Football.biz

Təqvim

<< | Feb 10 | Feb 11 | Feb 12 | Feb 13 | Feb 14 | >>
F 12/02 Manchester United16 0-2 Paris Saint Germain 4
F 12/02 AS Roma1 2-1 FC Porto1
F 12/02 Fenerbahce2 1-0 Zenit St. Petersburg3
F 12/02 Birmingham City1 0-1 Bolton Wanderers2
F 12/02 Hull City 2-2 Rotherham United1
F 12/02 Millwall1 0-0 Sheffield Wednesday2
F 12/02 Bristol City2 2-1 Queens Park Rangers 6
F 12/02 West Bromwich(WBA)2 2-2 Nottingham Forest2
F 12/02 Oxford U23 3-0 Hull City U23
F 12/02 Newcastle Jets 1-1 Persija Jakarta2
F 12/02 Pakhtakor1 2-1 Al Quwa Al Jawiya1
F 12/02 OTMK Olmaliq1 4-2 Esteghlal Dushanbe2
F 12/02 Bangkok United FC3 0-1 T T Hanoi2
F 12/02 Chiangrai United 3-1 YANGON UNITED2
F 12/02 Perak2 1-1 Kitchee14
F 12/02 Saipa1 4-0 Minerva Academy3
F 12/02 Zob Ahan2 0-0 Al Kuwait SC4
F 12/02 Poole Town1 3-0 Tiverton Town3
F 12/02 Merthyr Town 2-1 Weymouth
F 12/02 Dorchester Town1 0-1 Frome Town
F 12/02 Sunderland A.F.C 1-1 Blackpool1
F 12/02 Doncaster Rovers1 3-0 Southend United
F 12/02 Walsall2 0-1 AFC Wimbledon3
F 12/02 Chorley FC 2-0 Brackley Town
F 12/02 AFC Telford United1 1-1 Guiseley1
S 12/02 Chester FC 0-0 Blyth Spartans
F 12/02 Jong Ajax (Youth) 0-0 FC Twente Enschede (
F 12/02 Fresno FC 0-0 Academica SC
F 12/02 Volga Ulyanovsk2 2-1 Nosta Novotroitsk12
F 12/02 Guria Lanchkhuti 2-2 Shukura Kobuleti
F 12/02 Legion Poltava1 2-0 FC Vorskla U192
F 12/02 Kryliya Sovetov3 5-2 FK Spartaks3
F 12/02 FC Ararat Moscow1 3-2 Saturn Moscow2
F 12/02 Zorya Reserves1 3-1 FC Kryvbas Kriviy Ri
F 12/02 Znicz Pruszkow12 2-0 OKS Stomil Olsztyn
F 12/02 Bregalnica Stip 3-1 Borec Veles1
F 12/02 FC Olympia Savyntsi1 0-2 FC Victoria Mykolaiv
F 12/02 Zvi Jerzy Da23 3-3 Indjija12
F 12/02 Spartak Moscow4 1-1 NK Mura 052
F 12/02 Sibir Novosibirsk 1-1 Tsarsko Selo
F 12/02 Mladost Ljeskopolje 0-2 FK Sutjeska Niksic1
F 12/02 CS Aerostar Bacau2 1-0 Bucovina Radauti
F 12/02 Hirnyk Kryvyi Rih2 0-2 Vpk Agro Magdalinovk1
F 12/02 Dolgiye Prudy2 0-2 Volgar Astrakhan
F 12/02 FK Sloga Petrovac na 0-2 FK Smederevo
F 12/02 IFK Norrkoping FK1 1-0 AFC Eskilstuna1
F 12/02 Kryliya Sovetov 3-0 Kaisar Kyzylorda
F 12/02 Litex Lovech 1-2 Spartak Pleven
F 12/02 Yenisey Krasnoyarsk3 0-1 FC Pucioasa
F 12/02 NK Olimpija Ljubljan 1-1 Lokomotiv Tashkent
