Football.biz

Təqvim

<< | Mar 14 | Mar 15 | Mar 16 | Mar 17 | Mar 18 | >>
F 16/03 Bournemouth AFC3 2-2 Newcastle United2
F 16/03 Burnley1 1-2 Leicester City11
F 16/03 West Ham United 4-3 Huddersfield Town2
F 16/03 SD Huesca1 1-3 Alaves3
F 16/03 Real Madrid1 2-0 Celta Vigo
F 16/03 Athletic Bilbao3 2-0 Atletico Madrid1
F 16/03 Leganes8 0-2 Girona1
F 16/03 Augsburg1 3-1 Hannover 965
F 16/03 Schalke 041 0-1 RB Leipzig1
F 16/03 VfB Stuttgart4 1-1 TSG Hoffenheim2
F 16/03 VfL Wolfsburg1 5-2 Fortuna Dusseldorf1
F 16/03 Hertha Berlin23 2-3 Borussia Dortmund3
F 16/03 Watford1 2-1 Crystal Palace1
F 16/03 Swansea City 2-3 Manchester City1
F 16/03 Wolves3 2-1 Manchester United5
F 16/03 Sassuolo1 3-5 Sampdoria1
F 16/03 Spal4 2-1 AS Roma5
F 16/03 Torino14 2-3 Bologna14
F 16/03 Leeds United1 0-1 Sheffield United2
F 16/03 Aston Villa 3-0 Middlesbrough1
F 16/03 Brentford2 0-1 West Bromwich(WBA)1
F 16/03 Hull City2 2-2 Queens Park Rangers 3
F 16/03 Ipswich Town 1-1 Nottingham Forest2
F 16/03 Preston North End3 1-0 Birmingham City3
F 16/03 Rotherham United2 1-2 Norwich City2
F 16/03 Sheffield Wednesday4 4-2 Blackburn Rovers
F 16/03 Stoke City3 0-0 Reading3
F 16/03 Wigan Athletic 5-2 Bolton Wanderers1
S 16/03 Swansea City - Derby County
F 16/03 Angers1 0-0 Amiens4
F 16/03 Caen 0-5 Saint Etienne
F 16/03 Guingamp 1-0 Dijon2
F 16/03 Nimes4 2-2 Strasbourg5
S 16/03 Everton U23 0-0 Sunderland U23
F 16/03 Konyaspor11 0-2 Caykur Rizespor2
F 16/03 Akhisar Bld.Geng1 2-3 Kasimpasa
F 16/03 Erzurum BB2 0-1 Trabzonspor3
F 16/03 Besiktas JK 1-0 Goztepe2
F 16/03 Antalyaspor3 3-0 Alanyaspor2
S 16/03 Chesham United 0-0 Farnborough Town
S 16/03 Dorchester Town 0-0 Basingstoke Town
S 16/03 Frome Town 0-0 Taunton Town
S 16/03 Gosport Borough 0-0 Walton Casuals
S 16/03 Hartley Wintney 0-0 Harrow Borough
S 16/03 Metropolitan Police 0-0 Kings Langley
S 16/03 Poole Town 0-0 Merthyr Town
S 16/03 Staines Town 0-0 Hendon
S 16/03 Swindon Supermarine 0-0 Beaconsfield SYCOB
S 16/03 Tiverton Town 0-0 Salisbury City
S 16/03 Wimborne Town 0-0 Weymouth
F 16/03 Bristol Rovers1 0-0 Charlton Athletic1
F 16/03 Burton Albion 3-0 Blackpool2
F 16/03 Fleetwood Town1 2-0 Plymouth Argyle
F 16/03 Luton Town 2-2 Gillingham1
F 16/03 Oxford United2 1-0 Bradford City2
F 16/03 Peterborough United3 1-2 Coventry City
F 16/03 Portsmouth1 2-0 Scunthorpe United1
F 16/03 Shrewsbury Town3 2-1 Wycombe Wanderers2
F 16/03 Southend United1 0-1 AFC Wimbledon1
F 16/03 Sunderland A.F.C3 2-1 Walsall2
F 16/03 Boston United13 0-2 Chorley FC12
F 16/03 Kidderminster Harrie2 2-1 Spennymoor Town1
F 16/03 Leamington12 1-0 Southport FC1
S 16/03 Alfreton Town 0-0 Hereford United
S 16/03 Altrincham 0-0 Brackley Town
S 16/03 Blyth Spartans 0-0 Nuneaton Borough
S 16/03 Darlington 0-0 Chester FC
S 16/03 FC United of Manches 0-0 York City
S 16/03 Guiseley 0-0 Curzon Ashton FC
F 16/03 EL Masry2 4-2 Smouha SC
F 16/03 FC Atlant Tosno U213 1-2 Sshor Volga Tver U211
F 16/03 FC Gatchina U211 0-3 Izhorets Inkon U2111
F 16/03 Torpedo-MAZ Minsk 1-0 FK Vigvam Smolevichy
F 16/03 Banggol Tokku FC2 0-4 Puchong Fuerza2
F 16/03 Ultimate FC1 0-2 Kuching FA
F 16/03 Tun Razak FC2 2-0 JBFA
F 16/03 Baltika Kaliningrad 5 2-0 SDUSSHOR Zenit U216
F 16/03 Byasen Toppfot2 0-0 Tillerbyen FK1
F 16/03 Ajax Lasnamae1 0-3 Paide Linnameeskond
F 16/03 Skeid Oslo 2-0 Grorud1
F 16/03 Degerfors1 3-1 Nykopings BIS3
F 16/03 Sotra1 2-1 Nest Sotra3
F 16/03 Mjondalen IF2 5-1 Tromso IL2
F 16/03 Stabaek 2-2 Ullensaker/Kisa IL1
F 16/03 Brommapojkarna2 0-0 IK Sirius FK2
F 16/03 Lillestrom1 2-0 Ham-Kam
F 16/03 Utsiktens BK4 2-3 GAIS Goteborg1
S 16/03 FK Zorka-BDU Minsk 0-0 FK Isloch Minsk
S 16/03 Kolbotn (w) 0-0 Fart (w)
S 16/03 Moscow Zastava U21 0-0 FK Gorod St Petersbu
S 16/03 Klepp (w) 0-0 Arna Bjornar (w)
S 16/03 Lyn (w) 0-0 Roa (w)
S 16/03 Trelleborgs FF 0-0 Halmstads
S 16/03 Sandvikens IF 0-0 Vasteras SK FK
S 16/03 Stjordals Blink 0-0 Oppsal
S 16/03 Kvarnsvedens IK (w) 0-0 Orebro (w)
S 16/03 Vaxjo FF (w) 0-0 IF Limhamn Bunkeflo
S 16/03 FK Lida 0-0 FK Gorodeya
S 16/03 Asker 0-0 Kjelsas
S 16/03 Viking B 0-0 Vidar
S 16/03 Kelantan United 0-0 Glory United FC
S 16/03 Gefle IF 0-0 Valbo FF
S 16/03 Varbergs BoIS FC 0-0 IFK Goteborg
S 16/03 Kalmar 0-0 GIF Sundsvall
S 16/03 Linkopings (w) 0-0 FC Rosengard (w)
S 16/03 Falkenberg 0-0 Halmstads
S 16/03 Jonkopings Sodra 0-0 Carlstad United BK
S 16/03 MuSa 0-0 Kaarinan Pojat
S 16/03 Belarus U17 0-0 Latvia U17
S 16/03 HJK Helsinki 0-0 KuPs
S 16/03 Dinamo Brest 0-0 Kristiansund BK
S 16/03 Valerenga (w) 0-0 Kungsbacka DFF (w)
S 16/03 Bahamas 0-0 Turks Caicos Islands
F 16/03 Tyumen2 1-1 Chertanovo Moscow2
F 16/03 FK Krasnodar II1 0-2 FK Sochi1
F 16/03 Baltika Kaliningrad3 2-0 Spartak Moscow II4
S 16/03 Basford Utd 0-0 Gainsborough Trinity
S 16/03 Farsley Celtic 0-0 Stafford Rangers
S 16/03 Grantham Town 0-0 Buxton FC
S 16/03 Hednesford Town 0-0 Nantwich Town
S 16/03 Hyde F.C. 0-0 Lancaster City
S 16/03 Marine 0-0 Matlock Town
S 16/03 Mickleover Sports 0-0 Witton Albion
S 16/03 North Ferriby United 0-0 Bamber Bridge
S 16/03 Scarborough 0-0 Stalybridge Celtic
S 16/03 Warrington Town AFC 0-0 Whitby Town
S 16/03 Workington 0-0 South Shields
F 16/03 Birmingham City U231 0-2 Millwall U23
S 16/03 Bishops Stortford - Haringey Borough
S 16/03 Brightlingsea Regent - Lewes
S 16/03 Dorking - Carshalton Athletic
S 16/03 Enfield Town - Bognor Regis Town
S 16/03 Harlow Town - Wingate Finchley
S 16/03 Kingstonian - Burgess Hill Town
S 16/03 Leatherhead - Folkestone
S 16/03 Margate - Merstham
S 16/03 Potters Bar Town - Hornchurch
S 16/03 Tonbridge Angels - Corinthian Casuals
S 16/03 Worthing - Whitehawk
F 16/03 Crewe Alexandra1 6-1 Crawley Town1
F 16/03 Exeter City1 3-0 Colchester United
F 16/03 Forest Green Rovers 1-1 Carlisle United1
F 16/03 Grimsby Town1 0-0 Northampton Town2
F 16/03 Milton Keynes Dons 1-1 Stevenage Borough3
F 16/03 Notts County2 0-0 Morecambe5
F 16/03 Swindon Town 0-0 Port Vale3
F 16/03 Yeovil Town2 0-2 Macclesfield Town2
S 16/03 Bury 0-0 Cambridge United
S 16/03 Oldham Athletic 0-0 Tranmere Rovers
F 16/03 Bath City1 1-1 Wealdstone FC4
F 16/03 Chelmsford City2 2-2 Weston Super Mare12
F 16/03 Chippenham Town1 0-0 St Albans City3
F 16/03 Dulwich Hamlet12 3-2 Truro City23
F 16/03 East Thurrock United3 0-1 Oxford City1
F 16/03 Gloucester City 1-1 Hemel Hempstead Town
F 16/03 Hampton Richmond Bor2 1-4 Concord Rangers
F 16/03 Hungerford Town1 2-0 Eastbourne Borough1
F 16/03 Slough Town1 2-1 Billericay Town12
F 16/03 Torquay United1 2-0 Dartford3
F 16/03 Welling United4 3-3 Woking3
F 16/03 Aldershot Town12 0-1 Salford City2
F 16/03 Barnet1 0-0 Hartlepool United2
F 16/03 Dover Athletic 2-1 Halifax Town3
F 16/03 Eastleigh1 0-1 Barrow1
F 16/03 Ebbsfleet United3 3-2 Boreham Wood13
F 16/03 Harrogate Town1 1-0 Maidenhead United3
F 16/03 Havant Waterloovil1 1-2 Chesterfield1
