Football.biz

Təqvim

<< | Mar 12 | Mar 13 | Mar 14 | Mar 15 | Mar 16 | >>
F 14/03 Dynamo Kyiv1 0-5 Chelsea1
F 14/03 Red Bull Salzburg2 3-1 Napoli1
F 14/03 FC Krasnodar2 1-1 Valencia4
F 14/03 Arsenal4 3-0 Rennes4
F 14/03 Villarreal2 2-1 Zenit St. Petersburg1
F 14/03 Inter Milan3 0-1 Eintracht Frankfurt3
F 14/03 Benfica4 1-0 Dinamo Zagreb15
F 14/03 Slavia Praha4 2-2 Sevilla1
F 14/03 Leeds United U2311 2-2 Fulham U231
S 14/03 Wadi Degla SC - Talaea EI-Gaish
F 14/03 Tavriya Novotroitsko1 4-2 FC Druzhba Novonikol2
F 14/03 Krystal4 1-0 SC Tavriya4
F 14/03 Luch Minsk13 0-3 Rukh Vynnyky2
F 14/03 Landskrona BoIS2 2-0 Angelholms FF2
F 14/03 Skiljebo SK1 4-3 IK Franke1
S 14/03 Iraq U23 0-0 Syria U23
S 14/03 Romania (w) 0-0 Uzbekistan (w)
S 14/03 Northern Ireland (w) 0-0 France B (W)
F 14/03 Tractor Sazi Tabriz1 1-0 Padideh Mashhad
F 14/03 Naft Masjed Soleyman13 0-1 Saipa23
F 14/03 Chambly FC1 0-0 Stade Lavallois MFC4
F 14/03 Naestved1 1-3 Aalborg1
S 14/03 Cambrian Clydach - Taffs Well
F 14/03 Rigas Futbola skola 4 4-2 Pontedera U191
F 14/03 FK Krasnodar Youth 6-1 Westchester United Y
F 14/03 Genoa U203 1-0 Livorno Youth1
F 14/03 Dukla Praha U202 2-0 Atlantida Juniors Yo2
F 14/03 Serie D Selection U22 2-0 Spal U192
F 14/03 Berekum Chelsea Yout2 4-1 Carrarese U191
F 14/03 AC Milan U203 3-2 Spezia U202
F 14/03 Fiorentina U202 2-0 Perugia U20
F 14/03 Sassuolo U202 0-1 Benevento (Youth)1
F 14/03 China U191 1-1 Sha LAN U193
F 14/03 Arsenal Kyiv U193 4-3 Metalurg Zaporizhya 3
F 14/03 Amuka Bright Stars F1 2-1 Nebbi Central FC
S 14/03 S.S. Sfaxien 0-0 CO Sidi Bouzid
S 14/03 Jendouba Sport 0-0 E.Gawafel.S.Gafsa
S 14/03 ES Hamam-Sousse 0-0 Oceano Kerkennah
S 14/03 Stade Africain Menze 0-0 Chebba
S 14/03 Sporting Ben Arous 0-0 ES Rades
S 14/03 AS Kasserine 0-0 Djebeniana
F 14/03 AS OTR2 1-2 Maranatha Fiokpo
F 14/03 Bhutan (w)1 0-2 Bangladesh (w)
S 14/03 Nepal (w) 0-0 Pakistan(w)
F 14/03 Escuela DF Guazapa4 2-2 Concepcion4
F 14/03 Dakar Universite Clu1 1-0 Guediawaye2
S 14/03 Al Markhiya 0-0 Al Shamal
F 14/03 Al-Ahli Doha12 0-0 Al Shahaniya4
F 14/03 Al-Khuraitiat3 1-0 Qatar SC
S 14/03 Costa Del Este Reser 0-0 Santa Gema Reserves
F 14/03 Benfica U234 1-2 Sporting Lisbon Sad 3
F 14/03 Korona Kielce (Youth 5-3 Cracovia Krakow (You
F 14/03 Lech Poznan (Youth) 1-4 Pogon Szczecin(Youth
F 14/03 Puszcza Niepolomice1 0-1 Miedz Legnica4
F 14/03 Maroochydore Swans F 1-1 UST Growling Tigers
F 14/03 FEU Tamaraws 1-1 Adamson Falcons