F 12/02 Istra 1961 Pula2 0-1 HSK Zrinjski Mostar2
F 12/02 Brann 1-1 Start IK
F 12/02 NK Dubrava Zagreb 2-1 Medjimurje12
F 12/02 Alytis Alytus 0-5 Trakai
F 12/02 Kalmar 1-0 Lou Gansike Sol
F 12/02 HNK Gorica 4-1 HASK Zagreb
F 12/02 Sturm Graz 4-3 SKU Amstetten
F 12/02 Liptovsky Mikulas 0-0 Dukla Banska Bystric
F 12/02 Ural Sverdlovsk Obla 0-1 FC Avan Academy
F 12/02 Vitkovice1 6-2 Velke Mezirici1
F 12/02 Ajax U191 2-1 FC Twente U19
F 12/02 BK Frem2 3-1 Herlev IF
F 12/02 Motor Lublin 4-1 Tomasovia Tomaszow
F 12/02 NK Zagorec Krapina 1-2 Zelina1
F 12/02 Trondheims Orn (w) 5-0 Fart (w)
F 12/02 Valerenga 1-1 Rostov FK1
F 12/02 Traiskirchen 0-5 SV Stripfing Weiden
F 12/02 Orlando City 1-4 Philadelphia Union
F 12/02 Karlovy Vary Dvory 0-3 FK Banik Sokolov
F 12/02 Hodmezovasarhelyi II 5-5 Sauer Vohi2
F 12/02 USV Gnas 1-4 SC Gleisdorf
F 12/02 Inter Bratislava 4-0 PSC Pezinok
F 12/02 Austria Wien (Youth) 1-2 ASK Ebreichsdorf
F 12/02 Hessen Dreieich 2-0 Eintracht Frankfurt
F 12/02 SV Schalding Heining 1-0 SpVgg Hankofen-Haili
F 12/02 HHC Hardenberg 0-3 SC Heerenveen
F 12/02 FC Superfund Paschin 2-0 Wallern
F 12/02 SV Strass 3-5 SVL Flavia Solva
F 12/02 Odranci1 5-0 SV Gussing
F 12/02 Indy Eleven 3-2 FC Cincinnati
F 12/02 Alphense Boys U192 1-1 FC Volendam U193
F 12/02 Fola Esch 1-2 FC 08 Hombrug
F 12/02 Trenkwalder Admira ( 3-1 Kottingbrunn
F 12/02 Colorado Rapids 0-2 Toronto FC
F 12/02 Fagiano Okayama 0-1 Honda FC
F 12/02 Orange County Blues 5-1 Club Tijuana
S 12/02 Volga Ulyanovsk 0-0 Nosta Novotroitsk
S 12/02 OFK Petrovac 0-0 Otrant
S 12/02 Sport Podbrezova 0-0 Dinamo Minsk
S 12/02 NK Dubrava Zagreb 0-0 Medjimurje
S 12/02 VVV Venlo Helmond Sp 0-0 FC Den Bosch (Youth)
S 12/02 Wallern 0-0 FC Superfund Paschin
S 12/02 SC Staaken 0-0 FSV luckenwalde
S 12/02 Motor Lublin 0-0 KS Powislak Konskowo
S 12/02 Royston Town 0-0 Berkhamsted Town
S 12/02 Universidad Catolica 0-0 Union Espanola
S 12/02 Jammu Kashmir 0-0 Dehli SA
F 12/02 Cyprus (w) U19 0-3 Northern Ireland (w)
F 12/02 Turkey U17 1-1 Croatia U17
F 12/02 Greece U191 2-0 Romania U191
F 12/02 Croatia U191 0-0 Serbia U192
F 12/02 Poland U18 1-0 Slovakia U18
F 12/02 Germany U17 1-3 Netherlands U17
F 12/02 Portugal U17 2-1 Spain U17
