Football.biz

Təqvim

<< | Feb 7 | Feb 8 | Feb 9 | Feb 10 | Feb 11 | >>
F 09/02 Fulham3 0-3 Manchester United2
F 09/02 Crystal Palace3 1-1 West Ham United
F 09/02 Huddersfield Town3 1-2 Arsenal2
F 09/02 Liverpool2 3-0 Bournemouth AFC2
F 09/02 Southampton3 1-2 Cardiff City3
F 09/02 Watford2 1-0 Everton12
F 09/02 Brighton Hove Albi1 1-3 Burnley1
F 09/02 Getafe3 3-1 Celta Vigo13
F 09/02 Atletico Madrid17 1-3 Real Madrid3
F 09/02 RCD Espanyol 2-1 Rayo Vallecano2
F 09/02 Girona13 0-2 SD Huesca1
F 09/02 Borussia Monchenglad 0-3 Hertha Berlin2
F 09/02 Borussia Dortmund 3-3 TSG Hoffenheim3
F 09/02 SC Freiburg3 3-3 VfL Wolfsburg2
F 09/02 Hannover 962 2-0 Nurnberg12
F 09/02 RB Leipzig4 0-0 Eintracht Frankfurt2
F 09/02 Bayern Munchen1 3-1 Schalke 042
F 09/02 Fiorentina2 0-0 Napoli4
F 09/02 Parma2 0-1 Inter Milan2
F 09/02 Middlesbrough2 1-1 Leeds United1
F 09/02 Blackburn Rovers1 0-1 Bristol City3
F 09/02 Bolton Wanderers2 1-2 Preston North End
F 09/02 Derby County1 2-0 Hull City1
F 09/02 Nottingham Forest2 2-1 Brentford1
F 09/02 Queens Park Rangers 1 3-4 Birmingham City1
F 09/02 Rotherham United2 1-1 Wigan Athletic3
F 09/02 Sheffield Wednesday 0-0 Reading
F 09/02 Swansea City 1-0 Millwall2
F 09/02 Stoke City1 0-1 West Bromwich(WBA)2
F 09/02 Paris Saint Germain 3 1-0 Bordeaux3
F 09/02 Amiens 1-0 Caen
F 09/02 Strasbourg2 1-2 Angers3
F 09/02 Istanbul Buyuksehir 3 1-1 Erzurum BB1
F 09/02 Caykur Rizespor2 1-1 Antalyaspor1
F 09/02 Besiktas JK1 2-0 Bursaspor1
F 09/02 Basingstoke Town 10-3 Staines Town
F 09/02 Dorchester Town 3-2 Harrow Borough
F 09/02 Gosport Borough 3-1 Frome Town
F 09/02 Metropolitan Police 4-4 Weymouth
F 09/02 Swindon Supermarine 1-1 Poole Town
F 09/02 Walton Casuals 0-1 Taunton Town
F 09/02 Wimborne Town 3-3 Hendon
S 09/02 Beaconsfield SYCOB 0-0 Merthyr Town
S 09/02 Kings Langley 0-0 Hartley Wintney
S 09/02 Salisbury City 0-0 Farnborough Town
S 09/02 Tiverton Town 0-0 Chesham United
F 09/02 AFC Wimbledon 0-2 Burton Albion
F 09/02 Blackpool1 2-0 Walsall1
F 09/02 Bradford City2 0-1 Fleetwood Town5
F 09/02 Bristol Rovers3 1-1 Shrewsbury Town12
F 09/02 Charlton Athletic3 1-1 Southend United12
F 09/02 Doncaster Rovers2 3-1 Peterborough United14
F 09/02 Gillingham3 1-4 Barnsley2
F 09/02 Luton Town2 3-0 Wycombe Wanderers1
F 09/02 Oxford United2 1-1 Sunderland A.F.C3
F 09/02 Plymouth Argyle 1-1 Portsmouth3
F 09/02 Rochdale3 0-1 Coventry City1
F 09/02 Scunthorpe United3 2-0 Accrington Stanley2
F 09/02 Blyth Spartans1 0-1 Darlington4
F 09/02 Brackley Town1 3-1 AFC Telford United4
F 09/02 FC United of Manches 1-2 Altrincham
F 09/02 Guiseley4 1-1 Stockport County
F 09/02 Kidderminster Harrie1 4-1 Chester FC2
F 09/02 Leamington1 2-2 Hereford United11
F 09/02 Nuneaton Borough1 1-5 Boston United
F 09/02 Southport FC 5-3 Chorley FC3
F 09/02 York City1 2-0 Ashton United2
F 09/02 Curzon Ashton FC2 3-2 Alfreton Town12
S 09/02 Spennymoor Town 0-0 Bradford Park Avenue
F 09/02 Nogoom El Mostakbal1 0-1 Zamalek1
F 09/02 V-Varen Nagasaki 3-1 Vancouver Whitecaps
F 09/02 Adelaide Panthers3 2-2 Sturt Lions2
F 09/02 West Adelaide Women 6-0 South Melbourne (w)
F 09/02 North Pine United 3-4 Noosa
F 09/02 Nerang1 2-0 Brisbane Wolves13
F 09/02 Manly United1 0-1 Sutherland Sharks2
F 09/02 FC Mariupol 2-3 Pohang Steelers
F 09/02 Ted Reiter Mountain 1 1-1 Bonnyrigg White Eagl1
F 09/02 FC Gleisdorf 09 II1 3-6 USV Pircha1
F 09/02 Blacktown Spartans3 4-2 Hake Ya Dong in Sydn1
F 09/02 Mashuk-KMV 2-2 Spartak Vladikavkaz1
F 09/02 Western Spirit1 4-0 Oxley United13
F 09/02 Grange Thistle SC 6-1 New Farm1
F 09/02 The Gap12 2-2 Southport Warriors1
F 09/02 FK Zalgiris Vilnius 0-5 Taip
F 09/02 FC Torpedo Minsk2 3-0 FC Belshina Babruisk1
F 09/02 West Adelaide SC2 0-2 South Melbourne1
F 09/02 Nove Mesto 0-4 Sardice
F 09/02 SC Rohrendorf 1-2 SK Eggenburg
F 09/02 Slavicin 2-3 SKM Puchov
F 09/02 Lisen2 1-1 Slavia Kromeriz1
F 09/02 Mawyawadi1 1-0 Royal ThanLyin FC2
F 09/02 SK St.Andra 0-4 ATSV Wolfsberg
F 09/02 Sportunion Hitzendor 1-4 TuS Rein1
F 09/02 Kachin United FC 0-1 Chin United2
F 09/02 Austria Wien 9-0 Traiskirchen
F 09/02 Sporting Liesti 3-3 Dacia Unirea Braila3
F 09/02 FK Bezanija 2-0 Dinamo Pancevo
F 09/02 Turbina1 4-1 FK Buducnost Zvecka1
F 09/02 Benesov 1-0 FK MAS Taborsko
F 09/02 FK Zarkovo1 0-2 FK Lestane
F 09/02 GKS Tychy 0-1 Ruch Chorzow
F 09/02 SK Slovan Varnsdorf1 1-2 Usti nad Labem
F 09/02 Skive IK 1-0 Jammerbugt2
F 09/02 FC Mendrisio Stabio 2-2 AS Castello
F 09/02 Olimpia Elblag2 1-2 Gryf Wejherowo1
F 09/02 Polonia Bytom 2-2 Sola Oswiecim
F 09/02 Unirea Dej 0-2 ACS Unu Fotbal Club 1
F 09/02 Metaloglobus1 1-1 Chindia Targoviste1
F 09/02 Teleoptik1 4-0 Indjija
F 09/02 Gornik II Zabrze 0-1 Polonia Laziska Gorn
F 09/02 HNK Sibenik2 2-0 GOSK Gabela2
F 09/02 Vyskov 1-1 Kozlovice
F 09/02 Dinamo Zagreb II 0-3 Domzale
F 09/02 GKS Jastrzebie1 1-0 GKS Belchatow
F 09/02 KFUM Oslo2 2-4 Strommen1
F 09/02 Warta Poznan5 2-0 KP Calisia Kalisz15
F 09/02 Hradec Kralove1 1-0 Viktoria Zizkov3
F 09/02 Lindome GIF 1-0 GAIS Goteborg
F 09/02 Lech Poznan 0-2 Chrobry Glogow
F 09/02 LASK Linz 5-0 SKU Amstetten
F 09/02 Naestved 5-2 AB Copenhagen
F 09/02 Slavia Mozyr 0-0 FC Gomel
F 09/02 FC UT Arad1 1-1 Luceafarul Oradea
F 09/02 Lyn Oslo 1-4 Kjelsas
F 09/02 Slavia Sofia1 1-0 FC Dobrudzha
F 09/02 Veles 0-0 FK Ryazan
F 09/02 Wisla Pulawy1 2-1 Avia Swidnik2
F 09/02 MKS Kluczbork2 0-1 RKS Grodziec1
F 09/02 Terek Grozny5 1-2 Suwon Samsung Bluewi15
F 09/02 FC Dunav Ruse 2-0 Litex Lovech
F 09/02 Chojniczanka Chojnic 1-2 Kotwica Kolobrzeg
F 09/02 CS Aerostar Bacau 4-2 ACS Foresta Suceava
F 09/02 SV Heimstetten 2-1 TSV 1860 Munchen (Yo
F 09/02 SK Austria Klagenfur 3-1 HSV Klagenfurt
