/03 Excelsior Virton - Oudenaarde
S 23/03 Eendracht Aalst - Royal Knokke
S 23/03 Rupel Boom - Jeunesse Molenbeek
S 23/03 RFC de Liege - Seraing
S 23/03 Dandenong Thunder - Bentleigh greens
S 23/03 Kingston City - Altona Magic
S 23/03 Box Hill United SC - Moreland City
S 23/03 Ballarat Red Devils - Northcote City
S 23/03 Geelong Sc - Murray United FC
S 23/03 Goulburn Valley Suns - North Geelong Warrio
S 23/03 Adelaide Panthers - Adelaide Comets FC
S 23/03 Para Hills Knlghts S - Adelaide United FC (
S 23/03 Adelaide Olympic - Adelaide Blue Eagles
S 23/03 Adelaide City FC - Campbelltown City SC
S 23/03 SWQ Thunder - Redlands United FC
S 23/03 Moreton Bay United - Gold Coast Knights
S 23/03 Peninsula Power - Magpies Crusaders
S 23/03 Eastern Suburbs Bris - Brisbane Strikers
S 23/03 Queensland Lions SC - Brisbane Roar (Youth
S 23/03 Sutherland Sharks - A.P.I.A. Leichhardt
S 23/03 Ted Reiter Mountain - Manly United
S 23/03 Sydney FC (Youth) - Marconi Stallions
S 23/03 USK Anif - Kufstein
S 23/03 FC Pinzgau Saalfelde - FC Dornbirn 1913
S 23/03 St. Johann - Bischofshofen
S 23/03 Rheindorf Altach B - SVG Reichenau
S 23/03 SV Seekirchen - Langenegg
S 23/03 FC Kitzbuhel - SC Schwaz
S 23/03 SV Wals-Grunau - SV Grodig
S 23/03 VfB Hohenems - Worgl Obi SV
S 23/03 Allerheiligen - FC Wels
S 23/03 WSC Hertha Wels - SC Kalsdorf
S 23/03 TUS Bad Gleichenberg - Sturm Graz (Youth)
S 23/03 Union Gurten - VST Volkermarkt
S 23/03 ATSV Stadl Paura - SV Lendorf
S 23/03 Vocklamarkt - SC Weiz
S 23/03 Wolfsberger AC Amate - SC Gleisdorf
S 23/03 Grazer AK - Deutschlandsberger S
S 23/03 Samford Ranges - North Star
S 23/03 AC Carina - St George Willawong
S 23/03 Annerley FC - Ipswich City
S 23/03 Western Spirit - New Farm
S 23/03 Virginia United - Pine Hills
S 23/03 University of Queens - Albany Creek
S 23/03 Grange Thistle SC - Brisbane Knights
S 23/03 Bayside United FC - Taringa Rovers
S 23/03 Centenary Stormers - North Pine United
S 23/03 Bayside United FC - Brisbane Knights
S 23/03 Agropecuario de Carl - Villa Dalmine
S 23/03 Arsenal de Sarandi - Gimnasia Mendoza
S 23/03 Chacarita juniors - Guillermo Brown
S 23/03 Atletico Mitre de Sa - Olimpo Bahia Blanca
S 23/03 Defensores de Belgra - CA Platense
S 23/03 Deportivo Moron - Nueva Chicago
S 23/03 Gimnasia Jujuy - Almagro
S 23/03 Independiente Rivada - Ferrol Carril Oeste
S 23/03 Instituto - Los Andes
S 23/03 Quilmes - CA Brown Adrogue
S 23/03 Santa Marina Tandil - Central Cordoba SDE
S 23/03 Temperley - Atletico Rafaela
S 23/03 Colon de Santa Fe - San Lorenzo
S 23/03 Uhl Que Sa - CA San Miguel
S 23/03 Colegiales - Defensores Unidos
S 23/03 Comunicaciones BsAs - Almirante Brown
S 23/03 Tristan Suarez - CA Fenix Pilar
S 23/03 Atletico Atlanta - All Boys
S 23/03 Deportivo Espanol - San Telmo
S 23/03 Deportivo Riestra - Barracas Central
S 23/03 Club Atletico Acassu - Estudiantes de Caser
S 23/03 Flandria - UAI Urquiza
S 23/03 USM EL HARRACH - USM Blida
S 23/03 JSM Skikda - JSM Bejaia
S 23/03 MC Magra - MC Saida
S 23/03 ES Mostaganem - ASO Chlef
S 23/03 MC El Eulma - Biskra
S 23/03 RC Relizane - A Bou Saada
S 23/03 WA Tlemcen - RC Kouba
S 23/03 ASM Oran - USM Annaba
S 23/03 Recreativo Caala - Petro Atletico de Lu
S 23/03 Sagrada Esperanca - CRD Libolo
S 23/03 Interclube Luanda - ASA Luanda
S 23/03 Elche - AD Alcorcon
S 23/03 Annecy - ENDOUME
S 23/03 GRACES - Toulon
S 23/03 Hyeres - Pontarlier
S 23/03 Jura Sud Foot - Chasselay M.D. Azerg
S 23/03 Lyonnais II - Saint-Priest
S 23/03 OLYMPIQUE DE MARSEIL - Monaco B
S 23/03 Martigues - GS Consolat Marseill
S 23/03 OGC Nice B - Frejus St-Raphael
S 23/03 CD Lugo - Albacete
S 23/03 Arenas Club de Getxo - CD Tudelano
S 23/03 FC Dallas - Colorado Rapids
S 23/03 New York Red Bulls - Orlando City
S 23/03 Philadelphia Union - Columbus Crew
S 23/03 Los Angeles FC - Real Salt Lake