F 12/02 Spain U191 2-0 Azerbaijan U19
F 12/02 Norway U18 1-3 Portugal U18
F 12/02 Bamber Bridge4 2-2 Lancaster City14
F 12/02 Gainsborough Trinity3 0-5 Farsley Celtic1
F 12/02 Grantham Town1 2-1 South Shields1
F 12/02 Sheffield Wed U231 1-0 Leeds United U231
F 12/02 Newport County 0-1 Milton Keynes Dons
F 12/02 Oldham Athletic 4-1 Yeovil Town4
F 12/02 Crewe Alexandra2 2-1 Carlisle United14
F 12/02 Swindon Town2 2-0 Forest Green Rovers3
F 12/02 Hemel Hempstead Town 1-4 Torquay United
F 12/02 Oxford City3 0-1 Welling United1
F 12/02 Slough Town 1-2 Gloucester City
F 12/02 Aldershot Town 0-3 Solihull Moors
S 12/02 Barrow 0-0 Leyton Orient
S 12/02 Braintree Town 0-0 Chesterfield
F 12/02 Ross County U20 3-2 Dunfermline Athletic11
F 12/02 Dundee U20 0-7 Dundee United U20
F 12/02 Motherwell FC U201 2-0 Queen of South U201
F 12/02 Naft Masjed Soleyman1 1-1 Pars Jonoubi Jam
F 12/02 Stjarnan Gardabaer2 2-1 Grindavik2
F 12/02 Everton U18 2-0 Brighton Hove Albion
F 12/02 Watford U18 4-1 Ipswich U18
F 12/02 Zwickau3 1-1 Karlsruher SC2
F 12/02 Taffs Well3 0-3 Cambrian Clydach2
F 12/02 Haverfordwest County 0-3 Pen-y-Bont FC
F 12/02 SC Villa1 2-1 Paidha Black Angels2
F 12/02 Tooro United2 1-1 Vipers
F 12/02 Ma Lu1 0-1 Ndejje University3
F 12/02 Bright Stars2 0-0 Mbarara City2
F 12/02 Kirinya Jinja SS1 1-0 Uganda Police FC1
F 12/02 Onduparaka FC2 0-0 URA2
F 12/02 Al-Wasl 1-2 Banni Yas2
F 12/02 Al Ittihad (SYR)4 1-0 Al-Shorta Damascus
F 12/02 Al-Majd Damascus1 3-1 Al-Taleiah1
F 12/02 Al Nawair4 1-0 Jableh SC5
F 12/02 Al-Wahda Damascus2 2-1 Al Herafyeen3
F 12/02 Teshrin SC 0-0 Al-Sahel(SYR)14
F 12/02 Al-Karamah 0-2 Al Wathbah2
S 12/02 Amal Atbara 0-0 Hilal O Baye
F 12/02 Berwick Rangers U202 2-4 Queens Park Reserves1
F 12/02 Stirling Albion2 1-0 Albion Rovers1
F 12/02 Arbroath1 1-1 Stranraer5
F 12/02 Spartak Tambov13 2-0 FK Krasnodar II2
F 12/02 Ural Sverdlovsk Obla15 2-1 Khimki2
F 12/02 Fakel12 0-2 Avangard2
F 12/02 Levadia Tallinn15 0-1 Spartak Moscow II4
F 12/02 Belenenses U231 0-1 Vitoria Guimaraes U22
S 12/02 Sportivo Luqueno Res 0-0 Sportivo San Lorenzo
F 12/02 Shabab Alsamu3 2-2 Isawiya FC1
F 12/02 Shbab Alkhaleel2 3-2 Shabab Doora3
F 12/02 FC Morobe Wawens1 0-7 AS Central Sport2
F 12/02 Malampa Revi 2-4 Lae City Dwelle