F 09/02 FK Torlak1 5-1 FK Borac Ostruznica
F 09/02 FK Zeleznicar Pancev2 2-1 FK Vrsac1
F 09/02 Fremad Amager1 3-1 Landskrona BoIS1
F 09/02 FCR 2001 Duisburg (w 4-0 Arminia Bielefeld (w
F 09/02 FK Gorodeya 3-1 Neman Grodno
F 09/02 TSG Hoffenheim (Yout 1-1 Pforzheim
F 09/02 Valerenga 1-2 Dynamo Kyiv
F 09/02 Falkenberg2 0-1 Huanamo
F 09/02 Lunds BK 0-4 Hvidovre IF
F 09/02 IK Frej Taby 2-2 Syrianska FC
F 09/02 Trelleborgs FF 2-1 Nykobing FC
F 09/02 VfL Wolfsburg (Youth2 0-2 SV Rodinghausen2
F 09/02 Hillerod Fodbold 1-2 BK Frem2
F 09/02 Parndorf Amateure 5-5 SC Retz
F 09/02 SV Frauental1 1-3 SV Strass
F 09/02 SK Sigma OlomoucU21 1-2 KFC Komarno1
F 09/02 VfR Garching 5-1 VFB Hallbergmoos
F 09/02 Cherno More Varna 4-1 Chernomorets Pomorie
F 09/02 Luch Minsk 0-1 Torpedo-MAZ Minsk
F 09/02 SKF Sered3 1-0 SC Znojmo5
F 09/02 Slutsksakhar Slutsk 3-1 FK Isloch Minsk
F 09/02 NK Publikum Celje 1-2 Pohang Steelers
F 09/02 Kiffen Helsinki2 1-1 Gnistan Helsinki
F 09/02 Fremad Amager1 3-1 BK Avarta1
F 09/02 Thisted FC2 2-0 Kolding FC1
F 09/02 Medjimurje2 6-1 Zelina
F 09/02 Mandurah City 4-1 Fremantle City13
F 09/02 Anzhi Makhachkala2 2-2 Spartak Vladikavkaz4
F 09/02 IK Brage 1-0 Carlstad United BK
F 09/02 Unicov 1-2 SK Prostejov
F 09/02 Dinamo Vranje 1-1 Radnik Surdulica1
F 09/02 Botev Plovdiv2 3-1 PFC Nesebar
F 09/02 Sibir Novosibirsk 1-1 FK Velez Mostar
F 09/02 Lokomotiv Plovdiv 0-0 FK Senica
F 09/02 Lugano U21 2-2 Bellinzona
F 09/02 Sollentuna United 2-0 Sandvikens IF
F 09/02 Radnicki 1923 Kraguj 2-0 Sumadija Arandelovac
F 09/02 KFUM Oslo1 2-1 Lorenskog1
F 09/02 SC Verl 1-6 Kickers Offenbach
F 09/02 SSV Ulm 18461 2-0 Schweinfurt 05 FC1
F 09/02 VfL Oldenburg 1-0 TB Uphusen
F 09/02 Viktoria Aschaffenbu 0-1 FSV Frankfurt
F 09/02 Rot-Weiss Essen 0-1 TSV Steinbach
F 09/02 Orebro2 1-0 Degerfors4
F 09/02 Fortuna Dusseldorf ( 2-2 SV Straelen
F 09/02 Hannover 96 Am 3-0 Arminia Hannover
F 09/02 Holstein Kiel II 2-2 Eintracht Nordersted1
F 09/02 FC Kaan-Marienborn 1-1 Eintracht Stadtallen
F 09/02 MFK Ruzomberok 0-1 Trinec2
F 09/02 Karabakh Vienna2 1-1 FAC Team Fur Wien
F 09/02 Michalovce 0-1 Partizan Bardejov
F 09/02 Mjallby AIF 5-1 FC Rosengard
F 09/02 Nitra 1-2 Brno
F 09/02 Saarbrucken 2-2 SC Freiburg (Youth)
F 09/02 Dunajska Streda 3-0 Mattersburg1
F 09/02 MSK Zilina 2-0 Vysocina jihlava
F 09/02 CSKA Sofia1 0-1 Etar2
F 09/02 FK Graffin Vlasim 2-1 Stechovice
F 09/02 Helsingborg 2-0 Oster1
F 09/02 Halmstads 3-1 Varbergs BoIS FC
F 09/02 Ausma Cure 0-5 FK Pirmasens
F 09/02 Sturm Graz (Youth) 1-0 SV Schwechat1
F 09/02 Asker1 2-1 Oppsal1
F 09/02 Goppinger SV 3-1 VfB Stuttgart II
F 09/02 NK Spansko 3-4 NK Vrapce
F 09/02 Rozwoj Katowice 1-2 Podhale Nowy
F 09/02 Baerum SK 2-2 Follo1
F 09/02 FK Palanga 0-2 Ural Sverdlovsk Obla
F 09/02 Tabor Sezana3 1-3 Krsko Posavlje22
F 09/02 SU Straden 2-3 TSV Kirchberg/Raab
F 09/02 Turkgucu-Ataspor Mun 5-1 BCF Wolfratshausen
F 09/02 Sotra 4-1 Djerv 1919
F 09/02 Sileks 2-0 Vlazrimi Kicevo
F 09/02 Drava13 3-1 ND Beltinci3
F 09/02 Red Star-Penzing 3-4 SC Mannsworth1
F 09/02 Sogdiana Jizak 1-1 Fredrikstad
F 09/02 Rheindorf Altach 2-2 FC Wacker Innsbruck
F 09/02 Kapfenberg2 1-0 Grazer AK
F 09/02 TSV Schott Mainz 2-0 Bayern Alzenau
F 09/02 Simmeringer SC 3-4 SV Gerasdorf Stammer
F 09/02 FK Kabel Novi Sad 1-3 FK Becej1
F 09/02 Aalesund FK 3-0 Floro
F 09/02 Koroska Dravograd1 1-7 NK Rudar Velenje
F 09/02 FV Illertissen 4-0 TSV Kottern
F 09/02 Levanger FK 5-1 Nardo FK
F 09/02 Roland Beckum 2-2 Wiedenbruck
F 09/02 FC Mariupol 3-1 FK Aktobe Lento
F 09/02 SV Schalding Heining 3-4 SK Vorwarts Steyr
F 09/02 Djurgardens1 1-1 Lillestrom3
F 09/02 AS Koma Elektra 4-0 Brunn am Gebirge
F 09/02 Lou Gansike Sol 1-0 Lokomotiv Tashkent
F 09/02 Habitpharm Javor 0-0 ND Gorica
F 09/02 Deutschlandsberger S 2-1 USV Fliesen Klampfer
F 09/02 Tuzlaspor1 2-0 Radnik Bijeljina13
F 09/02 FK Jedinstvo Surcin 0-0 FK Podunavac Belegis
F 09/02 FK Jedinstvo Vladimi 0-3 Crvena Zvezda Mali M
F 09/02 Gersthofer SV 2-0 FC Mistelbach
F 09/02 NK Zagorec Krapina 1-3 NK Dubrava Zagreb1
F 09/02 FSV Duisburg11 3-0 Duisburger SV 19002
F 09/02 FK Rad Beograd 1-3 Torpedo Kutaisi
F 09/02 Eintracht Trier13 6-2 VfL Primstal1
F 09/02 Hamburger SV (Youth) 7-0 NTSV Strand 08
F 09/02 Cobh Ramblers 0-1 Limerick FC
F 09/02 Bayer Leverkusen (w)1 2-8 SG Essen-Schonebeck
F 09/02 Spartak Moscow 1-3 Slovan Sahy
F 09/02 NK Krizevci 0-5 Odranci
F 09/02 FC Artmedia Petrzalk 3-3 FK Raca Bratislava1
F 09/02 ASK Ebreichsdorf 11-1 SV Wimpassing
F 09/02 Norrby IF11 3-3 Mjondalen IF
F 09/02 FC Giessen 1-2 Hessen Dreieich
F 09/02 Wigry Suwalki1 1-1 FK Zalgiris Vilnius4
F 09/02 Athlone Town 2-2 Finn Harps
F 09/02 Ruch Zdzieszowice 6-2 Ruch Radzionkow
F 09/02 USV RB Hof 4-2 SVU Kapfenstein1
F 09/02 SVU St. Stefan ob St 2-0 SC Bad Gams
F 09/02 Trakai2 3-1 BFC Daugavpils1
F 09/02 Trakai 3-1 Daugava Daugavpils
F 09/02 ASC Remire1 3-4 FC Oyapock2
F 09/02 Longford Town1 0-1 Sligo Rovers
F 09/02 Colorado Rapids 5-0 Ventura County Fusio
F 09/02 Louisville City FC 1-2 Nashville
F 09/02 St Louis Lions 0-0 OKC Energy FC
F 09/02 FC Dallas 4-0 Bayern Munchen (Yout
F 09/02 Reno 1868 FC 3-0 San Jose Earthquakes
F 09/02 Santiago Wanderers1 1-0 O.Higgins1
F 09/02 FC Dallas1 1-3 San Antonio1
F 09/02 Coruripe Al1 2-1 Jacyoba AC3
F 09/02 Deportes Temuco2 2-1 Huachipato1
F 09/02 Sacramento Republic 5-0 Sacramento Gold
F 09/02 Dep.San Martin11 1-0 Univ.Cesar Vallejo11
F 09/02 LA Galaxy 1-1 Toronto FC2
F 09/02 Melbourne Knights2 1-0 Sydney United
S 09/02 ASKO Wolfnitz 0-0 KAC 1909
S 09/02 SAK Klagenfurt 0-0 Gurnitz
S 09/02 FK Krupa1 0-0 NK Osijek II
S 09/02 FK KF 1-0 Druzhba Maykop
S 09/02 Vitkovice 0-0 Odra Petrkovice
S 09/02 Vecses 0-0 REAC
