Football.biz

Başlamamış oyunlar

Sırala:
Canlı | Bugün | Dünən | Sabah | Başlamamış | Bitmiş
Yenilə [05:37:11]
06:00 Real Madrid -:- Girona
10:15 Valencia -:- RCD Espanyol
12:30 Villarreal -:- Sevilla
14:45 Real Betis -:- Alaves
09:30 Eintracht Frankfurt -:- Borussia Monchenglad
12:00 Bayer Leverkusen -:- Fortuna Dusseldorf
08:00 Bristol City -:- Wolves
10:59 Doncaster Rovers -:- Crystal Palace
10:59 Swansea City -:- Brentford
06:30 Spal -:- Fiorentina
09:00 Empoli -:- Sassuolo
09:00 Udinese -:- Chievo
09:00 Genoa -:- Lazio
12:00 Inter Milan -:- Sampdoria
14:30 Napoli -:- Torino
08:00 Blackburn Rovers -:- Middlesbrough
09:00 Bordeaux -:- Toulouse
09:00 Caen -:- Strasbourg
09:00 Lille -:- Montpellier
10:59 Reims -:- Rennes
15:00 Saint Etienne -:- Paris Saint Germain
08:00 Kayserispor -:- Goztepe
08:00 Trabzonspor -:- Alanyaspor
10:59 Kasimpasa -:- Galatasaray
10:59 Zamalek -:- Enppi
10:30 Real Sociedad (w) -:- Sevilla FC (w)
14:00 Remo Belem (PA) -:- SC Paysandu Para
15:00 Coruripe Al -:- Murici
10:00 Scotland U19 -:- Azerbaijan U19
07:00 SK Sigma OlomoucU21 -:- Vysocina JihlavaU21
09:00 Assyriska Turab IK J -:- AFC Eskilstuna
09:00 Malmo FF -:- Degerfors
09:00 Falkenberg -:- Oster
09:00 Djurgardens -:- IK Frej Taby
09:00 Hassleholms IF -:- Elfsborg
09:00 Nykopings BIS -:- IFK Goteborg
10:59 IFK Norrkoping FK -:- Huanamo
06:00 Mallorca -:- CD Lugo
10:00 Numancia -:- Osasuna
12:00 CF Rayo Majadahonda -:- Malaga
14:00 CF Reus Deportiu -:- Almeria
14:30 Las Palmas -:- Sporting Gijon
10:00 Belenenses -:- Maritimo
10:00 Moreirense -:- CD Tondela
12:30 GD Chaves -:- Boavista FC
15:00 Sporting Lisbon -:- Sporting Braga
06:30 Foolad Khozestan -:- Sanat-Naft
07:30 Holstein Kiel -:- Greuther Furth
07:30 Arminia Bielefeld -:- Magdeburg
07:30 Dynamo Dresden -:- Jahn Regensburg
07:00 Wurzburger Kickers -:- Hansa Rostock
08:00 Zwickau -:- Carl Zeiss Jena
14:00 Estudiantes Caracas -:- LALA FC
14:30 Atletico Venezuela -:- Deportivo La Guaira
15:00 Trujillanos -:- Deportivo Metropolit
15:00 Mineros de Guayana -:- Deportivo Lara
15:30 Zulia FC -:- Academia Puerto Cabe
16:00 Estudiantes Merida F -:- Deportivo Tachira
15:00 Boston River -:- Plaza Colonia
15:00 Racing Club Montevid -:- Cerro Montevideo
15:00 Cerro Largo -:- Danubio FC
17:30 Defensor Sporting Mo -:- CA Penarol
08:00 Altinordu -:- Gaziantep Buyuksehir
08:00 Osmanlispor FC -:- Kardemir Karabukspor
10:59 Afjet Afyonspor -:- Giresunspor
10:59 Adanaspor -:- Istanbulspor
06:00 Bangkok -:- Ayutthaya FC
06:00 BTU United -:- Surat Thani FC
06:00 Nakhon Pathom FC -:- North Bangkok Colleg