F 12/02 Lautoka5 5-6 Henderson Eels FC3
F 12/02 Southern United4 1-1 Auckland City2
F 12/02 Annagh United16 1-2 Lisburn Distillery2
F 12/02 Hibernians (w) 6-1 Mosta FC (w)
F 12/02 Figura women 1-7 Birkirkara (w)
F 12/02 Kirkop United (w) 0-1 Swieqi United (w)
F 12/02 CSyD Dorados de Sina2 3-0 Zacatepec2
F 12/02 Al Akhdar 2-1 Shah Bob Chyba
F 12/02 Rafeeq 0-1 Al-Wehda(LBY)
F 12/02 Al-Nejmeh1 5-1 Trables Sports Club1
F 12/02 Al-Yarmouk (Youth)(K6 1-1 Kazma SC U203
F 12/02 Al-Kuwait Sc (Youth)2 3-0 Fahaheel Youth1
F 12/02 Al-Qadsia SC (Youth)2 2-2 Al Arabi Kuwait U204
F 12/02 Al Sahel SC U202 3-0 Al-Ttadamon (Youth)(1
F 12/02 Al Hilal12 4-1 Al-Qadasiya1
F 12/02 Al Ahli Jeddah1 1-2 Al-Nasr(KSA)2
F 12/02 Al-Kawkab 2-1 Al mojzel
F 12/02 Al Qaisoma 0-2 Al-Jabalain
F 12/02 Najran SC 3-1 AL-Rbeea Jeddah
F 12/02 Al Khaleej Club1 1-0 Al-Shoalah1
F 12/02 Al-Nojoom15 1-3 Al-Nahdha2
F 12/02 Kakamega 0-1 Kariobangi Sharks13
F 12/02 Posta Rangers1 2-0 Nzoia United2
F 12/02 Bandari1 2-0 Vihiga United
F 12/02 Mathare United2 1-4 Sofapaka FC4
F 12/02 Sama Al Sarhan2 1-0 Al Wehda
F 12/02 Mansheiat Bani Hasan3 3-0 Kufer Soom2
F 12/02 Ethad Al-Ramtha4 0-0 Al-Tora2
F 12/02 Albinoleffe13 2-1 Ternana12
F 12/02 Fermana3 0-1 Gubbio2
F 12/02 Pordenone Calcio SSD 1-0 Vis Pesaro5
F 12/02 Ravenna1 1-1 Giana3
F 12/02 USD Virtus Verona2 0-1 Renate AC2
F 12/02 Rimini1 1-3 Feralpisalo1
F 12/02 Alma Juventus Fano1 1-0 Teramo2
F 12/02 Imolese2 0-0 Sambenedettese3
F 12/02 Monza 2-0 Vicenza
F 12/02 Triestina2 0-0 SudTirol2
F 12/02 Maccabi Bnei Raina 0-1 Maccabi Nujeidat Ahm
F 12/02 FC Tzeirey Tamra2 2-2 Maccabi Tamra2
F 12/02 FC Alnada Nazareth12 1-0 Maccabi Tzeirei Shef11
F 12/02 Damash Gilan FC5 1-0 Chooka Talesh1
F 12/02 Qashqai Shiraz2 0-2 Fajr Sepasi
F 12/02 Malavan4 2-1 Persepolis Pakdasht3
F 12/02 Khouneh Be Khouneh1 2-0 Shahrdari Tabriz3
F 12/02 Castleview FC2 3-3 Park United AFC2
F 12/02 Etoile du SahelU17 0-3 Real Madrid U17
F 12/02 AltinorduU171 1-2 FC Spartak MoskvaU17
F 12/02 Manipur1 1-0 Arunachal1
F 12/02 Uttar Pradesh2 1-0 Himachal Pradesh
F 12/02 CFCI U193 3-1 Springfield FA1
F 12/02 Virgin grid U1912 3-2 Fylkir/Ellidi U192
F 12/02 SBV Excelsior Reserv1 0-3 NAC Breda Reserve1