S 09/02 Viktoria koln 0-0 FSV Mainz 05 (Youth)
S 09/02 SpVgg Bayreuth 0-0 ATSV Erlangen
S 09/02 Stabaek (w) 0-0 Roa (w)
S 09/02 Triglav Gorenjska 0-0 ASK Bravo Publikum
S 09/02 Levadia Tallinn 0-0 Flora Paide
S 09/02 St Pauli II 0-0 FC Suderelbe
S 09/02 FSV Optik Rathenow 0-0 1. FC Lok Stendal
S 09/02 FK Omladinac Novi Ba 0-0 FK Radnicki Zrenjani
S 09/02 Vasteras SK FK 0-0 FC Linkoping City
S 09/02 Atvidabergs 0-0 AFK Linkoping
S 09/02 FC STK 1914 Samorin 0-0 Zlate Moravce
S 09/02 Eintracht Trier 0-0 SV Elversberg
S 09/02 FC Magna Wiener Neus 0-0 Spartak Trnava
S 09/02 GIF Sundsvall 0-0 Gefle IF
S 09/02 NK Junak 0-0 Hrvace
S 09/02 EPS Espoo 0-0 TiPS
S 09/02 Mjondalen IF 0-0 Dynamo Kyiv
S 09/02 SC Rabenstein 0-0 ASV Spratzern
S 09/02 CD Vendaval 0-0 Once Lobos Chalchuap
S 09/02 Drogheda United 0-0 St. Patricks Athleti
S 09/02 Mt Rich SC 0-0 Happy Hill FC
S 09/02 FC Kagoshima 0-0 Roasso Kumamoto
F 09/02 Whitby Town 1-1 Lancaster City
F 09/02 Buxton FC1 1-0 Gainsborough Trinity
F 09/02 Farsley Celtic 2-1 Nantwich Town
F 09/02 Hyde F.C.1 1-2 Matlock Town
F 09/02 Marine 3-0 Mickleover Sports
F 09/02 North Ferriby United 0-2 Workington
F 09/02 Scarborough 4-1 Stafford Rangers
F 09/02 Stalybridge Celtic 0-2 Witton Albion
F 09/02 Warrington Town AFC2 3-1 Hednesford Town2
F 09/02 South Shields 3-3 Bamber Bridge
S 09/02 Charlton U23 0-0 Colchester United U2
S 09/02 Olympique de Beja - CO Medenine
S 09/02 Esperance Sportive Z - AS Slimane
S 09/02 A.S.Marsa - AS Oued Ellil
S 09/02 A.S Djerba - Jerba Midoun
S 09/02 Sfax Railways - CS Korba
S 09/02 A.S Ariana - US Seliana
F 09/02 Bognor Regis Town 2-0 Hornchurch
F 09/02 Brightlingsea Regent 1-1 Merstham
F 09/02 Carshalton Athletic 3-1 Haringey Borough
F 09/02 Dorking 7-1 Kingstonian
F 09/02 Enfield Town 3-1 Burgess Hill Town
F 09/02 Harlow Town4 2-4 Folkestone2
F 09/02 Tonbridge Angels 1-1 Margate
F 09/02 Wingate Finchley 1-1 Whitehawk
F 09/02 Worthing 0-1 Potters Bar Town
S 09/02 Corinthian Casuals 0-0 Lewes
S 09/02 Leatherhead - Bishops Stortford
S 09/02 Potters Bar Town - Worthing
F 09/02 Cambridge United2 1-0 Port Vale2
F 09/02 Carlisle United2 1-1 Exeter City
F 09/02 Colchester United1 3-0 Cheltenham Town2
F 09/02 Crawley Town2 0-3 Oldham Athletic2
F 09/02 Forest Green Rovers1 1-2 Notts County5
F 09/02 Lincoln City1 1-1 Northampton Town4
F 09/02 Macclesfield Town2 3-3 Crewe Alexandra1
F 09/02 Milton Keynes Dons2 2-3 Swindon Town1
F 09/02 Morecambe2 2-3 Bury1
F 09/02 Newport County2 1-0 Mansfield Town3
F 09/02 Tranmere Rovers 2-0 Stevenage Borough23
F 09/02 Yeovil Town12 1-3 Grimsby Town3
F 09/02 Billericay Town 3-2 Truro City
F 09/02 Chippenham Town1 1-1 Hemel Hempstead Town4
F 09/02 Dartford1 3-0 Bath City
F 09/02 Dulwich Hamlet1 2-1 Welling United2
F 09/02 Eastbourne Borough 2-2 Oxford City11
F 09/02 Hampton Richmond Bor2 1-1 Slough Town1
F 09/02 Hungerford Town1 5-0 St Albans City4
F 09/02 Woking4 3-0 East Thurrock United3
S 09/02 Gloucester City 0-0 Concord Rangers
S 09/02 Torquay United 0-0 Chelmsford City
S 09/02 Weston Super Mare 0-0 Wealdstone FC
F 09/02 Aldershot Town2 1-3 Eastleigh2
F 09/02 Barnet2 0-1 Sutton United3
F 09/02 Barrow2 1-1 Bromley2
F 09/02 Braintree Town 1-0 Salford City4
F 09/02 Chesterfield 1-0 Halifax Town3
F 09/02 Dover Athletic2 2-3 Harrogate Town1
F 09/02 Ebbsfleet United24 0-1 Solihull Moors21
F 09/02 Gateshead2 0-0 Havant Waterloovil2
F 09/02 Hartlepool United2 1-1 Leyton Orient2
F 09/02 Maidenhead United14 1-0 Boreham Wood1
F 09/02 Maidstone United3 1-1 AFC Fylde1
F 09/02 Wrexham1 1-0 Dagenham Redbridge
F 09/02 Senegal U20 5-1 Burkina Faso U20
F 09/02 Mali U204 1-0 Ghana U20
F 09/02 Elche3 1-2 Real Oviedo3
F 09/02 Extremadura1 1-1 CF Rayo Majadahonda4
F 09/02 Tenerife6 0-2 Cordoba4
F 09/02 CD Lugo4 1-2 Real Zaragoza2
F 09/02 Maritimo2 0-1 Aves2
F 09/02 Portimonense15 0-1 Rio Ave1
F 09/02 CD Tondela2 1-0 Vitoria Guimaraes1
F 09/02 KR Reykjavik1 1-0 IBV Vestmannaeyjar3
F 09/02 Greuther Furth1 1-0 MSV Duisburg13
F 09/02 VfL Bochum3 1-2 SC Paderborn 074
F 09/02 Union Berlin2 2-0 SV Sandhausen2
F 09/02 Drancy3 2-0 Lyon Duchere13
F 09/02 Villefranche1 0-1 USL Dunkerque3
F 09/02 Arsenal U18 1-2 West Bromwich U18
F 09/02 Saint Mirren2 1-2 Dundee United11
F 09/02 Hibernian 3-1 Raith Rovers
F 09/02 East Fife 0-1 Partick Thistle1
F 09/02 Kilmarnock3 0-0 Glasgow Rangers
F 09/02 Energie Cottbus2 1-2 Wurzburger Kickers4
F 09/02 Fortuna Koln 1-0 Zwickau13
F 09/02 Hansa Rostock1 2-0 Unterhaching3
F 09/02 Carl Zeiss Jena2 1-1 Karlsruher SC12
F 09/02 Kaiserslautern2 0-0 Hallescher FC2
F 09/02 Uerdingen KFC 053 1-1 TSV 1860 Munchen12
F 09/02 Forest Rangers1 2-2 Nkana FC1
F 09/02 NAPSA Stars12 1-1 Circuit City FC13
F 09/02 Green Buffaloes2 3-0 Nakambala Leopards1
F 09/02 Buildcon FC1 4-1 Lumwana Radiants3
F 09/02 MUZA FC1 0-1 Green Eagles3
F 09/02 Arzignano Futsal 1-2 Kiwi Tara indoor foo
F 09/02 Augusta Seaborne Fut 6-1 TSC Lazio Futsal1
F 09/02 Acqua e Sapone C5 Fu 4-2 Catania Futsal
F 09/02 Llandudno1 3-1 Carmarthen1
S 09/02 Barry Town AFC 0-1 Bala Town
F 09/02 Cwmamman United 3-2 Ton Pentre
F 09/02 Goytre Utd 2-1 Goytre AFC
F 09/02 Llantwit Major 4-3 Pontypridd12
S 09/02 Cwmbran Celtic 0-0 Afan Lido
S 09/02 Undy Athletic 0-0 Haverfordwest County
F 09/02 Gresford 1-1 Rhyl FC
F 09/02 Ruthin Town FC 4-2 Prestatyn Town FC
F 09/02 Guilsfield 1-1 Penrhyncoch
F 09/02 Llanrhaeadr 1-0 Denbigh Town
F 09/02 LALA FC1 2-3 Atletico Venezuela14
F 09/02 Deportivo Metropolit3 2-1 Carabobo FC5
F 09/02 Aragua FC13 0-0 Zulia FC5
F 09/02 Deportivo Lara3 2-0 Monagas SC2
F 09/02 Portuguesa FC2 1-2 Estudiantes Caracas 5
F 09/02 Zamora Barinas2 1-0 Estudiantes Merida F5