F 16/03 Solihull Moors1 2-1 Braintree Town
F 16/03 Sutton United2 4-2 Gateshead3
F 16/03 Wrexham2 1-0 Maidstone United2
F 16/03 Djurgardens14 2-2 Hacken3
F 16/03 Albacete2 1-0 Extremadura15
F 16/03 Cadiz1 1-1 CD Lugo14
F 16/03 AD Alcorcon3 1-1 Tenerife6
F 16/03 Real Zaragoza4 1-0 Elche3
F 16/03 Belenenses1 2-2 Portimonense1
F 16/03 Vitoria Setubal1 0-1 Sporting Braga2
F 16/03 Vitoria Guimaraes2 3-1 Boavista FC1
F 16/03 FC Porto1 3-0 Maritimo12
F 16/03 Sepidrood Rasht2 1-3 Persepolis1
F 16/03 Esteghlal Tehran2 1-0 Nassaji Mazandaran3
F 16/03 Grotta Seltjarnarnes2 1-1 Keflavik1
F 16/03 Breidablik12 1-2 Hafnarfjordur3
F 16/03 UMF Njardvik 1-2 IBV Vestmannaeyjar2
F 16/03 Fram Reykjavik2 6-3 HK Kopavogs13
F 16/03 Haukar Hafnarfjordur 1-3 Vikingur Reykjavik3
F 16/03 Thor Akureyri2 1-3 Grindavik7
F 16/03 Magni1 1-4 Akranes1
S 16/03 Vikingur Olafsvik 0-0 Fylkir
F 16/03 SV Sandhausen1 4-0 St. Pauli1
F 16/03 Dynamo Dresden3 1-1 Magdeburg3
F 16/03 Hamburger SV 2-3 Darmstadt2
F 16/03 FK Ural Youth12 2-6 CSKA Moscow (R)2
F 16/03 Rubin Kazan (R)1 2-1 FK Rostov Youth1
F 16/03 Spartak Moscow Youth 5-1 Zenit St.Petersburg 3
F 16/03 Vfr Aalen2 1-1 Zwickau3
F 16/03 Sportfreunde Lotte13 0-2 Kaiserslautern1
F 16/03 Unterhaching1 0-0 SG Sonnenhof Grossas2
F 16/03 VfL Osnabruck1 3-1 Carl Zeiss Jena2
F 16/03 SV Wehen Wiesbaden1 2-0 Preuben Munster3
F 16/03 Wurzburger Kickers2 2-1 TSV 1860 Munchen1
F 16/03 Inglewood United U202 2-4 Bayswater U20
F 16/03 Sorrento F.C. U202 1-0 Cockburn City U20
F 16/03 Stirling Lions U202 1-1 Armadale SC U202
F 16/03 Balcatta U20 2-0 Rockingham City FC U1
F 16/03 Pires U20 1-4 ECU Joondalup U202
F 16/03 Sutherland Sharks U21 2-1 Hakoah Sydney City E13
F 16/03 FloreatAthena U20 0-4 Perth Glory FC U20
F 16/03 Blacktown City FC U22 4-1 Sydney Utd U203
S 16/03 Mt Druitt Town Range 0-0 Sydney Olympic U20
S 16/03 Marconi Stallions U2 0-0 Rockdale City Suns U
F 16/03 Balcatta FC 4-0 Rocking ham City2
F 16/03 Perth SC 2-2 ECU Joondalup4
F 16/03 Sorrento F.C.1 2-3 Cockburn City
F 16/03 Stirling Lions2 0-2 Armadale SC
F 16/03 Floreat Athena13 2-1 Perth Glory (Youth)4
F 16/03 Barry Town AFC3 0-2 Bala Town1
S 16/03 Cambrian Clydach 0-0 Pontypridd
S 16/03 Goytre AFC 0-0 Llantwit Major
S 16/03 Haverfordwest County 0-0 Taffs Well
S 16/03 Pen-y-Bont FC 0-0 Cwmamman United
S 16/03 Ton Pentre 0-0 Ammanford
S 16/03 Undy Athletic 0-0 Cwmbran Celtic
S 16/03 Rhyl FC 0-0 Buckley Town
S 16/03 Porthmadog 0-0 Guilsfield
S 16/03 Denbigh Town 0-0 Airbus UK Broughton
S 16/03 Flint Town 0-0 Prestatyn Town FC
S 16/03 Gresford 0-0 Ruthin Town FC
S 16/03 Holywell 0-0 Holyhead
S 16/03 Llanrhaeadr 0-0 Bangor City FC
S 16/03 Penrhyncoch 0-0 Conwy Utd
S 16/03 Sassuolo U20 0-0 Pontedera U19
S 16/03 Rigas Futbola skola 0-0 Benevento (Youth)
S 16/03 AC Milan U20 0-0 Carrarese U19
S 16/03 Berekum Chelsea Yout 0-0 Spezia U20
S 16/03 Fiorentina U20 0-0 Westchester United Y
S 16/03 Genoa U20 0-0 Atlantida Juniors Yo
S 16/03 Dukla Praha U20 0-0 Livorno Youth
S 16/03 Serie D Selection U2 0-0 Sha LAN U19
S 16/03 China U19 0-0 Spal U19
S 16/03 FK Krasnodar Youth 0-0 Perugia U20
S 16/03 LALA FC 0-0 Deportivo La Guaira
S 16/03 Portuguesa FC 0-0 Llaneros de Guanare
S 16/03 Atletico Venezuela 0-0 Deportivo Tachira
F 16/03 Pakhtakor2 3-1 Lokomotiv Tashkent6
F 16/03 Birmingham Legion2 0-1 Ottawa Fury1
F 16/03 Colorado Springs Swi1 0-1 Sacramento Republic 1
F 16/03 Memphis 901 1-1 Loudoun United2
F 16/03 Nashville1 0-1 St Louis Lions2
F 16/03 OKC Energy FC2 2-1 Las Vegas Lights1
F 16/03 Rio Grande Valley1 0-2 Fresno FC3
F 16/03 San Antonio3 1-3 Portland Timbers Res3
F 16/03 Orange County Blues 2 3-5 Tulsa Roughneck2
F 16/03 Tacoma Defiance1 0-3 Los Angeles Galaxy I2
F 16/03 Phoenix Rising FC3 3-3 New Mexico United6
S 16/03 Real Monarchs 0-0 El Paso Locomotive F
S 16/03 Reno 1868 FC 0-0 Austin Bold
S 16/03 Bethlehem Steel 0-0 North Carolina
S 16/03 Charleston Battery 0-0 Hartford Athletic
S 16/03 Tampa Bay Rowdies 0-0 Pittsburgh Riverhoun
S 16/03 City of Angels FC 0-0 AS Losangeles
F 16/03 Boston River4 1-3 Centro Atletico Feni1
F 16/03 Danubio FC3 2-0 Nacional Montevideo8
F 16/03 Liverpool URU2 6-2 Defensor Sporting Mo5
F 16/03 Cerro Largo3 4-1 Cerro Montevideo3
F 16/03 Desna Chernihiv U212 6-1 Lviv U2113
S 16/03 Karpaty U21 0-0 FC Mariupol U21
S 16/03 Dinamo KyivU19 0-0 Volyn U19
S 16/03 Desna Chernihiv Rese 0-0 FK Lviv Reserves
S 16/03 Karpaty Lviv Reserve 0-0 FC Mariupol Reserves
F 16/03 Chernomorets Odessa13 0-3 PFC Oleksandria3
F 16/03 Zorya4 0-1 FC Shakhtar Donetsk4
S 16/03 Dubba Al-Husun 0-0 Masafi
S 16/03 Al Arabi(UAE) 0-0 Al-Hamriyah
S 16/03 Al-Dhafra 0-0 Al-Sharjah
S 16/03 Al-Wasl 0-0 Al Ahli(UAE)
F 16/03 Konyaspor U212 1-0 Rizespor U214
F 16/03 Akhisar Bld.Geng U21 2-2 Kasimpasa U21
F 16/03 Besiktas U21 0-0 Goztepe U21
F 16/03 Buyuksehir Belediye 1 0-0 Trabzonspor U21
F 16/03 Osmanlispor FC U21 0-2 Hatayspor U21
F 16/03 Yohm Niyeshibang U2113 0-2 Gazisehir Gaziantep 2
F 16/03 Giresunspor U21 1-1 Istanbulspor AS U21
S 16/03 Alanyaspor U19 0-0 Antalyaspor U19
S 16/03 Kasimpasa U19 0-0 Akhisar Bld.Geng U19
S 16/03 Karagumruk 0-0 Manisa BB Spor
S 16/03 Keciorengucu 0-0 Kastamonuspor
F 16/03 Umraniyespor2 1-2 Gaziantep Buyuksehir3
F 16/03 Elazigspor23 0-2 Adana Demirspor4
F 16/03 Giresunspor11 0-0 Istanbulspor3
F 16/03 Osmanlispor FC4 1-3 Hatayspor3
S 16/03 Tepecik Bld 0-0 Batman Petrolspor
S 16/03 Tire 1922 Spor 0-0 Silivrispor
S 16/03 Erokspor 0-0 Yeni Altindag BS
S 16/03 Karsiyaka 0-0 Ofspor
S 16/03 Sultanbeyli 0-0 Catalca Spor
S 16/03 Ankara Adliyespor 0-0 Payas BS 1975
S 16/03 Muglaspor 0-0 Erzincanspor
F 16/03 Launceston City1 1-5 South Hobart
F 16/03 Hobart Zebras1 2-2 Olympia Warriors1
F 16/03 Sports Association N12 3-0 Sports Association K5
F 16/03 Chiangmai FC2 2-1 Ratchaburi FC1
F 16/03 Suphanburi FC2 3-0 Chonburi Shark FC1
F 16/03 Chiangrai United5 2-3 Muang Thong United2
F 16/03 Nakhon Ratchasima2 0-0 Trat FC15
S 16/03 Uttaradit 0-0 Sukhothai FC Reserve
F 16/03 Ayutthaya FC 0-0 Kamphaeng Phet
F 16/03 Muangkan Utd 1-0 Chachoengsao
F 16/03 Phuket FC 1-1 Kasem Bundit Univers
F 16/03 Ubon Ratchathani FC 1-1 Sa Kaeo City2
S 16/03 Chamchuri United FC 0-0 Nakhon Pathom FC
F 16/03 Thailand Honda FC1 2-1 Air Force Central2
F 16/03 Customs Department F2 1-1 Samut Sakhon14
F 16/03 BEC Tero Sasana4 2-1 Bangkok Glass2
S 16/03 Nong Bua Lamphu 0-0 JL Angmai Lian Zhi
S 16/03 Al Ittihad (SYR) 0-0 Al-Jaish Damascus
F 16/03 Kopparbergs Goteborg 1-1 Djurgardens (w)4
S 16/03 Pitea IF (w) 0-0 Kristianstads DFF (w
S 16/03 SCP RuzomberokU19 0-0 FC Nitra U19
S 16/03 Slovan Bratislava U1 0-0 MFK Zemplin Michalov
S 16/03 MSK Zilina U19 0-0 DAC Dunajska Streda
S 16/03 Inter Bratislava 0-0 Partizan Bardejov
S 16/03 FC STK 1914 Samorin 0-0 FC Artmedia Petrzalk
S 16/03 KFC Komarno 0-0 MFK Dubnica nad Vaho
S 16/03 Poprad 0-0 MFK Skalica