06:00 Phuket FC -:- Krabi FC
06:00 Thailand Honda FC -:- Ubon UMT United
06:00 Samut Sakhon -:- Ayoubi Taya
07:00 Air Force Central -:- Udon Thani
07:00 BEC Tero Sasana -:- Customs Department F
07:00 Bangkok Glass -:- Rayong FC
07:00 Hammarby (w) -:- AIK Solna (w)
12:00 Djurgardens (w) -:- KIF Orebro DUFF (w)
09:00 Aarau -:- Chiasso
06:00 Espanyol B (w) -:- Prainsa Zaragoza (w)
06:00 Sant Pere Pescador ( -:- Collerense (w)
06:00 Villarreal (w) -:- Plaza Argel (w)
06:15 Aldaia (w) -:- Lorca (w)
07:00 CFS La Garita (w) -:- UD Las Torres (w)
10:00 Salamanca Women -:- Madrid CFF II Women
10:59 CD Tacon (w) -:- CDE Olimpico De Madr
12:00 UD Orotava Women -:- SD Casablanca Women
06:15 Ural CF U19 -:- Real Oviedo U19
06:30 Valladolid U19 -:- Almendralejo U19
10:00 Leganes U19 -:- Alcorcon U19
07:45 Peinsa F.S. Cartagen -:- Rios Renovables Ribe
05:45 Racing B -:- U.M. Escobedo
07:00 Marino -:- CD Mensajero
06:00 Burgos CF -:- UD San Sebastian Rey
06:00 Celta vigo b -:- Pontevedra
06:00 Fuenlabrada -:- Rapido de Bouzas
06:00 CF Internacional De -:- Las Palmas Atletico
06:00 AD Union Adarve -:- CD Guijuelo
06:00 Sporting de Gijon B -:- Mirandes
06:00 SD Ejea -:- RCD Espanyol B
06:00 CF Peralada -:- Ontinyent CF
06:00 Badajoz -:- C.D. San Fernando Is
06:00 Jumilla -:- UCAM Murcia
06:00 Malaga B -:- Don Benito
06:00 UD Melilla -:- Granada CF B
06:00 Recreativo Huelva -:- UD Ibiza
10:15 CD Tudelano -:- SD Gernika
10:30 CD Artistico Navalca -:- Real Madrid Castilla
10:59 Cultural Leonesa -:- Unionistas de Salama
10:59 Ponferradina -:- Coruxo FC
10:59 CF Salmantino -:- Deportivo La Coruna
10:59 Barakaldo CF -:- CD Izarra
10:59 Calahorra -:- Real Sociedad B
10:59 Union Langreo -:- Arenas Club de Getxo
10:59 Real Union Irun -:- UD Logrones
10:59 Gimnastica Torrelave -:- Leioa
10:59 CD Alcoyano -:- CD Ebro
10:59 CF Badalona -:- Valencia CF Mestalla
10:59 Lleida -:- UD Levante B
10:59 UE Olot -:- Barcelona B
10:59 Sabadell -:- Villarreal B
10:59 Real Murcia -:- Ejido
10:59 Villanovense -:- UD Marbella
11:15 Castellon -:- Teruel
11:30 Atletico Sanluqueno -:- CF Talavera de la Re
16:00 CD Pasaquina -:- Alianza San Salvador
16:15 Jocoro FC -:- Luis Angel Firpo
17:00 Santa Tecla -:- Municipal Limeno
17:00 CD Sonsonate -:- Aguila
14:00 Old Road Jets -:- HE Garden Hotspurs
16:00 Fast Cash Saddlers U -:- ELCO LTD St Peters
08:00 Dinamo Vranje -:- FK Spartak Zlatibor
08:00 FK Rad Beograd -:- Zemun
07:00 Stirling University -:- Glasgow Rangers (w)
07:15 Motherwell -:- Heart of Midlothian
10:59 Kilmarnock -:- Celtic FC
08:00 The Magic -:- Kaizer Chiefs