F 09/02 Onduparaka FC 0-0 Kirinya Jinja SS3
F 09/02 Bright Stars 0-0 KCCA FC
F 09/02 Tooro United 1-0 Paidha Black Angels4
F 09/02 Vipers1 1-3 SC Villa2
F 09/02 Uganda Police FC2 1-0 Ndejje University1
F 09/02 Airtel Kitara FC1 3-0 Dove FC1
F 09/02 Al-Sharjah3 1-1 Emirates Club1
F 09/02 Al Ahli(UAE)1 1-1 Al Nasr Dubai1
F 09/02 Istanbul Buyuksehir 2 0-0 Buyuksehir Belediye
F 09/02 Rizespor U216 1-2 Antalyaspor U212
F 09/02 Kardemir Karabukspor23 0-3 Eskisehirspor U2112
F 09/02 Genclerbirligi U2115 1-2 Osmanlispor FC U2114
F 09/02 Akhisar Bld.Geng U193 0-0 Sivasspor U193
F 09/02 Fenerbahce U195 2-0 Kayserispor U193
F 09/02 Pendikspor7 1-2 Bugsasspor5
F 09/02 Keciorengucu6 1-0 Sancaktepe Belediye 16
F 09/02 Sariyer1 3-0 Gumushanespor3
F 09/02 Kardemir Karabukspor2 0-4 Eskisehirspor1
F 09/02 Genclerbirligi5 0-2 Osmanlispor FC5
F 09/02 Duzyurtspor3 1-1 Erbaaspor S1
F 09/02 Tepecik Bld4 0-0 Silivrispor4
F 09/02 Catalca Spor3 0-0 Ofspor4
F 09/02 Karsiyaka3 0-0 Alibeykoy2
F 09/02 Ankara Adliyespor2 1-1 Trabzon Karadenizspo2
F 09/02 Anadolu Uskudar14 1-2 Payas BS 19754
F 09/02 A.S.Marsa1 2-1 CO Medenine1
F 09/02 A.S Ariana1 2-1 Jerba Midoun
F 09/02 Olympique de Beja3 2-0 CS Korba2
F 09/02 Esperance Sportive Z 2-0 US Seliana
F 09/02 ES Hamam-Sousse1 0-0 CO Sidi Bouzid6
F 09/02 Stade Africain Menze 3-1 E.Gawafel.S.Gafsa1
F 09/02 Sporting Ben Arous2 1-0 Oceano Kerkennah2
F 09/02 AS Kasserine 1-1 Chebba
F 09/02 S.S. Sfaxien 2-0 ES Rades
F 09/02 Jendouba Sport 4-2 Djebeniana1
S 09/02 S.S. Sfaxien - CO Sidi Bouzid
S 09/02 Jendouba Sport - E.Gawafel.S.Gafsa
S 09/02 ES Hamam-Sousse - Oceano Kerkennah
S 09/02 Stade Africain Menze - Chebba
S 09/02 Sporting Ben Arous - ES Rades
S 09/02 AS Kasserine - Djebeniana
F 09/02 Seemok FC12 1-1 Lamphun Warrior12
F 09/02 Kasembundit Universi2 3-1 Narathiwat FC3
F 09/02 Ayutthaya FC2 0-1 Khonkaen United5
F 09/02 Krabi FC 4-1 BTU United1
F 09/02 Maptaphut Rayong FC3 0-2 Phrae United FC3
F 09/02 Ubon UMT United 0-3 Kasetsart FC
F 09/02 Customs Department F1 0-4 Bangkok Glass2
F 09/02 Sisaket FC1 0-0 Thailand Honda FC3
F 09/02 Khonkaen FC1 0-2 Lampang FC2
F 09/02 Rayong FC2 1-1 BEC Tero Sasana5
F 09/02 Shohmansur2 1-7 FC Kuktosh3
F 09/02 Jableh SC5 2-1 Al-Karamah2
F 09/02 FC Rosengard (w)1 3-0 IF Limhamn Bunkeflo 1
F 09/02 Kopparbergs Goteborg 1-0 Vaxjo FF (w)
F 09/02 Jitex DFF (w)1 1-4 Linkopings (w)
F 09/02 Eskilstuna United (w1 4-0 KIF Orebro DUFF (w)
F 09/02 IK Uppsala (w) 1-2 Djurgardens (w)
F 09/02 IFK Kalmar (w) 1-7 Kristianstads DFF (w
F 09/02 Ljusdal (w) 2-3 Hammarby (w)
F 09/02 FC Rapperswil-Jona14 1-2 Aarau
F 09/02 Kriens3 2-0 Winterthur3
S 09/02 Colombo FC 0-0 Defenders SC
F 09/02 Real Betis (W)2 0-0 Levante UD (w)1
F 09/02 Atletico de Madrid (1 3-0 Sevilla FC (w)
F 09/02 Colegio Aleman Valen5 5-3 Madrid CFF (w)1
F 09/02 Stadium Casablanca U1 2-0 Manacor U1912
F 09/02 CD Sobradillo U1911 0-3 Las Palmas U192
F 09/02 CD Marino U192 4-4 Estrella CF U1913
F 09/02 Acodetti CF U191 5-1 RC Victoria U193
F 09/02 Sevilla U19 12-0 Rusadir CF U191
F 09/02 Alcorcon U19 4-1 Union Adarve U191
F 09/02 Rayo Vallecano U191 3-1 Valladolid U19
F 09/02 Torre Levante U19 0-4 Atletico Madrileno U
F 09/02 CE Europa U192 0-1 Barcelona U1915
F 09/02 Lorca CFB U191 0-1 UD Alzira U193
F 09/02 Real Madrid U19 2-1 CD Diocesano U192
F 09/02 Vaidepenas Futsal 3-2 Palma Futsal
F 09/02 Inter Movistar Futsa 7-1 Peinsa F.S. Cartagen
F 09/02 Santa Catalina Atlet12 0-1 UD Poblense2
F 09/02 Elche CF Ilicitano1 3-1 Silla CF2
F 09/02 UD Tamaraceite2 0-0 Lanzarote4
F 09/02 CD La Virgen Del Cam2 2-0 CD La Granja4
F 09/02 FC Asco5 1-3 LHospitalet4
F 09/02 CD Gerena16 0-1 Real Betis B1
F 09/02 UD Alzira3 0-0 CD Roda1
F 09/02 UD Rayo Ibense2 1-1 Novelda CF1
F 09/02 CD Santa Ursula1 0-2 CD Buzanada3
F 09/02 UCD Burlades11 1-2 UDC Txantrea KKE3
F 09/02 SD Deusto3 1-1 SD San Pedro2
F 09/02 UD Ibarra17 0-0 Las Palmas C4
F 09/02 JD Somorrostro2 1-1 Suodu Pei6
F 09/02 Santfeliuenc FC 2-0 Grama2
F 09/02 Vilamarxant CF2 0-1 UD Paterna4
F 09/02 SD Revilla18 1-2 Racing B
F 09/02 UD Logrones B5 2-1 SD Logrones4
F 09/02 CS Puertollano1 1-0 CD Guadalajara4
F 09/02 CF Rapid De Murillo 2-4 CD Berceo
F 09/02 CD Olimpic Xativa1 3-1 Acero
S 09/02 CF Platges De Calvia 0-0 CD Binissalem
S 09/02 MRA Navarra 0-0 Beti Kozkor KE
S 09/02 Santanyi 0-0 Constancia
S 09/02 CD Ardoi Draw 0-0 CD Beti Onak
S 09/02 Alesves 0-0 UD Mutilve
S 09/02 CD Subiza 0-0 Valle de Egues
S 09/02 CD Huarte 0-0 CA Cirbonero
S 09/02 Avance Ezcabarte 0-0 CD Cantolagua
S 09/02 Barreda Balompie 0-0 Solares Medio Cudeyo
S 09/02 Ordizia KE 0-0 SD San Ignacio
S 09/02 Atzeneta UE 0-0 Crevillente
S 09/02 Numancia B 0-0 Atletico Astorga
S 09/02 CD Bezana 0-0 Ribamontan Al Mar CF
S 09/02 Samanod 0-0 SD Torina
S 09/02 U.M. Escobedo 0-0 CD Guarnizo
S 09/02 Burgos Promesas 0-0 UD Santa Marta
S 09/02 CD Manacor 0-0 San Rafael
S 09/02 CD Naval 0-0 Atletico Albericia
S 09/02 SD Beasain 0-0 SD Balmaseda FC
S 09/02 CD Lagun Onak 0-0 Zamudio SD
S 09/02 Pasaia KE 0-0 Santurtzi CD
S 09/02 UD Las Zocas 0-0 Marino
S 09/02 CD Cabecense 0-0 Algeciras
S 09/02 SD Laredo 0-0 SD Textil Escudo
F 09/02 Arenas Club de Getxo1 2-1 Barakaldo CF1
F 09/02 Unionistas de Salama 0-1 AD Union Adarve3
F 09/02 SD Amorebieta2 1-1 Gimnastica Torrelave1
F 09/02 Leioa14 1-2 CD Tudelano7
F 09/02 Villarreal B3 0-0 SD Ejea3
F 09/02 SD Gernika12 2-1 Athletic Bilbao B1
F 09/02 Real Sociedad B 3-1 Sporting de Gijon B3
F 09/02 Barcelona B3 1-2 UB Conquense3
F 09/02 Jocoro FC14 0-1 A.D. Isidro Metapan3
F 09/02 Santa Tecla2 1-1 CD Chalatenango6
F 09/02 CD Sonsonate7 4-3 CD FAS3
F 09/02 Peterhead2 0-0 Edinburgh City1
F 09/02 Albion Rovers 0-3 Elgin City2