F 16/03 SKF Sered3 1-4 Slovan Bratislava2
F 16/03 Sport Podbrezova1 1-1 Nitra6
F 16/03 Trencin3 0-1 Spartak Trnava2
F 16/03 Zlate Moravce2 3-2 FK Senica3
F 16/03 MSK Zilina1 4-0 Michalovce3
F 16/03 FC Rapperswil-Jona4 1-2 Servette1
F 16/03 Schaffhausen 0-2 Lausanne Sports3
S 16/03 Azzurri 90 0-0 FC Fribourg
S 16/03 Chenois 0-0 Young Boys U21
S 16/03 Echallens 0-0 FC Martigny Sports
S 16/03 Bulle 0-0 Meyrin
S 16/03 Grand-Lancy 0-0 Vevey Sports
S 16/03 FC Naters 0-0 Etoile Carouge
S 16/03 FC Thun U21 0-0 Lausanne SportsU21
S 16/03 FC Black Stars Basel 0-0 Solothurn
S 16/03 FC Schotz 0-0 SC Goldau
S 16/03 Bassecourt 0-0 SC Buochs
S 16/03 Biel Bienne 0-0 Delemont
S 16/03 Grasshoppers U21 0-0 Langenthal
S 16/03 FC Luzern U21 0-0 Zug 94
S 16/03 SC Zofingen 0-0 BSC Old Boys
S 16/03 FC Mendrisio Stabio 0-0 FC Winterthur U21
S 16/03 FC Red Star Zurich 0-0 Baden
S 16/03 United Zurich 0-0 FC St.Gallen U21
S 16/03 FC Wettswil Bonstett 0-0 FC Linth 04
S 16/03 FC Kosova Zurich 0-0 FC Gossau
S 16/03 USV Eschen Mauren 0-0 FC Tuggen
S 16/03 Thalwil 0-0 SV Hongg
F 16/03 Real Betis (W)1 3-0 Fundacion Albacete (3
F 16/03 Rayo Vallecano II (w1 1-1 Torrelodones Women1
S 16/03 Eibar (w) 0-0 Oiartzun KE (w)
S 16/03 CFS La Garita (w) 0-0 Las Majoreras (w)
F 16/03 Bilbao U191 2-1 CD Pamplona U191
F 16/03 CD Roda U191 2-2 UD Alzira U193
F 16/03 Valladolid U19 3-0 Union Adarve U19
F 16/03 Stadium Casablanca U2 1-0 Reus Deportiu U197
F 16/03 CD Marino U192 0-2 Longuera Toscal U1917
F 16/03 CD Sobradillo U19 1-1 CD Maspalomas U191
F 16/03 Real Oviedo U191 1-0 Lugo U193
S 16/03 Cadiz U19 0-0 Granada U19
S 16/03 Cordoba U19 0-0 Rusadir CF U19
S 16/03 SD San Jose U19 0-0 UD Guia U19
S 16/03 Acodetti CF U19 0-0 Estrella CF U19
S 16/03 Eibar U19 0-0 Osasuna U19
S 16/03 CF Rayo Majadahonda 0-0 CD Canillas U19
S 16/03 Rayo Vallecano U19 0-0 Getafe U19
S 16/03 UD Cornella U19 0-0 CD San Francisco U19
S 16/03 Real Betis U19 0-0 Almeria U19
S 16/03 Seneca CF U19 0-0 Sevilla U19
S 16/03 Real Murcia U19 0-0 Elche U19
S 16/03 UD Tomares U19 0-0 Calavera CF U19
F 16/03 Levante Futsal 4-3 Peinsa F.S. Cartagen1
F 16/03 Peniscola Futsal 1-6 EiPozo Murcia Turist
F 16/03 Inter Movistar Futsa 6-1 Antequera Futsal
F 16/03 Rios Renovables Ribe 6-2 Catgas Energia Futsa
F 16/03 Caja Segovia Indoor 2-4 Palma Futsal
F 16/03 Vaidepenas Futsal 3-6 Xota Navarra Futsal1
F 16/03 CE Felanitx1 2-3 Santa Catalina Atlet2
F 16/03 UD Paterna1 2-0 Torre Levante4
F 16/03 Atletico Union Guima1 1-2 Tenerife B
S 16/03 Lanzarote 0-0 Tenisca
S 16/03 Union Viera 0-0 CD Buzanada
S 16/03 CE Mercadal 0-0 CD Manacor
S 16/03 CF Reus Deportiu II 0-0 FC Santboia
S 16/03 UE Llagostera 0-0 Figueres
S 16/03 UD Poblense 0-0 CE Esporles
S 16/03 Murcia B 0-0 CD Cieza
S 16/03 AD San Juan 0-0 Pena Sport
S 16/03 CD Baztan 0-0 Avance Ezcabarte
S 16/03 CD Beti Onak 0-0 MRA Navarra
S 16/03 Beti Kozkor KE 0-0 Osasuna B
S 16/03 UD Mutilve 0-0 CD Corellano
S 16/03 UDC Txantrea KKE 0-0 CD Ardoi Draw
S 16/03 Atletico Ibanes 0-0 La Solana
S 16/03 Atzeneta UE 0-0 CD Olimpic Xativa
S 16/03 La Hoya Lorca CF 0-0 NV Estudiantes de Mu
S 16/03 CD Berceo 0-0 Alfaro
S 16/03 Condal CF 0-0 CD Colunga
S 16/03 Las Palmas C 0-0 CD Union Sur Yaiza
S 16/03 UD Santa Marta 0-0 G. Segoviana
S 16/03 UD Los Garres 0-0 SFC Minerva
S 16/03 Atletico Pulpileno 0-0 Yeclano Deportivo
S 16/03 Alesves 0-0 CD Huarte
S 16/03 CD Guadalajara 0-0 CD Marchamalo
S 16/03 UC Ceares 0-0 Club Siero
S 16/03 U.M. Escobedo 0-0 FC Rinconeda Polanco
S 16/03 CD Guarnizo 0-0 CF Vimenor
S 16/03 Ribamontan Al Mar CF 0-0 Solares Medio Cudeyo
S 16/03 SC Uxama 0-0 CD Cebrerena
S 16/03 Atletico Astorga 0-0 CA Bembibre
S 16/03 CD La Granja 0-0 CD Cristo Atletico
S 16/03 Cultural Leonesa B 0-0 La Baneza
S 16/03 Burgos Promesas 0-0 Tuoer De Cilliers
S 16/03 Santanyi 0-0 SCR Pena Deportiva
S 16/03 Panaderia Pulido 0-0 CD Santa Ursula
S 16/03 Mazarron CF 0-0 Lorca Deportiva FC
S 16/03 Huercal 0-0 Olimpico de Totana
S 16/03 Porrino Industrial 0-0 Paiosaco
S 16/03 Velarde 0-0 Samanod
S 16/03 SD San Pedro 0-0 Ordizia KE
S 16/03 Santfeliuenc FC 0-0 UE Castelldefels
S 16/03 Vilamarxant CF 0-0 Paiporta
S 16/03 Arandina 0-0 Numancia B
S 16/03 Velarde 0-0 Samanod
S 16/03 SD San Pedro 0-0 Ordizia KE
S 16/03 Santfeliuenc FC 0-0 UE Castelldefels
S 16/03 Yague CF 0-0 Tudelano
S 16/03 Porrino Industrial 0-0 UD Paiosaco
S 16/03 Vilamarxant CF 0-0 Paiporta
S 16/03 Arandina 0-0 Numancia B
S 16/03 Acero 0-0 Eldense
S 16/03 Acero 0-0 Eldense
S 16/03 Villarrubia CF 0-0 Mora CF
S 16/03 UD Gijon Industrial 0-0 Marino luanco
S 16/03 SD Beasain 0-0 SD Deusto
S 16/03 Grama 0-0 CE Europa
S 16/03 UD Ourense 0-0 Compostela
S 16/03 Muleno CF 0-0 La Union CF
S 16/03 Real Sociedad C 0-0 Sestao
S 16/03 Grama 0-0 CE Europa
S 16/03 Aguilas CF 0-0 Mar Menor
S 16/03 LHospitalet 0-0 FC Vilafranca
S 16/03 Atletico Union Guima 0-0 Tenerife B
S 16/03 SD Revilla 0-0 SD Laredo
S 16/03 Pobla De Mafumet CF 0-0 Sant Andreu
S 16/03 EC Granollers 0-0 FC Martinenc
S 16/03 Pobla De Mafumet CF 0-0 Sant Andreu
S 16/03 Terrassa 0-0 AE Prat
S 16/03 Ciudad de Murcia 0-0 UCAM Murcia CF B
F 16/03 SD Amorebieta2 1-2 UD Logrones3
F 16/03 Real Valladol B 2-1 CD Artistico Navalca3
F 16/03 CD Vitoria(SPA)4 2-2 SD Gernika3
F 16/03 Sporting de Gijon B3 1-2 Cultural de Durango2
F 16/03 Leioa1 2-2 Real Oviedo B13
F 16/03 Barcelona B3 0-1 RCD Espanyol B4
F 16/03 SD Ejea3 0-1 UD Levante B4
F 16/03 Atletico Sanluqueno4 3-1 FC Cartagena13
F 16/03 Ponferradina5 1-0 Atletico de Madrid B3
F 16/03 Hercules2 0-0 Lleida11
F 16/03 Nepal (w) 3-0 Bangladesh (w)
S 16/03 Pakistan(w) 0-0 Bhutan (w)
S 16/03 Fuerte San Francisco 0-0 CD Liberal
F 16/03 CD Chalatenango2 1-1 Municipal Limeno2
F 16/03 Luis Angel Firpo3 0-4 CD FAS1
F 16/03 Alianza San Salvador1 3-0 CD Sonsonate1
F 16/03 A.D. Isidro Metapan12 2-1 CD Audaz4
S 16/03 Nove Mesto 0-0 SKM Puchov
S 16/03 NK Bilje 0-0 ASK Bravo Publikum
S 16/03 Radomlje 0-0 Tabor Sezana
S 16/03 MNK FC Ljubljana 0-0 Jadran Dekani
S 16/03 Krka 0-0 Brda
S 16/03 Roltek Dob 0-0 Drava
S 16/03 NK Rogaska 0-0 Ankaran Hrvatini Mas
S 16/03 NK Brezice 0-0 NK Fuzinar
F 16/03 NK Publikum Celje 4-0 Triglav Gorenjska2
F 16/03 NK Mura 052 5-0 Krsko Posavlje2
F 16/03 NK Olimpija Ljubljan2 0-0 Maribor
F 16/03 Geylang United FC 0-1 Tampines Rovers FC2
F 16/03 Hougang United FC 2-0 Singapore Warriors1
S 16/03 Fort William - Cove Rangers
F 16/03 FK Moravac Mrstane2 0-0 Jagodina
S 16/03 BSK Borca2 0-0 FK Lokomotiva Beogra1
S 16/03 Radnicki Obrenovac 0-0 FK Prva Iskra Baric
S 16/03 Dinamo Pancevo1 0-2 FK Radnicki Sremska 1
S 16/03 FK Mladost Backi Jar 0-0 Hajduk Kula
S 16/03 FK Radnicki Nova Paz1 0-0 Cement Beocin
S 16/03 FK Radnicki Zrenjani1 1-1 FK Dunav Stari Banov
S 16/03 FK Vrsac 0-0 FK Crvena Zvezda NS
S 16/03 Jedinstvo UB 0-0 FK Buducnost Krusik
S 16/03 FK Loznica 0-0 Proleter Mihajlovac