08:00 Jomo Cosmos -:- TS Galaxy
05:45 FC Pyunik -:- Fk Riga
08:30 Mordovya Saransk -:- Tyumen
11:15 Rotor Volgograd -:- Shinnik Yaroslavl
08:00 CS Voluntari -:- Dunarea Calarasi
10:30 Gaz Metan Medias -:- Sepsi
13:00 Dinamo Bucuresti -:- Botosani
08:00 Union Comercio Reser -:- Universitario de Dep
10:00 Nacional U19 -:- Vizela U19
06:00 Casa Pia AC -:- Praiense
10:00 Fafe -:- Marr Tino
10:00 Alcains -:- Caldas
10:00 Amora FC -:- Pinhalnovense
10:00 Fatima -:- SCU Torreense
10:00 FC Armacenenses -:- Vasco da Gama(POR)
10:00 FC Cesarense -:- Gafanha
10:00 FC Felgueiras -:- Vilaverdense
10:00 Leca -:- Agueda
10:00 Sal gadacz -:- Cacadores Taipas
10:00 Sp. Espinho -:- Pedras Rubras
10:00 Mirandela -:- Chaves B
10:00 SC Penalva do Castel -:- Gondomar
10:00 SU 1 Dezembro -:- Oriental Lisboa
10:00 USC Paredes -:- CF Uniao Madeira
10:59 Maritimo Funchal II -:- Lusitanos
11:00 Ideal -:- Real SC Massama
06:15 SC Covilha -:- Pacos de Ferreira
10:00 Academica Coimbra -:- SC Farense
10:00 Porto B -:- Oliveirense
10:00 Sporting Braga II -:- FC Arouca
10:00 CD Mafra -:- Estoril
12:00 Leixoes -:- Vitoria Guimaraes B
10:59 KKP Bydgoszcz (w) -:- Czarni Sosnowiec (w)
09:30 Zaglebie Lubin -:- Miedz Legnica
12:00 Legia Warszawa -:- Cracovia Krakow
13:30 Deportivo Union Come -:- Universitario De Dep
16:00 FBC Melgar -:- Deportivo Municipal
17:00 Olimpia Asuncion -:- Cerro Porteno
10:00 Basel -:- FC Sion
10:00 Grasshopper -:- Neuchatel Xamax
10:00 Young Boys -:- FC Zurich
10:00 Lobos BUAP U20 -:- Queretaro U20
10:00 Pumas U20 -:- Club America U20
13:00 Monarcas Morelia Wom -:- Queretaro Women
13:00 Puebla Women -:- Tijuana Women
13:00 Celaya II -:- Deportivo Cafessa
13:00 Leones Univ Guadalaj -:- Cafetaleros de Tapac
19:00 Tampico Madero -:- Cimarrones de Sonora
13:00 Pumas U.N.A.M. -:- Club America
17:00 Lobos BUAP -:- Queretaro FC
11:30 JAHE -:- King Nouakchott
13:30 AS Police -:- ASC Tidjikja
08:00 Selangor -:- Selangor PKNS
08:00 UKM FC -:- Kelantan
09:00 Union Touarga Sport -:- Wydad Casablanca
09:00 Raja Casablanca Atlh -:- CAYB Club Athletic Y
10:59 DHJ Difaa Hassani Ja -:- Renaissance Sportive
07:00 Naxxar Lions -:- Santa Lucia
09:15 Mqabba FC -:- Lija Athletic
11:30 Zebbug Rangers -:- Vittoriosa Stars
08:00 Pieta Hotspurs -:- Balzan FC
10:00 Gzira United -:- Birkirkara FC
06:00 KCB -:- SoNy Sugar
06:00 FC Talanta -:- Kangemi All Stars
07:00 Sofapaka FC -:- Gor Mahia
07:00 Weston Shitima -:- Mount Kenya United
07:00 Vihiga United -:- Posta Rangers
07:00 Kericho -:- Mathare United
07:00 Nairobi Stima -:- Migori Youth