F 09/02 Annan Athletic2 1-1 Clyde1
F 09/02 Berwick Rangers3 1-2 Stirling Albion2
F 09/02 Forfar Athletic1 2-0 Airdrie United1
F 09/02 Stenhousemuir3 1-0 Montrose2
F 09/02 Brora Rangers 5-1 Strathspey Thistle
F 09/02 Buckie Thistle FC 4-1 Forres Mechanics1
F 09/02 Fraserburgh 2-1 Formartine United
F 09/02 Lossiemouth 5-0 Fort William
F 09/02 Nairn County 0-3 Inverurie Loco Works
S 09/02 Huntly 0-0 Wick Academy
S 09/02 Keith 0-0 Cove Rangers
S 09/02 Rothes 0-0 Clachnacuddin
S 09/02 Turriff United 0-0 Deveronvale
S 09/02 Queens Park - Cowdenbeath
F 09/02 Alloa Athletic2 1-2 Falkirk1
F 09/02 Highlands Park1 2-1 Bidvest Wits2
F 09/02 Kaizer Chiefs2 1-1 Orlando Pirates5
F 09/02 Free State Stars3 0-2 Chippa United3
F 09/02 AmaZulu3 1-0 Cape Town City3
F 09/02 SP La Fiorita 2-1 Folgore/Falciano
F 09/02 Fiorentino 2-2 SP Libertas
S 09/02 Tre Fiori 0-0 S.S Pennarossa
S 09/02 Murata 0-0 SP Domagnano
F 09/02 Witbank Spurs 1-1 Uthongathi FC
F 09/02 Mbombela United 0-0 Stellenbosch FC
F 09/02 Royal Eagles1 5-0 Pretoria Univ3
F 09/02 Sibiryak Bratsk Indo 1-10 MFK Tyumen Futsal
F 09/02 Dynamo Moscow Indoor 3-3 Veliky Novgorod Futs
F 09/02 Mospolitekh Moscow F 6-3 Alex Futsal
F 09/02 Norilsky Nickel Futs 5-0 Nefte Jo Gansike Fut
F 09/02 TTG-Ugra Yugorsk Fut 2-0 MFK Sinara Ekaterinb
F 09/02 CPRFB Futsal 3-1 Yougela B Futsal
F 09/02 Dynamo Samarra Futsa 1-3 MFK CPRF Futsal
F 09/02 Lipetsk Futsal 1-2 Spartak Moscow Socce
F 09/02 Krasnaya Gvardiya Fu 2-1 Astrakhan Futsal
F 09/02 Novali Futsal1 0-4 Ukhta Tyumen Futsal
F 09/02 Almaz Futsal 2-0 Orgkhim Futsal
F 09/02 Volga Saratov Futsal 4-7 Berkut Futsal
F 09/02 FK Krasnodar II1 2-1 Ural Sverdlovsk Obla2
F 09/02 Khimki13 0-2 Spartak Tambov3
F 09/02 Avangard1 0-1 Levadia Tallinn12
F 09/02 Spartak Moscow II1 4-0 Fakel3
F 09/02 Sepsi4 0-1 Dinamo Bucuresti6
F 09/02 Aves U23 1-1 Benfica U23
F 09/02 Braga U233 0-1 Sporting Lisbon Sad 3
F 09/02 Feirense U232 2-1 Vitoria Setubal U232
F 09/02 Maritimo U23 0-1 Coimbra EC U231
F 09/02 Estoril U231 2-0 Cova Piedade U23
S 09/02 Belenenses U23 0-0 Vitoria Guimaraes U2
F 09/02 Viseu5 3-3 Porto B3
F 09/02 SC Farense13 1-1 Leixoes3
F 09/02 Penafiel2 3-0 Sporting Braga II11
F 09/02 SL Benfica B2 0-1 Academica Coimbra3
F 09/02 Slask Wroclaw2 2-0 Zaglebie Sosnowiec13
F 09/02 Cracovia Krakow 2-1 Piast Gliwice2
F 09/02 Lechia Gdansk4 2-1 Pogon Szczecin1
F 09/02 Sol de America Reser 2-3 Olimpia Asuncion Res
F 09/02 Libertad1 4-0 General Diaz15
F 09/02 Sol de America13 0-1 Olimpia Asuncion3
S 09/02 Gaza Sporting Club 0-0 Al Ittihad Shujaiyya
S 09/02 Khadamat Khanyounis 0-0 Al-Ahli Bait Hanoun
F 09/02 AS Central Sport3 3-2 Henderson Eels FC3
F 09/02 Lae City Dwelle 3-3 Tefana As
F 09/02 FC Morobe Wawens15 0-5 Lautoka1
F 09/02 Auckland City 2-1 Wellington Phoenix R1
F 09/02 Team Wellington2 3-1 Eastern Suburbs AFC11
F 09/02 Hamilton Wanderers1 2-4 Canterbury United1
F 09/02 Warrenpoint Town21 0-5 Glentoran FC
F 09/02 Linfield FC1 3-2 Coleraine1
F 09/02 Glenavon Lurgan1 2-0 Ards FC4
F 09/02 Dungannon Swifts 1-0 Crusaders1
F 09/02 Cliftonville1 1-0 Newry City1
F 09/02 Institute FC1 1-2 Ballymena United
F 09/02 Carrick Rangers 7-2 HW Welders3
F 09/02 Dundela 4-0 Ballinamallard Unite
F 09/02 Portadown 1-2 Larne FC
F 09/02 Ballyclare Comrades 4-1 Limavady United
F 09/02 PSNI 1-3 Loughgall FC
F 09/02 Knockbreda 0-4 Dergview FC
F 09/02 UNAN Managua U213 1-1 Diriangen U2115
F 09/02 UNAN Managua2 2-1 Diriangen4
F 09/02 Real Esteli 1-1 Deportivo Ocotal
F 09/02 Walter Ferretti4 4-0 Chinandega FC15
F 09/02 Basel4 1-1 St. Gallen6
F 09/02 FC Zurich4 3-1 Grasshopper3
F 09/02 Queretaro U202 1-1 Pumas U202
F 09/02 Club America U2013 1-1 Leon U2013
F 09/02 Necaxa U202 2-4 Chivas Guadalajara U13
F 09/02 Pachuca U20 0-0 Monarcas Morelia U201
F 09/02 Unam Pumas Women1 0-1 Toluca Women1
F 09/02 Atlas Women1 3-4 Santos Laguna Women
F 09/02 Dorados B1 8-0 Sahuayo FC1
F 09/02 Coyotes FC3 1-1 CD Albinegros Orizab3
F 09/02 Mineros de Zacatecas2 7-3 CD Cuautla1
F 09/02 Monarcas Morelia II 2-0 Estudiantes Tecos
F 09/02 Pioneros de Cancun2 2-0 Toluca II2
F 09/02 Real Zamora3 3-1 U.A. Zacatecas2
F 09/02 Deportivo Gladiadore2 1-1 Calor de San Pedro1
F 09/02 Constructores Gomez 3 0-1 Celaya II2
F 09/02 Cocodrilos de Tabasc2 1-0 Irapuato2
F 09/02 Sporting Canamy2 0-2 Tuxtla FC2
F 09/02 Tepatitlan de Morelo2 3-3 Correcaminos II4
F 09/02 Reboceros de La Pied3 1-1 Unam Pumas II
S 09/02 Cimarrones de Sonora 0-0 CD Alacranes de Dura
S 09/02 Club Canoneros Marin 0-0 CD Nuevo Chimalhuaca
S 09/02 Santos Laguna II 0-0 Correcaminos II
S 09/02 Yalmakan FC 0-0 Club America II
F 09/02 Zacatepec 1-0 Celaya FC4
F 09/02 Cafetaleros de Tapac3 2-0 Alebrijes de Oaxaca1
F 09/02 FC Juarez5 0-1 Venados FC4
F 09/02 Cimarrones de Sonora2 0-0 Mineros de Zacatecas1
F 09/02 Queretaro FC 0-2 Pumas U.N.A.M.3
F 09/02 Monterrey3 4-0 Lobos BUAP1
F 09/02 Club America1 0-3 Club Leon1
F 09/02 Pachuca2 2-0 Monarcas Morelia13
F 09/02 Necaxa4 3-3 Chivas Guadalajara1
F 09/02 AS Armee3 0-1 ASC Tevragh Zeine1
F 09/02 ACS Ksar5 1-2 ASAC Concorde3
F 09/02 Selangor PKNS3 0-1 Melaka1
F 09/02 MISC-MIFA4 1-1 Selangor1
F 09/02 Pahang2 3-0 Terengganu4
F 09/02 Sarawak1 2-0 Pulau Pinang3
F 09/02 PDRM2 1-1 Negeri Sembilan2
F 09/02 Darul Takzim II1 2-1 UKM FC11
F 09/02 Olympique Dcheira 2-0 Club Salmi
F 09/02 Itihad Z. Khemisset 0-0 Chabab Ben Guerir
F 09/02 JSK Chabab Kasba Tad 0-1 Wydad Fes
F 09/02 Renaissance Zmamra 0-0 Racing Casablanca
F 09/02 ASS Association Spor 3-0 Chabab Atlas Khenifr
F 09/02 Wydad Temara 2-3 USK US Sidi Kacem1
F 09/02 Kawkab de Marrakech1 2-0 RCOZ Oued Zem
F 09/02 OCK Olympique de Kho1 2-1 DHJ Difaa Hassani Ja2
F 09/02 FAR Forces Armee Roy 3-0 Chabab Rif Hoceima