S 16/03 Mladi Radnik 1-0 Sloga Pozega
S 16/03 CSK Pivara Celarevo1 2-1 Bratstvo 19461
S 16/03 FK Smederevo 0-0 FK Drina Ljubovija
S 16/03 Sumadija Arandelovac 0-0 FK Sloga Petrovac na1
S 16/03 ZFK Masinac (w) 0-0 Pozarevac (w)
S 16/03 Backa Topola 0-0 Radnicki 1923 Kraguj
S 16/03 OFK Beograd 0-0 Borac Cacak
S 16/03 FK Zarkovo 0-0 Novi Pazar
S 16/03 Habitpharm Javor 0-0 FK Buducnost Dobanov
F 16/03 Zemun1 0-1 Radnicki Nis2
F 16/03 Partizan Belgrade1 1-3 FK Spartak Zlatibor 5
F 16/03 Radnik Surdulica2 1-0 FK Napredak Krusevac14
F 16/03 Macva Sabac1 2-1 Proleter3
F 16/03 Renaissance Dakar3 1-0 Africa Promo Foot4
S 16/03 Union Sportive Goree 0-0 ASEC Ndiambour
F 16/03 Aberdeen 1-1 Livingston
F 16/03 Hamilton Academical 1-0 Heart of Midlothian
F 16/03 Hibernian2 2-0 Motherwell2
F 16/03 Glasgow Rangers2 1-1 Kilmarnock4
S 16/03 Saint Johnstone 0-0 Saint Mirren
F 16/03 Annan Athletic1 3-1 Edinburgh City2
F 16/03 Clyde1 3-1 Stirling Albion2
S 16/03 Berwick Rangers 0-0 Peterhead
S 16/03 Albion Rovers 0-0 Cowdenbeath
F 16/03 Arbroath 2-1 East Fife3
F 16/03 Forfar Athletic 2-1 Raith Rovers1
F 16/03 Stenhousemuir3 0-1 Stranraer
S 16/03 Brechin City 0-0 Montrose
S 16/03 Dumbarton 0-0 Airdrie United
S 16/03 Fraserburgh 0-0 Keith
S 16/03 Strathspey Thistle 0-0 Buckie Thistle FC
S 16/03 Turriff United 0-0 Fort William
S 16/03 Deveronvale 0-0 Rothes
S 16/03 Forres Mechanics 0-0 Clachnacuddin
S 16/03 Huntly 0-0 Nairn County
S 16/03 Inverurie Loco Works 0-0 Lossiemouth
S 16/03 Queens Park - Elgin City
F 16/03 Falkirk2 1-1 Partick Thistle1
S 16/03 Greenock Morton 0-0 Alloa Athletic
S 16/03 Ayr United 0-0 Queen of South
S 16/03 Dunfermline Athletic 0-0 Dundee United
F 16/03 Free State Stars2 4-1 AmaZulu2
S 16/03 SP Libertas 0-0 SP La Fiorita
S 16/03 Fiorentino 0-0 Folgore/Falciano
S 16/03 Tre Fiori 0-0 Murata
S 16/03 SP Domagnano 0-0 S.S Pennarossa
S 16/03 Maccabi FC 0-0 TS Galaxy
S 16/03 Royal Eagles 0-0 Mbombela United
S 16/03 TS Sporting 0-0 Witbank Spurs
S 16/03 Tshakhuma TM 0-0 Stellenbosch FC
S 16/03 Pretoria Univ 0-0 TS Galaxy
S 16/03 Espoir FC 0-0 Marines FC
S 16/03 Gicumbi FC 0-0 Bugesera
S 16/03 Muhanga 0-0 Etincelles
F 16/03 Legion Dynamo1 1-0 FK Angusht Nazran4
S 16/03 Mashuk-KMV 0-0 FK Chayka K-SR
S 16/03 Stavropolye-2009 0-0 Druzhba Maykop
S 16/03 Alania Vladikavkaz 0-0 FK Biolog
S 16/03 Akademiya Futbola 0-0 Chernomorets Novoros
S 16/03 Ballinamallard Unite - HW Welders
S 16/03 Carrick Rangers - Larne FC
S 16/03 Dundela - Portadown
S 16/03 Ballyclare Comrades - Loughgall FC
S 16/03 Knockbreda - PSNI
S 16/03 Dergview FC - Limavady United
F 16/03 Gazovik Orenburg5 1-0 Dynamo Moscow4
F 16/03 Ural Sverdlovsk Obla1 0-1 CSKA Moscow3
F 16/03 Rubin Kazan 0-2 Rostov FK2
F 16/03 Arsenal Tula4 2-0 Yenisey Krasnoyarsk2
S 16/03 ACS Foresta Suceava 0-0 CSM Focsani
S 16/03 ACS Comuna Recea 0-0 FC Maramures Baia Ma
S 16/03 AFC Harman 0-0 MSE Targu Mures
S 16/03 AFC Metalul Buzau 0-0 Bucovina Radauti
S 16/03 AFC Progresul Sparta 0-0 FC Unirea 2004 Slobo
S 16/03 CS Iernut 0-0 Odorheiu Secuiesc
S 16/03 Sporting Liesti 0-0 Gloria Buzau
S 16/03 CSA Axiopolis 0-0 Inainte Modelu
S 16/03 FC Pucioasa 0-0 FC U Craiova 1948 SA
F 16/03 SCM Argesul Pitesti 0-0 FC Timisoara3
F 16/03 Dacia Unirea Braila11 1-0 CS Balotesti2
F 16/03 Juventus Bucuresti2 1-1 Metaloglobus3
F 16/03 Farul Constanta4 2-0 Pandurii Targu-Jiu3
F 16/03 ACS Poli Timisoara3 1-3 FC Clinceni4
F 16/03 FC UT Arad5 0-3 Luceafarul Oradea2
S 16/03 CS Aerostar Bacau 0-0 Universitaea Cluj
F 16/03 Dunarea Calarasi 1-2 CSM Studentesc Iasi2
F 16/03 FC Viitorul Constant 0-1 CFR Cluj4
F 16/03 Logan Lightning1 1-3 Mitchelton FC3
F 16/03 Brisbane Wolves1 1-1 Ipswich knights SC2
F 16/03 Rochedale Rovers2 3-2 Holland Park Hawks F14
S 16/03 Souths United 0-0 Capalaba Bulldogs
F 16/03 Al-Sailiya11 0-2 Al-Sadd2
F 16/03 Umm Salal 1-3 Al Duhail3
S 16/03 Sport Huancayo Reser 0-0 Ayacucho FC Reserves
S 16/03 Union Comercio Reser 0-0 Deportivo San Martin
S 16/03 Valadares Gaia FC (w 0-0 Vilaverdense (w)
S 16/03 Maritimo Women 0-0 AD Ovarense Women
F 16/03 Vitoria Guimaraes U22 2-2 Belenenses U232
F 16/03 Maritimo U231 3-1 Portimonense U232
S 16/03 Coimbra EC U23 0-0 Feirense U23
S 16/03 Estoril U23 0-0 Rio Ave U23
S 16/03 Sp. Espinho 0-0 Maritimo B
S 16/03 Clube Desportivo Tro 0-0 Chaves B
F 16/03 Academica Coimbra 1-0 Sporting Braga II4
F 16/03 SL Benfica B1 2-1 Penafiel
F 16/03 CD Mafra4 2-2 Viseu3
F 16/03 Leixoes13 1-0 FC Arouca3
F 16/03 AZS UJ Krakow (w) 2-3 KKPK Medyk Konin (w)
F 16/03 Czarni Sosnowiec (w)1 5-0 AZS Wroclaw (w)11
F 16/03 TS Mitech Zywiec (w) 1-6 GKS Gornik Leczna (w
S 16/03 GKS Katowice Women 0-0 UKS Lodz (w)
S 16/03 Slask Wroclaw U21 0-0 Elana Torun Youth
S 16/03 Wisla Krakow (Youth) 0-0 Motor Lublin Youth
S 16/03 Arka Gdynia (Youth) 0-0 GKS Belchatow (Youth
S 16/03 Gawin Sleza Wroclaw 0-0 Gornik II Zabrze
S 16/03 GorzГіw Wielkopols 0-0 GKS Pniowek Pawlowic
S 16/03 KS Energetyk ROW 0-0 Stargard Szczecinski
S 16/03 Ursus Warszawa 0-0 Sokol Aleksandrow Lo
S 16/03 Resovia Rzeszow 0-0 Widzew lodz
S 16/03 Stal Stalowa Wola 0-0 Siarka Tarnobrzeg
S 16/03 Rozwoj Katowice 0-0 Skra Czestochowa
S 16/03 Foto-Higiena Gac 0-0 Rekord Bielsko-Biala
S 16/03 Gornik Walbrzych 0-0 Zaglebie Lubin B
S 16/03 Ruch Zdzieszowice 0-0 Stal Brzeg
S 16/03 Olimpia Elblag 0-0 Ruch Chorzow
S 16/03 Baltyk Gdynia 0-0 Gwardia Koszalin
S 16/03 Kotwica Kolobrzeg 0-0 Chemik Bydgoszcz
S 16/03 Motor Lublin 0-0 Avia Swidnik
S 16/03 Victoria Sulejowek 0-0 Polonia Warszawa
F 16/03 OKS Stomil Olsztyn3 2-1 Wigry Suwalki4
F 16/03 LKS Lodz 3-0 Warta Poznan2
F 16/03 GKS Jastrzebie2 1-2 GKS Katowice6
F 16/03 Sandecja Nowy Sacz2 0-1 Garbarnia Krakow
F 16/03 Chojniczanka Chojnic 1-2 Chrobry Glogow1
F 16/03 Podbeskidzie Bielsko3 3-1 Bytovia Bytow4
F 16/03 Jagiellonia Bialysto3 1-3 Korona Kielce3
F 16/03 Zaglebie Sosnowiec2 0-1 Lechia Gdansk1
F 16/03 Legia Warszawa11 1-0 Slask Wroclaw4
F 16/03 Fighting Maroons (w)1 0-3 DLSU (w)1
S 16/03 ADMU (w) 0-0 UST Growling Tigers
F 16/03 DLSU Green Archers1 1-2 FEU Tamaraws3
F 16/03 Deportivo Union Come2 0-0 Dep.San Martin14
F 16/03 Sport Huancayo3 2-2 Inti Gas Deportes2
F 16/03 Alianza Lima12 2-2 Deportivo Municipal2
F 16/03 Deportivo Capiata23 1-3 Sportivo Luqueno2
F 16/03 River Plate (PAR)13 1-1 FC Nacional Asuncion1
F 16/03 Libertad 4-0 Deportivo Santani1
F 16/03 Hamilton Wanderers2 2-4 Team Wellington1
F 16/03 Tasman United 0-0 Canterbury United
F 16/03 Auckland City 5-2 Waitakere United
S 16/03 Wellington Phoenix R - Hawkes Bay United
F 16/03 Adamstown Rosebuds F11 2-4 Weston Workers FC2
S 16/03 Maitland 0-0 Valentine
S 16/03 Hamilton Olympic 0-0 Lambton Jarvis
S 16/03 Lake Macquarie 0-0 Broadmeadow Magic
F 16/03 Ballymena United2 0-2 Glentoran FC1
F 16/03 Ards FC3 0-1 Warrenpoint Town1
F 16/03 Crusaders13 2-0 Cliftonville2