07:00 St Josephs Youth -:- Nairobi Star City
07:00 Wu Shuru -:- Coast Stima
08:15 AFC Leopards -:- Ulinzi Stars Nakuru
07:30 Shabab Al Hussein -:- Mansheiat Bani Hasan
06:30 Juventus (w) -:- AC Milan (w)
08:30 Benevento (Youth) -:- Pescara U20
09:00 AC Milan U20 -:- Genoa U20
09:00 Lecce -:- Livorno
09:00 Cosenza Calcio 1914 -:- Cremonese
15:00 Spezia -:- Verona
08:30 ASD Sicula Leonzio -:- Vibonese
08:30 Cavese -:- Viterbese
08:30 Pisa -:- Gozzano
08:30 ASD Albissola -:- Arezzo
08:30 Alessandria -:- Arzachena
08:30 Novara -:- Pistoiese
08:30 Olbia -:- Carrarese
08:30 Pontedera -:- Pro Vercelli
08:30 Robur Siena S.S.D. -:- JuventusU23
10:30 AC Monopoli -:- Juve Stabia
10:30 Bisceglie 1913 -:- Rende
10:30 Potenza -:- US Siracusa
12:30 Lucchese -:- ACD Virtus Entella
12:30 Piacenza -:- Pro Patria
12:00 Maccabi Petah Tikva -:- Maccabi Netanya
13:30 Maccabi Haifa -:- Hapoel Hadera
09:00 Delhi Dynamos -:- Bengaluru
05:45 Avomdale United -:- Ringmahon Rangers
06:00 Killester United -:- St. Mochtas
07:00 Crumlin United -:- Newbridge Town
06:30 East Bengal -:- Churchill Brothers
07:00 Madura United -:- Sriwijaya FC
10:30 ASEC MIMOSAS -:- Sporting Gagnoa
16:00 C.D. Real de Minas -:- CD Vida
17:00 CD Olimpia -:- Real Espana
17:00 Platense -:- Juticalpa
06:15 AFC Ajax -:- NAC Breda
08:30 Excelsior SBV -:- Emmen
08:30 Groningen -:- Feyenoord
10:45 De Graafschap -:- FC Utrecht
12:30 Antigua GFC -:- Malacateco
15:00 Petapa -:- Deportivo Sanarate
06:30 AEL Larisa U19 -:- Xanthi U19
06:30 Agia Paraskevi (w) -:- Panserraikos Women
08:00 PAE Atromitos (w) -:- Larisa (w)
08:00 Athletic Union of Sp -:- Panahaiki-2005
08:00 Apollon Larissas -:- Aiginiakos FC
08:00 Trikala -:- Apollon Kalamarias
08:00 Iraklis -:- Kerkyra
08:00 Volos NFC -:- Doxa Dramas
08:00 Aittios Spata -:- Irodotos
08:00 Platanias FC -:- Giorgos Karaiskakis
08:00 AEL Larisa -:- SKODA Xanthi
10:15 Levadiakos -:- Panaitolikos Agrinio
10:59 Aris Thessaloniki -:- Panionios
12:30 Olympiakos Piraeus -:- AEK Athens
08:00 Saarbrucken (w) -:- FSV Hessen Wetzlar (
08:00 FC Gutersloh (w) -:- BV Cloppenburg (w)
08:00 TSG 1899 Hoffenheim -:- SV Weinberg (w)
07:00 FFC Frankfurt (w) -:- Turbine Potsdam (w)
08:00 SG Essen-Schonebeck -:- Hoffenheim (w)
08:00 Werder Bremen (w) -:- FCR 2001 Duisburg (w
09:00 Bayern Munchen (w) -:- VfL Wolfsburg (w)
07:00 Nurnberg U19 -:- Eintracht Frankfurt
07:30 Budissa Bautzen -:- SV Babelsberg 03
07:30 Berliner AK 07 -:- Berliner FC Dynamo
07:30 Germania Halberstadt -:- VfB Auerbach
07:30 FC Lokomotive Leipzi -:- FSV Union Furstenwal
08:00 Viktoria koln -:- Rot-Weiss Oberhausen