S 09/02 Raja Casablanca Atlh 0-0 Hassania Agadir
S 09/02 Renaissance Sportive - Raja Casablanca Atlh
S 09/02 OCK Olympique de Kho - FAR Forces Armee Roy
S 09/02 IRT Itihad de Tanger - Hassania Agadir
S 09/02 CAYB Club Athletic Y - RCOZ Oued Zem
S 09/02 Union Touarga Sport 0-0 MCO Mouloudia Oujda
S 09/02 Wydad Casablanca - Maghrib Association
S 09/02 Kawkab de Marrakech - Chabab Rif Hoceima
S 09/02 Olympique de Safi - DHJ Difaa Hassani Ja
F 09/02 Mosta FC1 0-0 Balzan FC2
F 09/02 Senglea Athletic16 2-1 Pieta Hotspurs6
F 09/02 Hamrun Spartans13 3-0 Tarxien Rainbows F.C2
F 09/02 Sliema Wanderers FC2 1-1 St. Andrews3
F 09/02 Al-Safa 0-1 Al-Ahed
F 09/02 Shabab Sahel 2-3 Al-Ansar (LIB)
F 09/02 Alnabisheet 2-0 Tadamon Sour
F 09/02 Al-Sahel2 0-0 Burgan SC3
F 09/02 Al-Yarmouk6 3-1 Khaitan2
F 09/02 Al-Salmiyah1 1-1 Al-Nasar2
F 09/02 Al Fahaheel SC18 1-1 Al-Ttadamon(KUW)4
S 09/02 Al Kuwait SC 0-0 Kazma
F 09/02 Al Raed12 1-3 Al Wehda Mecca2
F 09/02 Al-Fateh3 1-0 Al-Shabab(KSA)12
F 09/02 Al Ittihad(KSA)3 0-0 Al-Taawon5
F 09/02 Al-Sharq 4-0 Al Drae
F 09/02 KF Ferizaj3 0-1 KF Feronikeli1
F 09/02 FC Talanta13 0-0 St Josephs Youth4
F 09/02 Gor Mahia1 2-0 AFC Leopards3
S 09/02 Nairobi Stima 0-0 Nairobi Star City
F 09/02 Shabab AlOrdon3 1-0 That Ras12
F 09/02 Al Faisaly1 2-2 Al Aqaba SC11
F 09/02 Fugador sumida Futsa 3-2 Espo Lada Hokkaido F
F 09/02 Nagoya oceans Futsal 6-2 Shonan Bellmare Futs
F 09/02 Peace Does Machida F 2-2 Shriker osaka Futsal
F 09/02 Vasagey oita Futsal 2-2 Bardral Urayasu Futs
F 09/02 Constant Spring2 0-1 Real Mona2
F 09/02 Mozzanica (w)1 0-0 Juventus (w)1
F 09/02 Fimauto Valpolicella 3-1 Orobica (w)
F 09/02 Fiorentina (w) 4-1 Sassuolo (w)
F 09/02 Bari (w)2 0-0 Tavagnacco (w)2
S 09/02 Res Roma (w) - Florentia Womens
F 09/02 Virtus Francavilla U3 3-3 Sicula Leonzio U1913
F 09/02 Casertana U192 0-2 Teramo U194
F 09/02 Fano U192 4-2 Vis Pesaro U194
F 09/02 Livorno Youth2 0-1 Lecce U20
F 09/02 Carpi U20 0-0 Sha LAN U19
F 09/02 Sassuolo U203 1-2 Inter Milan U20
F 09/02 Pescara U202 4-1 Cosenza Calcio Youth1
F 09/02 AC Milan U203 1-2 Juventus U201
F 09/02 Parma U203 0-2 US Cremonese U202
F 09/02 Brescia U201 1-1 Verona U201
F 09/02 Bologna U2012 2-0 Padova U2011
F 09/02 Spezia U20 2-0 Venezia F.C. Youth
F 09/02 Foggia U19 0-0 Ascoli U20
F 09/02 Lazio U201 2-2 Benevento (Youth)3
F 09/02 Genoa U203 2-1 Empoli U201
F 09/02 Trastevere Calcio3 3-0 Budoni15
F 09/02 Cesena1 3-0 Santarcangelo1
F 09/02 Nuova Monterosi2 0-0 Albalonga2
F 09/02 Perugia3 1-2 Palermo2
F 09/02 Cremonese2 0-0 Padova3
F 09/02 Cittadella17 0-1 Spezia2
F 09/02 Brescia1 3-1 Carpi2
F 09/02 SudTirol3 2-0 Fermana2
F 09/02 Giana3 1-0 Alma Juventus Fano1
F 09/02 Gubbio1 2-3 Imolese2
F 09/02 Vis Pesaro1 0-1 Renate AC1
F 09/02 Ternana12 2-2 USD Virtus Verona3
F 09/02 Feralpisalo4 1-0 Albinoleffe1
F 09/02 Sambenedettese1 0-1 Ravenna2
F 09/02 Triestina2 3-1 Monza2
F 09/02 Vicenza1 1-1 Pordenone Calcio SSD1
F 09/02 Teramo 1-0 Rimini
F 09/02 Pontedera2 1-1 Arezzo2
F 09/02 Hapoel Beer Sheva U11 1-1 Hapoel Ramat Gan U194
F 09/02 Maccabi Haifa U193 1-1 Bnei Sakhnin U192
F 09/02 Maccabi Netanya U192 3-3 Hapoel Tel Aviv U191
F 09/02 Ashdod MS U194 1-1 Hapoel Hadera U193
F 09/02 Hapoel Raanana Roei 2 1-1 Beitar Nes Tubruk U11
F 09/02 Hapoel Nir Ramat Has1 1-0 Hapoel Kiryat Shmona2
F 09/02 Maccabi Tel Aviv Sha2 3-1 Maccabi Petach Tikva4
F 09/02 Bnei Yehuda Tel Aviv2 3-2 Beitar Jerusalem Ore2
F 09/02 Hapoel Haifa6 0-1 Ashdod MS2
F 09/02 Hapoel Kiryat Shmona13 0-2 Maccabi Petah Tikva 3
F 09/02 Maccabi Netanya3 1-0 Hapoel Raanana5
F 09/02 Hapoel Tel Aviv4 1-0 Hapoel Beer Sheva4
F 09/02 Bnei Baqa United2 2-1 Hapoel Ramot Menashe1
F 09/02 Ihud Bnei Kfar Kara2 0-3 SC Daburiyya Osama4
F 09/02 Ironi Bnei Kabul2 1-1 Tzeirey Kafr Kana11
F 09/02 Chennai Titans1 2-1 Bengaluru3
F 09/02 Cork City2 1-2 Dundalk1
F 09/02 Midleton FC2 2-1 Mayfield United1
S 09/02 Douglas Hall 0-0 Avomdale United
F 09/02 Bayern Munchen U17 1-1 AltinorduU171
F 09/02 Suwon Samsung Bluewi 1-3 FC Spartak MoskvaU17
F 09/02 Gujarat 6-0 Rajasthan Club
F 09/02 Churchill Brothers 1-1 Mohun Bagan(Ind)
S 09/02 AIFF XI 0-0 Minerva Academy
F 09/02 Mumbai Muslims1 1-3 FC Bombay Gymkhana1
F 09/02 Mumbai Warriors1 0-1 Tarun Sporting11
F 09/02 Hafnarfjordur (w) 6-0 Alftanes (w)
F 09/02 Augnablik (w) 0-1 Haukar (w)
S 09/02 Almere City FC U19 0-0 FC Volendam U19
F 09/02 Budapest Honved3 2-1 Videoton Puskas Akad22
F 09/02 Varda SE3 3-0 Debrecin VSC1
F 09/02 Mezokovesd Zsory4 2-3 MTK Hungaria2
F 09/02 Paksi SE Honlapja2 1-1 Szombathelyi Haladas4
F 09/02 Fehervar Videoton7 1-2 Diosgyor VTK5
F 09/02 Ujpesti3 1-1 Ferencvarosi TC4
F 09/02 Real Espana2 1-1 Marathon3
F 09/02 Platense6 0-1 Lobos UPNFM3
F 09/02 Barendrecht1 0-3 De Treffers
F 09/02 GVVV Veenendaal3 1-0 Scheveningen
F 09/02 HHC Hardenberg1 2-5 VV Sint Bavo
F 09/02 Katwijk 2-1 Spakenburg
F 09/02 Rijnsburgse Boys 3-0 Jong Sparta Rotterda
F 09/02 FC Lienden 3-2 Almere City Youth1
F 09/02 Vitesse Arnhem (Yout 1-1 Kozakken Boys
F 09/02 IJsselmeervogels 2-2 Excelsior Maassluis
F 09/02 Heracles Almelo1 1-0 AFC Ajax1
F 09/02 SC Heerenveen 1-1 PEC Zwolle1
F 09/02 VVV Venlo3 2-1 Willem II1
F 09/02 Feyenoord 4-0 De Graafschap1
F 09/02 Citizen AA Women 3-1 Chelsea SS HK Women1
F 09/02 Club Aurora4 1-0 CD Sansare13
F 09/02 C.S.D. Comunicacione2 1-0 Sacachispas GT4
F 09/02 CSD Solola1 3-2 Nueva Concepcion3
F 09/02 Quiche FC3 4-0 Deportivo Reu4
F 09/02 Siquinala FC1 2-1 Malacateco1
F 09/02 CSD Municipal5 3-0 CD Puerto de Iztapa13
F 09/02 Coban Imperial4 4-1 Deportivo Sanarate8
F 09/02 AEK Athens U191 4-1 OFI Crete U192
F 09/02 Xanthi U192 0-0 PAS Lamia U193
F 09/02 Panahaiki-2005 U194 2-0 Irodotos U193