F 16/03 Linfield FC1 2-0 Institute FC2
F 16/03 Glenavon Lurgan1 1-0 Dungannon Swifts
S 16/03 UNAN Managua U21 0-0 Managua U20
F 16/03 UNAN Managua1 1-3 Managua FC3
F 16/03 Real Madriz FC1 0-1 Real Esteli2
S 16/03 Zimbru Chisinau 0-0 CS Petrocub
S 16/03 Sheriff Tiraspol 0-0 Speranta Nisporeni
F 16/03 St. Gallen4 0-2 Lugano5
S 16/03 FC Sion 2-0 Grasshopper2
F 16/03 Chicago Fire2 2-4 Seattle Sounders1
F 16/03 Columbus Crew1 1-0 FC Dallas1
F 16/03 Houston Dynamo3 3-2 Vancouver Whitecaps1
F 16/03 New York Red Bulls1 4-1 San Jose Earthquakes3
F 16/03 Orlando City4 1-3 Montreal Impact12
F 16/03 DC United3 5-0 Real Salt Lake24
F 16/03 LA Galaxy1 3-2 Minnesota United FC2
S 16/03 Minas ICESP/DF Women 0-0 Sao Jose (w)
S 16/03 Belasica Strumica - FK Makedonija Gjorce
S 16/03 Rabotnicki Skopje - FK Shkendija 79
S 16/03 Renova Cepciste - Pobeda Prilep
S 16/03 FK Korzo Prilep - FC Vardar Skopje
S 16/03 Sileks - Academy Pandev
S 16/03 Academy Pandev 0-0 Sileks
S 16/03 FK Makedonija Gjorce 0-0 Belasica Strumica
S 16/03 Pobeda Prilep 0-0 Renova Cepciste
S 16/03 FK Shkendija 79 0-0 Rabotnicki Skopje
S 16/03 FC Vardar Skopje 0-0 FK Korzo Prilep
S 16/03 CDSyC Cruz Azul U20 0-0 Pachuca U20
S 16/03 Tigres UANL U20 0-0 Queretaro U20
S 16/03 Chivas Guadalajara U 0-0 Club America U20
S 16/03 Club Tijuana U20 0-0 Monterrey U20
S 16/03 Unam Pumas Women 0-0 Pachuca Women
S 16/03 Coyotes FC 0-0 Yalmakan FC
S 16/03 Toluca II 0-0 Cocodrilos de Tabasc
S 16/03 Intel Paja 0-0 Irapuato
S 16/03 Vitoria BA (W) 0-0 Audax SP (w)
S 16/03 CD Cuautla 0-0 Ciervos FC
S 16/03 Deportivo Gladiadore 0-0 Ocelotes de la UNACH
S 16/03 CD Albinegros Orizab 0-0 Real Zamora
S 16/03 Tuxtla FC 0-0 Reboceros de La Pied
S 16/03 Loros Universidad 0-0 Monarcas Morelia II
S 16/03 UA de Chihuahua 0-0 Universidad Guadalaj
S 16/03 Sahuayo FC 0-0 FC Potosino
F 16/03 Alebrijes de Oaxaca2 0-0 Venados FC14
F 16/03 CSyD Dorados de Sina2 1-1 Mineros de Zacatecas15
F 16/03 CDSyC Cruz Azul14 4-1 Pachuca3
F 16/03 Chivas Guadalajara12 0-2 Club America2
F 16/03 Tigres UANL1 4-1 Queretaro FC1
F 16/03 Club Tijuana2 1-0 Monterrey1
S 16/03 FC Deuz 0-0 King Nouakchott
S 16/03 ASC Tevragh Zeine 0-0 ASC Police
S 16/03 Chabab Atlas Khenifr - Olympique Dcheira
S 16/03 JSM Jeunesse Sportiv - Itihad Z. Khemisset
S 16/03 KAC de Kenitra - JSK Chabab Kasba Tad
S 16/03 Renaissance Zmamra - Wydad Temara
S 16/03 Racing Casablanca - USK US Sidi Kacem
S 16/03 Raja de Beni Mellal - Club Salmi
S 16/03 ASS Association Spor - Maghreb Fez
S 16/03 Wydad Fes - Chabab Ben Guerir
S 16/03 Chabab Atlas Khenifr - USK US Sidi Kacem
S 16/03 JSM Jeunesse Sportiv - Chabab Ben Guerir
S 16/03 KAC de Kenitra - Olympique Dcheira
S 16/03 JSK Chabab Kasba Tad - Wydad Temara
S 16/03 Renaissance Zmamra - Maghreb Fez
S 16/03 Racing Casablanca - Club Salmi
S 16/03 ASS Association Spor - Itihad Z. Khemisset
S 16/03 Wydad Fes - Raja de Beni Mellal
F 16/03 Chabab Rif Hoceima1 1-1 Olympique de Safi2
F 16/03 Maghrib Association 12 0-0 Union Touarga Sport 2
S 16/03 Santa Lucia 0-0 Mqabba FC
S 16/03 Lija Athletic 0-0 Vittoriosa Stars
S 16/03 Marsa 0-0 Swieqi United
S 16/03 Qrendi 0-0 Gudja United
S 16/03 ZFK Atletiko Women 0-0 ZFK Kamenica Sasa Wo
F 16/03 Stumbras1 2-0 Atlantas Klaipeda4
F 16/03 Suduva3 1-0 Kauno Zalgiris2
S 16/03 Shabab Al Ghazieh 0-0 Al-Ansar (LIB)
S 16/03 Racing Beirut 0-0 Salam Zgharta
S 16/03 Al-Nejmeh 0-0 Al Akhaahli Alay
S 16/03 FK Spartaks 0-0 Rigas Futbola skola
S 16/03 Jelgava 0-0 FK Ventspils
F 16/03 Al-Hazm11 0-3 Al Ittihad(KSA)3
F 16/03 Al Wehda Mecca4 0-4 Al-Nasr(KSA)
S 16/03 De Rita Goni Lane 0-0 KF Liria Prizren
S 16/03 KF Drenica Skenderaj 0-0 KF Ferizaj
S 16/03 KF Llapi 0-0 KF Ballkani
S 16/03 KF Fushe Kosova 0-0 FK Onix Banje
F 16/03 Changwon City 2-2 Daejeon Korail1
F 16/03 Cheonan City 2-1 Mokpo City
F 16/03 Gimhae City 1-2 Gangneung City
F 16/03 Gyeongju KHNP 0-0 Busan Transportation
F 16/03 Suwon City2 2-1 Ansan Greeners FC2
F 16/03 Sangju Sangmu Phoeni2 2-0 Incheon United1
F 16/03 Seongnam FC2 2-1 Suwon Samsung Bluewi4
F 16/03 FC Seoul 0-0 Jeju United2
F 16/03 Yong In University 3-1 SMC Engineering
F 16/03 Seoul United 1-1 Soongsil University
F 16/03 Mokpo Christian Hosp 1-6 Hwaseong FC
F 16/03 Honam University 1-1 Pyeongtaek Citizen
F 16/03 Gimhae University 1-2 Yeungnam University
F 16/03 Paju Citizen FC 3-1 Gwangju University
F 16/03 Ulsan University 3-0 Yangpyeong
F 16/03 Chonju University 1-0 Catholic Kwandong Un
F 16/03 Siheung City 0-1 Jeonju Citizen FC
F 16/03 Dong-Eui University 2-3 Hanyang University
F 16/03 Incheon University 0-0 Kyunghee University
F 16/03 Chungju Citizen 5-0 FC Dong-woo
F 16/03 Yonsei University 3-1 Dongguk University
F 16/03 Cheongju Jikji 3-0 Central University
S 16/03 Kyunghee University - Cheongju Jikji
F 16/03 Mount Kenya United 2-3 Vihiga United3
S 16/03 Weston Shitima 0-0 Chemelil Sugar
F 16/03 FC Tokyo U232 0-1 Grulla Morioka1
F 16/03 Cerezo Osaka U23 1-0 Yokohama SCC1
F 16/03 Yokohama FC2 1-2 Albirex Niigata
F 16/03 Tokyo Verdy1 2-3 Tochigi SC
F 16/03 FC Ryukyu 2-1 Tokushima Vortis2
S 16/03 Sahab SC 0-0 AL-Karmel
S 16/03 AL-Sareeh - Al Faisaly
S 16/03 Ramtha Club - Al-Jazeera
S 16/03 Al Wihdat Amman 0-0 Al-Ahly
S 16/03 Boice City 0-0 Santos FC Kingston
S 16/03 Bari (w) 0-0 Juventus (w)
S 16/03 AC Milan (w) - Florentia Womens
S 16/03 Mozzanica (w) 0-0 Orobica (w)
S 16/03 Fimauto Valpolicella 0-0 Res Roma (w)
S 16/03 Sassuolo (w) 0-0 Tavagnacco (w)
S 16/03 Fiorentina (w) 0-0 AGSM Verona (w)
F 16/03 Padova2 0-1 Perugia5
F 16/03 Livorno4 1-0 Salernitana2
F 16/03 Benevento14 2-3 Spezia4
F 16/03 Foggia3 1-1 Cittadella2
F 16/03 Verona13 1-1 Ascoli3
F 16/03 Alessandria1 0-0 ACD Virtus Entella
F 16/03 Novara3 1-3 Cuneo
F 16/03 Olbia2 0-1 Pisa1
F 16/03 Pro Vercelli 4-0 Arzachena2
F 16/03 Carrarese12 3-0 Arezzo2
F 16/03 ASD Albissola1 1-1 Gozzano1
F 16/03 Robur Siena S.S.D.2 1-0 Lucchese23
F 16/03 Piacenza1 1-0 Pistoiese13
F 16/03 Pontedera3 1-0 JuventusU232
F 16/03 Renate AC2 0-1 Albinoleffe3
S 16/03 AS Nordia Jerusalem 0-0 Hapoel Mahane Yehuda
F 16/03 Maccabi Tel Aviv1 2-0 Hapoel Hadera11
F 16/03 Hapoel Raanana1 2-2 Hapoel Bnei Sakhnin 2
F 16/03 Hapoel Tel Aviv2 5-1 Ashdod MS12
F 16/03 Maccabi Haifa11 0-2 Bnei Yehuda Tel Aviv1
S 16/03 FC Achva Kfar Manda 0-0 FC Tzeirey Tamra
S 16/03 Hapoel Bnei Musmus 0-0 Maccabi Bnei Raina
S 16/03 Naft Alwasat 0-0 Al Shorta
S 16/03 Shahrdary Arak 0-0 Qashqai Shiraz
S 16/03 Baderan Tehran FC 0-0 Shahrdari Tabriz
S 16/03 Oxin Alborz 0-0 Malavan
S 16/03 Gol Gohar FC 0-0 Persepolis Pakdasht
S 16/03 Mes krman 0-0 Mes Rafsanjan
S 16/03 Shahrdari Mahshahr 0-0 Khouneh Be Khouneh
S 16/03 Shahin Bushehr 0-0 Karoun Ahvaz
S 16/03 Longford Town 0-0 Salthill Devon Galwa
S 16/03 Delhi Dynamos 0-0 Gokulam Kerala FC
S 16/03 Chennai Titans 0-0 Aizawal FC
S 16/03 Kerala Blasters II 0-0 Ozone FC
F 16/03 Karnataka1 6-0 Sellebrity1