F 14/03 Rio Negro AM1 1-2 Princesa AM6
F 14/03 Chinland1 0-1 Silver Stars1
F 14/03 FC Juarez4 2-2 Veracruz2
F 14/03 Senglea Athletic2 5-0 St. Andrews2
F 14/03 Qormi F.C3 1-2 Tarxien Rainbows F.C13
F 14/03 CD Tim Iec 3-2 Cheng Fung1
F 14/03 Windsor Arch Ka I14 1-5 Chao Pak Kei1
F 14/03 Al-Faisaly Harmah2 3-0 Al-Qadasiya
F 14/03 Al-Taawon3 1-1 Al-Fateh3
S 14/03 Al Hilal 0-0 Uhud
S 14/03 Ajou University 0-0 Chungbuk University
F 14/03 Gor Mahia2 2-1 Kakamega1
F 14/03 Al-Ahly2 2-0 Al-Tora1
S 14/03 AL Salt 0-0 Kufer Soom
F 14/03 Ethad Al-Ramtha2 0-1 Shabab Al Hussein
S 14/03 Shabab AlOrdon - Al Hussein Irbid
F 14/03 Arnett Gardens 0-0 Dunbeholden FC3
F 14/03 Portmore United2 0-0 Waterhouse FC2
F 14/03 Humble Lions 2-0 Siti Worley Garden J
F 14/03 Cavalier FC 1-2 Harbour View FC
F 14/03 Reynolds 2-3 Mount Pleasant FA
F 14/03 University of West I 1-2 Montego Bay Utd2
F 14/03 Maccabi Kiryat Gat ( 3-0 Ironi Ramat Hasharon1
S 14/03 Maccabi Hadera (w) 0-0 Maccabi Holon FC (w)
F 14/03 Hapoel Kfar Shalem7 1-2 Hapoel Bikat Hayarde3
F 14/03 Wayside Celtic1 1-0 Firhouse Clover FC3
F 14/03 Dublin University FC1 1-0 Lucan United5
F 14/03 Pune City Reserves1 1-0 Chheda Nagar Prodigi
F 14/03 ICL Payyade 0-3 CFCI U19
F 14/03 Semen Padang1 2-0 Mitra Kukar
F 14/03 Bhayangkara Surabaya4 4-1 Bali United2
F 14/03 Breidablik (w)1 2-0 Stjarnan (w)
F 14/03 Vaengir Jupiters1 3-6 KF Gardabaer1
F 14/03 Racing Club Haitien4 1-1 Baltimore SC15
F 14/03 CD Olimpia13 3-0 Marathon33
S 14/03 Coban Imperial 0-0 Antigua GFC
S 14/03 Deportivo Chiantla 0-0 Guastatoya
F 14/03 Augsburg U17 4-2 FC IngolstadtU17
S 14/03 Watford (w) 0-0 C K Basildon (w)
F 14/03 Flora Tallinn II 3-0 Tallinna FC Levadia 2
F 14/03 Arsenal (w) 4-0 Bristol Academy (w)1
F 14/03 Stoke City (w) 1-1 Nottingham Forest (w
S 14/03 Derby County (w) 0-0 Sheffield (w)
F 14/03 Abo Qair Semads2 2-2 Ghazl El Mahallah11
F 14/03 Al Nasr Cairo1 1-0 Marekh1
F 14/03 El Hammam1 0-2 El Olympi4
F 14/03 Fayoum 3-0 MS Naser Malawy1
F 14/03 Ghomhoreyet Shebin3 1-1 Tersana SC1
F 14/03 Pharco1 1-0 El Mansoura2
F 14/03 Serameka2 1-0 El Shams15
F 14/03 Tanta1 1-0 Ala ab Damanhour1
F 14/03 Telephonaat Bani Suw2 4-2 Beni Suef2
F 14/03 NK Istra 1961 U19 1-3 Rijeka U19
F 14/03 Hrvatski Dragovoljac 1-3 Hajduk Split U191
F 14/03 CA Penarol1 4-0 San Jose3
F 14/03 Atletico Paranaense1 4-0 Jorge Wilstermann5
F 14/03 Club Sport Emelec3 0-0 CA Huracan3
S 14/03 Cruzeiro (MG) 0-0 Deportivo Lara