F 09/02 Trikala U1911 1-1 Kissamikos U192
F 09/02 Platanias U192 1-0 Ergotelis U19
F 09/02 Doxa Dramas1 1-2 Trikala15
F 09/02 Panionios1 0-1 Apollon Smirnis5
F 09/02 SKODA Xanthi2 0-0 Lamia2
F 09/02 Pas Giannina13 1-0 Panathinaikos2
F 09/02 Lynx FC2 1-3 Gibraltar Phoenix6
S 09/02 Glacis United FC2 1-1 Lions Gibraltar13
F 09/02 Gambia Ports Authori3 2-0 Tallinding United3
F 09/02 Ingolstadt U191 3-0 Hoffenheim U193
F 09/02 Eintracht Frankfurt 1 3-2 SC Freiburg U192
F 09/02 Bayer Leverkusen U191 6-0 Alemannia Aachen U191
F 09/02 RW Oberhausen U1912 2-2 Koln U19
F 09/02 Hamburger SV U191 2-5 VfL Wolfsburg U19
F 09/02 Niendorfer TSV U191 0-5 Hannover 96 U19
F 09/02 FC Heidenheim U19 2-2 VfB Stuttgart U19
F 09/02 Bayern Munchen U191 3-0 FSV Frankfurt U193
S 09/02 SV Babelsberg 03 0-0 Berliner AK 07
S 09/02 FC Oberlausitz 0-0 Hertha BSC Berlin Yo
F 09/02 Meiendorfer SV14 2-3 SC Concordia Hamburg16
F 09/02 VfB Dillingen1 0-4 TuS Koblenz1
F 09/02 Tours U194 4-1 Rennes U1913
F 09/02 Chateauroux U19 0-0 Nantes U19
F 09/02 Ajaccio Gfco U19 0-4 Ajaccio U19
F 09/02 Marseille U19 2-2 Saint Etienne U19
F 09/02 Castelnau le Cres U1 3-4 Nice U19
F 09/02 Paris FC U192 3-2 LensU192
F 09/02 Cholet So U19 1-0 Bordeaux U19
F 09/02 Lyon (w)3 1-0 Paris Saint Germain 4
F 09/02 Dijon w2 0-0 Grenoble Claix (w)
F 09/02 Ivry 1-2 OFC Les Mureaux1
F 09/02 Balma SC11 0-0 Olympique Ales1
S 09/02 Sable-sur-Sarthe 0-0 La Roche-sur-Yon
F 09/02 Pontarlier 1-2 Toulon1
F 09/02 ASM Belfortaine 0-1 Lens B
F 09/02 Schiltigheim1 2-4 Haguenau
F 09/02 Epinal 3-2 Lille B
F 09/02 St Pryve St Hilaire3 2-1 Mont-de-Marsan2
F 09/02 Andrezieux 1-0 FC Bergerac1
F 09/02 Fleury Merogis U.S. 1-1 Creteil
F 09/02 Stade Reims II 0-0 Bobigny A.C.
F 09/02 Sedan2 2-2 Feignies13
F 09/02 Paris Saint Germain 1 3-0 AS Furiani Agliani
F 09/02 Saint Malo 3-1 Poissy As1
F 09/02 Colomiers 1-2 Sete FC
F 09/02 Bordeaux B3 0-2 Blois1
F 09/02 Lens2 0-0 Metz4
S 09/02 Jyvaskylan Pallokerh 0-0 ONS (w)
F 09/02 Inter Turku 1-0 HJK Helsinki5
F 09/02 KuPs2 2-2 SJK Seinajoen4
F 09/02 KTP Kotka 3-2 TPS Turku1
F 09/02 Jaro13 1-3 AC Oulu2
F 09/02 HIFK3 1-2 Honka Espoo
F 09/02 Ekenas IF Fotboll2 3-5 TPV5
F 09/02 Vaasa VPS1 2-1 RoPS Rovaniemi1
F 09/02 Nasinu FC2 2-0 Labasa FC2
F 09/02 Suva FC2 0-1 Ba12
F 09/02 FC Espoo U201 1-0 Inter Turku U201
F 09/02 TPS Turku U193 3-0 SJK Akatemia U203
F 09/02 Honka U201 0-1 IF Gnistan U202
F 09/02 HJK Helsinki U20 3-1 JaPS U20
S 09/02 VJS Vantaa U20 0-0 Atlantis U20
S 09/02 Welwalo Adigrat 0-0 Sidama Bunna
F 09/02 Nomme JK Kalju II12 2-3 FC Nomme United14
F 09/02 Levadia Tallinn 0-13 Flora Paide
F 09/02 Tartu JK Maag Tammek14 0-3 FC Flora Tallinn2
F 09/02 Vaprus Parnu2 2-1 FC Maardu11
F 09/02 Rakvere FC Flora1 1-2 Flora Tallinn II11
F 09/02 Pohja-Tallinna JK Vo 4-2 Viimsi MRJK
F 09/02 Rushden Diamonds 1-0 Kings Lynn
F 09/02 Alvechurch 3-0 Bedworth United
F 09/02 Barwell 1-1 Lowestoft Town
F 09/02 Coalville 4-1 Hitchin Town
F 09/02 Needham Market 1-1 Halesowen Town
F 09/02 Redditch United 1-4 Kettering Town
F 09/02 Royston Town 3-0 Banbury United
F 09/02 St Ives Town1 0-3 Rushall Olympic
F 09/02 Stourbridge 2-0 Biggleswade Town
F 09/02 Tamworth 5-0 St Neots Town
S 09/02 Leiston FC 0-0 Stratford Town
F 09/02 Faure Za Amarilla2 0-2 Delfin SC1
F 09/02 Liga Dep. Universita3 3-2 Olmedo Riobamba2
F 09/02 Barcelona SC(ECU)3 5-2 CD El Nacional
F 09/02 Vejle3 2-0 Sonderjyske2
F 09/02 Slovan Liberec3 4-0 Marila Pribram1
F 09/02 MFK Karvina1 1-1 Opava
F 09/02 Mlada Boleslav1 1-1 FC Viktoria Plzen5
F 09/02 Tescoma Zlin1 0-1 Synot Slovacko4
F 09/02 Slavia Praha1 2-0 Teplice13
F 09/02 Anagennisi FC Deryne3 2-1 Omonia Aradippou3
F 09/02 Asil Lysi2 3-2 MEAP Nisou2
F 09/02 Akritas Chloraka 2-1 Digenis Oroklini1
F 09/02 Karmiotissa Polemidi3 2-1 Agia Napa4
F 09/02 Othellos Athienou1 5-1 AE Zakakiou1
F 09/02 Apollon Limassol FC4 0-0 AEL Limassol3
F 09/02 Nea Salamis3 0-2 Anorthosis Famagusta2
F 09/02 Ciego de Avila 2-0 Las Tunas2
F 09/02 Granma 1-4 Guantanamo FC3
F 09/02 Holguin2 0-1 Santiago de Cuba2
F 09/02 Matanzas1 0-2 Villa Clara3
F 09/02 Sancti Spiritus1 1-1 Camaguey5
S 09/02 Artemisa FC 0-0 Isla de la Juventud
S 09/02 Mayabeque 0-0 FC Cienfuegos
S 09/02 Pinar del Rio 0-0 La Habana
F 09/02 Slaven Koprivnica2 2-0 HNK Gorica4
F 09/02 Dinamo Zagreb2 1-0 Istra 1961 Pula4
S 09/02 Istra 1961 Pula - Dinamo Zagreb
F 09/02 Curridabat FC3 3-0 Puerto Golfito12
F 09/02 Sporting San Jose1 3-1 AD Cariari Pococi7
S 09/02 AS Pumas Generalena 0-0 CS Uruguay De Corona
F 09/02 Santos De Guapiles3 0-1 Perez Zeledon2
F 09/02 Deportivo Saprissa2 0-0 Alajuelense3
F 09/02 Houston Dynamo1 3-2 Seattle Sounders
F 09/02 Tigres Zipaquira11 1-1 Deportivo Rionegro4
F 09/02 Fortaleza F.C2 2-1 Llaneros FC11
F 09/02 Valledupar FC1 1-1 Real Cartagena12
F 09/02 Atletico FC2 0-2 Cortulua2
F 09/02 Barranquilla FC14 0-0 Boyaca Chico23
F 09/02 Jaguares de Cordoba1 1-2 Millonarios1
F 09/02 Envigado FC2 1-0 Alianza Petrolera4
F 09/02 Independiente Santa 1 0-1 Deportes Tolima3
F 09/02 Dep.Independiente Me3 1-1 Union Magdalena5
F 09/02 Nternational Sportin1 2-0 Renaissance FC2
F 09/02 AS Etoa Meki2 0-3 AS Fap1
S 09/02 Bang Bullet FC 0-0 Canon Yaounde
F 09/02 Athletic Club MG2 2-1 Democrata3
F 09/02 CAP Uberlandia2 0-1 America TO MG2
F 09/02 COIMBRA ESPORTE CLUB2 1-0 Uberlandia MG2
F 09/02 Uberaba MG3 1-0 Democrata SL/MG3
F 09/02 Ipatinga12 2-3 Nacional AC MG13
F 09/02 Gremio Osasco2 2-3 Monte Azul SP2
F 09/02 Desportivo Brasil SP3 3-2 Audax Sao Paulo4
F 09/02 Capie Warrero11 0-0 Sao Carlos5
F 09/02 Nacional SP3 1-0 Sao Bernardo3
F 09/02 Santo Andre2 2-1 CA Votuporanguense S3
F 09/02 Inter de Limeira3 0-0 Penapolense2