S 16/03 Millat FC 0-0 FC Bombay Gymkhana
F 16/03 Persipura Jayapura1 1-3 Kalteng Putra FC4
F 16/03 PSIS Semarang1 1-0 PSM Makassar4
S 16/03 UMF Selfoss (w) 0-0 Valur (w)
S 16/03 West Manals (W) - Thor KA Akureyri (W)
S 16/03 Volsungur Husavik ( 0-0 Einherji (w)
S 16/03 Fjardab Hottur Leikn 0-0 UMF Sindri Hofn (w)
S 16/03 Keflavik (w) 0-0 Hafnarfjordur (w)
S 16/03 KR Reykjavik (w) 0-0 Fylkir (w)
S 16/03 Sindri 0-0 Kordrengir
S 16/03 Augnablik Kopavogur 0-0 UMF Selfoss
S 16/03 Alftanes 0-0 KV Vesturbaeja
S 16/03 Hottur Huginn 0-0 Volsungur husavik
S 16/03 KF Fjardabyggd 0-0 Einherji
S 16/03 Kari Akranes 0-0 KF Fjallabyggdar
F 16/03 NAC Breda U19 2-1 Vitesse U191
F 16/03 Gyori ETO U192 1-3 Illes Akademia Halad1
F 16/03 Budapest Honved U191 2-1 Debrecin VSC U192
F 16/03 Ferencvarosi TC1 2-0 Szombathelyi Haladas13
F 16/03 Budapest Honved2 3-0 Paksi SE Honlapja1
F 16/03 Videoton Puskas Akad1 3-2 MTK Hungaria1
F 16/03 Ujpesti3 1-0 Varda SE3
F 16/03 Fehervar Videoton3 1-0 Mezokovesd Zsory2
F 16/03 Debrecin VSC3 1-0 Diosgyor VTK
S 16/03 Cosmopolites 0-0 Triomphe AC
F 16/03 Lobos UPNFM11 1-1 CD Vida4
F 16/03 SC Heerenveen2 0-3 De Graafschap1
F 16/03 Feyenoord1 2-3 Willem II
F 16/03 NAC Breda2 0-4 FC Utrecht1
F 16/03 Heracles Almelo1 3-2 Vitesse Arnhem13
F 16/03 Guangzhou R F U193 2-3 Kitchee
F 16/03 Southern District3 1-0 Hong Kong Sapling1
F 16/03 Sun Pegasus2 1-2 Wofoo Tai Po3
S 16/03 Hong Kong FC 0-0 Wong Tai Sin
F 16/03 Quiche FC5 2-0 Deportivo San Pedro2
F 16/03 Marquense 5-1 Suchitepequez4
S 16/03 C.S.D. Comunicacione 0-0 Deportivo Jocotan
F 16/03 Xelaju MC4 2-0 C.S.D. Comunicacione2
S 16/03 CD Puerto de Iztapa 0-0 Siquinala FC
S 16/03 CSD Municipal 0-0 Coban Imperial
F 16/03 Kerkyra U19 0-0 Volos Nps U19
F 16/03 Trikala U19 0-0 Platanias U19
S 16/03 OFI Crete U19 0-0 Levadiakos U19
S 16/03 Aris Thessaloniki U1 0-0 Apollon Smirnis U19
S 16/03 Atromitos U19 0-0 AEK Athens U19
S 16/03 PAS Giannina U19 0-0 AEL Larisa U19
S 16/03 Panionios U19 0-0 Xanthi U19
S 16/03 Panathinaikos U19 0-0 Olympiakos Piraeus
S 16/03 Panaitolikos U19 0-0 PAOK Saloniki U19
S 16/03 Asteras Tripolis U19 0-0 PAS Lamia U19
S 16/03 Doxa Dramas U19 0-0 Iraklis U19
S 16/03 Apollon Larissa U19 0-0 Apollon Pontou Kalam
S 16/03 Kissamikos 0-0 Kerkyra
S 16/03 Trikala 0-0 Platanias FC
F 16/03 Asteras Tripolis1 0-0 Lamia3
F 16/03 Panaitolikos Agrinio1 1-2 PAOK Saloniki4
F 16/03 Pas Giannina 0-0 AEL Larisa13
F 16/03 RB LeipzigU195 1-1 Borussia Dortmund U12
F 16/03 VfB Stuttgart U191 4-0 SC Freiburg U192
S 16/03 SG Essen-Schonebeck 0-0 FFC Frankfurt (w)
F 16/03 Kaiserslautern U193 2-7 Hoffenheim U192
F 16/03 VfL Bochum U196 3-0 Paderborn U192
S 16/03 Niendorfer TSV U19 0-0 Werder Bremen U19
S 16/03 Monchengladbach U19 0-0 Rot-Weiss Essen U19
S 16/03 Alemannia Aachen U19 0-0 Fortuna Dusseldorf U
S 16/03 TSV Havelse U19 0-0 Hertha Berlin U19
F 16/03 ETSV Weiche Flensbur2 2-1 Holstein Kiel II2
F 16/03 VSG Altglienicke1 0-0 BFC Viktoria 18895
F 16/03 FSV Optik Rathenow2 2-1 Rot-Weiss Erfurt3
F 16/03 VfB Eichstatt 5-0 Viktoria Aschaffenbu
F 16/03 Greuther Furth (Yout3 0-3 TSV Buchbach
F 16/03 SV Heimstetten4 1-2 FC Memmingen3
F 16/03 Nurnberg (Youth)2 4-2 FV Illertissen12
F 16/03 FC Pipinsried13 3-2 SV Schalding Heining11
F 16/03 TSG Balingen 3-1 Eintracht Stadtallen
F 16/03 SV Elversberg2 1-0 TSG Hoffenheim (Yout12
F 16/03 FC 08 Hombrug2 1-0 Hessen Dreieich1
F 16/03 Astoria Walldorf1 2-1 SSV Ulm 18464
F 16/03 VfR Wormatia Worms2 1-2 FSV Frankfurt4
F 16/03 Fortuna Dusseldorf (2 2-2 Wattenscheid 093
F 16/03 SV Rodinghausen1 2-0 Viktoria koln12
F 16/03 Wiedenbruck2 0-1 Rot-Weiss Oberhausen2
F 16/03 Schweinfurt 05 FC2 1-0 TSV 1860 Rosenheim3
S 16/03 Hannover 96 Am 0-0 VFB Lubeck
S 16/03 Wacker Burghausen 0-0 FC Augsburg II
S 16/03 Bonner 0-0 SV Lippstadt
S 16/03 FC Kaan-Marienborn 0-0 Alemannia Aachen
S 16/03 TV Herkenrath 0-0 SV Straelen
S 16/03 Wuppertaler SV Borus 0-0 Borussia Dortmund (Y
S 16/03 SSV Jeddeloh 0-0 Werder Bremen (Youth
S 16/03 FV Ravensburg 0-0 FSV 08 Bissingen
S 16/03 Pforzheim 0-0 1 FC Normannia Gmund
S 16/03 Freiberg 0-0 Nottingen
S 16/03 Stuttgarter Kickers 0-0 Neckarsulmer Sport-U
S 16/03 SpVgg Ansbach 0-0 ASV Vach
S 16/03 Jahn Forchheim 0-0 SC Eltersdorf
S 16/03 TSV Abtswind 0-0 ATSV Erlangen
S 16/03 FC Sonthofen 0-0 TSV Schwaben Augsbur
S 16/03 DJK TEUTONIA SCHALKE 0-0 SV Pullach
S 16/03 TSV Rain Am Lech 0-0 TSV SchwabmГјnchen
S 16/03 SV Kirchanschoring 0-0 SSV Jahn Regensburg
S 16/03 TSV Dachau 1865 0-0 FC Ismaning
S 16/03 TuS Holzkirchen 0-0 SV Turkgucu Ataspor
S 16/03 BV Cloppenburg 0-0 Eintr. Braunschweig
S 16/03 Brandenburger SC Sud 0-0 FC Anker Wismar
S 16/03 Hansa Rostock II 0-0 Malchower SV
S 16/03 BSG Chemie Leipzig 0-0 Askania Bernburg
S 16/03 Eilenburg 0-0 Ludwigsfelder FC
S 16/03 International Leipzi 0-0 BSG Wismut Gera
S 16/03 FSV luckenwalde 0-0 SV Blau-Weiss Zorbau
S 16/03 SG Union Sandersdorf 0-0 Carl Zeiss Jena II
S 16/03 VfB 1921 Krieschow 0-0 Wacker Nordhausen II
S 16/03 Hallen 0-0 VFC Plauen
S 16/03 Eintracht Trier 0-0 FSV Jagersburg
S 16/03 ASV Neumarkt 0-0 Bayern Hof
S 16/03 SV Rochling Volkling 0-0 Rot-Weiss Koblenz
S 16/03 SV Linx 0-0 Goppinger SV
S 16/03 TSG Backnang 0-0 SV Oberachern
S 16/03 TSV Ilshofen 0-0 Bahlinger
S 16/03 SV Seligenporten 0-0 DJK Don Bosco Bamber
S 16/03 TSV Nördlingen 0-0 FC Unterföhring
S 16/03 SV Curslack Neuengam 0-0 SC Victoria Hamburg
S 16/03 Bayern Alzenau 0-0 Waldgirmes
S 16/03 Bad Vilbel 0-0 Rot-Weiss Hadamar
S 16/03 FC Giessen 0-0 Buchonia Flieden
S 16/03 FSC Lohfelden 0-0 SpVgg Neu-Isenburg
S 16/03 SV Atlas Delmenhorst 0-0 TB Uphusen
S 16/03 Hertha Wiesbach 0-0 Arminia Ludwigshafen
S 16/03 TUS Mechtersheim 0-0 FC Karbach
S 16/03 Hassia Bingen 0-0 Kaiserslautern (Yout
S 16/03 SC Idar Oberstein 0-0 TSV Schott Mainz
S 16/03 VfB Dillingen 0-0 FV Diefflen
S 16/03 Grossbardorf 0-0 1. FC Sand
S 16/03 TSV Emmelshausen 0-0 Engers
S 16/03 Samtredia 0-0 FC Shevardeni
S 16/03 Fc Norchi Dinamoeli 0-0 Shukura Kobuleti
S 16/03 FC Metalurgi Rustavi 0-0 Chikhura Sachkhere
S 16/03 Dinamo Batumi 0-0 Dila Gori
F 16/03 Bordeaux (w)1 1-7 Lyon (w)2
S 16/03 Fleury 91 Womens - Rodez Aveyron (w)
S 16/03 Lille OSC Metropole - Guingamp (w)
S 16/03 FC Metz (w) 0-0 Montpellier (w)
S 16/03 Paris FC Womens - ASJ Soyaux (w)
S 16/03 Saint-Priest 0-0 OLYMPIQUE DE MARSEIL
S 16/03 Lens B 0-0 Haguenau
S 16/03 Schiltigheim 0-0 Bobigny A.C.
S 16/03 GS Consolat Marseill 0-0 GRACES
S 16/03 Chasselay M.D. Azerg 0-0 Hyeres
S 16/03 Feignies 0-0 Lille B
S 16/03 Paris Saint Germain 0-0 Vitre
S 16/03 ENDOUME 0-0 OGC Nice B
S 16/03 Monaco B 0-0 Jura Sud Foot
S 16/03 Pontarlier 0-0 Annecy
S 16/03 ASM Belfortaine 0-0 Stade Reims II
S 16/03 Epinal 0-0 Creteil
S 16/03 St. Maur Lusi 0-0 Iris Club de Croix
S 16/03 Sainte Genevieve Spo 0-0 Arras
S 16/03 Sedan 0-0 Fleury Merogis U.S.