F 14/03 Jaguares de Cordoba3 2-2 Deportivo Pereira5
F 14/03 Bogota FC3 2-2 Independiente Santa 2
F 14/03 Cucuta3 2-1 Alianza Petrolera2
F 14/03 FC Kansas City2 3-0 CA Independente3
F 14/03 Oman Beach Soccer 5-3 Bahrain Beach Socce
F 14/03 Japan Beach Soccer 2-2 Iran Beach Soccer
F 14/03 United Arab Emirates 8-1 Malaysia beach socce
F 14/03 Palestine Beach Socc 4-3 Lebanon Beach Soccer
F 14/03 Humaita AC22 0-1 Nauas AC15
F 14/03 CE Lajeadense3 0-1 Guarani RS2
F 14/03 Sao Paulo RS 2-1 Inter Santa Maria(RS
F 14/03 Ypiranga PE (Youth)5 2-2 Sao Paulo AP Youth
F 14/03 Independente AP(U20)12 2-4 Macapa U202
F 14/03 Andira EC2 1-3 Sao Francisco AC3
F 14/03 Boavista F.C1 0-3 Fluminense RJ2
F 14/03 Santa Cruz PE2 1-0 Central SC
F 14/03 Bolamense FC3 1-4 Capital CF2
F 14/03 CR Flamengo (RJ) (Y2 4-0 Ceilandia DF U204
F 14/03 Cuiaba (MT) (Youth)1 1-2 Goias (Youth)2
F 14/03 Vasco da Gama U20 3-1 CSP Youth2
F 14/03 Vasco da Gama 3-2 Avai FC SC2
F 14/03 Confianca SE4 2-2 Vitoria BA14
F 14/03 CRB Mather Europe5 1-2 Nautico (PE)2
F 14/03 Sampaio Correa2 0-1 ABC RN4
F 14/03 Santa Quiteria1 0-5 Cordino1
S 14/03 Costa Del Este 3-0 Santa Gema
S 14/03 Notwane FC 0-0 Gaborone United
F 14/03 Sport Boys Warnes13 1-5 Blooming
F 14/03 Club Guabira8 3-1 Royal Pari FC13
F 14/03 FK Isloch Minsk2 1-0 BATE Borisov1
S 14/03 St Andrew Lions 0-0 Porey Springs
F 14/03 Qaradag Lokbatan13 1-2 Zira FK II1
F 14/03 Keshla FK II2 1-1 FK Kapaz Ganca2
F 14/03 Atletico Parana24 1-2 Douglas Haig3
F 14/03 Juventud U.Gualeguay12 1-4 Defensores Pronuncia1
F 14/03 Nueva Chicago Reserv2 1-1 Sarmiento Junin Rese1
F 14/03 Ferro Carril Oeste R2 6-1 Villa Dalmine Reserv1
F 14/03 Temperley Reserves1 2-0 Deportivo Moron Rese2
F 14/03 Canuelas FC Reserves3 0-2 Berazategui Reserves3
F 14/03 Los Andes Reserves2 0-2 Quilmes Reserves2
F 14/03 Colegiales1 0-1 Sacachispas2
F 14/03 Comunicaciones BsAs5 1-3 CA Fenix Pilar3
F 14/03 Deportivo Riestra1 0-0 UAI Urquiza11
F 14/03 Deportivo Espanol4 0-1 Estudiantes de Caser1
F 14/03 Atletico Atlanta2 1-1 Barracas Central4
F 14/03 Inter Club Escaldes 0-0 UE Santa Coloma
F 14/03 FC Santa Coloma 6-0 La Posa FC Lusitans
S 14/03 UE Engordany 0-0 Penya Encarnada
S 14/03 Sant Julia 0-0 Atletic Club D Escal
F 14/03 MC Alger U212 1-3 USM Alger U214
F 14/03 MO Bejaia U21 4-3 Tadjenant U21
F 14/03 MC Alger 3-2 USM Alger
F 14/03 MO Bejaia2 2-2 DRB Tadjenant3
F 14/03 Bankstown Dragons14 1-7 Fernhill FC1
S 14/03 Fairfield Bulls SC1 0-0 Wollongong United