F 09/02 Rio Claro2 3-1 Atibaia
F 09/02 Sertaozinho2 1-1 XV de Piracicaba3
F 09/02 Santos1 1-0 Mirassol2
F 09/02 Sao Caetano4 1-3 Oeste4
F 09/02 Ponte Preta1 1-0 Sao Paulo2
F 09/02 Lagarto12 0-0 Dorense SE1
F 09/02 Botafogo PB1 3-0 Centro Sportivo Para2
F 09/02 Juara AC11 2-2 Dom Bosco MT6
F 09/02 Cuiaba 1-0 Mixto EC2
F 09/02 Uniao Rondonopolis M 3-2 Luverdense
F 09/02 Caldense MG13 0-1 Atletico Mineiro14
F 09/02 Guarani MG 0-0 Tupi Juiz de Fora MG6
F 09/02 America MG1 3-1 Uniao Recreativa dos3
F 09/02 Capital CF2 0-1 AA Luziania3
F 09/02 SE Santa Maria1 0-3 SE do Gama1
F 09/02 Ceara2 2-1 Altos/PI1
F 09/02 Nautico (PE)3 2-2 Santa Cruz PE4
F 09/02 Moto Club Sao Luis M2 1-0 Sampaio Correa5
F 09/02 Caxias RS2 1-0 Veranopolis RS12
F 09/02 Sao Jose PoA RS4 2-1 Sao Luiz(RS)4
F 09/02 Ipora EC13 1-2 Goias3
F 09/02 Atletico Clube Goian1 3-1 Katalang BA2
F 09/02 Barbalha 0-0 Uniclinic Atletico C
F 09/02 Vitoria ES1 0-0 EC Tupy1
F 09/02 Serra1 0-1 Atletico Itapemirim 1
F 09/02 Criciuma2 2-0 Metropolitano SC3
F 09/02 Figueirense 3-1 Hercilio Luz SC2
F 09/02 Brusque FC1 2-3 Chapecoense SC2
F 09/02 Fluminense de Feira 1 1-0 Alagoinhas Atletico 2
S 09/02 Fluminense de Feira - Bahia de Feira BA
F 09/02 Tauro FC 0-1 Alianza FC (PAN)13
S 09/02 Costa Del Este 0-0 CD Universitario
F 09/02 Club Guabira1 0-1 Bolivar5
F 09/02 Royal Pari FC3 0-1 San Jose6
F 09/02 The Strongest 5-0 Sport Boys Warnes2
F 09/02 Isa Town 1-1 Bahrain SC
F 09/02 Qalali 0-2 Busaiteen
F 09/02 Muktijoddha SKC 1-3 Bashundhara Kings
F 09/02 Rahmatgonj MFS12 2-2 Nofel Sporting Club6
S 09/02 Belmopan Bandits SC 0-0 Hankook Verdes
F 09/02 Zulte Waregem VV (w)1 5-0 Moldavo (w)
F 09/02 Kontich FC (w) 2-1 White Star Bruxelles1
S 09/02 Club Brugge (w) - Gent B (w)
S 09/02 SG-Tertre-Hautrage ( - Ladies Genk B Womens
S 09/02 Famkes Merkem (w) - Massenhoven VC (w)
S 09/02 Tongeren (w) - Svelta Melsele (w)
S 09/02 Standard Liege B (W) - Eendracht Aalst (W)
F 09/02 Dessel Sport2 0-4 Lierse Kempenzonen2
F 09/02 Sporting Chatelet 2-0 Oudenaarde
F 09/02 KSK Heist 3-1 ASV Geel
F 09/02 Seraing12 2-2 FCV Dender EH3
F 09/02 Excelsior Virton 0-1 Thes Sport
F 09/02 RFC de Liege 3-0 KMSK Deinze
F 09/02 Roeselare2 4-2 KVSK Lommel2
F 09/02 Mechelen1 2-1 Oud Heverlee14
F 09/02 Charleroi1 1-1 Oostende4
F 09/02 Sint-Truidense 2-1 Red Star Waasland2
F 09/02 KAS Eupen1 0-1 Kortrijk1
F 09/02 Lokeren3 2-1 Royal Antwerp
F 09/02 Porey Springs 0-6 UWI Blackbirds1
F 09/02 St Andrew Lions1 2-1 Ellerton FC1
F 09/02 BDF Sport Programme 7-0 Youth Milan6
F 09/02 Sabah FK13 0-1 FK Gilan Gabala2
F 09/02 Standard Sumgayit5 0-2 Qarabag4
F 09/02 Melbourne Victory (w12 2-2 Perth Glory (w)
F 09/02 Gold Coast United1 0-1 Queensland Lions SC
F 09/02 SWQ Thunder2 2-5 Brisbane Roar (Youth2
F 09/02 Western Pride 2-3 Gold Coast Knights1
F 09/02 Eastern Suburbs Bris22 2-3 Peninsula Power12
S 09/02 Magpies Crusaders 0-0 Brisbane Olympic Uni
F 09/02 Perth SC 3-1 Sorrento F.C.
F 09/02 Stirling Lions 1-6 ECU Joondalup1
F 09/02 Cockburn City1 1-3 Bayswater City1
F 09/02 Floreat Athena2 4-0 Perth Glory (Youth)2
F 09/02 Inglewood United3 3-2 Rockingham City
F 09/02 Armadale SC 0-5 Balcatta FC
F 09/02 Western Sydney2 2-0 Central Coast Marine2
F 09/02 Melbourne City 1-1 Adelaide United1
F 09/02 SV Britannia4 3-1 SV La Fama13
F 09/02 SV Brazil Juniors3 1-2 SV Estrella4
F 09/02 River Plate (W)2 3-1 Boca Juniors (w)4
F 09/02 San Lorenzo (w) 0-0 Racing Club Women12
F 09/02 Deportivo Madryn1 2-1 Independiente Neuque1
F 09/02 Estudiantes de San L1 1-1 Sportivo Belgrano1
F 09/02 CA Juventud Unida Sa5 2-1 San Lorenzo Alem5
S 09/02 Sarmiento Resistenci 0-0 Desamparados
S 09/02 Club Cipolletti 0-0 Deportivo Roca
F 09/02 CA Independiente Res12 0-2 Union Santa Fe Reser1
F 09/02 Lanus Reserves3 2-3 Gimnasia LP Reserves1
S 09/02 Colon Reserves 0-0 San Lorenzo Reserves
F 09/02 Defensores de Belgra13 1-0 Guillermo Brown2
F 09/02 Villa Dalmine2 1-0 Los Andes2
F 09/02 Gimnasia Mendoza1 2-0 Central Cordoba SDE13
F 09/02 Chacarita juniors3 0-2 Independiente Rivada3
F 09/02 Estudiantes La Plata1 1-0 Patronato Parana12
F 09/02 Independiente3 2-1 Union Santa Fe4
F 09/02 Atletico Tucuman1 0-0 Talleres Cordoba
S 09/02 Colon de Santa Fe 0-0 San Lorenzo
F 09/02 All Boys1 3-1 Almirante Brown1
F 09/02 Barracas Central 4-1 Uhl Que Sa2
F 09/02 Eastern Suburbs U2014 4-4 Peninsula Power U2013
F 09/02 Western Pride U20 2-6 Gold Coast Knights U1
F 09/02 Redlands United U201 0-3 Brisbane Strikers (U
F 09/02 Sunshine Coast U202 3-7 Brisbane City U201
F 09/02 Olympique Medea U2111 1-3 CR Belouizdad U212
F 09/02 MC EI Eulma U2112 1-1 RC Relizane U2114
F 09/02 ES Mostaganem U21 3-6 WA Tlemcen U21
F 09/02 MC Saida U2113 6-0 RC Kouba U2111
F 09/02 Tadjenant U214 2-1 ES Setif U211
F 09/02 JS Kabylie U211 1-1 MC Alger U213
F 09/02 USM Alger U212 4-1 USM Bel Abbes U211
F 09/02 MC Saida 1-1 RC Kouba
F 09/02 ES Mostaganem 1-2 WA Tlemcen
F 09/02 MC El Eulma4 2-1 RC Relizane14
F 09/02 OM Medea13 0-1 CR Belouizdad3
F 09/02 DRB Tadjenant2 2-0 ES Setif1
F 09/02 JS kabylie2 1-1 MC Alger13
F 09/02 USM Alger3 1-0 USM Bel Abbes2
S 09/02 Lushnja KS 0-0 KS Elbasani
F 09/02 Partizani Tirana 2-0 Kastrioti Kruje
F 09/02 Primeiro de Agosto 1-0 Petro Atletico de Lu
S 09/02 Onze Bravos - Primeiro de Agosto
S 09/02 Recreativo Caala 0-0 Interclube Luanda
S 09/02 CRD Libolo - Academica Lobito
S 09/02 Casa Militar - Progresso
F 09/02 Argentino de Rosario3 3-1 Defensores de Cambac2
F 09/02 Juventud Unida3 0-2 Deportivo Muniz15
F 09/02 General Lamadrid3 3-1 Sportivo Barracas1
F 09/02 Deportivo Laferrere1 2-1 Central Cordoba De R3
F 09/02 SAP FC1 0-2 Jennings Grenades2
F 09/02 FC Aston Villa 1-2 Greenbay Hoppers FC