S 16/03 Bastia CA 0-0 Granville
S 16/03 Le Havre B 0-0 Oissel
S 16/03 Poissy As 0-0 AS Furiani Agliani
S 16/03 Saint Malo 0-0 Chartres FC
S 16/03 Stade Briochin 0-0 FC Nantes B
S 16/03 Andrezieux 0-0 Mont-de-Marsan
S 16/03 Colomiers 0-0 Bordeaux B
S 16/03 Les Herbiers 0-0 Saint-Etienne B
S 16/03 Nimes B 0-0 Trelissac
S 16/03 Romorantin 0-0 Blois
S 16/03 Sete FC 0-0 St Pryve St Hilaire
S 16/03 FC Bergerac 0-0 Le Puy Foot 43 Auver
S 16/03 Vannes 0-0 Boulogne-Billancourt
S 16/03 Stade Bordelais 0-0 Yzeure AS
S 16/03 Lorient B 0-0 Mantes-la-Ville
F 16/03 Lorient2 1-1 Stade Brestois1
F 16/03 Haka1 0-1 RoPS Rovaniemi2
F 16/03 KTP Kotka 0-2 Ilves Tampere1
F 16/03 AC Oulu1 0-1 Honka Espoo13
F 16/03 TPV 0-2 IFK Mariehamn2
F 16/03 Kiisto Vaasa1 0-5 Lahti2
F 16/03 Adelaide Comets FC W 1-4 Metropolis United (w
F 16/03 Adelaide Comets Rese2 3-2 North Eastern MetroS
F 16/03 Cumberland United FC1 2-2 Adelaide Victory1
F 16/03 Salisbury United2 1-2 West Bay2
F 16/03 Noarlunga United 2-2 Playford City Patrio1
F 16/03 Seaford Rangers2 3-2 Western Strikers SC4
F 16/03 Fulham United FC1 0-2 Sturt Lions3
F 16/03 KuPS U201 2-1 HJK Helsinki U20
S 16/03 KaaPo U20 0-0 FC Espoo U20
S 16/03 SJK Akatemia U20 0-0 Inter Turku U20
S 16/03 Atlantis U20 0-0 Reipas U20
S 16/03 FC Honka U20 0-0 PK-35 Vantaa U20
S 16/03 VJS Vantaa U20 0-0 JaPS U20
S 16/03 Serbia (w) U17 0-0 Netherlands (w) U17
S 16/03 Switzerland (w) U17 0-0 Russia (w) U17
S 16/03 Nomme JK Kalju II 0-0 Voru JK
S 16/03 Paide Linnameeskond 0-0 FC Nomme United
S 16/03 Vaprus Parnu 0-0 Kohtla-Jarve JK Jarv
S 16/03 JK Welco Elekter 0-0 Tallinna JK Legion
F 16/03 Viljandi Tulevik4 0-4 Tartu JK Maag Tammek1
F 16/03 FC Kuressaare2 0-1 Levadia Tallinn3
S 16/03 JK Tallinna Kalev 0-0 Trans Narva
S 16/03 Rushden Diamonds 0-0 Needham Market
S 16/03 Alvechurch 0-0 Barwell
S 16/03 Bedworth United 0-0 Royston Town
S 16/03 Biggleswade Town 0-0 Kettering Town
S 16/03 Coalville 0-0 Stratford Town
S 16/03 Kings Lynn 0-0 Hitchin Town
S 16/03 Leiston FC 0-0 St Ives Town
S 16/03 Rushall Olympic 0-0 Halesowen Town
S 16/03 St Neots Town 0-0 Lowestoft Town
S 16/03 Stourbridge 0-0 Redditch United
S 16/03 Tamworth 0-0 Banbury United
F 16/03 Leyton Orient 1-0 AFC Telford United
F 16/03 AFC Fylde 0-0 Stockport County
S 16/03 CD Independiente Jun 0-0 Potenno Athletics
S 16/03 CD Clan Juvenil 0-0 Gualaceo SC
S 16/03 CDS Santa Rita 0-0 CD Puerto Quito
S 16/03 Manta FC 0-0 Pottu Via Ho
F 16/03 Olmedo Riobamba1 1-1 Guayaquil City3
F 16/03 Universidad Catolica1 2-1 Delfin SC4
F 16/03 Sociedad Deportivo Q1 0-1 Macara3
S 16/03 Club America Reserve 0-0 Macara Reserves
S 16/03 Olmedo Reserves 0-0 Guayaquil City Reser
F 16/03 Skovlunde IF (w)2 1-1 VSK Aarhus(w)
F 16/03 Brondby IF (w)1 3-1 Thisted FC (w)1
F 16/03 Kolding B (w) 1-1 Fortuna Hjorring (w)
F 16/03 Skovshoved3 1-1 Middelfart G og12
F 16/03 Tarup Paarup IF2 0-2 Kolding FC1
F 16/03 Vegar2 4-1 Aarhus Fremad2
F 16/03 Dalum2 0-3 FC Sydvest
S 16/03 BK Frem 0-0 Marienlyst
S 16/03 Hillerod Fodbold 0-0 HIK Hellerup
S 16/03 Jammerbugt 0-0 Odder IGF
S 16/03 Bronshoj 0-0 Vanlose
S 16/03 B 73 Slagelse 0-0 B93 Copenhagen
F 16/03 Silkeborg U192 3-1 Sonderjyske U192
S 16/03 Aarhus AGF U19 0-0 Esbjerg U19
S 16/03 Aalborg BK U19 0-0 Vejle U19
S 16/03 Nordsjaelland U19 0-0 Midtjylland U19
S 16/03 Lyngby Fodbold Club 0-0 FC Kobenhavn U19
S 16/03 Randers FC U17 0-0 Brondby IFU17
S 16/03 AGF Viby U17 0-0 Esbjerg FB U17
S 16/03 AalborgU17 0-0 VejleU17
S 16/03 LYNGBY FODBOLD CLUB 0-0 FC Kobenhavn U17
S 16/03 Nordsjaelland U17 0-0 Midtjylland U17
S 16/03 Silkeborg IF U17 0-0 Sonderjyske U17
S 16/03 Slovan Liberec (w) 0-0 Dukla Prague (w)
S 16/03 Slovacko (w) 0-0 Hradec Kralove (w)
S 16/03 Horni Herspice Women 0-0 FC Viktoria Plzen (w
F 16/03 Tescoma Zlin U193 1-0 Brno U192
F 16/03 Marila Pribram U193 4-0 Slavia Praha U191
F 16/03 Banik Ostrava U193 4-3 Slovacko U191
F 16/03 Dynamo Ceske Budejov3 1-0 Sparta Praha U192
F 16/03 Sigma Olomouc U191 1-0 Mlada Boleslav U194
F 16/03 Vysocina Jihlava U191 3-3 Viktoria Plzen U19
S 16/03 MFK Karvina U19 0-0 Hradec Kralove U19
F 16/03 Banik Ostrava1 1-1 Mlada Boleslav7
F 16/03 Slovan Liberec2 1-0 Tescoma Zlin2
F 16/03 Synot Slovacko2 0-0 Baumit Jablonec2
F 16/03 Sparta Praha4 2-1 Sigma Olomouc16
F 16/03 Benesov2 4-3 FC Pisek4
F 16/03 Loko Vltavin 2-1 Litomerice
F 16/03 SK Prevysov17 1-2 Jiskra Usti nad Orli4
F 16/03 Otrokovice5 3-3 Lisen1
F 16/03 Odra Petrkovice 2-0 Sardice2
F 16/03 FK Kraluv Dvur2 2-5 Vysehrad2
S 16/03 Dobrovice 0-0 SK Viktorie Jirny
S 16/03 Domazlice 0-0 Zivanice
S 16/03 Slovan Velvary 0-0 Stechovice
S 16/03 Dolni Benesov 0-0 Uhersky Brod
S 16/03 Hlucin 0-0 Valasske Mezirici
S 16/03 Vyskov 0-0 Spartak Hulin
S 16/03 Aris Limassol 0-0 Asil Lysi
S 16/03 MEAP Nisou 0-0 PAEEK
S 16/03 Omonia Aradippou 0-0 Karmiotissa Polemidi
S 16/03 Onisilos Sotiras 0-0 Agia Napa
S 16/03 Digenis Oroklini 0-0 Othellos Athienou
S 16/03 AE Zakakiou 0-0 Akritas Chloraka
F 16/03 Nea Salamis3 1-0 AEK Larnaca2
F 16/03 Omonia Nicosia FC3 3-1 AEL Limassol2
F 16/03 Jong Holland3 0-0 RKSV Centro Domingui1
S 16/03 FC Cienfuegos 0-0 Isla de la Juventud
S 16/03 Granma 0-0 Las Tunas
S 16/03 Guantanamo FC 0-0 Ciego de Avila
S 16/03 Holguin 0-0 Camaguey
S 16/03 Matanzas 0-0 Pinar del Rio
S 16/03 Mayabeque 0-0 Artemisa FC
S 16/03 Santiago de Cuba 0-0 Sancti Spiritus
S 16/03 Villa Clara 0-0 La Habana
F 16/03 NK Varazdin U193 0-0 NK Dugopolje U191
F 16/03 Dinamo ZagrebU191 3-3 Zagreb locomotive U111
S 16/03 NK Solin 0-0 Hrvatski dragovoljac
S 16/03 NK Osijek II 0-0 Bijelo Brdo
S 16/03 NK Varteks Varazdin 0-0 NK Dugopolje
S 16/03 Zadar 0-0 Radnik Sesvete
S 16/03 DUGO SELO 0-0 HASK Zagreb
S 16/03 NK Maksimir 0-0 NK Ponikve
S 16/03 NK Uskok 0-0 NK Primorac Biograd
S 16/03 Zagreb 0-0 NK Opatija
F 16/03 NK Lokomotiva Zagreb2 3-1 Slaven Koprivnica2
F 16/03 Hajduk Split12 3-0 Rudes1
S 16/03 Slaven Koprivnica - NK Lokomotiva Zagreb
F 16/03 Universidad de Costa1 2-1 AD Grecia3
F 16/03 Santos De Guapiles4 1-2 Guadalupe FC5
F 16/03 Alajuelense3 2-2 Cartagines Deportiva4
F 16/03 Perez Zeledon3 1-0 AD San Carlos4
S 16/03 Fortaleza F.C 0-0 Universitario de Pop
S 16/03 Atletico FC 0-0 Valledupar FC
S 16/03 Barranquilla FC 0-0 Real Santander
F 16/03 Dep.Independiente Me2 2-2 Atletico Nacional Me4
F 16/03 Deportivo Cali1 0-1 America de Cali5
F 16/03 La Equidad1 2-2 Patriotas FC2
F 16/03 Envigado FC5 1-1 Aguilas Doradas24
S 16/03 Atletico Nacional Me - Dep.Independiente Me
S 16/03 US Virgin IslandsU17 0-0 St. Vincent and the
S 16/03 Cayman Islands U17 0-0 Grenada U17
F 16/03 Deportes Santa Cruz2 2-0 Union San Felipe12
S 16/03 Melipilla 0-0 Rangers Talca
S 16/03 Santiago Morning 0-0 Deportes Temuco
S 16/03 Puerto Montt 0-0 Deportes La Serena
S 16/03 San Luis Quillota 0-0 Santiago Wanderers
F 16/03 Universidad de Conce3 2-1 Universidad de Chile2
F 16/03 Audax Italiano1 2-2 O.Higgins3
F 16/03 Nanjing sand leaves1 1-0 Chengdu Xingcheng1
F 16/03 Fujian Tianxin2 1-0 Shenzhen Pengcheng1
F 16/03 Hunan Billows 2-4 Sichuan Jiuniu2
F 16/03 Qingdao Zhongneng2 0-2 Yinchuan Helanshan3
F 16/03 Baoding Rongda FC1 2-1 DXCD FC1
F 16/03 Bei Li Gong3 1-1 Jiangsu Yancheng4
F 16/03 Kunshan FC 0-2 Jiangxi Liansheng1
F 16/03 Wuhan three town 2-1 Wuhan Chufengheli FC3
F 16/03 Yunnan Kunlu2 1-1 Zhejiang Yiwu2
S 16/03 Zibo Sunday 0-0 Qingdao Red Lions
S 16/03 Suzhou Dongwu 0-0 Lhasa Chengtou
F 16/03 Guizhou Hengfeng Zhi14 2-1 Changchun Yatai2
F 16/03 Meizhou Hakka1 4-0 Xinjiang Tianshan Le1
F 16/03 Shaanxi Chang an Ath2 3-0 Qingdao Huanghai F.C3
F 16/03 Shijiazhuang YongCha2 3-0 Inner Mongolia Zhong1
F 16/03 Nantong Zhiyun 1-2 Liaoning FC2
S 16/03 Horoya AC - Orlando Pirates
S 16/03 FC Platinum - Esperance Sportive d
S 16/03 Club Africain - Ismaily
S 16/03 TP Mazembe Englebert - CS Constantine
S 16/03 Wydad Casablanca - Mamelodi Sundowns
S 16/03 Lobi Stars - ASEC MIMOSAS