09:00 Alemannia Aachen -:- Fortuna Dusseldorf (
08:00 HSV Barmbek Uhlenhor -:- Meiendorfer SV
09:00 SC Union Nettetal -:- Ratingen SV
09:00 SpVg Schonnebeck -:- FC Monheim
09:00 TuRU Dusseldorf -:- SSVg Velbert
09:00 VfB Hilden -:- TSV Meerbusch
09:30 SC Dusseldorf West -:- SC Velbert
07:00 SV Buchholz -:- Eintracht Nordersted
06:00 Saint Etienne U19 -:- Cannes AS U19
09:30 Marseille U19 -:- Toulouse U19
07:00 Sochaux -:- Lens
06:00 TiPS Vantaa (w) -:- Aland United (w)
06:15 Inter Turku U20 -:- TPS Turku U20
07:00 Mekelle Kenema -:- Bahir Dar Kenema FC
08:00 Keila JK -:- Tartu JK Maag Tammek
14:00 Mushuc Runa -:- Deportivo Cuenca
16:15 Club Sport Emelec -:- Faure Za Amarilla
18:30 Delfin SC -:- Guayaquil City
07:00 Naesby BK (w) -:- VSK Aarhus(w)
07:30 Sundby BK (w) -:- Fortuna Hjorring (w)
06:00 AC Horsens -:- Vendsyssel
08:00 Odense BK -:- Vejle
10:00 Randers FC -:- FC Copenhagen
12:00 Esbjerg -:- Brondby IF
09:00 Baumit Jablonec -:- Opava
10:59 FC Viktoria Plzen -:- Slavia Praha
08:00 Digenis Oroklini -:- Anagennisi FC Deryne
09:00 Anorthosis Famagusta -:- Omonia Nicosia FC
10:00 AEL Limassol -:- Nea Salamis
10:59 Doxa Katokopias -:- Ermis Aradippou
07:00 Hajduk Split U19 -:- Sesvete U19
09:00 ZNK Osijek -:- Istra 1961 Pula
11:30 Dinamo Zagreb -:- Slaven Koprivnica
16:00 Perez Zeledon -:- Herediano
16:05 Limon FC -:- Universidad de Costa
18:05 Guadalupe FC -:- Alajuelense
19:00 AD San Carlos -:- AD Carmelita
14:00 Deportivo Pasto -:- Jaguares de Cordoba
16:00 Deportes Tolima -:- Envigado FC
17:00 Cucuta -:- Atletico Bucaramanga
18:00 Patriotas FC -:- Independiente Santa
20:00 Atletico Nacional Me -:- La Equidad
10:00 Santiago Wanderers -:- Rangers Talca
16:00 Huadiwei sub -:- Deportes Santa Cruz
16:00 CD Copiapo S.A. -:- Deportes La Serena
10:00 Huachipato -:- O.Higgins
17:00 Union Espanola -:- Colo Colo
19:30 Audax Italiano -:- CSD Antofagasta
10:30 Mali U20 -:- Senegal U20
08:00 Septemvri Simitli -:- Beroe Stara Zagora
10:30 Levski Sofia -:- Lokomotiv Plovdiv
15:00 River PI -:- Parnahyba PI
16:00 Veranopolis RS -:- Juventude
08:00 Olimpia SP -:- Batatais
08:00 Desportivo Brasil SP -:- AE Velo Clube SP
08:00 Taboao Da Serra SP -:- Gremio Osasco
09:00 Noroeste -:- EC Sao Bernardo/SP
07:00 Juventus SP -:- Taubate
13:00 Santo Andre -:- AA Portuguesa Santis
14:00 Portuguesa Desportos -:- Inter de Limeira
17:00 Sertaozinho -:- Penapolense
15:00 Ferroviaria SP -:- Palmeiras
17:00 Corinthians Paulista -:- Sao Paulo
14:00 Vasco da Gama -:- Fluminense RJ
14:30 America-RJ -:- Nova Iguacu
15:00 Santa Cruz PE -:- Sport Club Recife PE