F 12/02 Roda JC Kerkrade Res 5-0 De Graafschap (R)2
F 12/02 SV Saestum Women1 3-3 SC Heerenveen (w)2
F 12/02 DTS Ede Women1 1-0 AZ Alkmaar (w)1
F 12/02 Mekelakeya 1-0 Ethiopia Bunna1
F 12/02 Stratford Town23 0-2 Coalville2
S 12/02 Guiseley AFC Vixens 0-0 Bradford City (w)
F 12/02 Skelmersdale United13 1-4 Clitheroe1
F 12/02 Radcliffe Borough1 1-3 Leek Town1
F 12/02 Rotherham United (R) 0-4 Wigan Athletic (R)
F 12/02 Mansfield Town Reser1 3-1 Morecambe Reserve1
F 12/02 Port Vale Reserve1 1-0 Doncaster Reserve2
F 12/02 Maidstone United1 3-0 Salford City2
F 12/02 AFC Fylde2 4-1 Ramsbottom United1
F 12/02 Barnet1 2-1 Carshalton Athletic 1
S 12/02 Spennymoor Town 0-0 Bromley
F 12/02 Matlock Town11 2-4 Alfreton Town1
F 12/02 Midtjylland Reserve1 1-3 Esbjerg FB Reserve2
F 12/02 CA River Plate1 0-0 Santos11
F 12/02 Macara1 2-1 Club Guabira2
F 12/02 Atletico Mineiro3 3-2 Danubio FC3
F 12/02 Dep.Independiente Me1 1-1 Palestino4
F 12/02 Barcelona SC(ECU)3 1-0 Defensor Sporting Mo2
F 12/02 Esperance Sportive d 2-0 Orlando Pirates1
F 12/02 Simba Sports Club1 1-0 EL Ahly
F 12/02 ASEC MIMOSAS1 0-0 Mamelodi Sundowns1
F 12/02 Horoya AC1 2-0 FC Platinum1
F 12/02 Club Africain3 0-0 TP Mazembe Englebert2
F 12/02 Wydad Casablanca3 0-0 Lobi Stars1
F 12/02 JS Saoura2 1-0 AS Vita Club1
F 12/02 AS Matelots1 1-0 AS Etoa Meki2
F 12/02 Renaissance Ngoumou2 0-0 Bamboutos de1
F 12/02 AS Fap1 3-0 Dynamo de Douala2
F 12/02 Atletico Itapemirim 2 1-3 Rio Branco AC2
F 12/02 Bolamense FC6 2-3 Sobradinho EC2
F 12/02 Aparecidense GO7 1-0 Ponte Preta14
F 12/02 Imperatriz(MA)6 1-1 Nautico (PE)14
F 12/02 Floresta CE5 2-1 Ferroviario CE3
F 12/02 Arambagh KS 1-2 Abahani Limited
F 12/02 Brothers Union 0-1 Sheikh Jamal1
F 12/02 Defensa y Justicia R6 0-1 Argentinos Jrs Reser4
F 12/02 Deportivo Riestra1 2-1 Atletico Atlanta2
F 12/02 Paradou AC U211 3-0 CS Constantine U212
F 12/02 ASO Chlef U212 0-0 USM Blida U214
F 12/02 MO Bejaia U211 1-2 CA Bordj Bou Arrerid1
F 12/02 ASO Chlef2 1-0 USM Blida3
F 12/02 MO Bejaia2 0-0 CA Bordj Bou Arrerid3
F 12/02 Paradou AC1 1-0 CS Constantine2
F 12/02 Al-Nasr(OMA)2 0-1 Hilal AL Quds4
F 12/02 Argentino de Merlo2 1-0 CA Atlas4
F 12/02 Centro Espanol1 1-0 Deportivo Paraguayo4
F 12/02 Sportivo Dock Sud12 2-2 Deportivo Merlo13