S 16/03 EL Ahly - JS Saoura
S 16/03 Simba Sports Club - AS Vita Club
S 16/03 Renaissance Ngoumou 0-0 Nternational Sportin
S 16/03 AS Fap 0-0 AS Etoa Meki
S 16/03 Chernomorets Balchik 0-0 Tsarsko Selo
S 16/03 Litex Lovech 0-0 Strumska Slava
S 16/03 Lokomotiv Sofia 0-0 Chernomorets Pomorie
S 16/03 PFK Montana 0-0 FC Dobrudzha
S 16/03 PFC Nesebar 0-0 Botev Galabovo
F 16/03 Vereya15 3-4 Levski Sofia1
F 16/03 Ludogorets Razgrad 6-0 Septemvri Simitli2
F 16/03 CSKA Sofia2 2-0 Beroe Stara Zagora3
S 16/03 Athletic Club MG 0-0 CAP Uberlandia
S 16/03 GA Farroupilha/RS 0-0 GE Bage
S 16/03 Remo Belem (PA) 0-0 Independente PA
S 16/03 Manaus (AM) 0-0 EC Iranduba
S 16/03 Fluminense U20 0-0 Bangu U20
S 16/03 Botafogo RJ (Youth) 0-0 America-RJ U20
S 16/03 Madureira Youth 0-0 Cabofriense U20
S 16/03 Ponte Preta (w) 0-0 SC Corinthians Pauli
F 16/03 Audax Sao Paulo1 5-2 Olimpia SP4
F 16/03 Desportivo Brasil SP1 1-0 Sao Carlos4
F 16/03 Capie Warrero2 0-0 Primavera
F 16/03 Santo Andre3 2-2 Atibaia1
F 16/03 Sao Bernardo4 3-1 Ah so Santa SP3
F 16/03 Rio Claro2 1-0 Portuguesa Desportos2
F 16/03 Sertaozinho3 2-0 CA Votuporanguense S14
F 16/03 Sao Paulo2 0-1 Palmeiras5
F 16/03 Ponte Preta3 3-0 Guarani SP4
S 16/03 Lagarto 0-0 Itabaiana(SE)
F 16/03 Resende-RJ14 0-2 Madureira5
F 16/03 Flamengo1 0-0 Volta Redonda1
F 16/03 Guarani MG2 1-1 Tombense1
F 16/03 Tupi Juiz de Fora MG3 0-3 Cruzeiro (MG)3
F 16/03 Villa Nova-MG3 1-0 Uniao Recreativa dos14
F 16/03 CA Patrocinense2 1-2 Boa Esporte Clube6
S 16/03 CA Taguatinga DF 0-0 Paracatu DF
S 16/03 Bosque Formosa EC 0-0 AA Luziania
F 16/03 America FC Natal RN3 2-0 CE Forca e Luz RN5
F 16/03 Botafogo PB 2-0 Altos/PI2
S 16/03 Mixto EC 0-0 Luverdense
F 16/03 Novo Hamburgo RS2 1-1 Juventude5
F 16/03 Goiania3 3-1 Goianesia GO3
F 16/03 Vila Nova2 1-1 Itumbiara EC GO2
F 16/03 Gremio Anapolis6 4-2 Aparecidense GO2
F 16/03 Metropolitano SC2 3-1 Hercilio Luz SC2
F 16/03 Brusque FC3 1-0 Marcilio Dias SC2
F 16/03 Tauro FC1 2-1 Plaza Amador2
F 16/03 San Martin FC 0-0 SD Panama Oeste
S 16/03 Township Rollers 0-0 Extension Gunners
S 16/03 Sloboda 0-0 NK Celik
S 16/03 Mladost Doboj Kakanj 0-0 Radnik Bijeljina
S 16/03 Bratstvo Gracanica 0-0 FK Rudar Kakanj
S 16/03 FK Velez Mostar 0-0 Jedinstvo Bihac
S 16/03 NK Novi Travnik 0-0 Orasje
F 16/03 Always Ready12 1-2 The Strongest4
F 16/03 FK Lokomotiv Gomel14 1-2 FK Vitebsk3
F 16/03 Uttar Baridhara Club 1-0 Wari Club
F 16/03 T T Club2 1-1 Dhaka City FC12
S 16/03 Club Brugge (w) - Ladies Genk B Womens
S 16/03 Massenhoven VC (w) - White Star Bruxelles
S 16/03 SG-Tertre-Hautrage ( - Eendracht Aalst (W)
S 16/03 Zulte Waregem VV (w) - Tongeren (w)
S 16/03 Famkes Merkem (w) - Svelta Melsele (w)
S 16/03 Gent B (w) - Moldavo (w)
S 16/03 Kontich FC (w) - Standard Liege B (W)
S 16/03 Dessel Sport 0-0 FCV Dender EH
S 16/03 Oudenaarde 0-0 Rupel Boom
S 16/03 KMSK Deinze 0-0 ASV Geel
S 16/03 Lierse Kempenzonen 0-0 Sporting Chatelet
S 16/03 Jeunesse Molenbeek 0-0 Thes Sport
S 16/03 Seraing 0-0 Excelsior Virton
F 16/03 Mechelen1 2-1 KFCO Wilrijk14
F 16/03 St Andrew Lions1 1-2 BDF Sport Programme2
S 16/03 Paradise FC 0-0 Youth Milan
F 16/03 Chrudim3 1-1 Pardubice3
F 16/03 Trinec4 1-1 SC Znojmo2
F 16/03 Vysocina jihlava4 1-0 FK Banik Sokolov2
S 16/03 New Farm 0-0 AC Carina
S 16/03 Ipswich City 0-0 Moggill FC
S 16/03 Mount Gravatt Hawks 0-0 Western Spirit
S 16/03 North Star 0-0 Annerley FC
F 16/03 Kingborough Lions (w 3-0 South Hobart Women
F 16/03 Hobart Zebras (w) 2-3 Olympia FC Warriors
F 16/03 Tweed United4 1-8 Surfers Paradise
S 16/03 Palm Beach Sharks1 0-1 Coomera1
S 16/03 Mitchelton (W) 0-0 Gold Coast city (w)
F 16/03 Heidelberg United U22 3-1 Dandenong Thunder U21
F 16/03 Altona Magic U204 1-1 Oakleigh Cannons U203
F 16/03 Avondale FC3 3-1 Pascoe Vale SC14
F 16/03 Heidelberg United 2-0 Dandenong Thunder2
F 16/03 Altona Magic2 2-1 Oakleigh Cannons2
F 16/03 Whittlesea Zebras1 3-0 Ballarat Red Devils
F 16/03 Manningham United Bl2 2-0 Northcote City13
F 16/03 Box Hill United SC1 2-1 Melbourne Heart (You3
F 16/03 Springvale White Eag3 1-3 Langwarrin3
F 16/03 North Geelong Warrio2 4-2 Geelong Sc14
F 16/03 Goulburn Valley Suns 2-3 Eastern Lions SC
F 16/03 FC Bulleen Lions1 2-1 Murray United FC1
F 16/03 Croydon Kings6 1-1 Adelaide Olympic3
F 16/03 Campbelltown City SC3 5-1 Adelaide Panthers
F 16/03 Adelaide Comets FC1 1-4 Metrostars SC4
F 16/03 Adelaide United FC (2 4-2 West Adelaide SC2
F 16/03 Brisbane Olympic Uni14 1-5 Peninsula Power2
F 16/03 Brisbane City14 2-3 Eastern Suburbs Bris2
F 16/03 Gold Coast Knights4 1-1 Gold Coast United11
F 16/03 Magpies Crusaders1 5-1 Sunshine Coast FC1
F 16/03 Western Pride4 1-0 Redlands United FC5
S 16/03 Brisbane Strikers 0-0 Queensland Lions SC
S 16/03 Brisbane Roar (Youth 0-0 Moreton Bay United
F 16/03 Cessnock City Hornet3 1-1 Singleton Strikers F
F 16/03 Sutherland Sharks2 0-1 Hake Ya Dong in Sydn3
F 16/03 Marconi Stallions4 1-2 Rockdale City Suns2
S 16/03 Ted Reiter Mountain 0-0 Sydney Olympic
S 16/03 Stadlau 0-0 SV Leobendorf
S 16/03 SC Kalsdorf 0-0 Wolfsberger AC Amate
F 16/03 Newcastle Jets3 2-3 Central Coast Marine1
F 16/03 Melbourne Victory 2-1 Brisbane Roar1
F 16/03 The Gap FC Reserve 1-1 Grange Thistle SC Re12
F 16/03 North Pine United Re1 2-4 University of Queens
F 16/03 Taringa Rovers3 1-3 Toowong3
F 16/03 Albany Creek 4-0 Acacia Ridge2
F 16/03 The Gap BPL1 1-5 Grange Thistle SC
F 16/03 North Pine United1 0-1 University of Queens1
S 16/03 Bayside United FC 0-0 Caboolture FC
F 16/03 Bubali SC11 4-0 SV Brazil Juniors14
S 16/03 SV Britannia 0-0 SV Dakota
F 16/03 FC Pyunik3 1-0 FC Artsakh2
S 16/03 CD Moron Women 0-0 CA Atlanta (w)
S 16/03 River Plate (W) 0-0 UBA (w)
S 16/03 Deportivo Madryn 0-0 Deportivo Roca
F 16/03 CA Platense1 3-0 Arsenal de Sarandi2
F 16/03 Velez Sarsfield2 2-0 Atletico Tucuman3
F 16/03 Union Santa Fe2 3-0 Lanus3
F 16/03 San Martin San Juan2 2-3 Argentinos juniors2
F 16/03 Racing Club3 1-0 Belgrano3
F 16/03 Defensores Unidos1 1-1 Uhl Que Sa3
F 16/03 Brisbane City U20 0-0 Eastern Suburbs U20
S 16/03 Brisbane Olympic Uni 0-0 Peninsula Power U20
F 16/03 Spirit FC4 3-2 Rydalmere Lions FC1
F 16/03 Macarthur Rams4 0-3 North Shore Marin3
F 16/03 Northern Tigers2 2-3 Hills Brumbies3
F 16/03 St George Saints2 3-1 Canterbury Bankstown
F 16/03 Western Sydney Wande1 3-1 Blacktown Spartans3
S 16/03 Bonnyrigg White Eagl 0-0 Mounties Wanderers
S 16/03 FC Bejaia Women 0-0 MZ Biskra Women
S 16/03 FC Constantine Women 0-0 ASEAC Women
S 16/03 ASO Chlef 0-0 USM EL HARRACH
S 16/03 USM Blida 0-0 JSM Skikda
S 16/03 JSM Bejaia 0-0 MC Saida
S 16/03 ASM Oran 0-0 MC Magra
S 16/03 Biskra 0-0 ES Mostaganem
S 16/03 A Bou Saada 0-0 MC El Eulma
S 16/03 RC Kouba 0-0 RC Relizane
S 16/03 USM Annaba 0-0 WA Tlemcen
S 16/03 KS Perparimi Kukesi 0-0 Partizani Tirana
S 16/03 Teuta Durres - Kastrioti Kruje
S 16/03 KF Tirana - KF Laci
S 16/03 Kastrioti Kruje - KS Perparimi Kukesi
S 16/03 Skenderbeu Korca - Kamza
S 16/03 KF Laci - Teuta Durres
S 16/03 Flamurtari - KF Tirana
S 16/03 Partizani Tirana - Luftetari
F 16/03 Palm Beach Reserves2 4-3 Coomera Reserves2
F 16/03 Tweed United Reserve12 1-7 Surfers Paradise Res1
S 16/03 Union Kleinmunchen ( 0-0 SKV Altenmarkt (w)
S 16/03 Central Ballester 0-0 Deportivo Paraguayo
S 16/03 Argentino de Rosario 0-0 Puerto Nuevo
S 16/03 Liniers 0-0 Argentino de Merlo
S 16/03 Ferrocarril Midland 0-0 Sportivo Barracas
S 16/03 Victoriano Arenas 0-0 Berazategui
S 16/03 Deportivo Laferrere 0-0 General Lamadrid
S 16/03 Argentino de Quilmes 0-0 Villa San Carlos
S 16/03 Canuelas FC 0-0 Deportivo Merlo
S 16/03 Excursionistas 0-0 Central Cordoba De R
S 16/03 Adamstown Rosebud U2 0-0 Weston Workers U20
S 16/03 Maitland FC U20 0-0 Valentine Phoenix U2
S 16/03 Hamilton Olympic U20 0-0 Lambton Jaffas U20
S 16/03 Lake Macquarie City 0-0 Broadmeadow Magic U2
S 16/03 Tryum 0-0 SAP FC
S 16/03 Swetes FC 0-0 FC Aston Villa