14:00 Campinense -:- Sousa PB
14:30 Araguaia -:- Cuiaba
15:00 Dom Bosco MT -:- Luverdense
09:00 Caldense MG -:- Boa Esporte Clube
14:00 CA Patrocinense -:- Guarani MG
15:00 America MG -:- Cruzeiro (MG)
09:00 Sobradinho EC -:- Bosque Formosa EC
17:00 Moto Club Sao Luis M -:- Sampaio Correa
17:30 CSA-AL -:- Salgueiros AC
16:00 Internacional RS -:- Caxias RS
14:00 AA Anapolina -:- Gremio Anapolis
14:00 Katalang BA -:- Novo Horizonte GO
14:00 Goianesia GO -:- Atletico Clube Goian
14:00 Goias -:- Goiania
14:00 Itumbiara EC GO -:- Ipora EC
15:00 Avai FC SC -:- Brusque FC
15:00 Hercilio Luz SC -:- Marcilio Dias SC
15:00 Joinville SC -:- Criciuma
15:00 Metropolitano SC -:- Atletico Tubarao SC
14:00 Alagoinhas Atletico -:- Bahia de Feira BA
14:00 Jequie BA -:- Fluminense de Feira
15:00 Vitoria da Conquista -:- Bahia BA
18:00 Santa Gema -:- Tauro FC
14:00 San Jose -:- Real Potosi
14:00 Nacional Potosi -:- Royal Pari FC
16:15 Jorge Wilstermann -:- The Strongest
18:30 Destroyers -:- Oriente Petrolero
07:30 Abahani Limited -:- Brothers Union
10:00 KVSK Lommel -:- KFCO Wilrijk
08:30 Club Brugge -:- Racing Genk
12:00 Royal Antwerp -:- Anderlecht
14:00 Mouscron Peruwelz -:- Cercle Brugge
15:00 Empire Club -:- St Andrew Lions
17:00 Notre Dame -:- Porey Springs
06:00 Sabayi -:- Sabah FK
08:30 Qarabag -:- FK Gilan Gabala
09:00 FC Magna Wiener Neus -:- Red Bull Salzburg
11:15 Rapid Wien -:- TSV Hartberg
06:00 Armadale SC -:- Floreat Athena
06:30 Thailand U22 -:- Timor Leste U22
15:00 Atletico Parana -:- Defensores Pronuncia
15:30 AH Zapla -:- Juventud Antoniana
16:00 Deportivo Madryn -:- Club Cipolletti
16:00 Huracan Las Heras -:- Deportivo Maipu
16:00 Racing de Cordoba -:- San Lorenzo Alem
17:00 Gimnasia yTiro -:- Crucero del Norte
17:00 Union Sunchales -:- Deportivo Camioneros
19:00 Alvarado Mar del Pla -:- Defensores Belgrano
19:00 Estudiantes de San L -:- CA Juventud Unida Sa
15:00 Almagro -:- Gimnasia Mendoza
15:00 Guillermo Brown -:- Gimnasia Jujuy
16:30 Independiente Rivada -:- Deportivo Moron
19:00 Olimpo Bahia Blanca -:- Defensores de Belgra
15:10 Talleres Cordoba -:- CA Huracan
15:10 Rosario Central -:- Club Atletico Tigre
17:20 Boca Juniors -:- Lanus
19:30 Banfield -:- River Plate
15:00 Comunicaciones BsAs -:- Estudiantes de Caser
15:00 Tristan Suarez -:- Flandria
15:00 Atletico Atlanta -:- Club Atletico Acassu
15:05 Colegiales -:- Barracas Central
15:00 Real Pilar -:- Centro Espanol
15:00 Deportivo Muniz -:- Claypole
15:00 Sportivo Barracas -:- Sportivo Dock Sud
14:00 FC Aston Villa -:- Parham FC
16:00 Liberta -:- Jennings Grenades